Hotel
Astoria Mare

9.0
Bardzo dobry
37 opinii
Standard hotelu
Udogodnienia  basen odkryty, basen kryty, na terenie hotelu instytut SPA, na terenie sauna, udogodnienia dla rodzin z dziećmi, dostęp do internetu, fitness, darmowe wifi, sporty wodne, rowery, nordic walking, parking
Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Podziel się swoją opinią i pomóż innym znaleźć wymarzone wakacje!

Chcesz wyjechać do tego hotelu? Sprawdź oferty!

od3 229 zł za osobę
SZUKAJ

Termin

Informacje o hotelu

Standard hotelu
Kod hotelu HOT35148
Nazwa  Astoria Mare
Miejsce  Bułgaria / Złote Piaski / Złote Piaski
Udogodnienia  basen odkryty, basen kryty, na terenie hotelu instytut SPA, na terenie sauna, udogodnienia dla rodzin z dziećmi, dostęp do internetu, fitness, darmowe wifi, sporty wodne, rowery, nordic walking, parking

Opis hotelu

Fantastyczny wybór na rodzinne i beztroskie wakacje nad Morzem Czarnym. Nowoczesny obiekt zachwyca Gości eleganckimi i przestronnymi wnętrzami, bogatą ofertą animacji oraz świetną lokalizacją, zaledwie kilka kroków od piaszczystej plaży i tętniącego życiem centrum Złotych Piasków. Do dyspozycji oddano ponad 500 pokoi, restauracje z bufetami kuchni lokalnej, międzynarodowej i tematycznej, liczne bary oraz eleganckie lobby. Kompleks basenów z brodzikami dla dzieci, bogata infrastruktura sportowa, muzyka na żywo oraz szerokie zaplecze animacyjne gwarantują niezapomniane wrażenia zarówno dla par, jak i dla rodzin.

Położenie
Zlokalizowany w popularnym kurorcie turystycznym Złote Piaski.
- ok. 100 m od plaży
- ok. 400 m od centrum Złotych Piasków
- 25 km od lotniska w Warnie

Plaża
Szeroka, publiczna i piaszczysta plaża z łagodnym zejściem do morza znajduje się ok. 100 m od hotelu. Przejście na plażę prowadzi promenadą wśród zieleni. Goście mogą korzystać z bezpłatnych leżaków i parasoli na wydzielonym odcinku (liczba miejsc ograniczona).

Dla dzieci
Dzieci mogą korzystać z dedykowanego brodzika oraz placu zabaw. Miniklub oferuje różnorodne zabawy i programy animacyjne. Foteliki dziecięce w restauracjach oraz łóżeczka dla najmłodszych są również dostępne (na zapytanie).

Baseny
Kompleks wodny obejmuje 2 zewnętrzne baseny ze słodką wodą, basen kryty (podgrzewany sezonowo) oraz 2 brodziki - zewnętrzny i wewnętrzny. Przy każdym basenie czekają na Gości bezpłatne leżaki, parasole i ręczniki.

Atrakcje
Na terenie obiektu czekają liczne atrakcje: siłownia, waterpolo, bule, muzyka na żywo, animacje dla dorosłych i dzieci oraz miniklub. Do dyspozycji Gości są także organizowane wieczory tematyczne. W pobliżu kurortu Złote Piaski na Gości czekają sklepy, bary, a także przystań jachtowa i liczne możliwości aktywnego wypoczynku.

Spa & Wellness
Za opłatą Gość może skorzystać z sauny, szerokiej gamy masaży i zabiegów pielęgnacyjnych.

Informacje dodatkowe
Za dodatkową opłatą dostępny jest parking. Hotel zapewnia bezpłatne Wi-Fi w lobby.

Niektóre udogodnienia i atrakcje mogą wiązać się z dodatkowymi opłatami, być dostępne w ograniczonych godzinach lub sezonowo. Zapoznaj się ze szczegółowymi informacjami dot. wyjazdu zawartymi w opisie oferty.


Ocena

Zablokowanych opinii: 5

Weryfikujemy opinie na podstawie adresu e-mail z rezerwacji. Sprawdzamy, czy pochodzą od osób, które skorzystały z naszej usługi. Nie weryfikujemy Opinii z Tripadvisor.

Wakacje.pl

9.0
Bardzo dobry
37 opinii

Średnia ocena na podstawie Opinii zweryfikowanych i Opinii niezweryfikowanych. Nie wliczamy Zweryfikowanych opinii pracowników, Opinii z Tripadvisor i zablokowanych opinii.

Ogólne wrażenia
8.9
Hotel
9.3
Położenie
9.5
Pokoje
9.3
Wyżywienie
9.5
Atrakcje dla dzieci
8.4
Sport i rozrywka
8.0

Opinie

9.2
Barbara

Opinia zweryfikowana


Pobyt - Wrzesień 2026
50+

Hotel zadbany, pokój duży, czysty, bardzo ładnie urządzony.

Zalety

Otoczenie hotelu bardzo przyjemne, blisko na plażę.

