Oferta, której szukasz, została wyprzedana. Nie rezygnuj jednak z wakacyjnych planów!

Mamy dla Ciebie ogromny wybór hoteli

Sprawdź inne oferty
lub

Możemy Ci pomóc znaleźć równie atrakcyjny hotel.

Wakacje.plWczasyChorwacjaChorwacka lista przebojow

Chorwacka lista przebojow

Kod oferty: WAK467815
Kod oferty: WAK467815
1/10

Opis oferty

Organizator: ItakaKod oferty: WAK467815
Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Opinie dodane przez

Aneta
Październik 2019 ·

Para

Dodano: 06.10.2019
8.8
Świetna wycieczka. Wszystko zaplanowane i szczegółowo dograne . Szczerze każdemu polecam .Zobaczyliśmy Chorwację z jej najpiękniejszymi zakątkami. Pomimo napiętego programu sporo czasu na samodzielne zanurzenie się w przepięknych zakątkach odwiedzanych miast lub odpoczynek na plaży. Pani Beatka -pilotka świetna w swojej roli - dziękujemy .
Zaletyświetny program ,tempo wycieczki pozwalające na samodzielne zwiedzanie miejsc nie wskazanych przez przewodników , dobre jedzenie , miła atmosfera
Wadyjedzenie

DAGMARA
Wrzesień 2019 ·

Para

Dodano: 22.09.2019
7.8
Polecam wszystkim wycieczkę. Wspaniała pani Kasia - nasz przewodniczka. Ogromna wiedza, pomocna i cudowna osoba. Chorwacja zachwyciła nas tak mocno , ze na pewno jeszcze tu wrócimy. Hotele bardzo czyste, a hotel w Bośni cudowny i położony blisko plaży.
Zalety- jedzenie - pani przewodnik - hotel w bośni cudowny
Wady- długa jazda autokarem

Anonim
Lipiec 2019 ·

Rodzina z dziećmi

Dodano: 14.07.2019
7.2
Chorwacja to piękny kraj, jedyny w swoim rodzaju. To tutaj spotykają się góry i morze. Widoki tak piękne, że nie zapomni się ich do końca życia i uważam, że to główna zaleta tej wycieczki. Jeśli nigdy nie byłeś/aś w tym kraju to naprawdę polecam. Jednak jazda autobusem przez ponad 20h w warunkach jakie panują to tragedia. Jest klima ale to norma w przeciętnym pks\'ie , mało miejsca nie można się nawet położyć w dodatku leci muzyka disco-polo. Wybrał bym raczej lot samolotem, była to moja pierwsza wycieczka autokarem w tak daleką podróż i raczej ostatnia. Jest tylko jedno gniazdko elektryczne w dodatku pod schodami. Na duży minus ostatni hotel w chorwacji, który okazał się sanatorium dla osób starszych i chorych. Warunki spartańskie w dodatku lokal położony na jakiejś wiosce, gdzie prawie nikt nie rozmawia po angielsku. Jednak przewodniczka powinna zapoznać się z warunkami panującymi w danym miejscu zanim zdecyduje się \"zabookować\" hotel. W dodatku w dniu w którym przyjechaliśmy było pełno policji bo jak się okazało zmarła tam osoba! Mało tego zmarły ten lezał przed hotelem na widoki wszystkich ludzi. Był to dla nas szok, tym bardziej że dzień wcześniej spaliśmy w 4 gwiazdkowym luksusowym hotelu. Oprócz tego \"małego\" incydentu wycieczka naprawdę udana. Jeśli macie cierpliwość i wytrzymacie \"skliszczeni\" na siedzeniach autobusu przez ponad 20h to warto jechać. Oczywiście warto dodać, że przerwy były co kilka godzin na stacjach itp.
Zalety- Piękne widoki gór i morza - Poznanie historii chorwackich miast oraz tradycji. - Piloci oprowadzający naprawdę przygotowani - Piękne hotele a szczególnie ten na Bośni - Dobre jedzenie w hotelach - Miłe towarzystwo - Intensywne zwiedzanie miast, czas wolny niedużo ale jednak ok. 1-2h
Wady- Mało czasu wolnego tj. spędzanie go nad wodą planowałem się opalić ale nie było tak naprawdę kiedy - Transport - autokar - Mało informacji od przewodniczki np. na temat trwania przerw itp. - Muzyka w autobusie oraz film ( głównie disco polo i chorwackie przeboje a film polski w dodatku co drugie słowo wulagarne...) - Ostatni hotel a tak naprawdę sanatorium dla osób starszych i chorych...

