Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Buntali

Kod oferty: WAK280825
obiekt, budynek głównypokójrestauracjarestauracjarestauracjasauna
obiekt, budynek główny
pokój
restauracja
restauracja
restauracja

Promocja

Skipass w cenieSkipass w cenie – szczegóły u konsultantów.

Nasi klienci docenili

 • jeden z najdłuższych, oświetlonych reflektorami torów saneczkowych w Tyrolu (6 km)
 • okolica bogata w piękne widokowo trasy, liczne bacówki, obiekty gastronomiczne
 • Dodatkowe opcje

  Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji i leczeniem COVID-19 AXA ASSISTANCE

  OC - SKI w cenie

  185
  za wycieczkę

  Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

  0
  za wycieczkę
  Trwa weryfikacja ceny

  Kup od razu! Najlepsze pokoje szybko się wyprzedają.

  lub

  Opis oferty

  Region: Dolina PaznauntalOrganizator: SnowTrexKod oferty: WAK280825

  Miasto

  Galtür

  Kraj

  Austria

  Położenie/wyposażenie

  Komfortowy, 4-gwiazdkowy hotel Büntali znajduje się w pobliżu centrum, w odległości ok. 100m od miejscowości Galtür oraz ok. 2km od wyciągu krzesełkowego Birkhahnbahn na terenie narciarskim Silvapark Galtür. Kolejka Silvrettaseilbahn, dająca dostęp do terenu narciarskiego Ischgl-Paznaun zlokalizowana jest w odległości ok. 9km. Bezpłatny autobus dla narciarzy zatrzymuje się w odległości ok. 100m od hotelu. Rodzinnie prowadzony hotel wyposażony jest w recepcję, hol z kącikiem wypoczynkowym, windę, Wi-Fi, restaurację, bar hotelowy, pokój do zabaw dla dzieci, przechowalnię sprzętu narciarskiego oraz suszarkę do butów. Bezpłatne miejsca parkingowe występują przy hotelu (ograniczona dostępność). Za opłatą dostępny jest również garaż (ograniczona dostępność). Strefa wellness (16:00-19:30, możliwe zmiany godzin otwarcia, wg informacji na miejscu) z biosauną, sauną fińską, krytym basenem, kabiną z podczerwienią oraz pokojem wypoczynkowym jest do Państwa bezpłatnego użytku. Za opłatą mogą Państwo dodatkowo skorzystać z solarium. PokojeJasne, nowoczesne pokoje wyposażone są w łazienkę/WC, TV sat. z wbudowanym radiem, Wi-Fi, telefon, sejf, mini bar (za opłatą), suszarkę do włosów, lusterko kosmetyczne i częściowo balkon. WyżywienieW cenę wycieczki wliczone jest wyżywienie HB, które obejmuje śniadanie w formie bufetu, a wieczorem 5-daniowe menu do wyboru z bufetem sałatkowym. Raz w tygodniu organizowana jest uroczysta kolacja. Dla najmłodszych specjalne menu dziecięce.

  świadczenia w cenie

  Noclegi w wybranym terminieWyżywienie jak wybranoKorzystanie ze strefy wellness (wg opisu)Płaszcz kąpielowy do wypożyczeniaSejf (w pokoju)Łóżeczko dla dziecka (na zapytanie)Krzesełko dla dziecka (ograniczona dostępność)Miejsca parkingowe (ograniczona dostępność)

  Opcjonalnie płatne na miejscu

  Solarium: ok. 7,- € /20min. MinibarParking (ograniczona dostępność): ok. 8,- € /dzień

  Płatne na miejscu

  Opłata klimatyczna: ok. 2,70 € za osob./nocKeycard 5,- €

  Zwierzęta domowe

  Można przywieźć zwierzęta domowe (ok. 14,- € /dzień, bez karmy, konieczność wcześniejszego zgłoszenia)

  Zniżki

  W zależności od typu pokoju, wieku podróżujących, daty wyjazdu i karnetu narciarskiego, otrzymają Państwo różne zniżki.

  Dokładną wysokość zniżki mogą Państwo uzyskać podczas przygotowania sobie indywidualnej oferty (należy kliknąć w cenę).

  Niemowlęta, które w momencie wyjazdu mają mniej niż 24miesiące, zasadniczo podróżują bezpłatnie, muszą być jednak uwzględnione w każdej rezerwacji.

