Chcesz wyjechać do tego hotelu? Sprawdź oferty!
Hotel Londres to elegancki trzygwiazdkowy obiekt położony w malowniczej okolicy, tuż przy piaszczystej plaży w pobliżu licznych barów, restauracji i sklepów. Idealny na spokojne, słoneczne wakacje, zarówno dla rodzin, par, jak i grup znajomych. Hotel zapewnia komfortowe i gustownie urządzone zakwaterowanie w 134 przestronnych pokojach z balkonami, z których 108 to apartamenty. W hotelu znajdują się także trzy restauracje serwujące lokalne i międzynarodowe dania oraz trzy bary, w tym bar przy basenie i kawiarnia. Goście chwalą hotel za przyjazną i rodzinną atmosferę.
Położenie
Hotel jest położony około 3 km od centrum Cascais, w dzielnicy Lido, blisko licznych barów, restauracji i sklepów.
- Lotnisko w Lizbonie: ok. 30 km
- Centrum Cascais: 3 km
- Condes de Castro Guimaraes: 3,5 km
- Przystanek autobusowy: 100 m od hotelu
- Plaża Tamariz: 750 m
Plaża
Plaża Tamariz jest publiczna, piaszczysta z łagodnym zejściem do morza i znajduje się około 750 m od hotelu. Dojście do plaży prowadzi drogą lokalną, a na miejscu dostępne są leżaki i parasole za dodatkową opłatą.
Dla dzieci
Hotel oferuje brodzik dla dzieci z łagodną głębokością 0,2 m, a także wysokie krzesełka w restauracji i menu dla dzieci. Dodatkowo, opcjonalnie dostępna jest opieka nad dziećmi za dodatkową opłatą.
Baseny
Hotel posiada dwa zewnętrzne baseny ze słodką wodą, w tym jeden podgrzewany sezonowo oraz brodzik dla dzieci. Przy basenie dostępne są bezpłatne parasole, leżaki i materace do opalania.
Atrakcje
Goście mogą korzystać z różnych atrakcji, takich jak animacje dla dorosłych z muzyką na żywo i pokazami folklorystycznymi raz w tygodniu, tenis stołowy i rzutki. Za dodatkową opłatą dostępne są pokój gier, bilard, mała siłownia oraz sauna (2,5 EUR/sesja).
Spa & Wellness
Hotel oferuje nowoczesne SPA, w którym za dodatkową opłatą można skorzystać z sauny.
Informacje dodatkowe
Hotel został zbudowany w 1959 roku i regularnie odnawiany. Oferuje 118 pokoi rozmieszczonych w głównym i bocznym budynku, który ma do czterech pięter. Do dyspozycji Gości jest lobby, całodobowa recepcja, ogród oraz centrum konferencyjne dla 80 osób. Bezpłatny internat bezprzewodowy dostępny jest w lobby. Hotel akceptuje zwierzęta domowe (psy do 10 kg, na zapytanie) oraz oferuje za opłatą usługi takie jak prasowanie, pralnia i parkowanie. Akceptowane są karty kredytowe Visa, MasterCard, American Express i Diners Club.
Niektóre udogodnienia i atrakcje mogą wiązać się z dodatkowymi opłatami, być dostępne w ograniczonych godzinach lub sezonowo. Zapoznaj się ze szczegółowymi informacjami dot. wyjazdu zawartymi w opisie oferty.
Tripadvisor