Aktualizujemy cenę
Trwa weryfikacja ceny
11
obiekt, budynek główny, teren hotelu
basen, sport i rekreacja, rozrywka
basen, sport i rekreacja, rozrywka
basen, sport i rekreacja, rozrywka
pokój, rodzinny, apartament

Opis oferty

Region: Saalbach HinterglemmBiuro podróży (przedsiębiorca): Exim ToursKod oferty: WAK721153
Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Opinie

Filtrowanie
Typ podróżującego
WszystkiePara
Czas podróży
DowolnyGrudzień - Luty
Sortuj po:
Data pobytu - ostatnie
Data pobytu - ostatnieNajwyższa ocena
Wyświetlono 2 z opinii
Grzechu
Luty 2009 ·
Dodano: 20.02.2009
10
To był znakomity snowboardowy wypad ze znajmomymi. Panuje w nim ciepła i miła atmosfera. Przyjacielska obsługa pomogła nam we wszystkim o co prosiliśmy. Schodząc na posiłki nikt nie marudził, nawet było co wypić z trunkowego arsenału. Basen jest mały, ale kiedy my tam byliśmy korzystało z niego mało osób. Nie otwierajcie tylko okna wieczorem. Hotel jest położony przy głównej trasie.
Czytaj więcej
Czy ta opinia była pomocna?
0
0

CompetitionDesktopBanner
asia i rafał
Styczeń 2008 ·

Para

Dodano: 01.02.2008
6.4
Pokoje w budynku głównym są dla karłów, żeby się wyminęły dwie osoby w pokoju, to jedna musi wejść na łóżko, w restauracji też bardzo ciasno, nie polecam osobom dużych gabarytów, bo się nie zmieszczą za stołem. Ogólne wrażenie jak na hotel 4 gwiazdkowy jest bardzo mizerne.
Czy ta opinia była pomocna?
0
0

Mapa

Pogoda

16°C
6°C
16

Przed podróżą

Dokumentem podróży uprawniającym do bezwizowego wjazdu i pobytu do 90 dni (niezależnie od jego celu) na terytorium Austrii jest paszport bądź dowód osobisty. Przed wyjazdem należy się upewnić, czy dokument jest w wystarczająco dobrym stanie i pozwala na stwierdzenie tożsamości
Wiza nie jest wymagana.
SYTUACJA W UKRAINIE
W związku z obecną sytuacją władze Ukrainy zamknęły swoją przestrzeń powietrzną dla lotów cywilnych. Oznacza to, że samoloty, w tym także te o charakterze turystycznym nie przelatują nad terytorium tego kraju. Linie lotnicze zawiesiły czasowo połączenia z Ukrainą. Wszystkie loty będą realizowane alternatywnymi, bezpiecznymi trasami.

COVID-19
WYMAGANE DOKUMENTY:
Brak wymaganych formularzy w związku z COVID-19.

ZASZCZEPIENI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

OZDROWIEŃCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

DZIECI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

TRANZYT LUB WYLOT SPOZA POLSKI
Jeśli wylatujesz/wyjeżdżasz z innego kraju niż Polska lub korzystasz z tranzytu w innym państwie sprawdź aktualne warunki wjazdowego do tego państwa (możesz być objęty dodatkowymi restrykcjami). Szczegóły na: zobacz więcej.

AKTUALNOŚĆ INFORMACJI
Warunki wjazdowe często się zmieniają, dlatego prosimy o dodatkowe potwierdzanie ich aktualności na stronie internetowej MSZ: zobacz więcej.

Przewodnik

Opis obiektu

Niezwykle malownicza, otoczona pasmami gór Dolina Glemmtal zaliczana jest dziś do dziesiątki najlepszych terenów narciarskich w Austrii. Są tu najnowocześniejsze wyciągi, najlepiej przygotowane trasy i najlepsze warunki pogodowe. Znajdują się tu znane wszystkim narciarzom centra Saalbach i Hinterglemm. Rozległy region obejmujący miejscowości Saalbach-Hinterglemm oraz sąsiednie Leogang swoją światową sławę zawdzięcza organizacji w 1991 r. Narciarskiego Pucharu Świata.

Narciarski cyrk (Snow Circus) Saalbach Hinterglemm Leogang to ponad 200 km tras zjazdowych o wszystkich stopniach trudności, stoki z głębokim śniegiem, liczne wyciągów oraz 400 armatek śnieżnych mogących dośnieżyć wszystkie główne nartostrady. Dla snowboardzistów przygotowano oświetlony funpark w Hinterglemm, halfpipe Saalbach-Bernkogel i Hinterglemm-Hochalm oraz funpark Leogang.