  Ważne wskazówki

  Trasa Silvretta Hochalpenstraße jest zamknięta zimą!W pokojach wieloosobowych lub z dostawką przy niepełnym obłożeniu brak dodatkowych łóżek.

  Pokój 2-osob./2 dostawki łazienka/wc, hb

  Nowoczesne pokoje z TV sat.balkon

  Dojazd

  Kolej: Landeck-Zams (ok. 40km)Przelot: Innsbruck (ok. 110km), Monachium (ok. 240km), Salzburg (ok. 290km)

  Karnet narciarski - dodatkowe informacje.

  Oferty zawierające karnet narciarski w cenie oznaczone są znakiem "SKIPASS/KARNET W CENIE" (istnieje możliwość zaznaczenia tej opcji w filtrach). Prosimy upewnić się przed dokonaniem rezerwacji, czy wybrali Państwo ofertę z karnetem narciarskim w cenie.

  Rezerwacja bez ryzyka z naszą Gwarancją zwrotu pieniędzy - koronawirus!

  Jeżeli na jeden dzień przed rozpoczęciem podróży (dzień przyjazdu) ze względu na pandemię koronawirusa zarezerwowany obiekt lub wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet będą zamknięte, mogą Państwo bezpłatnie anulować rezerwację. Obowiązuje to również w przypadku, gdy MSZ odradza podróże, które nie są konieczne, do zarezerwowanego ośrodka lub zamknięcia granic kraju docelowego. W takim przypadku mogą Państwo na 10 dni (i mniej) przed rozpoczęciem wyjazdu, bezpłatnie odwołać rezerwację. Anulowanie rezerwacji musi nastąpić najpóźniej na 2 dni przed rozpoczęciem wyjazdu.

  Zwroty kosztów wyjazdu będą realizowane w ciągu 14 dni od anulowania rezerwacji. W zeszłym sezonie narciarskim 2019/20 zwróciliśmy 100% środków za rezerwacje odwołane z powodu pandemii koronawirusa. Pieniądze naszych Klientów są dodatkowo zabezpieczone na wypadek niewypłacalności.

  Gwarancja śniegu (01.01. - 15.03.)

  Jeżeli na 5 dni przed rozpoczęciem wycieczki (dzień przyjazdu) z powodu braku śniegu wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet narciarski będą zamknięte - przy czym najwyższy punkt terenu narciarskiego musi znajdować się na wysokości minimum 1800m.n.p.m. - mogą Państwo bezpłatnie dokonać zmiany rezerwacji na inną naszą wycieczkę w tym samym terminie (o ile są jeszcze wolne miejsca; obowiązuje aktualna cena nowego wyjazdu bez rabatu Last-Minute & More; gwarancja ważna jedynie dla wycieczek zaczynających się w terminach od 01.01. do 15.03.).

  Aby móc skorzystać z gwarancji, prosimy o kontakt w wyznaczonym terminie (dokładnie na 5 dni przed rozpoczęciem wyjazdu/pobytu, np. w poniedziałek, jeżeli impreza turystyczna rozpoczyna się w sobotę) drogą mailową na adres gwarancjasniegu-pl@snowtrex.com.

  Teren narciarski silvapark

  Maks. wysokość: 2300mMin. wysokość: 1600mWys. miejscowość: 1584mWyciągi łącznie: 13Orczyki: 9Krzesełka: 2Gondole: 2Trasy łącznie: 43kmTrasy zielone/niebieskie: 6kmTrasy czerwone: 25kmTrasy czarne: 12km

  Region narciarski silvretta

  Maks. wysokość: 2872mMin. wysokość: 1377mWyciągi łącznie: 76Orczyki: 31Krzesełka: 33Gondole: 12Trasy łącznie: 363kmTrasy zielone/niebieskie: 72kmTrasy czerwone: 217kmTrasy czarne: 74kmTrasy do skialpinizmu: 23km

  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Zakwaterowanie

  Sobota
  11.12.2021

  Wykwaterowanie

  Sobota
  18.12.2021

  Opinie

  Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

  Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

  no offer review
  no offer review

  Mapa

  Pogoda

  2°C
  -4°C
  1

  Przed podróżą

  Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że osoby przyjeżdżające do Austrii z państw podwyższonego ryzyka, w tym z Polski, zobowiązane są do posiadania przy sobie:

