Opinie o hotelu Club Side Coast

Club Side Coast: basen

• 2 baseny odkryte i 5 zjeżdżalni wodnych.
  • Udogodnienia i atrakcje dla dzieci: 3 brodziki, 2 place zabaw, animacje i zajęcia w miniklubie, menu i krzesełka w restauracji.
  • Tylko 350 m do prywatnej, piaszczystej plaży, wyróżnionej certyfikatem Błękitnej Flagi.
  • Bogata oferta rekreacyjna: kort tenisowy, siłownia, sauna, łaźnia turecka, szachy, koszykówka, siatkówka, siatkówka plażowa.
  • Wylot z Gdańska All Inclusive
  • Wylot z Poznania All Inclusive

• Zalety duże baseny, fajne zjeżdżalnie miła obsługa, pokojówki dbają o czystość pokoi mnóstwo jedzenia i picia fajna piaszczysta plaża
    • Wady duże kolejki po jedzenie obsługa pozwala na zajmowanie leżaków od rana przez ręczniki, w związku z tym nigdy nie ma wolnych miejsc. mały wybór owoców

Hotel położony jest poza Side, do miasta można dojechać busikiem które kursują dosyć często bilet kosztuje 5,5 TRY choć niestety zdarzają się cwaniaki które przyjmują tylko euro wówczas bilet kosztuje nas 1,5 euro. Do plaży jest około 700 metrów jak dla mnie lepiej się przejść niż czekać na hotelowego busa. Jest to dość duży hotel, dominują goście zza wschodniej granicy w związku z tym niestety nie unikniemy kolejek po jedzenie (kto widział ich w akcji ten wie o czym piszę) i to co mnie najbardziej irytowało to zajmowanie basenowych leżaków już od rana. Efekt był taki, że mniej więcej na połowie leżaków przez cały dzień opalały się ręczniki. Ale mimo tych drobnych w końcu niedogodności hotel wart jest polecenia. Mnóstwo jedzenia (jak u cioci na imieninach) dużo picia, obsługa naprawdę stara się żeby utrzymać porządek. Dla mnie rewelacyjna piaszczysta plaża z łagodnym spadkiem, można też zjeść obiad w knajpce na górze i delektować się widokiem. Czy jest to hotel do którego się wraca? Raczej nie, ale odwiedzić i zobaczyć można.

• Zalety * Niezłe położenie, 10. min spacerem do piaszczystej plaży. Kursuje także bus hotelowy. * Morze super. * W zasięgu paru minut duże możliwości zakupowe. * Niezłe kolacje. * Sprawna obsługa sali na posiłkach - sprzątają szybko i nakrywają na nowo. * Mili animatorzy, animacje tłumaczone na rosyjski i polski. * Fajne i słoneczne baseny. * Bary przy basenach i na plaży przyzwoite.
    • Wady * Hotel zdecydowanie nie 5*, w żadnym zakresie. Dobry 3*. * Prosi się o remont, a na pewno o bieżące naprawy i doczyszczenie. * Największy problem to czystość - szczególnie ogólnodostępnych toalet. * Sprzątanie pokoi bardzo pobieżnie. * Brak klimatyzacji w lobby jest bardzo uciążliwe. * Obsluga recepcji częściowo ma kłopot z komunikacją w jakimkolwiek jezyku obcym ani po angielsku, ani po niemiecku ani po rosyjsku. * Dominująca grupa turystów to Rosjanie i pod nich ustawiane jest wiele rzeczy. * Plaża hotelowa też na 3, bardzo wysłużony sprzęt i infrastruktura * Bar przy plaży czynny tylko do 17, wieczorem nie ma czego szukać na plaży. * Jedzenie poza kolacją mało urozmaicone.

Było miło, ale do tego hotelu nie wrócimy. W Side będziemy szukać czegoś lepszego.