Maria
Maj 2019 ·

Grupa znajomych

Dodano: 03.06.2019
10
Przez długie lata moim marzeniem był Dubrownik, nareszcie mogłam osiągnąć cel i zobaczyć to o czym tak bardzo marzyłam. Wszystkie miejsca są zachwycające, ale Dubrownik - bajka.. Bardzo dziękuję za wspaniały program..!!!
ZaletyNapięty program, dużo wyczerpujących wiadomości, dużo ciekawych miejsc do zwiedzania, nie było czasu na nudę..
WadyPogoda - padający deszcz

Ewa Kowbel
Kwiecień 2019 ·

Grupa znajomych

Dodano: 05.05.2019
10
Wspaniała atmosfera, panowie kierowcy perfekcyjnie, bardzo sympatyczni. Przewodnik p Joanna kompetentna,, kopalnia wiedzy.
ZaletyWycieczka rewelacyjna, ciekawy program, super przewodnik, w każdym mieście przewodnik lokalny co też jest zaletą. Polecam z całego serca.
WadyNie ma wad

Mapa

Pogoda

25°C
17°C
22°C
8

Przed podróżą

SYTUACJA W UKRAINIE
W związku z obecną sytuacją władze Ukrainy zamknęły swoją przestrzeń powietrzną dla lotów cywilnych. Oznacza to, że samoloty, w tym także te o charakterze turystycznym nie przelatują nad terytorium tego kraju. Linie lotnicze zawiesiły czasowo połączenia z Ukrainą. Wszystkie loty będą realizowane alternatywnymi, bezpiecznymi trasami.

COVID-19
WYMAGANE DOKUMENTY:
Brak wymaganych formularzy w związku z COVID-19.

ZASZCZEPIENI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

OZDROWIEŃCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

DZIECI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

TRANZYT LUB WYLOT SPOZA POLSKI
Jeśli wylatujesz/wyjeżdżasz z innego kraju niż Polska lub korzystasz z tranzytu w innym państwie sprawdź aktualne warunki wjazdowego do tego państwa (możesz być objęty dodatkowymi restrykcjami). Szczegóły na: zobacz więcej.

TESTY W SUPERCENIE!
Jeśli potrzebujesz testu, możesz szybko i tanio zamówić go przez Wakacje.pl. W ofercie są zarówno testy przed wyjazdem za granicę z zaświadczeniem w języku angielskim, jak i testy po powrocie do Polski. Przeczytaj więcej o tym, jak skorzystać z szybkich testów na COVID-19 w supercenie.
Do Chorwacji Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego. Ponieważ jednak Chorwacja nie należy do strefy Schengen, niektóre linie lotnicze mogą wymagać od swoich pasażerów paszportu.
W Chorwacji dla Polaków wizy nie są wymagane. Polacy mogą przebywać na terytorium Chorwacji do 3 miesięcy, licząc od dnia wjazdu.
Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.
W Chorwacji obowiązkowo należy uiścić przy zakwaterowaniu opłatę klimatyczną. Wysokość opłaty zależy od miejsca oraz terminu pobytu i zwykle wynosi około 1-2 EUR za dzień pobytu jednej osoby. Dzieci do 12. roku życia opłata klimatyczna nie obejmuje, a młodzieży w wieku od 12 do 18 lat przysługuje 50% zniżki.