559 opinii
Chcesz wyjechać do tego hotelu? Sprawdź oferty!
Kompleks zaprojektowany z myślą o rodzinach pragnących połączyć nowoczesny komfort z przytulną, domową atmosferą. Malowniczo położony w regionie Side, w zielonej okolicy Colakli, gwarantuje relaks wśród słońca i śródziemnomorskiej zieleni. Hotel oferuje szereg udogodnień, w tym przestronne pokoje, restauracje z tarasem, bary, bogaty kompleks basenowy i aquapark z 4 zjeżdżalniami. Dla najmłodszych przygotowano miniklub i szeroką gamę atrakcji, a Goście mogą korzystać z szeregu możliwości aktywnego spędzania czasu oraz strefy spa & wellness. Bliskość szerokiej, piaszczystej plaży oraz własny beach bar sprawiają, że wypoczynek nad morzem staje się jeszcze przyjemniejszy.
Położenie
Hotel położony jest w malowniczym regionie Side, w miejscowości Colakli.
- ok. 400 m od szerokiej, piaszczystej plaży
- 7 km od centrum Side
- 60 km od lotniska w Antalyi
Plaża
Goście mają do dyspozycji prywatną, piaszczystą plażę oddaloną o ok. 400 m od hotelu. Na plaży w cenie: leżaki, parasole, ręczniki oraz beach bar z napojami i przekąskami.
Dla dzieci
Dla najmłodszych: brodzik połączony z basenem głównym, aquapark z 4 zjeżdżalniami wodnymi, plac zabaw, miniklub, animacje, minidisco, menu i foteliki w restauracji, łóżeczko (na życzenie).
Baseny
Hotel oferuje 2 duże baseny zewnętrzne, 4 zjeżdżalnie wodne dla dorosłych, brodzik ze zjeżdżalnią dla dzieci, a także basen kryty. Przy basenach leżaki i parasole bezpłatnie, bar przy basenie do dyspozycji Gości.
Atrakcje
Na terenie hotelu: kort tenisowy (za opłatą), tenis stołowy, rzutki, koszykówka, siatkówka plażowa, piłka nożna, aerobik, miniboisko do piłki nożnej, bilard (za opłatą), bogaty program animacji dziennej i wieczornej, dyskoteka. Za opłatą: sporty wodne na plaży, narty wodne, parasailing, kajaki.
Spa & Wellness
Goście mogą korzystać z sauny, łaźni tureckiej (za opłatą), a także z szerokiej oferty masaży i zabiegów talasoterapii (za opłatą). To idealne miejsce na głęboki relaks po aktywnym dniu.
Informacje dodatkowe
Hotel zapewnia Wi-Fi w częściach wspólnych (darmowe) oferuje pralnię, usługi medyczne.
Niektóre udogodnienia i atrakcje mogą wiązać się z dodatkowymi opłatami, być dostępne w ograniczonych godzinach lub sezonowo. Zapoznaj się ze szczegółowymi informacjami dot. wyjazdu zawartymi w opisie oferty.
Pobyt w hotelu był bardzo udany. Hotel jest piękny i zadbany, a personel miły i pomocny. Animacje były ciekawe, a wieczorne show oraz mini disco zawsze wesołe i interesujące dla dzieci i dorosłych. Jedzenie było dość monotonne, ale każdy znajdzie coś dla siebie i na pewno nikt nie będzie głodny. Dużym plusem jest przyjazna atmosfera oraz dobra organizacja pobytu. Ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni z wakacji i możemy polecić ten hotel rodzinom z dziećmi.
Hotel słaby, jedzenie średnie, niby można było coś wybrać, ale generalnie mało apetycznie, jak czegoś zabrakło to już nie było, albo dołożyli, ale z wielką łaska. Obsługa nie specjalnie zaangażowana, jedynie za napiwki można było coś załatwić. Na basenie w porządku, natomiast na dużym basenie nie było ratownika, na drugim byl i siedział w telefonie. Zjeżdżalnie niby czynne, ale nawet w godzinach kiedy powinny działać bywało że się zagrzały i po zabawie. W łazience czuć jakby kanalizacja wybijała praktycznie co wieczór.
Okolica, dobra komunikacja, można się dogadać nawet po polsku
Dosyć brudno, wszystko zaniedbane, naprawiane na taśmę klejąca, problem z kanalizacja w pokojach na dole, cwaniakowanie obsługi, jedzenie chłodne i niezbyt smaczne
Bardzo udany pobyt! Miła obsługa, czyste pokoje i smaczne jedzenie. Polecam ten hotel.
Hotel naprawdę bardzo dobry. Jedzenie też bardzo dobre. W hotelu czysto i kulturalnie. Ja uważam mój pobyt w tym hotelu za bardzo udany.
Zaletą hotelu jest to że jest blisko do plaży. Można też podjechać busem hotelowym,jest też b.dobre jedzenie. Niedaleko hotelu jest też przystanek autobusowy , jest też blisko do miasta . Obsługa hotelu jest kulturalna.
Pobyt ok, ale bardzo głośno w nocy do 3 rano krzyki, walenie drzwiami. W ciągu dnia mało animacji, w zasadzie żadnych wiec może coś bardziej pod gości by się przydało bardziej zrobić.
Dobre drinki, miła obsługa
Zima woda w basenie, słabe obiady
Tripadvisor