147 opinii
Chcesz wyjechać do tego hotelu? Sprawdź oferty!
Czterogwiazdkowy superior obiekt oferujący Gościom połączenie nowoczesnego komfortu z szeroką paletą udogodnień i rodzinnej atmosfery. Przestronne lobby z recepcją działa przez całą dobę, a na miejscu czekają restauracja a la carte, kawiarnia, drink bar oraz winda. Hotel szczyci się wyjątkową dbałością o detale.
Położenie
Hotel położony jest w spokojnej okolicy, niedaleko zamku.
- ok. 30 m od trasy do narciarstwa biegowego oraz przystanku autobusu dla narciarzy
- ok. 300 m od centrum Kaprun
- ok. 300 m od Familienberg Maiskogel
- 6 km od jeziora
Dla dzieci
Do dyspozycji: łóżeczko i wysokie krzesełko dla dziecka, pokój zabaw, plac zabaw, animacje, opiekunka do dzieci (płatna), menu dziecięce, bufet dziecięcy.
Baseny
Goście mogą korzystać z podgrzewanego basenu zewnętrznego oraz krytego basenu Przy basenie zewnętrznym znajduje się łąka z leżakami i parasolami.
Atrakcje
W hotelu dostępna jest siłownia, tenis stołowy oraz ogród z tarasem. Dzieci i dorośli mogą korzystać z bogatego programu animacyjnego i przestronnych terenów rekreacyjnych.
Spa & Wellness
Strefa wellness obejmuje: podgrzewany basen zewnętrzny, kryty basen, saunę, sanarium, łaźnię parową, whirlpool, centrum odnowy biologicznej, salon piękności, kabinę z podczerwienią, bio saunę, hammam, hydromasaż oraz cichy pokój do medytacji i relaksu. Za dodatkową opłatą dostępne są: solarium oraz masaże.
Informacje dodatkowe
Na terenie hotelu dostępne jest bezpłatne Wi-Fi i parking.
Niektóre udogodnienia i atrakcje mogą wiązać się z dodatkowymi opłatami, być dostępne w ograniczonych godzinach lub sezonowo. Zapoznaj się ze szczegółowymi informacjami dot. wyjazdu zawartymi w opisie oferty.
W tym hotelu spędziliśmy dwa tygodnie. Pokój był obszerny, z regularnym porannym serwisem pań pokojowych. W moich oczach personel nie mógł robić więcej dla nas.Fajnie że w restauraci był zakaz palenia. Miliśmy opcję HB, czyli kombinację śniadania z obiadkolacją. Wybór może nie oszałamiający, za to w pełni starczał. Szkoda że hotel nie oferował usług pralniczych....
Tripadvisor