3188 opinii
Chcesz wyjechać do tego hotelu? Sprawdź oferty!
Ten ekskluzywny hotel to symbol relaksu i rozrywki, idealnie wkomponowany w malowniczą okolicę. Oferując Gościom niezwykłe kulinarne doznania w 2 restauracjach oraz koktajle w 5 stylowych barach, obiekt zapewnia niepowtarzalną atmosferę odpoczynku. Goście mają także dostęp do Wi-Fi w lobby, co umożliwia pozostanie w kontakcie ze światem. Hotel szczyci się bogatą ofertą rekreacyjną z odkrytym basenem, 6 zjeżdżalniami dla dorosłych oraz jedną dla dzieci, kortami tenisowymi, siłownią oraz licznymi animacjami. Nie brakuje także miejsca na rodzinne aktywności, takie jak minigolf czy miniboisko do piłki nożnej. Dla osób poszukujących chwili dla siebie, centrum spa oferuje masaże, salon piękności, łaźnię turecką oraz saunę.
Położenie
- 11 km od plaży
Plaża
Goście mogą relaksować się na wydzielonej części publicznej plaży, z pełnym wyposażeniem: parasole, leżaki, ręczniki plażowe oraz bar na plaży zapewniający orzeźwiające drinki.
Dla dzieci
Najmłodsi mają do dyspozycji brodzik, plac zabaw oraz menu dla dzieci w restauracji. Dla dzieci w wieku 4-12 lat przygotowano miniklub i animacje, natomiast dzieci w wieku 1-3 lat mogą przebywać w miniklubie tylko pod opieką rodzica. Dodatkowo dostępne są krzesełka dla dzieci w restauracji oraz łóżeczka dla najmłodszych (na zamówienie przed przyjazdem).
Baseny
Hotel oferuje odkryty basen z 6 zjeżdżalniami wodnymi dla dorosłych i jedną dla dzieci, co zapewnia niezapomniane wrażenia wodne.
Atrakcje
Goście mogą korzystać z różnorodnych form aktywności, takich jak tenis ziemny, tenis stołowy, rzutki, koszykówka, siatkówka, bilard oraz siłownia. Organizowane są także animacje soft w ciągu dnia i nocy.
Spa & Wellness
Centrum spa oferuje relaksujące masaże, zabiegi w salonie piękności, a także tradycyjną łaźnię turecką i saunę.
Informacje dodatkowe
Na terenie hotelu działa płatna pralnia dla większej wygody Gości.
Niektóre udogodnienia i atrakcje mogą wiązać się z dodatkowymi opłatami, być dostępne w ograniczonych godzinach lub sezonowo. Zapoznaj się ze szczegółowymi informacjami dot. wyjazdu zawartymi w opisie oferty.
10/10 wszystko jak w najlepszym porządku. Pokoje odświeżone, obsługa miła, jedzenie najlepsze w na świece. Dużo basenów i dużo przestrzeni do spacerowania. Woda w basenach mogła by być trochę cieplejsza. Pokoje odświeżone , sprzątane prawie codziennie oprócz weekendów. Z dala od miasta, ale ja uważam to za bardzo duży plus. Na plaży nie byliśmy bo 1 dzień wcześniej trzeba się zapisać na autokar. Animacje w ciągu dnia bardzo przyjemne, ekipa bardzo się stara. Wieczorne pokazy codziennie inne i nawet na niezłym poziomie :) Po za tym wszystko zgodne z ofertą. Zamierzamy wrócić za rok, jeżeli cena nie ulegnie drastycznej zmianie, rodzina 2+2.
Bardzo miła i pomocna obsługa, piękna lokalizacja. Przepyszne jedzenie. Dużo basenów , barów i leżaków.
Woda w basenie mogła by być troszkę cieplejsza, ale to i tak nie przeszkadzało w dobrej zabawie.
Świetny hotel dla aktywnych i rodzin z dziećmi Pyszne jedzenie super obsługa,przestronne pokoje:) to był wspaniały wypoczynek serdecznie polecam
Jedzenie, baseny
Można troche odświezyc pokoje ale nie było to istotne w hotelu było tyle atrakcji ze pokoǰ służył tylko do spania
Hotel bardzo fajny, przyjemny i przede wszystkim czysty.
Teren hotelu faktycznie spory więc robienie kroków to dotakowy atut. Wszystko zależy od tego gdzie dostanie się pokój. Nasz apartament był dwupoziomowy. Na dole dwa pokoje i dwie łazienki a na górze salon z kuchnią i dodatkowy taras. Na tarasie jacuzzi z którego nie można korzystać bo w środku był syf. W kuchni brak wszystkiego. Niewiem po co ta kuchnia skoro szafki były puste. Był zestaw do herbaty i kawy ale nie było w czym tego zrobić. Na 7dni panie wymieniały nam tylko śmieci z kosza. Jedzenie fajne, kolacje super. Do obsługi nie mam zastrzeżeń wszystko było ok. Woda w basenach zimna niestety. Jedziecie przy basenie przez 7dni te samo czyli totalna masówka. Busik na plażę na zapisy. Plaża średnia pośrodku niczego. Bar na plaży nie uzupełniany. Za tą cenę było dla nas okej ale więcej nie wybrałabym tego miejsca :) NAJWIĘKSZY MINUS TO CIĄGŁY WIATR!
widoki, animacje, aquapark
Duży teren, wszędzie schody, monotonne jedzenie, brak świeżych owoców, brak sprzątania w pokojach, wiatr wiatr i jeszcze raz wiatr codziennie
Hotel położony jest daleko od centrum, taxi mają już ustaloną cenę jak dla tego hotelu 25 euro a busem można za 2 euro tylko daleko jest przystanek, ogólnie wszędzie jest bardzo daleko. Plaża oddalona 25 min jazdy w jedną stronę busem, jest to duże utrudnienie. Byliśmy poza sezonem, a był ogromny problem żeby zapisać się na możliwość plażowania bo zawsze już nie było miejsc. Jedzenie bardzo monotonne cały czas to samo. Byliśmy 12 dni i to za dużo bo nie ma co tam robić, animacje średnie. Leżaków brak. Ogólnie 3 gwiazdki mu się należy na pewno nie 5. Plaża brudna i bardzo mała, leżaki niewygodne drewniane.
Duże apartamenty, widoki
Odległość od plaży, miasta, jedzenie.
Tripadvisor