Oferta, której szukasz, została wyprzedana. Nie rezygnuj jednak z wakacyjnych planów!

Mamy dla Ciebie ogromny wybór hoteli

Sprawdź inne oferty
lub

Możemy Ci pomóc znaleźć równie atrakcyjny hotel.

16
obiekt, teren hotelu, basen
obiekt, basen
obiekt, budynek główny, basen
teren hotelu, basen
obiekt, basen

Opis oferty

Region: Marsa El AlamOrganizator: Coral TravelKod oferty: WAK259156
Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Opinie dodane przez

Aleksandra
Styczeń 2023 ·

Para

Dodano: 23.01.2023
10
Miałem absolutnie wspaniałe doświadczenie wakacyjne dzięki niesamowitej obsłudze i dbałości o szczegóły oferowanej przez Państwa personel. Od momentu przyjazdu czułem się powitany i otoczony opieką. Zakwaterowanie było pierwszorzędne, a jedzenie pyszne. Udogodnienia były również fantastyczne i szczególnie lubiłem spa i basen. Gorąco polecam to miejsce wakacyjne każdemu, kto szuka relaksującego i przyjemnego wypoczynku. Dziękuję za stworzenie tak niezapomnianego doświadczenia!

Stefania
Klient Wakacje.pl
Styczeń 2023 ·

Para

Dodano: 27.01.2023
8.7
Pobyt bardzo udany,pokój codziennie sprzatany,ładny rozległy teren,jest gdzie spacerować,na plaże kursuje ciuchcia ale można się przejść spacerkiem/wcale nie jest daleko/
ZaletyMila atmosfera,łatwość porozumienia z obsługa/recepcja,stołówka/
Wadybrak wad

Marek
Klient Wakacje.pl
Grudzień 2022 ·

Grupa znajomych

Dodano: 19.12.2022
10
Bardzo dobry. Pokoje przestronne i czyste, każdy z tarasem lub balkonem gdzie mieści się cały komplet wypoczynkowy dla 5 osób.
ZaletyPołożenie i obsługa. Atrakcje
WadyBrak

Sonia Wójcik
Grudzień 2022 ·

Para

Dodano: 10.01.2023
9.7
hotel jest świetny dla par. są 4 baseny, jeden z nich jest bardzo aktywny ze świetnym zespołem animatorów. każdego wieczoru w barze Axis odbywa się bardzo profesjonalny show. specjalne podziękowania dla Beso, Amra, Foxa, Louisy i Quinty za wspaniałą atmosferę

niszu
Listopad 2022 ·

Para

Dodano: 12.11.2022
1.0
Koło Hiltona i tylu gwiazdek nigdy nie stał.Budynek 11 dramatyczny ,stare rozpadające się meble,stare brudne firany,łazienka brudna z pleśnią.Pełno latających much,w barach zewnetrznych klejące się stoły,krzesła,fotele.Jedzenie bardzo słabe,mały wybór,cudem będzię jak zemsta Faraona Nas nie dopadnie.Nigdy w życiu w tak złym hotelu w Egipcie nie byłam a to 15 pobyt.Nie polecam,omijać z daleka
ZaletyBrak
WadyKoło Hiltona i tylu gwiazdek nigdy nie stał.Budynek 11 dramatyczny ,stare rozpadające się meble,stare brudne firany,łazienka brudna z pleśnią.Pełno latających much,w barach zewnetrznych klejące się stoły,krzesła,fotele.Jedzenie bardzo słabe,mały wybór,cudem będzię jak zemsta Faraona Nas nie dopadnie.Nigdy w życiu w tak złym hotelu w Egipcie nie byłam a to 15 pobyt.Nie polecam,omijać z daleka

Mapa

Rafa koralowa Elphistone 11 km w linii prostej od hotelu
Rafa koralowa Elphinstone zaliczana jest do najpiękniejszych tego typu formacji na obszarze całego Morza Czerwonego! Elphinstone ma owalny kształt i rozciąga się od północy (głębokość 5-30 m) na południe (głębokość ponad 60 m), gdzie prądy przyciągają najwięcej gatunków morskich stworzeń. Fenomenalne formy koralowe, ogrom podwodnego życia oraz okazja spotkania wielu gatunków pelagicznych dla żądnych wrażeń nurków. Podczas zanurzenia w południowych okolicach rafy Elphinstone, przy odrobinie szczęścia można zobaczyć m.in. olbrzymią mantę, szare rekiny rafowe i rekina młota. Zaawansowani nurkowie mogą również przepłynąć pod plateau z jednej strony rafy na drugą, za sprawą łuku, jaki znajduje się na głębokości ok. 60 metrów.