• Zalety Bardzo dużo pysznego jedzenia nie jest się w stanie wszystkiego spróbować , dwa baseny ze zjeżdżalniami nie tylko dla dzieci , miła obsługa , czysto, plaża przepiękna piaszczysta można spacerować brzegiem morza. Obsługa przesympatyczna i zawsze uśmiechnięta. Blisko od lotniska
    • Wady brak wad Jedynie to zachowanie naszych rodaków jak zwykle nie potrafią się niektórzy zachować a później się dziwią że taka o nas opinia.

Hotel duży ale dzięki temu gdy jest pełne obłożenie nie odczuwa się tłoku ludzi i nie ma kłopotu ze znalezieniem miejsca czy to na plaży czy na basenie. Plaża przepiękna ok 700m ale dowozi busik hotelowy co 10min więc nie ma problemu , spacerkiem 10 min dodatkowo piękne widoki i można zgubić trochę kalorii po posiłku. Jedzenie przepyszne wszystkiego dużo jak ktoś pisze że monotonia to jest w błędzie nie jest się w stanie wszystkiego spróbować kuchnia turecka przepyszna zwłaszcza kebab . Dla dzieci gofry z nutellą i pyszne lody codziennie. Przy basenie i na plaży taki wybór jedzenia od 11.30 do 17 że nie trzeba nawet chodzić na obiad do restauracji . Kolacja alla carte polecam serdecznie zwłaszcza kuchnię turecką pycha a do tego klimat jak w ekskluzywnej restauracji . Pokoje z klimatyzacją , czyste z lodówką zapełnioną raz w cola, fanta, sprite i woda w cenie później dokładana tylko woda. Blisko hotelu bazary , sklepiki . Byliśmy z córką dwa tygodnie i serdecznie polecamy

Paulina

• Zalety Nawet fajne baseny i to tyle
    • Wady Brud, smród

Wszystkie opinie dodane na przełomie lipca i sierpnia 2019 są zgodne z prawdą. My mieliśmy dostać pokój familii room no i wylądowaliśmy w pokoju 1401- suterena. W przedpokoju łóżko piętrowe dla dwójki dzieci, sufit na wyciągnięcie ręki przy moim wzroście 160 cm. Nad łóżkiem piętrowym śmierdząca klimatyzacja łóżko górne z pewnością nie do wykorzystania do spania, ponieważ można nabawić się klaustrofobii. W drugim pokoju łózko sypialniane z wejściem do jakiejś niewielkiej pakamery, gdzie stały dwa krzesła plastikowe. Okno w tym pokoju to niewielki trójkątny świetlik, przez który, żeby zobaczyć co jest za oknem trzeba było stanąć na krześle. Za oknem niesamowity widok- bordowa wypłowiała ściana drugiego budynku i klimatyzatory. Następnego dnia po awanturze z Panią rezydent Natalią przenieśli nas do nieco lepszego pokoju 1403. Były to dwa przechodnie pokoje. Pierwszy pokój miał niewielki balkon, no a drugi brudny nieotwierany świetlik w kształcie trójkąta o wymiarach mniej więcej 30x30x30. Łazienki z grzybem, fugi tak brudne, że aż nie masz ochoty korzystać z takiej łazienki. Drzwi tłuste, brudne to samo tyczy się okien firanek, zasłonek i materiałów które spełniają funkcję obiciową na łóżkach. Ściany poobdrapywane brudne, pod łóżkiem i tam, gdzie sprzątaczki mają ciężko się dostać nie sprzątane chyba od początku istnienia hotelu. Stołówka- wszędzie widać tłuste plamy- na drzwiach wejściowych, na drzwiach do kuchni, okna brudne firany zasłony nie prane od nowości. Śniadania monotonne codziennie to samo. Obiad i kolacja już w nieco lepszym wydaniu, ale szału nie ma. Owoce non stop te same: jabłka, śliwki arbuzy i melony. Na plaży ogólny tłok; jak rano przed 10:00 nie pojedziesz to zapomnij o leżakach. Zamiast parasoli ciąg poobrywanych, obskurnych zadaszeń przeciwsłonecznych. Na temat animacji nie będę się wypowiadała, ponieważ nie korzystamy z tego typu zajęć. Jednym słowem najgorszemu wrogowi nie poleciłabym tego hotelu. Nie dała bym mu nawet dwóch gwiazdek.

