Oferta, której szukasz, została wyprzedana. Nie rezygnuj jednak z wakacyjnych planów!

Mamy dla Ciebie ogromny wybór hoteli

lub

Możemy Ci pomóc znaleźć równie atrakcyjny hotel.

14
obiekt, budynek główny
obiekt, budynek główny
obiekt, budynek główny
pokój
pokój

Opis oferty

Region: Dolina OtztalBiuro podróży (przedsiębiorca): SnowTrexKod oferty: WAK713537

Wyciągi

Gondolowe2
Orczykowe4
Krzesełkowe5

Trasy

Łatwe13 km
Średnie17 km
Trudne4 km

Opinie

Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

no offer review

Mapa

Pogoda

11°C
1°C
16

Przed podróżą

Dokumentem podróży uprawniającym do bezwizowego wjazdu i pobytu do 90 dni (niezależnie od jego celu) na terytorium Austrii jest paszport bądź dowód osobisty. Przed wyjazdem należy się upewnić, czy dokument jest w wystarczająco dobrym stanie i pozwala na stwierdzenie tożsamości
Wiza nie jest wymagana.

Przewodnik

Opis obiektu

Oetz o obszar o przeszło 120-sto letniej tradycji turystycznej. Charakterystyczna dla Tyrolu architektura, gościnność i cała gama udogodnień dla turystów sprawiła, że stał się on jednym z najpopularniejszych w całej Austrii. To również najbardziej ukierunkowany na przyjazd całych rodzin ośrodek w całej dolinie. Obszar narciarski sięga wysokości 2200 m co gwarantuje dobre warunki śniegowe przez cały sezon zimowy.

narciarstwo biegowe

W Solden znajduje się 16 km tras biegowych (8 km łatwe). Najdłuższa trasa ma 5 km długości i biegnie od Solden - Rechenau - Kaisers (1377 m n.p.m.). Funkcjonuje bezpłatny dojazd do centrum narciarstwa biegowego w Langenfeld gdzie wytyczono 40 km tras.

W Zwieselstein przygotowanych jest 8 km tras o średnim stopniu trudności. W Vent znajduje się łatwa trasa ćwiczebna i trasy o średnim poziomie trudności, łącznie jest 3,5 km tras narciarskich. W Untergurgl jest 7 km tras położonych na wysokości 1797 - 1800 m n.p.m., są one średnio trudne. Hochgurgl to miejscowość w której usytuowanych jest 2 km tras położonych na wysokości 2150 m n.p.m natomiast Obergurgl posiada 3 km tras łatwych.

apres ski

Dolina Otztal mile zaskoczy nas bogatą ofertą atrakcji turystycznych. Nie tylko pojeździmy tu na nartach - wybierzemy się także na kulig z pochodniami, pogramy w tenisa, squasha, pojeździmy na nartach, zagramy w curling, popływamy także w basenie, a zmęczone mięśnie rozmasujemy w jednym z salonów SPA. Są tu także doskonałe warunki do uprawiania snowboardu - zadowoleni będą ci, którzy chcą się doskonalić w uprawianiu tego sportu, jak i ci, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z jazdą na desce. Amatorzy freeride'u doskonale odnajdą się w ośrodku Obergurgl-Hochgurgl. W Solden polecamy funpark Base Solden oraz centrum sportu Freizeit Arena. Kiedy zamarzy się nam chwila relaksu i odskocznia od nart - koniecznie wybierzmy się na platformę widokową Glaiskgol - tam, na wysokości 3058 m. n.p.m. zobaczymy zapierającą dech w piersiach alpejską panoramę. Dla najmłodszych wielką frajdą będzie wizyta w Aqua Dom (termalnym parku wodnym z licznymi atrakcjami). Wieczorem - w licznych barach, klubach i dyskotekach - pobawimy się do białego rana, a w restauracjach posmakujemy tyrolskiej kuchni.

snowparki

W miejscowości Giggijoch znajduje się miejsce dla snowboardzistów wyposażone w halfpipe (70 m długości) z międzynarodowym standardem zawodniczym. Jest to położone powyżej wyciągu krzesełkowego Langegg II. Na lodowcu Rettenbach znajduje się funpark z halfpipe koło wyciągu Karleskogel.

skipassy

W Dolinie Otztal można skorzystać ze skipassu Hochgurgl-Obergurgl. W ramach karnetu bezpłatnie z wyciągów i tras narciarskich mogą korzystać dzieci urodzone od 2008 r.

Wyżej wskazane ceny dla dzieci dotyczą dzieci urodzonych w latach 2002-2007. Młodzież (urodzona między 1999-2001 r.) zapłaci za karnet ok. 201 Euro (przez cały sezon). Koszt karnetu dla seniorów (urodzonych do 1956 r.) to ok 234 Euro (także przez cały sezon).Depozyt za chip card wynosi ok. 2 Euro.

Ceny skipassów są uśrednione i zostały ustalone w oparciu o informacje pochodzące bezpośrednio od ośrodków narciarskich. Ceny karnetów mogą ulec zmienianie w trakcie sezonu.

szkółki narciarskie

W Dolinie Otztal można skorzystać ze szkoły narciarskiej Vacancia w Solden.

Zajęcia trwają 5-6 dni i są przeznaczone dla dzieci i dorosłych. Odbywają się w terminie 11.2016-18.04.2017 r. (do 19.11.2016 tylko lekcje indywidualne, od 19.11.2016 grupy dla dorosłych, od 18.12.2016 grupy dla dzieci). Lekcje odbywają się w wielu językach - między innymi w: angielskim, niemieckim, włoskim i hiszpańskim.

Dla dzieci zajęcia odbywają się w ramach Kids Snow Circus - w grupach maksymalnie 8-osobowych (o podobnych umiejętnościach jazdy na nartach), koszt to ok. od 63 Euro za 1 dzień do ok. 220 Euro za 6 dni. Cena kursu dla dorosłych to ok. 225 Euro/5 dni (łącznie 20 h). Indywidualne lekcje dla dorosłych to koszt ok. 145-165 Euro/2 h.

Ceny szkoleń są uśrednione i zostały ustalone w oparciu o informacje pochodzące bezpośrednio od szkoły narciarskiej. Szkolenia można wykupić przed wyjazdem lub na miejscu. Aby wziąć udział w szkoleniu każdy uczestnik musi mieć wykupiony skipass.

Ceny skipassów

Dni
Wysoki sezon
Niski sezon
6
Dorośli 268
Dzieci 146
Dorośli 242
Dzieci 146

Mapa tras

Kamery

Nowość!

Odkryj nową stronę podróży – rezerwuj elastyczne pakiety lot+hotel. Sprawdź