Chcesz wyjechać do tego hotelu? Sprawdź oferty!
To kameralny, trzygwiazdkowy obiekt położony w samym centrum urokliwego Rethymno na Krecie. Ten klasyczny hotel, wybudowany w 1974 roku, oferuje 86 komfortowych pokoi, które idealnie łączą nowoczesne udogodnienia z tradycyjną grecką gościnnością. Goście mogą zrelaksować się w basenie zewnętrznym ze słodką wodą lub delektować się napojami w barze na dachu z panoramicznym widokiem na miasto. Hotel oferuje również doskonałe połączenie z lokalną infrastrukturą, dzięki czemu Goście mają łatwy dostęp do sklepów, barów, restauracji oraz zabytków, takich jak malowniczy Port Wenecki czy zabytkowa starówka.
Położenie
Hotel znajduje się w sercu Rethymno.
- 800 m od plaży
- 70 km od lotniska w Chanii
- 80 km od lotniska w Heraklionie
Plaża
Publiczna, piaszczysta plaża znajduje się około 800 m od hotelu. Goście mogą skorzystać z leżaków i parasoli za dodatkową opłatą.
Baseny
Dostępny jest basen zewnętrzny ze słodką wodą, wokół którego rozmieszczone są bezpłatne leżaki i parasole.
Atrakcje
Goście mogą korzystać z basenu i sali TV bez dodatkowych opłat.
Spa & Wellness
Hotel oferuje masaże, które są dostępne za dodatkową opłatą, zapewniając relaks i odprężenie po dniu pełnym atrakcji.
Informacje dodatkowe
Hotel dysponuje recepcją, windą, salą konferencyjną i przechowalnią bagażu. Wypożyczalnia samochodów i rowerów oraz sejf na recepcji są dostępne za opłatą. Bezpłatne Wi-Fi dostępne jest na terenie całego hotelu.
Niektóre udogodnienia i atrakcje mogą wiązać się z dodatkowymi opłatami, być dostępne w ograniczonych godzinach lub sezonowo. Zapoznaj się ze szczegółowymi informacjami dot. wyjazdu zawartymi w opisie oferty.
Standardowy pokój z 2 łóżkami, łazienką z prysznicem, śniadania w formie szwedzkiego stołu, miła obsługa hotelowa.
Położony w centrum miasta, blisko wszędzie. Czyste pokoje, sprzątane codziennie.
Hałaśliwa ulica przy której jest położony hotel, budynek ma już swój okres świetności za sobą. Tam gdzie są urządzenia do klimatyzacji są uszkodzenia w suficie.
Hotel potraktowaliśmy jako baze wypadową wiedząc po opiniach, że nie jest luksusowy.
Lokalizacja bo wszędzie jest bardzo blisko.
Kiepskie śniadania, pokoje wymagające remontu. Łazienka w tragicznym stanie.
Hotel świetnie położony przy starym mieście .W związku z tym do wszystkich atrakcji starego miasta bardzo blisko . Sklepy i kawiarnie bardzo blisko. Hotel bardzo czysty , wyposażony we wszystko co jest potrzebne w hotelu . Śniadania w formie bufetu szwedzkiego bardzo dobre i urozmaicone . Obsługa miła i pomocna .Jestem bardzo zadowolona z pobytu .
Super położenie przy starym mieście , winda , balkon ,smaczne śniadania.
Tripadvisor