Wady

Słaba jakość leżaków przy basenie i na plaży. Trochę tandetne i bardzo niskie.


8.4
Dagmara

Opinia zweryfikowana


Pobyt - Wrzesień 2026
Rodzina z dziećmi

Pobyt w hotelu oceniam bardzo bardzo pozytywnie! Jest to jeden z nielicznych hoteli, który wygląda lepiej na żywo niż na zdjęciach.

Zalety

- wyjątkowo pyszne jedzenie - porządek w całym hotelu - sympatyczna obsługa z super podejściem do rodzin z małymi dziećmi - woda i kawa dostępna 24h/7

Wady

- brak fajnych animacji dla dzieci, biedny plac zabaw - woda we wszystkich basenach była chłodna. Jednak mały brodzik powinien być ogrzewany - ogromny gwar w restauracji (a to nie był szczyt sezonu)


8.1
Marek

Opinia zweryfikowana


Pobyt - Wrzesień 2025
Rodzina z dziećmi

Wszystko w porządku. Hotel dobrze zorganizowany, jeśli pokój gotowy, a jesteś przed rozpoczęciem doby to otrzymujesz klucze od razu. W pokoju klimatyzacja, duża "mokra" łazienka z dużym prysznicem. W TV jeden kanał polski P1, ale reszta z możliwością bułgarskiego lub angielskiego. Obsługa hotelowa ok, barmani ok, serwis ręcznikowy ok. Posiłki trochę monotonne, lecz każdy znajdzie coś dla siebie. Obsługa sali sprząta na bieżąco, więc czystość też ok. Jedyny minus to goście 🤣 strażnicy leżaków na plaży i na basenie to niestety norma. Byliśmy z roczniakiem, chciałem leżak większy z zadaszeniem i zasłonami, bo jednak małe dziecko, to o 8, czy nawet wcześniej już były zajęte przez osoby, które pobrały sobie ręczniki dzień wcześniej i czekali, aż obsługa wyłoży materace..... W restauracji to samo, gdyby mogli taczkami by wozili jedzenie🤣😊 Można zapisać się do włoskiej i japońskiej restauracji dzień wcześniej na kolację, tam już lepiej, trochę większa kultura.sa animacje, klub dla dzieci 4-12, plaża hotelowa 100 metrów od hotelu. Odwiedzającym nie polecam płacić w sklepie w euro, sprzedawcy lubią sobie naliczyć prowizje. W kantorach także, niby szyld "no comission" jednak na wydruku wychodzi, że naliczają prowizje. Trzeba się upomnieć. Ogólnie najlepiej wychodzi mieć konto walutowe, podpiąć sobie kartę i płacić kartą, tam gdzie można. Gotówkę na stragany jednak trzeba posiadać, ale to wypłaciłem bezpośrednio z bankomatu. Ogólnie dobre wrażenia, mógłbym odwiedzić ten hotel ponownie bez obaw. :)

Zalety

Jedzenie Porządek Obsługa Klimatyzowany pokój Personel po angielsku, a czasem i po polsku.

Wady

Techniczne niedociągnięcia, lecz przy takim obłożeniu to normalna rzecz.


6.1
Joanna

Opinia zweryfikowana


Pobyt - Sierpień 2025
Rodzina z dziećmi

Hotel ładny, nowoczesny, położny w dobrym miejscu, ale niestety dużą ilością wad. • Woda w basenie była bardzo zimna — mimo środka lata nie dało się z niego korzystać. • Na stołówce panował ogromny tłok; trzeba było stać w kolejce, aby znaleźć wolny stolik. • Na prywatnej plaży hotelowej wszystkie leżaki były zajęte od rana do wieczora. • Sprzątanie pokoi odbywało się w nieodpowiednich godzinach — około 8:00 rano sprzątaczka wchodziła do pokoju, gdy goście jeszcze spali, zabierała ręczniki i śmieci, po czym wychodziła, tłumacząc, że później nie ma czasu. Sytuacja była bardzo niekomfortowa, ponieważ obca osoba poruszała się po pokoju w czasie snu gości. • Ściany były bardzo cienkie — słychać było nawet chrapanie osób z sąsiedniego pokoju, co uniemożliwiało spokojny sen.

Zalety

•hotel nowoczesny •smaczne jedzenie •dobre położenie

Wady

•ogromny tłok na stołówce •brak Wolnych leżaków na plaży •woda w basenie bardzo zimna •niekomfortowe zachowanie osób sprzątających


9.1
Kamila

Opinia zweryfikowana


Pobyt - Sierpień 2025
Rodzina z dziećmi

Nowoczesny, czysty , swietnie połozony hotel z prywatna plażą w centrum Zlotych Piasków. Pokój duży i ładny . Jedzenie WOW, dodoatkowo polecam restauracje azjatycką na zapisy - konsumowałam i załowałam, żęnie mogę więcej - jest w niej wszystko to co powinno być w kuchni azjatyckiej . Animacje na dramatycznie niskim poziomie, jeden dzień były ok, ale też czy jedzie się na wakacje dla animiacji ... Następny rok rówież z tym hotelem