  - zaświadczenia lekarskiego potwierdzającego negatywny wynik testu na obecność wirusa SARS-CoV-2,
  - albo negatywnego wyniku testu na obecność wirusa SARS-CoV-2 wydanego w języku niemieckim lub angielskim - na wyniku testu muszą znajdować się: imię i nazwisko, data urodzenia, data i godzina pobrania próbki, wynik testu - negatywny/pozytywny oraz od 28.02.2021 r. podpis i pieczęć osoby testującej lub kod kreskowy lub kod QR. Test może zostać wykonany w formie antygenowej lub PCR. Zaświadczenie lekarskie lub test są ważne - uprawniają do wjazdu do Austrii - przez 72 godziny od chwili pobrania próbki dla Testu PCR i 48H dla testu antygenowego.

  Osoby przyjeżdżające do Austrii zobowiązane są dodatkowo do odbycia 10-dniowej kwarantanny.

  Osoby, które przekraczając granicę nie posiadały zaświadczenia lekarskiego lub testu są zobowiązane dodatkowo do niezwłocznego, najpóźniej w ciągu 24 godzin, wykonania na własny koszt testu PCR lub antygenowego na obecność wirusa SARS-CoV-2. W celu wykonania testu możliwe jest opuszczenie miejsca odbywana kwarantanny. Kwarantannę uznaje się za zakończoną jeśli w piątym dniu, licząc od następnego dnia po wjeździe do Austrii, zostanie wykonany test antygenowy lub PCR na obecność wirusa SARS-CoV-2 i wynik testu będzie negatywny. Kwarantanna może zostać również zakończona wcześniej poprzez opuszczenie terytorium Austrii. Osoby opuszczające Austrią zobowiązane są do zadbania o zminimalizowanie ryzyka infekcji innych osób.

  Osoby przyjeżdżające do Austrii są zobowiązane dodatkowo do rejestracji pobytu zobacz więcej. Rejestracja może zostać wykonana nie wcześniej niż 72 godziny przed wjazdem do Austrii. Potwierdzenie wykonania rejestracji przesłane zostanie na skrzynkę poczty elektronicznej. Potwierdzenia rejestracji, w formie elektronicznej lub wydrukowanej, należy okazać przy przekroczeniu granicy.

  UWAGA:

  W związku z nowelizacją z dnia 22 lutego 2021 r. do rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ograniczeń na czas pandemii, osoby posiadające zaświadczenie o otrzymaniu dwóch dawek szczepienia przeciwko COVID-19, szczepionką dopuszczoną do obrotu w Unii Europejskiej są zwolnione z obowiązkowej kwarantanny po powrocie do Polski z zagranicy. Ponadto z obowiązku kwarantanny, po powrocie do kraju zwolnione są również osoby, które odbyły już izolację domową lub były hospitalizowane w związku z zakażeniem wirusem SARS-CoV-2, nie dawniej niż 6 miesięcy przed datą przekroczenia polskiej granicy.
  Dokumentem podróży uprawniającym do bezwizowego wjazdu i pobytu do 90 dni (niezależnie od jego celu) na terytorium Austrii jest paszport bądź dowód osobisty. Przed wyjazdem należy się upewnić, czy dokument jest w wystarczająco dobrym stanie i pozwala na stwierdzenie tożsamości
  Wiza nie jest wymagana.

  Przewodnik

  Opis obiektu

  W Dolinie Paznauntal na zapalonych narciarzy czeka 235 kilometrów tras. Z kolei latem do odwiedzenia regionu zachęcają szlaki turystyczne o długości 300 kilometrów. Rejon narciarski Silvretta Arena gwarantuje śnieg od końca listopada do początku maja.

  Centrum rozrywkowym regionu jest miejscowość Ischgl. Także inne miejscowości regionu - Galtur, See i Kappal usatysfakcjonują alpejczyków o rozmaitych gustach i umiejętnościach. Można wybierać w strukturze tras, od łatwych na stokach poniżej Ballunspitze (Galtur), do trudnych - trasa zjazdowa Ablittkopfe w Kappl. Dodatkowe atrakcje to 1,5 kilometrowy stok dla snowboardzistów łącznie z funparkiem oraz wieża do lodowej wspinaczki.

  W tyrolskim Ischgl można także skorzystać z innych rozrywek: rowery górskie, park linowy, nordic walking, wspinaczka, rafting i canyoning, pływanie, tenis.

  Kamery