Oferta w tej konfiguracji jest niedostępna. Nie rezygnuj jednak z wakacyjnych planów!

Mamy dla Ciebie ogromny wybór ofert

lub

Możemy Ci pomóc znaleźć równie atrakcyjny hotel.

37
teren hotelu
basen
teren hotelu
obiekt
basen

5.5

99 opinii

Opis oferty

Region: Słoneczny BrzegBiuro podróży (przedsiębiorca): RainbowKod oferty: WAK258834

Hotel

 • Dostęp do Internetu
 • Darmowe Wifi
 • Parking
 • Dla dzieci
 • Aquapark/zjeżdżalnie
 • Przyjazny dla zwierząt
 • Kurort nadmorski
 • Blisko plaży

Atrakcje

 • Spa & Wellness
 • Siłownia / Fitness
 • Basen odkryty
 • Basen kryty
 • Tenis
 • Rowery
 • Sport

Opinie 99

Zablokowanych opinii: 3
Sławomir
Użytkownik Wakacje.pl
Sierpień 2023 ·

Rodzina z dziećmi

Dodano: 23.08.2023

1.1

Mieliśmy wykupiony pobyt na 8 dni, ale już po 5 mieliśmy dość i chcieliśmy jak najszybciej stamtąd wyjechać. Jedyną zaletą tego miejsca jest bliskość plaży (brudnej).

Hotel to moloch w którym wszystko się sypie.

Wszechobecny brud, w pokojach jak i w częściach wspólnych. Na przywitanie dostaliśmy pokój z zagrzybiałą wanną i obskurną kotarą która miała służyć za kabinę prysznicową. W pokoju nie działa klimatyzacja, można się było ugotować. Windy katastrofa, działała jedna z czterech w całym hotelu. Stołówka i wydawka jedzenia to katastrofa i siedlisko salmonelli, wszystko tam wzbudzało odruch wymiotny. Zero jakiejkolwiek higieny. Sprzątaczki "czyściły" stoły zmiotkami do podłóg. Notoryczny brak talerzy i sztućców, większość ludzi kipiąca frustracją z powodu sposobu zarządzania tym miejscem. Baseny: ładne tylko na obrazku, w aquaparku nie działa większość atrakcji, poza tym nikt nie pilnuje bezpieczeństwa dzieciaków na czynnych zjeżdżalniach. W nieckach basenowych poodpadane kafelki. Wejścia na zjeżdżalnie niebezpieczne, śliskie, zagrzybiałe, oblepione gumami do zucia. Nikt tam nie sprząta 🤢

W basenie przyhotelowym pływają śmieci, papierki, plastikowe kubki, jedzenie.

W pokojach brak Wifi, w lobby niby działa, ale żeby cokolwiek na nim zrobić to brakuje cierpliwości. Jedyną zaletą hotelu jest bliskość do plaży, ale nawet to potrafili pokpic. Wszędzie walające się kubki plastikowe i kiepy po papierosach. Żeby poczuć trochę adrenaliny można iść na spacer na molo, spróchniałe deski dostarczą wrażeń.

Jak napisałem na początku, mieliśmy być 9 dni - wytrzymaliśmy 8 i to ledwo, po 5 odliczaliśmy już do końca. To był nasz pierwszy raz w Bułgarii i niestety został nam ten kraj zohydzony.

Zalety

Brak

Wady

Jak wyzej.

Czy ta opinia była pomocna?
0
0

Weryfikujemy opinie o naszych usługach.

Mapa

Port Marina Dinevi 3 km w linii prostej od hotelu
Port Marina Dinevi to największy port na bułgarskim wybrzeżu Morza Czarnego i zarazem największa atrakcja Św. Wlasu. Przystań ta może pomieścić aż 300 jachtów, mogą do niego cumować jednostki o długości powyżej 25 metrów. Przystań cieszy się bardzo dużą popularnością, dlatego nie powinien nas zdziwić fakt, że spotkamy tam spacerujących celebrytów, czy gwiazdy z pierwszych stron gazet. Możemy także skorzystać z oferty firmy specjalizującej się w organizacji rejsów po Morzu Czarnym i wybrać się w morską podróż po Bułgarii. Oczywiście nie zapomnijmy o spacerze wieczorową porą - widoki są wprost oszałamiające.

Zobacz więcej

Port Marina Dinevi

Pogoda

22°C
18°C
20°C
15

Przed podróżą

Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.
Do Bułgarii Polacy mogą wjechać za okazaniem paszportu lub dowodu osobistego.
W Bułgarii dla Polaków wizy nie są wymagane. Polacy mogą wjeżdżać i przebywać na terytorium Bułgarii do 90 dni w ciągu 180 dni, licząc od dnia pierwszego wjazdu.

Nowość!

Odkryj nową stronę podróży – rezerwuj elastyczne pakiety lot+hotel. Sprawdź