Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Dokąd jechać?

Przerwany
Ten wątek jest zamknięty
X
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Dokąd jechać?

Witam i proszę o pomoc gdzie sie wybrac, chodzi nam o ładna i spokojna plaze ( wiem ze to nie karaiby ale moze sa jakies tajemne i urokliwe miejsca)

dolaczam sie do pytania, aczkolwiek zastanwiam sie nad KRK albo ViR i niewiem co lepsze ?

Komentarz

Może Makarska? Moi znojomi tam byli chwalili sobie to miejsce. Spędzili tam bardzo fajny tydzień wakacji.

Komentarz

Polecamy szczerze Chorwację. W większości są ta kamieniste plaże, jednak w żadnym stopniu nie odbiera to uroku temu miejscu. Jeżeli ktoś wyjątkowo nie mógłby się do tego przyzwyczaić, polecamy Baską Vodę, gdzie można znaleźć piaszczyste plaże

Komentarz

.. skoro ma już byś tak szczerze .. to w Baska Voda plaże sa raczej z drobnym żwirkiem .. na pewno nie jest to "klasyczny" piasek .. ;-)

Komentarz

a cos do zwiedzania albo wartego zobaczenia poza plazami ?

Komentarz

Byłam w zeszłym roku w Makarskiej, mam w ofercie fajny apartament, w którym mieszkałam. 1 km od plaży, ale z cudownym widokiem na morze.

Komentarz

Wyspa HVAR - jedno z najpiękniejszych miejsc w jakich można się znaleźć, jedna z plaż otrzymała wyróżnienie najpiękniejszej na świecie.

__________________________________________________ _________________________________

to lider piękna
                Potrzebujesz coś z ?

Komentarz

W zeszłym roku byłam na Makarskiej i uważam, że nie ma piękniejszego miejsce w Chorwacji

Komentarz

polecam sprawdzone miejsce w okolicy Trogiru [EMAIL="olawaglik@poczta.fm"]olawaglik@poczta.fm[/EMAIL]

Komentarz

Makarska to przepiękna miejscowość, ale jest bardzo popularna, w szczególności wśród młodych ludzi i studentów, więc w sezonie bywa tam tłoczno i.. imprezowo Krk nadaje się idealnie na rodzinny wypad Polecamy sprawdzenie oferty noclegu na naszej stronie:

Komentarz

Tu macie małe info o miejscowościach w Chorwacji: [url]http://www.poradnik-kobiety.pl/gdzie-jechac-do-chorwacji/[/url]. Jak jedziecie pierwszy raz to sobie rozważcie, co jest dla Was priorytetem i co chcecie robić Chorwacja jest pięęękna! Polecam

Komentarz

Może pomogę szerszym artykułem

Komentarz

Ogólnie wymienione są tutaj największe atrakcje Chorwacji (łącznie z plażami) Często myślimy ze Chorwacja to tylko Plaże i ciepłe morze a to błąd.Posiada mnóstwo ciekawych miejsc do zobaczenia

[url]http://pozdrozeciwroze.blogspot.com/2016/12/chorwacja.html[/url]

Komentarz

Witam.Chciałbym pojechać na wakacje ale nie wiem które miejsce bedzie najbardziej odpowiednie.Zastanawiam się nad Baśka,Makarską lub Medulin.Jadę z 2 dzieci 10 letnich.Zależy mi na fajnych plażach,mniej natomiast na nocnym życiu z racji dzieci .Proszę doradżcie mi.

Komentarz

Trwa
                              X