Hotel
One & Only Portonovi

Standard hotelu
Udogodnienia  basen odkryty, basen kryty, na terenie hotelu instytut SPA, udogodnienia dla rodzin z dziećmi, dostęp do internetu, fitness, darmowe wifi, sporty wodne, żeglarstwo, tenis, rowery, golf, nurkowanie, parking, zwierzęta
Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Podziel się swoją opinią i pomóż innym znaleźć wymarzone wakacje!

Chcesz wyjechać do tego hotelu? Sprawdź oferty!

od8 079 zł za osobę
SZUKAJ

Termin

Informacje o hotelu

Standard hotelu
Kod hotelu HOT270765
Nazwa  One & Only Portonovi
Miejsce  Czarnogóra / Riwiera Czarnogórska / Herceg Novi
Udogodnienia  basen odkryty, basen kryty, na terenie hotelu instytut SPA, udogodnienia dla rodzin z dziećmi, dostęp do internetu, fitness, darmowe wifi, sporty wodne, żeglarstwo, tenis, rowery, golf, nurkowanie, parking, zwierzęta

Opis hotelu

Położenie
One&Only Portonovi położony jest w nadmorskim kompleksie Portonovi, w miejscowości Kumbor, około 8km od centrum Herceg Novi, przy wejściu do Zatoki Kotorskiej. Obiekt usytuowany jest bezpośrednio nad morzem, w pobliżu promenady, mariny oraz restauracji i butików znajdujących się na terenie resortu. Lotnisko w Tivacie oddalone jest o około 18km, lotnisko w Dubrowniku o około 40km, a lotnisko w Podgoricy o około 110km. W okolicy znajdują się przystanki lokalnej komunikacji oraz dogodny dostęp do atrakcji Zatoki Kotorskiej.


Plaża
Hotel położony jest bezpośrednio przy prywatnej piaszczystej plaży. Do dyspozycji Gości przygotowano leżaki, parasole oraz obsługę plażową. Wejście do morza jest łagodne, a plaża stanowi część kompleksu Portonovi.


Hotel
Pięciogwiazdkowy hotel został otwarty w 2021 roku i jest pierwszym europejskim obiektem marki One&Only Resorts. Oferuje 122 pokoje, apartamenty i wille rozmieszczone w niskiej zabudowie otoczonej śródziemnomorską roślinnością. Na terenie resortu działa również centrum wellness Chenot Espace, specjalizujące się w programach zdrowia i regeneracji.


Do dyspozycji gości
Na terenie hotelu znajduje się całodobowa recepcja, lobby, trzy restauracje, bary, kawiarnia oraz klub plażowy. Goście mogą korzystać z odkrytych i krytych basenów, centrum konferencyjnego, mariny, butików oraz usług concierge i room service. Dostępne są również parking, transfer lotniskowy oraz zaplecze do organizacji wydarzeń.


Internet
Wi-Fi dostępne jest na terenie całego obiektu, zarówno w pokojach, jak i częściach wspólnych.


Sport, rekreacja i rozrywka
Do dyspozycji Gości pozostają odkryte baseny, kryty basen, centrum fitness, korty tenisowe oraz bogato wyposażone centrum Chenot Espace Wellness z saunami, łaźniami, gabinetami zabiegowymi i programami wellness. Hotel organizuje również zajęcia sportowe, jogę, aktywności wodne oraz rejsy po Zatoce Kotorskiej.


Dla dzieci
Hotel oferuje klub dla dzieci KidsOnly z programem zajęć dostosowanych do różnych grup wiekowych. Dla najmłodszych przygotowano plac zabaw, brodzik oraz możliwość skorzystania z usług opieki nad dziećmi za dodatkową opłatą. Na życzenie dostępne są łóżeczka dziecięce.



Mapa

One & Only Portonovi

Pogoda

Lipiec

Cały rok

Zobacz cały rok Zobacz miesiąc

  • Temperatura w dzień
    31°C
  • Temperatura w nocy
    21°C
  • Temperatura wody
    24°C
  • Liczba godzin słonecznych
    12
 
Sty Lut Marz Kwie Maj Cze Lip Sie Wrz Paź Lis Gru
Temperatura w dzień
Temperatura w nocy
Temperatura wody
Średnia liczba godzin słonecznych

Najczęstsze pytania

Czy na terenie hotelu One & Only Portonovi znajduje się basen?

arrow down
Tak, na terenie One & Only Portonovi znajduje się:
  • basen odkryty
  • basen kryty

Czy w hotelu One & Only Portonovi jest internet?

arrow down
Goście hotelu One & Only Portonovi mają dostęp do internetu. Szczegółowe warunki korzystania z wi-fi określone są w regulaminie hotelu.