Apres ski

W sezonie zimowym region Saalbach-Hinterglemm odwiedza ponad 1 mln turystów, głównie ze względu na apres ski, z którego ten region słynie (tutejsze apres ski jest jednym z najlepszych w całej Austrii, wielokrotnie zostało docenione w licznych rankingach). Szczególnie młodzież upodobała sobie zimowy urlop na nartach w tym regionie - w Saalbach zabawy do białego rana nie mają sobie równych. Do najbardziej lubianych imprez należą: "Winteropening" (wypróbujemy tu najnowszych modeli nart i desek snowboardowych), wyścig sań motorowych "Swatch-Snow-Mobile" oraz najsłynniejsza "Rave on Snow" (2 dni najlepszej elektronicznej muzyki w wykonaniu światowej sławy didżejów). Amatorom wypoczynku w bardziej tradycyjny sposób polecamy Hinterglemm. Niezapomnianych wrażeń dostarczą nam tu także 3 funparki: "Nightpark" przy Unterschwarzachbahn, "Easypark" przy Bernkogel oraz "Nitro Snowpark Leogang" przy Asitz.

Rejon słynie także z przytulnych chat narciarskich, zlokalizowanych przy każdej górskiej trasie (polecamy Thumer-Alm w ośrodku Kohlmais). Jeżeli po wyczerpującym dniu na stoku będziemy chcieli kontynuować aktywności fizyczne to staniemy przed bardzo szerokim wyborem - pojeździmy tu na lodowisku, zagramy w curling, tenisa i squasha. Bardziej ambitnym narciarzom przypadnie do gustu tutejsze centrum fitness.

A kiedy nasze mięśnie odmówią nam posłuszeństwa - możemy udać się na basen lub saunę. Romantyczna propozycja na wieczór to także spacer z pochodniami lub kulig. Czeka tu na nas także kasyno - być może w Saalbach Hinterglemm fortuna będzie nam sprzyjać?

Latem

Region Saalbach Hinterglemm jest także doskonałym miejscem letniego urlopu dla miłośników górskich wędrówek i rowerowych wycieczek. Z ponad 400 kilometrami wytyczonych tras spacerowych Saalbach Hinterglemm zalicza się do regionów o największej liczbie szlaków turystycznych w Austrii. Na rowerzystów czeka tu 160 km ścieżek. Ofertę sportową uzupełniają 9-dołkowe pole golfowe w Saalbach, możliwość jazdy konnej w Saalbach i Hinterglemm, paralotnie, rafting, łucznictwo, wędkarstwo oraz coraz bardziej popularny Nordic Walking.

Mapa tras

Kamery

Informacje prawne

W zakup i organizację imprezy turystycznej zaangażowanych jest kilka podmiotów. Mają one określone obowiązki.
Jako agent turystyczny, Wakacje.pl odpowiada za:

  • umieszczenie w serwisie ofert w brzmieniu nadanym i przekazanym wyłącznie przez organizatorów turystyki;
  • publikacje w serwisie komunikatów dotyczących rynku turystycznego w Polsce;
  • możliwość rezerwacji usługi lub miejsc w imprezie turystycznej za pośrednictwem serwisu oraz nabycie tych usług lub miejsc i dokonanie za nie płatności z wykorzystaniem usługi partnera;
  • doradztwo oraz dostarczanie indywidualnych informacji handlowych i ofert Użytkownikom, którzy skontaktowali się za pośrednictwem formularzy zawartych w serwisie lub z Konsultantem z wykorzystaniem kanałów podanych przez Użytkownika;
  • nawiązanie i utrzymanie kontaktu w celu przekazywania informacji związanych z wybranymi, w tym zarezerwowanymi, usługami i ofertami, oraz prowadzenie obsługi wynikającej z zawartych Umów;
  • komunikowanie treści, dokumentów i decyzji Operatorów Turystycznych (usługodawców), wspierając Użytkownika w zakresie wykonania Umowy zgodnie z jej założeniami;
  • rozpatrywanie reklamacji z zakresu własnej działalności i świadczonych Usług, w szczególności procesu sprzedaży – poprawności i jakości obsługi w procesie sprzedaży usług dostępnych w Ofercie Wakacje.pl oraz obsługi posprzedażowej.

Organizator (przedsiębiorca) odpowiada za:

  • dostarczanie do agenta ofert imprez turystycznych, w tym końcowej ceny usługi;
  • należyte wykonanie Umowy zawartej z Użytkownikiem;
  • rozpatrywanie reklamacji, których przedmiotem jest nienależyte wywiązanie się z Umowy przez Organizatora Turystyki.

Oferty prezentowane na serwisie pochodzą wyłącznie od przedsiębiorców.
Za zapewnienie metod płatności online w serwisie Wakacje.pl odpowiedzialny jest nasz partner płatności.