Zobacz więcej

Wycieczka statkiem do zatoki Mubarak 20 km w linii prostej od hotelu
Wycieczka statkiem do Zatoki Mubarak to świetna propozycja przede wszystkim dla wszystkich miłośników snorkowania. Jeśli ktoś nie ma własnego sprzętu, to może skorzystać z dostępnych na pokładzie masek, rurek i płetw. Po ok. 30-minutowym rejsie, można zaliczyć snorkowanie z przewodnikiem i podziwiać cudowne rafy koralowe oraz mnóstwo gatunków kolorowych rybek. Kolejnym celem rejsu jest zatoka Mubarak, w której często można spotkać ogromne żółwie morskie oraz krowy morskie (diugonie). Zwierzęta nie są płochliwe, więc przez dłuższy czas można napawać się ich widokiem oraz zrobić mnóstwo zdjęć, nie wspominając oczywiście o możliwości ponownego snorkelingu pod opieką doświadczonego przewodnika.

Zobacz więcej

Wioska El Quseir 97 km w linii prostej od hotelu
El Quseir to miasteczko o bogatej historii i jeden z najważniejszych egipskich portów w Starożytności. W okresie otomańskim Turcy wnieśli tutaj imponującą fortecę, która zachwyca turystów do dnia dzisiejszego. Podczas spaceru po Starym Mieście, można zobaczyć m.in. szpital z XIX wieku dla pielgrzymów zmierzających do Mekki oraz port z czasów rzymskich. Aby zagłębić się w regionalną kulturę i rozkoszować się orientalnym klimatem, wystarczy udać się na pobliski beduiński targ. Co ciekawe, wody z pobliżu wioski El Quseir słyną z przepięknej rafy koralowej oraz wspaniałych warunków do uprawiania nurkowania i snorkelingu - dla amatorów podwodnego świata o różnym stopniu zaawansowania. Na plażowiczów czeka z kolei cudowna, piaszczysta plaża.

Zobacz więcej

Pogoda

25°C
7°C
10

Przed podróżą

SYTUACJA W UKRAINIE
W związku z obecną sytuacją władze Ukrainy zamknęły swoją przestrzeń powietrzną dla lotów cywilnych. Oznacza to, że samoloty, w tym także te o charakterze turystycznym nie przelatują nad terytorium tego kraju. Linie lotnicze zawiesiły czasowo połączenia z Ukrainą. Wszystkie loty będą realizowane alternatywnymi, bezpiecznymi trasami.

COVID-19
WYMAGANE DOKUMENTY:
Formularz lokalizacji pasażera w wersji papierowej wydawany przez załogę samolotu. Formularz należy przekazać władzom Egiptu po wylądowaniu.

ZASZCZEPIENI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

OZDROWIEŃCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

DZIECI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

TRANZYT LUB WYLOT SPOZA POLSKI
Jeśli wylatujesz/wyjeżdżasz z innego kraju niż Polska lub korzystasz z tranzytu w innym państwie sprawdź aktualne warunki wjazdowego do tego państwa (możesz być objęty dodatkowymi restrykcjami). Szczegóły na: zobacz więcej.

AKTUALNOŚĆ INFORMACJI
Warunki wjazdowe często się zmieniają, dlatego prosimy o dodatkowe potwierdzanie ich aktualności na stronie internetowej MSZ: zobacz więcej.
Do Egiptu Polacy mogą wjechać za okazaniem paszportu. Dokument musi być ważny przez co najmniej 6 miesięcy od daty planowanego powrotu z Egiptu (8 miesięcy w przypadku wnioskowania o wizę przez internet).
W Egipcie dla Polaków wizy są obowiązkowe. Można je kupić na lotnisku po przylocie do Egiptu, przez internet na stronie zobacz więcej lub w egipskich placówkach dyplomatycznych na terenie Polski. Wizy turystyczne wydawane są na okres 30 dni. Kosztują 25 USD (wiza jednokrotna) lub 60 USD (wiza wielokrotna).
Szczepienia nie są wymagane. Zalecane jest przestrzeganie podwyższonych zasad higieny: należy często myć ręce, pić wodę przegotowaną lub oryginalnie butelkowaną oraz dokładnie czyścić owoce i warzywa przed zjedzeniem. Przed podróżą warto zaopatrzyć się w środki przeciw dolegliwościom żołądkowym (można je również kupić w miejscowych aptekach).