Jakie atrakcje i udogodnienia oferuje hotel One & Only Portonovi?

arrow down
Dla gości hotelu One & Only Portonovi dostępne są między innymi następujące atrakcje i udogodnienia:
  • basen odkryty
  • basen kryty
  • na terenie hotelu instytut SPA
  • udogodnienia dla rodzin z dziećmi
  • dostęp do internetu
W przypadku niektórych usług mogą obowiązywać dodatkowe opłaty - więcej informacji w szczegółach oferty.

Jakiego rodzaju aktywności mogę uprawiać w okolicy hotelu One & Only Portonovi?

arrow down
W najbliższym otoczeniu hotelu One & Only Portonovi dostępne są między innymi takie atrakcje jak:
  • nurkowanie
  • żeglarstwo
  • golf
  • rowery
  • tenis
  • sporty wodne

Czy hotel One & Only Portonovi jest odpowiedni na wczasy z dziećmi?

arrow down
Hotel One & Only Portonovi jest polecany na wakacje dla rodzin z dziećmi.

Czy w hotelu One & Only Portonovi akceptowane są zwierzęta domowe?

arrow down
Tak, hotel One & Only Portonovi przyjmuje zwierzęta domowe. Informacje dodatkowe na temat warunków przyjmowania zwierząt dostępne są w szczegółach oferty.

Czy na terenie hotelu One & Only Portonovi można zaparkować samochód?

arrow down
Tak, przy hotelu One & Only Portonovi jest parking. Szczegółowe warunki rezerwacji i korzystania z miejsc parkingowych określone są w regulaminie hotelu.

Ile kosztuje pobyt w hotelu One & Only Portonovi?

arrow down
Ceny wycieczek do hotelu One & Only Portonovi rozpoczynają się już od 8 079 zł za osobę.

Komu polecany jest hotel One & Only Portonovi?

arrow down
Wypoczynek w hotelu One & Only Portonovi rekomendowany jest:
  • dla rodzin z dziećmi

Ile gwiazdek ma hotel One & Only Portonovi?

arrow down
Hotel One & Only Portonovi jest obiektem 5-gwiazdkowym.

Przykładowy zakres wariantów formuły All Inclusive

Wariant Zakres
All Inclusive Soft lub Light Zazwyczaj zawiera śniadanie, obiad/lunch i kolację oraz napoje bezalkoholowe i niskoalkoholowe dostępne w wyznaczonych godzinach. W niektórych hotelach napoje alkoholowe są podawane tylko do posiłków lub są dodatkowo płatne.
All Inclusive Zazwyczaj zawiera śniadanie, obiad/lunch i kolację oraz przekąski między posiłkami. Napoje bezalkoholowe i lokalne alkohole są dostępne w wyznaczonych godzinach.
All Inclusive 24 h lub Plus Zazwyczaj oznacza wydłużone godziny korzystania z zakresu All Inclusive.
All Inclusive Ultra lub Premium Zazwyczaj jest to zakres All Inclusive rozszerzony o wydłużone godziny dostępności przekąsek, posiłki w restauracji à la carte, alkohole importowane, a w niektórych hotelach room service.
All Inclusive Soft lub Light
Zazwyczaj zawiera śniadanie, obiad/lunch i kolację oraz napoje bezalkoholowe i niskoalkoholowe dostępne w wyznaczonych godzinach. W niektórych hotelach napoje alkoholowe są podawane tylko do posiłków lub są dodatkowo płatne.
All Inclusive
Zazwyczaj zawiera śniadanie, obiad/lunch i kolację oraz przekąski między posiłkami. Napoje bezalkoholowe i lokalne alkohole są dostępne w wyznaczonych godzinach
All Inclusive 24 h lub Plus
Zazwyczaj oznacza wydłużone godziny korzystania z zakresu All Inclusive.
All Inclusive Ultra lub Premium
Zazwyczaj jest to zakres All Inclusive rozszerzony o wydłużone godziny dostępności przekąsek, posiłki w restauracji à la carte, alkohole importowane, a w niektórych hotelach room service.