Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Dobry spokojny hotel na Wybrzeżu Egejskim

Przerwany
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Dobry spokojny hotel na Wybrzeżu Egejskim

Szukam dobrego spokojnego hotelu nad morzem Egejskim 4 lub 5* z all przy ładnej plaży. (żwirowa lub piaszczysta) Na dodatek musi być dobra kuchnia i ładne miejsca do spacerów. Z dala od zgiełku i hałasu.
    Animacje wieczorne mile widziane. Hotel ma być dla starszych spokojnych ludzi
    Próbowałem przekopać się przez holidaycheck, ale to trochę syzyfowa praca
    Każdą radę przyjmę z wdzięcznością

Manas Park-Oludeniz

Komentarz

Belcekiz Beach-Oludeniz.

Komentarz

Belcekiz Beach-Oludeniz.... Tak to dobry hotel, obawiam się jednak że żadne nasze BP nie ma go w swojej ofercie.

Komentarz

Ja byłam w Belcekiz z Alfa Star ale to było pewnie ze 3 lata temu albo i więcej.

Komentarz

przejrzyj oferty do Turunc lub icmeler

Komentarz

Grand Ontur w Cesme

Komentarz

Polecam hotel Pine Bay - Kusadasi , okolica bardzo spokojna wkomponowana w malowniczą zatokę ,hotel cichy i spokojny pośród pachnących sosen,animacje dobre,jedzenie jakto w Turcji mniamniuśne - więcej na @.Byłem tam z rodziną w ubiegłym roku - POLECAM dla chcących odpocząc od wielkomiejskiego zgiełku

Komentarz

Byłem w hotelu MY MERIC 4* w Turuncz .Mała (malutka) miejscowość w niewielkiej zatoczce.Cisz spokój. W tej samej miejscowości jest 5* hotel Turuncz duży teren , zjeżdżalnie dla dzieciaków.Bardzo blisko do dużego miasta Marmaris najlepiej popłynąć taksówką wodną bo szybko i przyjemnie, bo dolmuszem droga wiedzie przez góry ,choć można się poczuć jak na kolejce górskiej(piękne widoki na dolinę)

Komentarz

KEFALUKA RESORTX(

Komentarz

Zobacz także

Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Turcja, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
                    Trwa
                    X