814 opinii
Chcesz wyjechać do tego hotelu? Sprawdź oferty!
Czterogwiazdkowy hotel, oferujący niezwykłe połączenie relaksu i wspaniałych krajobrazów Madery. Położony tarasowo na wzgórzu i otoczony imponującym ogrodem botanicznym z widokiem na ocean i wyspy Desertas, hotel zapewnia kameralną atmosferę. Obiekt, zbudowany w 1993 roku i odnowiony w 2016 roku, składa się z 9 budynków mieszczących 166 pokoi. Do dyspozycji Gości są trzy restauracje, w tym jedna w odrestaurowanym dworze z XIX wieku, które serwują dania przygotowywane z produktów pochodzących z hotelowego ogrodu. Hotel oferuje także własne pole golfowe oraz największe spa na Maderze z bogatą ofertą zabiegów.
Położenie
Hotel jest dogodnie położony na wzgórzu, blisko centrum Canico oraz niedaleko stolicy wyspy.
- ok. 100 m od centrum Canico
- ok. 8 km od Funchal
- ok. 8 km od lotniska w Santa Cruz
- przystanek autobusowy ok. 20 m od hotelu
Plaża
Najbliższa publiczna plaża kamienista, wyróżniona certyfikatem Błękitna Flaga, znajduje się około 2 km od hotelu. Dodatkowo, w okolicy, około 10 km od obiektu, znajduje się piaszczysta plaża ze sztucznym złotym piaskiem z Maroka, oferująca łagodne zejście do morza oraz możliwość wynajęcia parasoli, leżaków i materacy.
Dla dzieci
Hotel zapewnia opiekunkę do dzieci na życzenie, foteliki w restauracji oraz łóżeczka dla dzieci do 2 lat.
Baseny
Do dyspozycji Gości jest podgrzewany basen o powierzchni 200 m2 z wodą słodką, wokół którego znajdują się bezpłatne parasole, leżaki, materace i ręczniki.
Atrakcje
Hotel oferuje różnorodne formy wypoczynku, w tym tenis stołowy, bilard, fitness oraz animacje dla dorosłych. W pobliżu znajdują się również pola golfowe, w tym Palheiro Golf około 8 km od hotelu oraz Santo da Serra Golf około 15 km od obiektu.
Spa & Wellness
Największe spa na Maderze o powierzchni 1400 m2 oferuje kryty basen z wodą słodką oraz różnorodne zabiegi i masaże. Wstęp do spa jest za dodatkową opłatą i dostępny dla osób powyżej 16. roku życia. Goście mogą korzystać z łaźni tureckiej, sauny fińskiej, fontanny lodowej oraz skorzystać z bogatej oferty masaży, w tym masaży szwedzkich, gorącymi kamieniami i innych.
Informacje dodatkowe
Hotel oferuje Internet bezprzewodowy na terenie całego obiektu, wypożyczalnię rowerów, pralnię, opiekunkę do dzieci oraz parking za dodatkową opłatą. Goście mogą korzystać z sejfu w recepcji. Akceptowane są karty kredytowe.
Niektóre udogodnienia i atrakcje mogą wiązać się z dodatkowymi opłatami, być dostępne w ograniczonych godzinach lub sezonowo. Zapoznaj się ze szczegółowymi informacjami dot. wyjazdu zawartymi w opisie oferty.
Dobry hotel położony w przepięknym dużym ogrodzie z szerokim widokiem na ocean. Ogród jest zdecydowanym wyróżnikiem tego miejsca.
Wspaniały egzotyczny ogród, w który wkomponowane są domki dla gości i pozostałe budynki kompleksu, przestronny pokój, duża i czysta łazienka, dobrze wyposażona kuchnia (mieliśmy pokój typu studio), wystarczająco urozmaicone śniadania, miła obsługa, blisko przystanku autobusowego, sklepów i restauracji, spokojna okolica.
Nie zauważyłem istotnych wad, hotel spełnił moje oczekiwania
Hotel z ogromnym i przepięknym ogrodem botanicznym. Idealny dla osób lubiących naturę oraz romantyczne miejsca. Hotel idealny na romantyczne wakacje. Piękne widoki oraz spory basen w otoczeniu egzotycznych roślin.
Tripadvisor