Opinie o hotelu Club Side Coast

Club Side Coast: teren hotelu

• 2 baseny odkryte i 5 zjeżdżalni wodnych.
  • Udogodnienia i atrakcje dla dzieci: 3 brodziki, 2 place zabaw, animacje i zajęcia w miniklubie, menu i krzesełka w restauracji.
  • Tylko 350 m do prywatnej, piaszczystej plaży, wyróżnionej certyfikatem Błękitnej Flagi.
  • Bogata oferta rekreacyjna: kort tenisowy, siłownia, sauna, łaźnia turecka, szachy, koszykówka, siatkówka, siatkówka plażowa.
  • Wylot z Wrocławia All Inclusive
  • Wylot z Poznania All Inclusive

Anka

• Zalety Pokoje super ,czysto,obsługa hotelowa , kelnerzy na 100%
    • Wady Złe rozłożenie posiłków godzinowo, były sytuacje , że nie było nic do jedzenia,woda w basenie zimna.

Oprócz wymienionych wad, wszystko było dobrze . Najwiecej jedzenia było na kolacje później od godz 20 nie było jedzenia, śniadania bardzo słabe .

Justa

• Zalety Hotel bardzo fajny nie wiem czemu ma tyle złych opini:(jedzenie bardzo dobre wszędzie czysciutko pokoje sprzatane codziennie małe ale przytulne polecam dla osob ceniacych spokoj
    • Wady Brak podgrzewanego basenu

Polecam ten hotel:)fajne tanie ciuchy bazar jakies 2 km od hotelu spacerkiem 20 minut

Rafał

• Zalety Bardzo miła obsługa, smaczne posiłki, czyste pokoje. Byliśmy zadowoleni.
    • Wady WiFi działa tylko w holu ale to podczas wakacji może też być zaletą.

Mieliśmy tygodniowy pobyt w listopadzie, pogoda zmienna ale hotel oferował tyle atrakcji, że nie można było się czepiać.

Jarosław

• Zalety W pobliżu przystanek autobusowy
    • Wady Posiłki niedobre , codziennie takie same, Stosunkowo mała restauracja przy takiej ilości gości wymagała walki o miejsca i niestety o posiłki. Jak ktoś nie pojawił się na początku posiłku to już nie miał w czym wybierać.

Cena niewielka to prawda ale oferta zawarta w umowie nie pokrywała się z rzeczywistością. Inne godziny posiłków. Posiłki bardzo monotonne i w małych ilościach. Brak deklarowanej restauracji a la carte, brak obiecanych animacji, WIFI wyłącznie obok recepcji i bardzo bardzo mizerne, łaźnia turecka w/g deklaracji hotelu czynny od 10 rano a w rzeczywistości włączali ją dopiero po 16 . Generalnie nie polecam bo za niewiele większe pieniądze można znaleźć hotel w Turcji o dużo wyższym standardzie. Już nie będę się rozwodził na temat bałaganu z godziną odlotu - podana nam 7.20 a w rzeczywistości 8.20 ( i po co było wstawać tak wcześnie ? )

ela szubert

• Zalety BLISKO PLAŻA PRZYJAZNY DZIECIOM MIŁA OBSŁUGA
    • Wady NIE ZAUWAŻYŁAM WAD

URLOP UDANY , POGODA SUPER , HOTEL OK . PIĘKNA OKOLICA DUŻO FAJNYCH WYCIECZEK FAKULTATYWNYCH POLECAM

Aska

• Zalety Ładny hotel,niedaleko plazy, pokoje niczego sobie
    • Wady WIFI nie działa sprawnie nawet w looby , nie mówiąc juz o pokojach, śniadania bardzo słabe,są godziny ze nie ma co jest jest luka , od godz 20;30 już wgl nie ma jedzenia, żadnych przekąsek , woda w basenie lodowata, nie są podgrzewane.

Największa wada to problem z WIFI i złe rozłożone jedzenie godzinowo.

