Bardzo dobry96 opinii91% poleceń
8.4
Aktualizujemy cenę
Trwa weryfikacja ceny
Wakacje.plWczasyEgiptMarsa El AlamPort GhalibAlbatros Oasis Port Ghalib (ex. Red Sea Port Ghalib Resort)

Albatros Oasis Port Ghalib (ex. Red Sea Port Ghalib Resort)

Kod oferty: WAK710344
Last minute
Kod oferty: WAK710344
1/49
teren hotelu, wakacjepl
basen, wakacjepl
teren hotelu, wakacjepl
teren hotelu, wakacjepl
teren hotelu, wakacjepl

Opis oferty

Region: Marsa El AlamOrganizator: Sun&FunKod oferty: WAK710344

Region

Marsa Alam

Położenie

Port lotniczy Marsa Alam ok. 5km

Plaża

Prywatna, piaszczysto - żwirowa, bezpośrednio przy hotelu, ok. 400m długości

Pomost

Rafa koralowa

Leżaki, parasole oraz ręczniki - bezpłatne

Pokoje

Pokój Standard ok. 30m²

Łazienka z prysznicem, WC

Suszarka do włosów

Klimatyzacja

Telefon - płatny

TV-Sat

Minibar - platny (codziennie butelka wody mineralnej bezpłatnie)

Sejf - bezpłatny

Balkon lub taras

Pokój z widokiem na ogród (standard GV)

Pokój z widokiem na basen (standard pool view)

Wyżywienie

All Inclusive

Wczesne śniadanie, śniadanie, późne śniadanie, obiad, kolacja oraz późna kolacja w restauracji głównej w formie bufetu

Napoje bezalkoholowe oraz wybrane alkohole lokalnej produkcji w barach wskazanych przez hotel w godzinach ich otwarcia między 10:00-24:00

Po godzinie 24:00 wszystkie napoje alkoholowe oraz bezalkoholowe są dodatkowo płatne.

Przekąski w wybranych barach w określonych godzinach

Opis hotelu

Restauracja główna

2 restauracje a la carte Cardamon i Fattoush – wymagana rezerwacja

5 barów, w tym bar w lobby, na plaży, przy basenie

5 basenów (2 podgrzewane zimą)

Basen dla dzieci

2 zjeżdżalnie

Plac zabaw dla dzieci, mini klub 4-12 (w określonych godzinach)

3 korty tenisowe

Sala konferencyjna wraz z wyposażeniem audio-wizualnym (płatne)

Oficjalna kategoria 5

Hotele Albatros Sands Port Ghalib oraz Albatros Oasis Port Ghalib są to siostrzane obiekty, Klienci mogą korzystać z infrastruktury obu hoteli

Internet

Wi-Fi w lobby - bezpłatne

Sport i rozrywka

Bezpłatnie: Korty tenisowe, bilard, mini golf, tenis stołowy (dla wcześniej wymienionych aktywności 1 godzina bezpłatnie, konieczna rezerwacja), program animacyjny

Odpłatnie: Oświetlenie kortów tenisowych oraz sprzęt, centrum SPA, sauna, łaźnia turecka, masaże, salon urody, opiekunka dla dzieci, kręgle, centrum nurkowe, siatkówka plażowa, aerobik

Uwagi

Ostrzeżenie

W związku z wybuchem epidemii wirusa SARS-CoV-2 w czasie trwania wybranej imprezy turystycznej mogą obowiązywać zwiększone wymagania dotyczące higieny i innych środków ostrożności ze względu na ochronę zdrowia i bezpieczeństwo podróżnych. Należy zapoznać się z informacjami dotyczącymi wymogów sanitarnych obowiązujących w Egipcie.

Ważne informacje

Opis imprezy turystycznej uwzględnia usługi świadczone w szczycie sezonu, który przypada na lipiec i sierpień. Zakres niektórych usług dostępnych w obiektach zakwaterowania (hotelach), świadczonych poza szczytem sezonu może nieznacznie różnić się od zakresu usług świadczonych w szczycie sezonu. Szczegółowe informacje na temat usług z określeniem różnic zostały wskazane w Informatorze ogólnym.

