Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Alpengasthof Schneeberg

Kod oferty: WAK477925
obiekt, budynek główny
obiekt, budynek główny
obiekt, budynek główny
pokój
pokój, kuchnia / aneks kuchenny
obiekt, budynek głównyobiekt, budynek głównyobiekt, budynek głównypokójpokój, kuchnia / aneks kuchennyskimappokójpokójpokójpokójpokójpokój

Promocja

Gwarancja zwrotu pieniędzy - koronawirus GRATIS

SnowTrex - NARTY 2020/2021

Gwarancja zwrotu pieniędzy - koronawirus GRATIS
Oferta z gwarancją zwrotu pieniędzy (jeśli na 1 dzień przed rozpoczęciem podróży - ze względu na pandemię koronawirusa - obiekt lub wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet, będą zamknięte - możesz bezpłatnie anulować rezerwację)

Dostępne pokoje

Pokój dwuosobowy + dwie dostawki

prysznic, WC
2 dorosłych
Aktualizujemy cenę

Pokój dwunastoosobowy + dostawka

prysznic, WC
2 dorosłych
Aktualizujemy cenę

Dodatkowe opcje

Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji i leczeniem COVID-19 AXA ASSISTANCE

OC - SKI w cenie

185
za wycieczkę
promesa

Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

promesa
0
za wycieczkę
wpPilot
Teraz przy zakupie wycieczki dostęp do WP Pilot gratis!
Zgarnij kod 14 dniowego dostępu do WP Pilot - telewizji online i oglądaj 35 kanałów TV gdziekolwiek jesteś
 Sprawdź teraz 
Trwa weryfikacja ceny

Informacje o podróży

Zakwaterowanie

10.01.2021 Niedziela

Wykwaterowanie

17.01.2021 Niedziela

Szczegóły oferty

Kod oferty: WAK477925Region: Tyrol ZachodniOrganizator: SnowTrex

Miasto

Thiersee

Kraj

Austria

Położenie/wyposażenie

Tradycyjny obiekt Alpengasthof Schneeberg położony jest na słonecznym tarasie u podnóża Pendlings. Odległość od centrum Thiersee oraz sklepów wynosi ok. 3km. Rodzinne centrum narciarskie Schneeberg-Mitterland jest tuż przy obiekcie (przy dobrych warunkach śniegowych możliwe ski in & ski out), a do terenu narciarskiego Tirolina jest ok. 4,5km. Przystanek autobusu dla narciarzy znajduje się bezpośrednio przy obiekcie. Obiekt Alpengasthof jest położony bezpośrednio przy torze saneczkowym Kala Alm, na którym można jeździć zarówno w ciągu dnia, jak i w nocy. Do wyposażenia tradycyjnego obiektu należy recepcja, Wi-Fi, pokój wypoczynkowy z piecem kaflowym, pokój śniadaniowy, restauracja, przytulna izba, bar oraz przechowalnia sprzętu narciarskiego. Dostępne są bezpłatne miejsca parkingowe (dostępność ograniczona). PokojePrzytulne pokoje (większość z nich odnowiona) wyposażone są w prysznic/WC, TV sat. i Wi-Fi. WyżywienieOferta zawiera w cenie wyżywienie HB, które obejmuje obfity bufet śniadaniowy z regionalnymi specjałami oraz 3-daniowe menu z daniem głównym do wyboru. Potrawy przygotowane są głownie ze składników własnej produkcji oraz produktów naturalnego pochodzenia od miejscowych gospodarzy.

Dania bez glutenu, laktozy (obydwa za opłatą) oraz wegetariańskie dostępne są po wcześniejszym zgłoszeniu.

świadczenia w cenie

Noclegi w wybranym terminieWyżywienie jak wybranoŁóżeczko dla dziecka (na zapytanie)Krzesełko dla dziecka (na zapytanie)Miejsca parkingowe (ograniczona dostępność)

Opcjonalnie płatne na miejscu

Wypożyczalnia sanekWyżywienie bez glutenu czy laktozy: 10,- € /dzień

Płatne na miejscu

Opłata klimatyczna: ok. 2,- € za osob./nocDla dzieci do 5. roku życia kolacja nie jest wliczona w cenę i należy za nią zapłacić na miejscu. Keycard: 2,- €

Zwierzęta domowe

Można przywieźć psy (10,- € /dzień, bez karmy)

Ważne wskazówki

W pokojach wieloosobowych lub z dostawką przy niepełnym obłożeniu brak dodatkowych łóżek.

Pokój 2-osob./dostawka prysznic/wc (maks. 2 dorosłych + 1 dziecko), hb

Przytulne pokoje z TV sat.częściowo balkonDostawka jest przeznaczona dla dzieci do 15. roku życia włącznie!

Pokój 2-osob./2 dostawki prysznic/wc (maks. 2 dorosłych + 2 dzieci), hb

Przytulne pokoje z TV sat.częściowo balkonDostawki przeznaczone są dla dzieci do 15-ego roku życia włącznie!

Dojazd

Kolej: Kufstein (ok. 10km), Bayrischzell (ok. 20km)Przelot: Innsbruck (ok. 90km), Salzburg (ok. 100km), Monachium (ok. 125km)

Karnet narciarski - dodatkowe informacje.

Oferty zawierające karnet narciarski w cenie oznaczone są znakiem "SKIPASS/KARNET W CENIE" (istnieje możliwość zaznaczenia tej opcji w filtrach). Prosimy upewnić się przed dokonaniem rezerwacji, czy wybrali Państwo ofertę z karnetem narciarskim w cenie.

