Hotel Famiana Resort & Spa
Wietnam / Wyspa Phu Quoc / Duong Dong

Kod hotelu: HOT33935
Nazwa: Hotel Famiana Resort & Spa
Miejsce: Wietnam / Wyspa Phu Quoc / Duong Dong
Kategoria:  (4)
Wyżywienie:
Udogodnienia: basen odkryty, na terenie hotelu instytut SPA, dostęp do internetu
Aktualnie brak ofert dla hotelu Hotel Famiana Resort & Spa
Zobacz inne oferty do Duong Dong

Położenie:
Idealnie usytuowany w centrum miasta Duong Dong, zaledwie 5 km od międzynarodowego lotniska w Phu Quoc przy piaszczystej plaży.

Wyposażenie:
Recepcja, imponujący basen, restauracja serwująca kuszące azjatycko-europejskie przysmaki, dobrze zaopatrzony bar i kawiarnia, spa z odmładzającymi zabiegami i terapiami oraz najnowocześniejszymi obiektami sportowymi: siłownią, kajak, strzelanie z łuku, tenis, mini golf. Wszystko, co ma na celu polepszenie wakacyjnego doświadczenia gości.

Sport i rozrywka:
Oprócz relaksu, w obiekcie można cieszyć się wakacjami w ośrodku z wieloma rozrywkami, jak minigolf, tenis, strzelanie z łuku lub sporty wodne, kajaki. Ośrodek posiada dwa przestronne baseny przeznaczone zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. W hotelu znajudue się punkt, w którym można zarezerwować atrakcje turystyczne między innymi więzienie Phu Quoc, dom produkcji sosów rybnych, a oprócz poznawania lokalnej kultury poprzez znane miejsca, można odkryć wyspę Phu Quoc podczas wyprawy nurkowej, aby obejrzeć korale i ekscytujące wyprawy na połowy kałamarnic nocą.

Pogoda
I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII
Temperatura
w dzień °C
32°
33°
34°
35°
33°
32°
31°
31°
31°
31°
31°
31°
Temperatura
w nocy °C
21° 22° 23° 24° 24° 24° 24° 24° 23° 23° 24° 22°
Śr. liczba godzin
słonecznych
5 6 5 6 4 4 4 5 5 4 4 4