Arbuz

• Zalety Dwa fajne baseny i zjeżdżalnie.
    • Wady Wszędzie śmierdzi., stołówka dramat kolejki i straszny chaos, lody jeden rodzaj wieczorem przez 15 minut, animacje kiepskie, pokoje porażka ja mieszkałam w 4 os A mam rodzinę piecioosobowa,ten hotel to 3 gwiazdki A niestety kupuje się go w wakacje.pl coral travel jako 5 gwiazdek. Byłam pierwszy raz w Turcji i jestem rozczarowana.

Nikomu nie polecam tego hotelu. Obsługa w barach porażka może 3 barmanów ok A reszta do wywalenia. Wszędzie Rosjanie. Animacje po rosyjsku. Wielkie rozczarowanie. Kolejki za jedzeniem komuna jak niewuem . Jak się poszło później na posiłek to niestety ale nic już prawie nie było. Pobyt nie przypominał normalnego All inclusive za które człowiek zapłacił duuuzo kasy . Porażka.

• Zalety Hotel ma potencjał, ale niestety zaniedbany, a szczyci się 5*
    • Wady Brud, pleśń, monotonne jedzenie. Porażka hotel, opryskliwi barmani i kucharze. Niekompetentna rezydentka

Nie polecam stanowczo tego hotelu, jedzenie słabe, śniadania monotonne, a na kolację grill, (urządzenie bez wentylacji) i na gości szedł ten dym z zapachem starego jakiegoś oleju. Drinki - tylko podstawa = wódka z colą itp. za jakieś wymyślone (nawet z ich lokalnych alkoholi) kazali barmani płacić. Porażka

Dominika z rodziną

• Zalety Dwa duże baseny
    • Wady Brudno wszędzie,jedzenie monotonne, daleko plaża, brak polskich animacji

Niestety hotel okazał się porażką, bardzo brudno cały tydzień ani razu nie sprzątane płytki na basenie w toalecie można się przykleić. Plaża daleko leżaki połamane brudne. Wyżywienie monotonne owszem jest go dużo ale ciągle to samo,na śniadanie parówki a na obiad pizza z parówek. Brak animacji. polskich.Na 4 rodziny trzy wymieniały pokój. Na pewno nie jest to hotel 5 gwiazdkowy, co najwyżej 3. NJkomu nie polecę tego hotelu BRUD, brud i jeszcze raz BRUD, wszędzie na basenie w hotelu w pokojach

Marek

• Zalety Czysta woda w basenach. Sympatyczne pokojówki. Fajne basenowe zjeżdżalnie. Super zabawa na FoamDisco.
    • Wady WiFi fatalne. Brud i smród w ogólnodostępnych toaletach. Smród z kanalizacji w pokojowych łazienkach. Jedzenie cały czas to samo. Ogromne kolejki do jedzenia. Smród z grilli. Niby all inclusive, a obsługa wydziela napoje i drinki. Cześć obsługi niemiła. Na plaży morskiej wszędzie brud, a jedzenie z baru niezjadliwe. Ceny w hotelowym SPA wyższe od tych na mieście. Hotelowy ?lekarz? wszystkim wymyśla wady kręgosłupa i naciąga na masaże za 100 euro gwarantując 100% wyzdrowienia. W cenie pobytu dla każdego specjalna kolacja Ala Card, nam(19 osobom) zaoferowali najniższy termin na dzień po wyjeździe. Co innego zapewnia CoralTravel, co innego się dostaje po przyjeździe(pokoje).