Ze względu na obecną sytuację gwarantujemy dodatkowo na wszystkie nowe rezerwacje prawo do bezpłatnej rezygnacji aż do 30.09.2020. Prawo obowiązuje najpóźniej na 14 dni przed wyjazdem i dotyczy nowych rezerwacji dokonanych po 20.03.2020. Warto skorzystać i z radością czekać na przyszły sezon!

Informacje dotyczące płatności

W przypadku nowej rezerwacji, zaliczkę należy uiścić bezpośrednio po otrzymaniu potwierdzenia rezerwacji. Oczywiście nie tracą Państwo tym samym prawa do bezpłatnego anulowania rezerwacji, ponieważ w przypadku rezygnacji z wyjazdu zwrócimy Państwu wpłacone środki.

Gwarancja śniegu (01.01. - 15.03.)

Jeżeli na 5 dni przed rozpoczęciem wycieczki (dzień przyjazdu) z powodu braku śniegu wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet narciarski będą zamknięte - przy czym najwyższy punkt terenu narciarskiego musi znajdować się na wysokości minimum 1800m.n.p.m. - mogą Państwo bezpłatnie dokonać zmiany rezerwacji na inną naszą wycieczkę w tym samym terminie (o ile są jeszcze wolne miejsca; obowiązuje aktualna cena nowego wyjazdu bez rabatu Last-Minute & More; gwarancja ważna jedynie dla wycieczek zaczynających się w terminach od 01.01. do 15.03.).

Aby móc skorzystać z gwarancji, prosimy o kontakt w wyznaczonym terminie (dokładnie na 5 dni przed rozpoczęciem wyjazdu/pobytu, np. w poniedziałek, jeżeli impreza turystyczna rozpoczyna się w sobotę) drogą mailową na adres gwarancjasniegu-pl@snowtrex.com.

Teren narciarski tirolina und familien-skizentrum schneeberg-mitterland

Maks. wysokość: 1077mMin. wysokość: 800mWys. miejscowość: 678mWyciągi łącznie: 4Orczyki: 4Trasy łącznie: 4,8kmTrasy zielone/niebieskie: 2,8kmTrasy czerwone: 1,2kmTrasy czarne: 0,8km

Region narciarski alpy kitzbühelskie

Maks. wysokość: 3122mMin. wysokość: 443mWyciągi łącznie: 938Orczyki: 445Krzesełka: 306Gondole: 187Trasy łącznie: 2750kmTrasy zielone/niebieskie: 1139kmTrasy czerwone: 1304kmTrasy czarne: 307km

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Mapa

Pogoda

Temperatura w dzień
1°C
Temperatura w nocy
-7°C
Liczba godzin słonecznych
2

Opinie

Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

no offer review
no offer review

Przed podróżą

Paszporty

Dokumentem podróży uprawniającym do bezwizowego wjazdu i pobytu do 90 dni (niezależnie od jego celu) na terytorium Austrii jest paszport bądź dowód osobisty. Przed wyjazdem należy się upewnić, czy dokument jest w wystarczająco dobrym stanie i pozwala na stwierdzenie tożsamości.

Wizy

Wiza nie jest wymagana.

Szczepienia, służba zdrowia

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że w dniu 16.06.2020 r. zniesione zostały obostrzenia dla obywateli polskich przyjeżdżających do Austrii, o ile posiadają miejsce zamieszkania w Austrii lub Andorze, Belgii, Bułgarii, Danii, Niemczech, Estonii, Finlandii, Francji, Grecji, Irlandii, Islandii ,Włoszech (z wyłączeniem Lombardii), Chorwacji, Łotwie, Liechtensteinie, Litwie, Luksemburgu, Malcie, Monako, Holandii, Norwegii, Polsce, Rumunii, San Marino, Szwajcarii, Słowenii, Słowacji, Czechach, Węgrzech, Watykanie i Cyprze.

W razie ewentualnej kontroli na granicy osoby te będą musiały uprawdopodobnić, iż w okresie 14 dniu poprzedzających przekroczenie granicy nie były w innym kraju niż wyżej wymienionym. Oznacza to, że obywatele polscy mieszkający w Austrii lub w wyżej wymienionych krajach, przyjeżdżający do Austrii, i ile w okresie ostatnich 14 dniu przed wjazdem byli jedynie w jednym z wymienionych państw, nie muszą przedkładać na granicy badania molekularno-biologicznego na obecność wirusa SAR-CoV-2, nie muszą również odbywać 14 dniowej kwarantanny. Tranzyt jest możliwy bez ograniczeń.

W przypadku obywateli polskich przejeżdżających do Austrii z innych krajów niż wyżej wymienione w dalszym ciągu obowiązują następujące obostrzenia:

Osoby wjeżdżające do Austrii zobowiązane są do posiadania i przedłożenia na granicy lekarskiego zaświadczenia potwierdzającego negatywny wynik badania molekularno-biologicznego na obecność wirusa SAR-CoV-2. Zaświadczenie powinno być wydane w języku niemieckim, angielskim, włoskim lub francuskim (przykładowe zaświadczenia poniżej) Zaświadczenie nie może być starsze niż 4 dniu.

Bez zaświadczenia lekarskiego dozwolony jest wjazd do Austrii obywatelom Austrii oraz osobom posiadającym w Austrii zwykłe miejsce zamieszkania (gewöhnlicher Aufenthalt) lub miejsce zameldowania (Haupt-, Nebenwohnsitz), które bezzwłocznie poddadzą się 14 dniowej niekontrolowanej domowej kwarantannie i poświadczą to własnoręcznym podpisem. Kwarantanna będzie mogła zostać zakończona, o ile w okresie jej trwania wynik wykonanego testu na obecność SARS-CoV-2 będzie negatywny.

Infolinia Wakacje.pl

+48 58 325 29 00