• Zalety położenie blisko lotniska i side obsługa bardzo miła jedzenie bardzo dobre
    • Wady podejście z plaży do toalet bardzo brudny hotel słaba znajomość angielskiego przez obsługę bardzo duże kolejki po jedzenie i brak miejsc w restauracji mała ilość krzesełek dla dzieci

Hotel to raczej 3 * Najsłabszy w jakim byliśmy, a cena wcale nie mała. Bardzo brudno wszędzie, Nie myte stoliki w barach zewnętrznych, brudne krzesełka dla dzieci (i mała ich ilość), brudne pokoje, łazienki to masakra (wanna nie myta ani razu przez 2 tygodnie pobytu). W pokojach zmieniana jest pościel co kilka dni, opróżniane kosze na śmieci i uzupełniany mini bar codziennie. Lustro zachlapane czymś Nie zostało umyte przez cały nasz pobyt - a takie brudne je zastaliśmy. Jedzenie smaczne, ale brak menu dla dzieci. Bardzo duże kolejki po jedzenie, często brak miejsca w restauracji na kolacji. jak ktoś się spóźni to może też nie dostać już niektórych dań. Okropne podejście z plaży do baru i toalet (małe dzieci nie wytrzymywały i sikały gdzie popadnie). Z wózkiem naprawdę nie za fajnie. Leżaki i materace mocno zniszczone. Następna pomyłka to boisko do siatkówki na środku plaży, uniemożliwiające dostęp do brzegu. Piłka latała gdzie popadnie i nie raz ktoś leżący na leżaku w drugim rzędzie dostał w nos czy po głowie. Ogólnie nie polecam - chyba że po remoncie

• Zalety Animacje, czyste baseny, dobra pogoda
    • Wady brudne toalety, pokoje niby sprzątane a brudne, słabe wifi, ogólny nieład na stołówce.

Ogólnie słaby hotel jak na 5 gwiazdek to daje mocne 3, monotonia w jedzeniu, nie wspomnę o czystości stołówki i sprzętów na niej , ciągła walka i wyścigi o wolne miejsca na kolacji, na plaży brud i nieład, w porównaniu do obiektów położonych w okolicach to przepaść, czuliśmy się jak gorszy sort. Bardzo duży plus za Animacje naprawdę rewelacja i szacunek dla osób które je wykonywały, brak jakichkolwiek ratowników na basenie powodował że panował ogólny chaos każdy robił co chciał szczególnie turyści za wschodniej granicy, ja to nazywam stanem umysłu, skakali do wody z każdego możliwego miejsca na basenie, wchodzili na zjeżdżalnie wodne od du....y strony , ogólnie stwarzali zagrożenie dla normalnie bawiących i wypoczywających osób, nie obwiniam tu ludzi a hotel za całkowity brak nadzoru i przestrzeganiu jakichkolwiek zasad. Ogólnie nie polecam tego hotelu.

robert

• Zalety Animacje dla dzieci i dorosłych
    • Wady Ogólny bród , smród szamba przy basenia, plaża syf totalny , koty chodzące po stołach , wi fi tragedia jak na 5 gwiazdek .

Nie polecam tego hotelu nikomu . Byłem w wielu hotelach w Turcji ale takiego czegoś co zastałem tam - massakra. Jedzenie monotonne naczynia bemary grille lepiły sie z brudu a w połączeniu z kotami chodzącymi po stołach - super . Znalezienie miejsca na kolacji graniczyło z cudem . Plaża należąca do hotelu brudna i syfiasta nikt jej nie sprzątał.Jedynym plusem byli animatorzy dla dzieci i dorosłych naprawde znali sie na swojej pracy .Nikomu nie polecam tego hotelu . Tylko pogoda dopisała....

anya

• Zalety pyszne jedzenie ogromny wybór cudna plaża i bar na plaży z pysznym jedzeniem
    • Wady sam hotel bardzo przeciętny

płacić w lirach tureckich !! polecam ich supermarket ,sok, papierosy 7 zł chałwy i inne delicje za grosze