Mapa

Astoria Mare

Pogoda

Wrzesień

Cały rok

Zobacz cały rok Zobacz miesiąc

  • Temperatura w dzień
    23°C
  • Temperatura w nocy
    14°C
  • Temperatura wody
    20°C
  • Liczba godzin słonecznych
    8
 
Sty Lut Marz Kwie Maj Cze Lip Sie Wrz Paź Lis Gru
Temperatura w dzień
Temperatura w nocy
Temperatura wody
Średnia liczba godzin słonecznych

Najczęstsze pytania

Czy na terenie hotelu Astoria Mare znajduje się basen?

arrow down
Tak, na terenie Astoria Mare znajduje się:
  • basen odkryty
  • basen kryty

Czy w hotelu Astoria Mare jest internet?

arrow down
Goście hotelu Astoria Mare mają dostęp do internetu. Szczegółowe warunki korzystania z wi-fi określone są w regulaminie hotelu.

Jakie atrakcje i udogodnienia oferuje hotel Astoria Mare?

arrow down
Dla gości hotelu Astoria Mare dostępne są między innymi następujące atrakcje i udogodnienia:
  • basen odkryty
  • basen kryty
  • na terenie hotelu instytut SPA
  • udogodnienia dla rodzin z dziećmi
  • dostęp do internetu
W przypadku niektórych usług mogą obowiązywać dodatkowe opłaty - więcej informacji w szczegółach oferty.

Jakiego rodzaju aktywności mogę uprawiać w okolicy hotelu Astoria Mare?

arrow down
W najbliższym otoczeniu hotelu Astoria Mare dostępne są między innymi takie atrakcje jak:
  • rowery
  • nordic walking
  • sporty wodne

Czy hotel Astoria Mare jest odpowiedni na wczasy z dziećmi?

arrow down
Hotel Astoria Mare jest polecany na wakacje dla rodzin z dziećmi.

Jak goście oceniają hotel Astoria Mare?

arrow down
Hotel Astoria Mare jest oceniany przez gości na 9 w skali od 1-10. Ocena została wystawiona na podstawie 37 opinii.
  • Ogólne wrażenia - 8.9
  • Hotel - 9.3
  • Położenie - 9.5
  • Pokoje - 9.3
  • Wyżywienie - 9.5
  • Atrakcje dla dzieci - 8.4
  • Sport i rozrywka - 8

Czy na terenie hotelu Astoria Mare można zaparkować samochód?

arrow down
Tak, przy hotelu Astoria Mare jest parking. Szczegółowe warunki rezerwacji i korzystania z miejsc parkingowych określone są w regulaminie hotelu.

Ile kosztuje pobyt w hotelu Astoria Mare?

arrow down
Ceny wycieczek do hotelu Astoria Mare rozpoczynają się już od 3 229 zł za osobę.

Ile gwiazdek ma hotel Astoria Mare?

arrow down
Hotel Astoria Mare jest obiektem 4-gwiazdkowym.

Przykładowy zakres wariantów formuły All Inclusive

Wariant Zakres
All Inclusive Soft lub Light Zazwyczaj zawiera śniadanie, obiad/lunch i kolację oraz napoje bezalkoholowe i niskoalkoholowe dostępne w wyznaczonych godzinach. W niektórych hotelach napoje alkoholowe są podawane tylko do posiłków lub są dodatkowo płatne.
All Inclusive Zazwyczaj zawiera śniadanie, obiad/lunch i kolację oraz przekąski między posiłkami. Napoje bezalkoholowe i lokalne alkohole są dostępne w wyznaczonych godzinach.
All Inclusive 24 h lub Plus Zazwyczaj oznacza wydłużone godziny korzystania z zakresu All Inclusive.
All Inclusive Ultra lub Premium Zazwyczaj jest to zakres All Inclusive rozszerzony o wydłużone godziny dostępności przekąsek, posiłki w restauracji à la carte, alkohole importowane, a w niektórych hotelach room service.
All Inclusive Soft lub Light
Zazwyczaj zawiera śniadanie, obiad/lunch i kolację oraz napoje bezalkoholowe i niskoalkoholowe dostępne w wyznaczonych godzinach. W niektórych hotelach napoje alkoholowe są podawane tylko do posiłków lub są dodatkowo płatne.
All Inclusive
Zazwyczaj zawiera śniadanie, obiad/lunch i kolację oraz przekąski między posiłkami. Napoje bezalkoholowe i lokalne alkohole są dostępne w wyznaczonych godzinach
All Inclusive 24 h lub Plus
Zazwyczaj oznacza wydłużone godziny korzystania z zakresu All Inclusive.
All Inclusive Ultra lub Premium
Zazwyczaj jest to zakres All Inclusive rozszerzony o wydłużone godziny dostępności przekąsek, posiłki w restauracji à la carte, alkohole importowane, a w niektórych hotelach room service.