Oferta w tej konfiguracji jest niedostępna. Nie rezygnuj jednak z wakacyjnych planów!

Mamy dla Ciebie ogromny wybór ofert

Sprawdź inne oferty

Możemy Ci pomóc znaleźć równie atrakcyjny hotel.

9
obiekt
obiekt
plaża, zwiedzanie
pokój

Hotel

  • Dostęp do Internetu
  • Darmowe Wifi
  • Parking
  • Klimatyzacja
  • Kurort nadmorski

Atrakcje

  • BBQ (GRILL)

Opis oferty

Region: Dalmacja ŚrodkowaBiuro podróży (przedsiębiorca): Kod oferty: WAK882678

Opinie 2

Zablokowanych opinii: 1
Weryfikujemy opinie na podstawie adresu e‑mail z rezerwacji. Sprawdzamy, czy pochodzą od osób, które skorzystały z naszej usługi. Nie weryfikujemy Opinii z Tripadvisor.
Filtrowanie
Ostatnie
Dowolny
Dowolny
Dowolny

Po wybraniu filtrów zobaczysz średnią ocenę dla przefiltrowanych opinii

Wyświetlono 1 z 2 opinii

Sortuj po:

Data pobytu - ostatnie
Kuba
Opinia niezweryfikowana

Wrzesień 2021

·

Para

Dodano: 06.09.2021

3.4

Podróż odbyła się za szybko i była specjalnie przedłużana. Z Katowic 20 godzin, pomimo braków jakichkolwiek korków czy kontroli na granicach. Samo biuro podróży jest w porządku, ale jakość wykupionego jedzenia i reszty willi z ofert woła o pomstę do nieba.

Zalety

Brak zalet hotelu. Jedynie biuro organizujące wyjazd wszystko sprawnie załatwiało i był dobry kontakt. Bardzo w porządku rezydenci z biura Oskar.

Wady

Lokalizacja na samej górze Makarskiej. Dla młodych osób dojście sprawia lekki wysiłek, ale osoby starsze lub rodziny z dziećmi w wózkach mogą być zmęczone codziennym podejściem pod hotel. Brak informacji o tym że wyżywienie znajduje się 10 minut od hotelu na samym dole Makarskiej. Sam hotel wygląda przeciętnie ale niczego nie brakuje. Wyżywienie to dla osób troszeczkę bardziej wymagających to tragedia. Dla dwójki studentów jest okej. Śniadania to walka o cokolwiek do zjedzenia, kelnerzy czasem coś doniosą. Można się najeść parówkami i twarogiem. Kolację są w stylu jedzenia dla dzieci w podstawówce. Mdłe, ciągle to samo, jedynie ilość na plus.

Czy ta opinia była pomocna?
0
0

Mapa

static-map-mobilestatic-map-tabletstatic-map-desktop

Atrakcje w okolicy Villa Oskar

Park Przyrody Biokovo 4 km w linii prostej od hotelu
Park Biokovo należy do największych atrakcji przyrodniczych w tej części chorwackiego wybrzeża. Można tam podziwiać malownicze szczyty, sięgające na wysokość ok. 1500 m n.p.m., których zbocza schodzą niemal do samego Adriatyku (najwyższe wzniesienie to Sveti Jure, 1.758 m n.p.m.). W Parku Przyrody Biokovo nie brakuje pieszych szlaków turystycznych oraz tras rowerowych, a także zabytków z czasów, kiedy jedynymi mieszkańcami tego górzystego terenu byli pasterze. Z pewnością warto też dotrzeć do przełęczy Ravna Vlaška (1228 m n.p.m.), gdzie znajduje się słynny szklany taras Skywalk Biokovo. Przeszklony taras widokowy ma kształt podkowy i wystaje 12 metrów znad krawędzi klifu, gwarantując niesamowitą dawkę wrażeń oraz oferując cudowną panoramę.

Zobacz więcej

Park Przyrody Biokovo

Pogoda

Czerwiec

23°C
14°C
21°C
15

Przed podróżą

Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.