Hotel
Appartement Wasserer

Standard hotelu
Udogodnienia  udogodnienia dla rodzin z dziećmi, dostęp do internetu, darmowe wifi, parking, zwierzęta, ośrodek narciarski
Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Podziel się swoją opinią i pomóż innym znaleźć wymarzone wakacje!

Chcesz wyjechać do tego hotelu? Sprawdź oferty!

od1 446 zł za osobę
SZUKAJ

Termin

Informacje o hotelu

Standard hotelu
Kod hotelu HOT270897
Nazwa  Appartement Wasserer
Miejsce  Włochy / Kronplatz / St. Johann
Udogodnienia  udogodnienia dla rodzin z dziećmi, dostęp do internetu, darmowe wifi, parking, zwierzęta, ośrodek narciarski

Opis hotelu

Położenie/wyposażenie
PołożenieTen przytulny obiekt Appartement Wasserer położony jest ok. 2,5km od centrum miasta St. Johann im Ahrntal. Dotarcie do terenu narciarskiego możliwe jest wyciągiem "Speikboden" oddalonym o ok. 4,2km lub wyciągiem "K-Express" oddalonym o ok. 6km. Autobus dla narciarzy zatrzymuje się w odległości ok. 100m od obiektu. Do dworca Bruneck jest ok. 21km. Najbliższe sklepy oddalone są o ok. 1,8km. WyposażenieDo wyposażenia tego spokojnie położonego obiektu należy Wi-Fi. Sprzęt mogą Państwo przechowywać w piwnicy na narty. Na miejscu dostępne są miejsca parkingowe - ograniczona dostępność. DzieciKrzesełko i łóżeczko dla dziecka są zawarte (na zapytanie/ograniczona dostępność). WyżywienieBez wyżywienia. Na życzenie skorzystać można z usługi dostawy świeżego pieczywa.


Zwierzęta domowe
Zwierzęta domowe: na zapytanie (ok. 5,- EUR za zwierzę/noc, bez karmy, tylko psy)


Teren narciarski klausberg - skiworld ahrntal
Maks. wysokość: 2510mMin. wysokość: 1050mWys. miejscowość: 1017mWyciągi łącznie: 8Krzesełka: 4Gondole: 4Trasy łącznie: 40kmTrasy zielone/niebieskie: 19kmTrasy czerwone: 14kmTrasy czarne: 7km




Mapa

Appartement Wasserer

Pogoda

Sierpień

Cały rok

Zobacz cały rok Zobacz miesiąc

  • Temperatura w dzień
    28°C
  • Temperatura w nocy
    15°C
  • Temperatura wody
    0°C
  • Liczba godzin słonecznych
    7
 
Sty Lut Marz Kwie Maj Cze Lip Sie Wrz Paź Lis Gru
Temperatura w dzień
Temperatura w nocy
Temperatura wody
Średnia liczba godzin słonecznych

Najczęstsze pytania

Czy w hotelu Appartement Wasserer jest internet?

arrow down
Goście hotelu Appartement Wasserer mają dostęp do internetu. Szczegółowe warunki korzystania z wi-fi określone są w regulaminie hotelu.

Jakie atrakcje i udogodnienia oferuje hotel Appartement Wasserer?

arrow down
Dla gości hotelu Appartement Wasserer dostępne są między innymi następujące atrakcje i udogodnienia:
  • udogodnienia dla rodzin z dziećmi
  • dostęp do internetu
W przypadku niektórych usług mogą obowiązywać dodatkowe opłaty - więcej informacji w szczegółach oferty.

Czy hotel Appartement Wasserer jest odpowiedni na wczasy z dziećmi?

arrow down
Hotel Appartement Wasserer jest polecany na wakacje dla rodzin z dziećmi.

Czy w hotelu Appartement Wasserer akceptowane są zwierzęta domowe?

arrow down
Tak, hotel Appartement Wasserer przyjmuje zwierzęta domowe. Informacje dodatkowe na temat warunków przyjmowania zwierząt dostępne są w szczegółach oferty.

Czy na terenie hotelu Appartement Wasserer można zaparkować samochód?

arrow down
Tak, przy hotelu Appartement Wasserer jest parking. Szczegółowe warunki rezerwacji i korzystania z miejsc parkingowych określone są w regulaminie hotelu.

Ile kosztuje pobyt w hotelu Appartement Wasserer?

arrow down
Ceny wycieczek do hotelu Appartement Wasserer rozpoczynają się już od 1 446 zł za osobę.

Komu polecany jest hotel Appartement Wasserer?

arrow down
Wypoczynek w hotelu Appartement Wasserer rekomendowany jest:
  • dla rodzin z dziećmi

Ile gwiazdek ma hotel Appartement Wasserer?

arrow down
Hotel Appartement Wasserer jest obiektem 3-gwiazdkowym.

Przykładowy zakres wariantów formuły All Inclusive

Wariant Zakres
All Inclusive Soft lub Light Zazwyczaj zawiera śniadanie, obiad/lunch i kolację oraz napoje bezalkoholowe i niskoalkoholowe dostępne w wyznaczonych godzinach. W niektórych hotelach napoje alkoholowe są podawane tylko do posiłków lub są dodatkowo płatne.
All Inclusive Zazwyczaj zawiera śniadanie, obiad/lunch i kolację oraz przekąski między posiłkami. Napoje bezalkoholowe i lokalne alkohole są dostępne w wyznaczonych godzinach.
All Inclusive 24 h lub Plus Zazwyczaj oznacza wydłużone godziny korzystania z zakresu All Inclusive.
All Inclusive Ultra lub Premium Zazwyczaj jest to zakres All Inclusive rozszerzony o wydłużone godziny dostępności przekąsek, posiłki w restauracji à la carte, alkohole importowane, a w niektórych hotelach room service.
All Inclusive Soft lub Light
Zazwyczaj zawiera śniadanie, obiad/lunch i kolację oraz napoje bezalkoholowe i niskoalkoholowe dostępne w wyznaczonych godzinach. W niektórych hotelach napoje alkoholowe są podawane tylko do posiłków lub są dodatkowo płatne.
All Inclusive
Zazwyczaj zawiera śniadanie, obiad/lunch i kolację oraz przekąski między posiłkami. Napoje bezalkoholowe i lokalne alkohole są dostępne w wyznaczonych godzinach
All Inclusive 24 h lub Plus
Zazwyczaj oznacza wydłużone godziny korzystania z zakresu All Inclusive.
All Inclusive Ultra lub Premium
Zazwyczaj jest to zakres All Inclusive rozszerzony o wydłużone godziny dostępności przekąsek, posiłki w restauracji à la carte, alkohole importowane, a w niektórych hotelach room service.