Jesteśmy tutaj pierwszy i ostatni raz. Po przyjeździe dostaliśmy pokój z łóżkiem piętrowym dla dzieci w przedpokoju. Balkon to okienko na poddaszu. Nie działała żadna z klimatyzacji w pokoju. Po zgłoszenie rezydentce(Natalii), najpierw hotel stwierdził, że to ich standardowy pokój, a dopiero po konkretnym sprzeciwie obiecano nam i dwóm rodzinom co z nami przyjechały wymianę pokoi w dniu następnym. Za dobę spędzona w pokoju bez klimatyzacji obiecano nam tylko bezpłatny sejf, kosz owoców i wino(owoce i wino jest i tak do woli). Z tych obiecanek tylko otrzymaliśmy sejf(koszt 12 euro). Hotel z przewagą Rosjan i dla nich są przygotowywane animacje. Jedynie w klubie dla dzieci są zabawy dla Polaków. Odnosi się wrażenie, że Polacy są tylko dla wypełnienia wolnych miejsc. Za cenę ponad 2 tysiące złotych od osoby to zdecydowanie za kiepska oferta, warunki i obsługa. Przyjechaliśmy w cztery rodziny i wszyscy są rozczarowani. Wszystkim będziemy odradzać ten hotel i tego organizatora.

Grzegorz

• Zalety WiFi, obsługa
    • Wady Smród, bród, kolejki, animacje-dno.

Powróciliśmy do tego hotelu po 2 latach, bo spędziliśmy tam super wakacje, ale to był największy błąd. Syf w toaletach, sprzątanie pokoi ogranicza się do dodania papieru, po dwóch dniach mieliśmy już tylko 2 ręczniki na 4 osoby-interwencje w recepcji nic nie zmieniły. Smród przy Snack Barze rozwalał system, jedzenie gorsze i bardzo monotonne, a kolejki jak za komuny! Największy minus za animacje, tak żałosnej ekipy jeszcze nie spotkaliśmy, w zasadzie nie powinienem oceniać czegoś czego nie było, o 12 godzinie Pool Game, odwalone jak za karę przez 10 min-dramat. Przerwy w dostawach prądu. Są dwa plusy. 1.przesympatyczni uśmiechnięci barmani na basenie i lobby-Mustafa, Enes i Mehmet i kelner w restauracji Izzettin, dla nich szacun. 2.WiFi znacznie lepsze niż dwa lata temu. Hotel schodzi na psy, a był na prawdę super.

Grzegorz

• Zalety Plaża, Barmani(Mustafa,Enes,Mahmet), WiFi
    • Wady Syf w toaletach na basenie, animacje to jakaś pomyłka, smród przy Snack Barze, przerwy w dostawach prądu

Powróciliśmy do tego hotelu po 2 latach, bo spędziliśmy tam super wakacje, ale to był największy błąd. Syf w toaletach, sprzątanie pokoi ogranicza się do dodania papieru, po dwóch dniach mieliśmy już tylko 2 ręczniki na 4 osoby-interwencje w recepcji nic nie zmieniły. Smród przy Snack Barze rozwalał system, jedzenie gorsze i bardzo monotonne, a kolejki jak za komuny! Największy minus za animacje, tak żałosnej ekipy jeszcze nie spotkaliśmy, w zasadzie nie powinienem oceniać czegoś czego nie było, o 12 godzinie Pool Game, odwalone jak za karę przez 10 min-dramat. Przerwy w dostawach prądu. Na dzień przed wyjazdem po sprzątaniu pokoju znika nam z lodówki w pokoju Fanta i Cola kupione na wyjazd. Są dwa plusy. 1.przesympatyczni uśmiechnięci barmani na basenie i lobby-Mustafa, Enes i Mehmet i kelner w restauracji Izzettin, dla nich szacun. 2.WiFi znacznie lepsze niż dwa lata temu. Hotel schodzi na psy, a był na prawdę super.