Chcesz wyjechać do tego hotelu? Sprawdź oferty!
Hotel tylko dla dorosłych, położony bezpośrednio przy słynnej, szerokiej plaży Seven Mile, otoczony tropikalnym ogrodem na zachodnim wybrzeżu Jamajki. To pięciogwiazdkowy, regularnie odnawiany kompleks, oferujący 312 komfortowych, klimatyzowanych pokoi i apartamentów urządzonych w karaibskim stylu. Goście mają do dyspozycji aż 3 baseny, 5 jacuzzi, bogatą ofertę sportową oraz profesjonalne centrum spa. Zrelaksować się można na leżaku przy basenie, w hamaku na tarasie lub przy koktajlu w jednym z licznych barów i restauracji a la carte. Kameralna, romantyczna atmosfera, wysoka jakość obsługi, szeroki wybór sportów wodnych i atrakcji sprawia, że to miejsce jest idealne zarówno na relaks, jak i aktywny wypoczynek w rajskiej scenerii.
Położenie
Hotel położony na zachodnim wybrzeżu Jamajki, bezpośrednio przy plaży, w pierwszej linii brzegowej.
- 2 km od parku wodnego Kool Runnings
- 5,5 km od centrum Negril
- 76 km od lotniska Montego Bay
- 83 km od wodospadów YS
- 220 km od Kingston
Plaża
Piaszczysta plaża bezpośrednio przy hotelu; długa i szeroka, łagodne zejście do morza, wydzielona część hotelowa. Bezpłatne leżaki i parasole.
Baseny
3 baseny zewnętrzne ze słodką wodą, 5 jacuzzi; przy basenach bezpłatne parasole i leżaki. Za opłatą: kryty basen i strefa wellness.
Atrakcje
Goście mają do dyspozycji siłownię, kompleks sportowy (aerobik, koszykówka, boccia, joga, siatkówka plażowa), wieczorne animacje, muzykę na żywo, klub nocny, kasyno, kino na plaży. Szeroka oferta sportów wodnych: nurkowanie, windsurfing, kajaki, narty wodne, rejsy katamaranem, łodzie z przeszklonym dnem (część aktywności płatna).
Spa & Wellness
Centrum spa: masaże, zabiegi na twarz i ciało, odnowa biologiczna, sauna, łaźnia parowa, fryzjer (wybrane usługi dodatkowo płatne).
Informacje dodatkowe
Bezpłatny internet Wi-Fi w lobby i pokojach. Do dyspozycji całodobowa recepcja, parking, egzotyczny ogród, sklep z pamiątkami, pralnia oraz room-service (wybrane usługi płatne).
Niektóre udogodnienia i atrakcje mogą wiązać się z dodatkowymi opłatami, być dostępne w ograniczonych godzinach lub sezonowo. Zapoznaj się ze szczegółowymi informacjami dot. wyjazdu zawartymi w opisie oferty.
Idealne miejsce dla zakochanych. Połączenie odpoczynku z poznawaniem kultury jamajskiej. Jeśli zabukujecie pokój nie od strony plaży możecie mieć drobne kłopoty z ciszą w pokojach. Z drugiej strony ile spędzacie w pokoju dziennie czasu. Pokoje wręcz luksusowe, w restauracji nie było walki o jedzenie. Goście raczej spokojni, żadnych pijusów czy awanturników. Myślę że aktywni powinni być zadowoleni z bogatej oferty rekreacji wodnej. Serwis z komunikatywnym angielskim, dobrymi kwalifikacjami. Mogę z ręku na sercu polecić.
Klimatu Jamajki nie da się podrobić. Pokój od strony plaży czyszczony był codziennie, perfekcyjnie. Widoki z pokoi były oszałamiające. Sporty wodne na plaży genialne. Szaleństwo, zapomnienie o codzienności, adrenalina. Masaże w spa relaksowały po całym aktywny dniu. W każdej restauracji trzeba było naczekać się na jedzenie ale było absolutnie warto. Ludzie wyluzowani, bardzo zakorzenieni w swojej tradycji. Z pewnością odwiedzimy Jamajkę raz jeszcze. Niewykluczone że i ten hotel.
Tripadvisor