Chcesz wyjechać do tego hotelu? Sprawdź oferty!
Nowoczesny kompleks, położony w spokojnej, zielonej części miejscowości Paguera, tylko 300 m od szerokiej, piaszczystej plaży na Majorce. Zaprojektowany z myślą o komforcie rodzin i par, oferuje przestronne pokoje i apartamenty, elegancki wystrój oraz wiele udogodnień. Na jego terenie znajduje się zewnętrzny basen z tarasem słonecznym, jacuzzi, restauracja bufetowa, bar oraz ogród.
Położenie
Hotel położony w Paguera.
- 250 m od najbliższych sklepów, restauracji i barów
- 300 m od plaży
- 10 km od Parku Rozrywki Katmandu
- 14 km od delfinarium Marineland
- 22 km od Palma de Mallorca
- 32 km od lotniska
Plaża
Piaszczysta, publiczna plaża oddalona o ok. 300 m. Leżaki i parasole dostępne za dodatkową opłatą.
Dla dzieci
Dla najmłodszych Gości: zewnętrzny brodzik, minidyskoteka, animacje, wysokie krzesełka w restauracji oraz łóżeczka niemowlęce (na zapytanie).
Baseny
Na terenie obiektu: duży basen zewnętrzny ze słodką wodą, jacuzzi oraz osobny brodzik dla dzieci. Przy basenie dostępne bezpłatne leżaki, parasole i ręczniki (wydawane za depozytem).
Atrakcje
Bezpłatnie: siłownia, animacje dzienne i wieczorne, sala gier, tenis stołowy, minigolf, rzutki, boccia, gimnastyka wodna. Płatnie: masaże, sporty wodne na plaży, pole golfowe ok. 2 km od hotelu, wynajem samochodów.
Spa & Wellness
Za opłatą: masaże (częściowo usługi lokalnych partnerów).
Informacje dodatkowe
W hotelu dostępne jest bezpłatne Wi-Fi, całodobowa recepcja, windy, przechowalnia bagażu, płatny parking, pralnia (płatna) oraz możliwość płatności kartą.
Niektóre udogodnienia i atrakcje mogą wiązać się z dodatkowymi opłatami, być dostępne w ograniczonych godzinach lub sezonowo. Zapoznaj się ze szczegółowymi informacjami dot. wyjazdu zawartymi w opisie oferty.
Sam hotel ok. jedyne co zawiodło , to z hotelu nie ma widoku na plażę czy wodę a w internecie pokazują piękny widok na zatokę. A po drugie nadal Polacy to chyba gorsi , jest impreza przy basenie około 100 flag dekoracja , nawet Rosyjskie A jakiej brak ...Polskiej trochę to przykre.
Jedzenie ok, obsługa miła.
Jakiś rażących wad nie ma . Ale brak Polskiej flagi a wisząca Ruska.
Bardzo przyjazny hotel. Spacerem kilka minut od plaży. Goście hotelowi to głównie Niemcy. Byliśmy tam jedynymi Polakami:) Cicho i spokojnie bez głośnych animacji i muzyki. Świetne jedzenie, godziny posiłków dobrze rozplanowane, nie było tłoku nigdy w restauracji, ani w żadnym innym miejscu na terenie hotelu. Polecam wizytę w Palmie, autobusem, ok 0,5 godz, 3 euro.