W wybranej destynacji mamy wiele świetnych hoteli. Wybierz, kiedy chcesz jechać i sprawdź nasze propozycje.
Położenie
Colakli, ok. 10 km od Side, ok. 50 km od lotniska w Antalyi.
Plaża
Piaszczysto-żwirowa w odległości 500 m, przejście przez ulicę. Dwa razy dziennie bezpłatny przejazd busem. Leżaki, parasole bezpłatne, materace płatne.
Wyżywienie
Śniadania i obiadokolacje lub All Inclusive.
Zakwaterowanie
Trzypiętrowy budynek, posiada 24 pokoje.
Pokoje
Przyjemnie urządzone, wyłożone terakotą, indywidualnie sterowana klimatyzacja, TV/SAT, bezpośrednie połączenie telefoniczne, sejf (płatny), mini bar (płatny), łazienka z prysznicem, suszarka do włosów, WC. Większość z balkonem, część z widokiem na morze.
Sport i rekreacja
Basen, w szczycie sezonu animacje. Płatne: tenis stołowy, bilard, darts.
Dla dzieci
Mini club (w wieku od 4 do 12 lat) czynny w godzinach wyznaczonych przez hotel, plac zabaw, brodzik, dwie zjeżdżalnie (czynne w godzinach wyznaczonych przez hotel).
Do dyspozycji gości
Lobby z recepcją, lobby bar, bar przy basenie/snack bar, bar na plaży, restaurację (także z ofertą a’la carte), salę TV, ogród, salę gier, market.
Informacje dodatkowe
Hotel akceptuje karty Visacard, Mastercard.
Nie polecam nikomu szkoda pieniędzy, brud i nie miła obsługa, mało tego jedzenie obrzydliwe , za dużo minusów żeby opisywać.
brudne ręczniki, muchy na stołówce,1 rodzaj rozwodnionego soku,ścieki wylewane na chodnik,w pokojach ręcznikami wycierane umywalki i nie tylko n stołówka: brudne , zapleśniałe obrusy,nie domyte talerze,jedzenie jak dla świń, co nie zeszło na śniadanie bylo przerabiane i podawane na kolejny posiłek,poza tym do wyboru tylko jedno danie wyliczane przez kucharza, obsługa - nie mają pojęcia jak obsługiwać turystów, śmieją się w twarz , ignorują ,że nic nie rozumieją, oszukują na alkoholu, nie ma u nich all inclusive! przy basenie brud, pościel nie zmieniana przez tydz. , w plackach , które robi pani mrówki i białe robaki( placki robione na ziemi), plaża: nie ma prysznica, nie ma barku tylko dowożona 1 zgrzewka wody w temp.45 w reklamówce.
Nie polecam!!! I jest ku temu wiele powodów. W hotelu brudno, pokoje sprzątane \"po łebkach\" (lepiej nie odsuwać łóżek), w restauracji obrusy kilkudniowe, brudno w każdym kącie. Sprzątanie hotelu polegało na tym ze jedna osoba polewała podłogę wodą z butelki a druga przecierała to mopem. Jedzenie okropne, zdecydowalismy się na wyjazd 2-tygodniowy i po tygodniu zaczęliśmy żywić się poza hotelem. Jedzenie, które zostawało było przerabiane z obiadu na kolację a z kolacji na kolejny obiad i tak codziennie. Obsługa nie mówi w żadnym języku oprócz tureckiego, więc kontakt jedynie na migi. Ekspres do kawy non stop zepsuty a kawa.... nie przypominała kawy tylko dosłownie lurę. Kelnerzy mili ale brudni, codziennie w tych samych wyciuranych i poplamionych koszulach. W barze brudne szklanki a soki rozcieńczane z wodą - okropne. Na plaże jeździł stary zdezelowany bus (dobrze ze w ogole jeździł, choć nie zawsze o wyznaczonych porach). Dużo można jeszcze pisać, ogólnie NIE POLECAM!!!
Bród Jedzenie Brak komunikacji z obsługą Daleko do plazy Brak jakichkolwiek rozrywek w okolicy
Jakość kiepska, pokój mały w średnim stanie. Po wieczorze z kebabem przez dwa dni połowa turnusu była niedyspozycyjna. Rezydentka odwiedziła nas raz - zachęciła do wycieczek z biura (ponieważ oszukują w tańszych tutejszych biurach). Wykupiliśmy u rezydenta wycieczkę w języku polskim. Wycieczka prowadzona była w języku angielskim oraz niemieckim. Rezydentka dosłownie olała nas, nie znała nawet trasy wycieczki. Zgłosiliśmy reklamację ale na tym się skończyło. Nie polecam biura. ZDECYDOWANIE ODRADZAM !!
Byłam w tym hotelu w połowie lipca. Niestety bardzo się zawiodłam. Hotel jest bardzo mały i niestety brudny. Ostatniego dnia swojego pobytu walczyłam w pokoju z karaluchem wielkości małego kota. Martwe prusaki nikogo nie dziwią bo można spotkać je dosłownie wszędzie a łazienki przy lobby są po prostu ich pełne. Co do obsługi- są to młodzi chłopcy, niestety nie mówiący po angielsku. Jedzenie bardzo monotonne i w małych ilościach. Codziennie kurczak lub niezidentyfikowane mięso a z niego kotlety a la hamburgery. Alkohole fatalne-do wyboru tylko piwo, raki, albo wino którego kompletnie nie da się pić. Jeśli chodzi o basen- leżaki trzeba zajmować sobie już przed śniadaniem, bo niestety nie ma ich wystarczającej ilości. Osobiście nie polecam ani hotelu ani biura podróży tzn Gti travel. Turcja jak najbardziej ale w ludzkich warunkach.