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Wylot

Sobota, 02.07.2022
05:00
09:20
KTWKatowice
RMFMarsa Alam

Powrót

Sobota, 09.07.2022
00:05
04:20
RMFMarsa Alam
KTWKatowice

Dostępne pokoje

Pokój dwuosobowy

widok na park/ogród, standardowy
2 dorosłych
Aktualizujemy cenę

Pokój dwuosobowy

widok na basen, standardowy
2 dorosłych
Aktualizujemy cenę
Trwa weryfikacja ceny
lub

Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

no offer review

Mapa

Wycieczka statkiem do zatoki Mubarak 3 km w linii prostej od hotelu
Wycieczka statkiem do Zatoki Mubarak to świetna propozycja przede wszystkim dla wszystkich miłośników snorkowania. Jeśli ktoś nie ma własnego sprzętu, to może skorzystać z dostępnych na pokładzie masek, rurek i płetw. Po ok. 30-minutowym rejsie, można zaliczyć snorkowanie z przewodnikiem i podziwiać cudowne rafy koralowe oraz mnóstwo gatunków kolorowych rybek. Kolejnym celem rejsu jest zatoka Mubarak, w której często można spotkać ogromne żółwie morskie oraz krowy morskie (diugonie). Zwierzęta nie są płochliwe, więc przez dłuższy czas można napawać się ich widokiem oraz zrobić mnóstwo zdjęć, nie wspominając oczywiście o możliwości ponownego snorkelingu pod opieką doświadczonego przewodnika.

Zobacz więcej

Rafa koralowa Elphistone 32 km w linii prostej od hotelu
Rafa koralowa Elphinstone zaliczana jest do najpiękniejszych tego typu formacji na obszarze całego Morza Czerwonego! Elphinstone ma owalny kształt i rozciąga się od północy (głębokość 5-30 m) na południe (głębokość ponad 60 m), gdzie prądy przyciągają najwięcej gatunków morskich stworzeń. Fenomenalne formy koralowe, ogrom podwodnego życia oraz okazja spotkania wielu gatunków pelagicznych dla żądnych wrażeń nurków. Podczas zanurzenia w południowych okolicach rafy Elphinstone, przy odrobinie szczęścia można zobaczyć m.in. olbrzymią mantę, szare rekiny rafowe i rekina młota. Zaawansowani nurkowie mogą również przepłynąć pod plateau z jednej strony rafy na drugą, za sprawą łuku, jaki znajduje się na głębokości ok. 60 metrów.

Zobacz więcej

Wioska El Quseir 73 km w linii prostej od hotelu
El Quseir to miasteczko o bogatej historii i jeden z najważniejszych egipskich portów w Starożytności. W okresie otomańskim Turcy wnieśli tutaj imponującą fortecę, która zachwyca turystów do dnia dzisiejszego. Podczas spaceru po Starym Mieście, można zobaczyć m.in. szpital z XIX wieku dla pielgrzymów zmierzających do Mekki oraz port z czasów rzymskich. Aby zagłębić się w regionalną kulturę i rozkoszować się orientalnym klimatem, wystarczy udać się na pobliski beduiński targ. Co ciekawe, wody z pobliżu wioski El Quseir słyną z przepięknej rafy koralowej oraz wspaniałych warunków do uprawiania nurkowania i snorkelingu - dla amatorów podwodnego świata o różnym stopniu zaawansowania. Na plażowiczów czeka z kolei cudowna, piaszczysta plaża.

Zobacz więcej

Pogoda

41°C
24°C
12

Przed podróżą

SYTUACJA W UKRAINIE
W związku z obecną sytuacją władze Ukrainy zamknęły swoją przestrzeń powietrzną dla lotów cywilnych. Oznacza to, że samoloty, w tym także te o charakterze turystycznym nie przelatują nad terytorium tego kraju. Linie lotnicze zawiesiły czasowo połączenia z Ukrainą. Wszystkie loty będą realizowane alternatywnymi, bezpiecznymi trasami.

COVID-19
WYMAGANE DOKUMENTY:
Formularz lokalizacji pasażera w wersji papierowej wydawany przez załogę samolotu. Formularz należy przekazać władzom Egiptu po wylądowaniu.

ZASZCZEPIENI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

OZDROWIEŃCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

DZIECI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

TRANZYT LUB WYLOT SPOZA POLSKI
Jeśli wylatujesz/wyjeżdżasz z innego kraju niż Polska lub korzystasz z tranzytu w innym państwie sprawdź aktualne warunki wjazdowego do tego państwa (możesz być objęty dodatkowymi restrykcjami). Szczegóły na: zobacz więcej.

TESTY W SUPERCENIE!
Jeśli potrzebujesz testu, możesz szybko i tanio zamówić go przez Wakacje.pl. W ofercie są zarówno testy przed wyjazdem za granicę z zaświadczeniem w języku angielskim, jak i testy po powrocie do Polski. Przeczytaj więcej o tym, jak skorzystać z szybkich testów na COVID-19 w supercenie.
Do Egiptu Polacy mogą wjechać za okazaniem paszportu. Dokument musi być ważny przez co najmniej 6 miesięcy od daty planowanego powrotu z Egiptu (8 miesięcy w przypadku wnioskowania o wizę przez internet).
W Egipcie dla Polaków wizy są obowiązkowe. Można je kupić na lotnisku po przylocie do Egiptu, przez internet na stronie zobacz więcej lub w egipskich placówkach dyplomatycznych na terenie Polski. Wizy turystyczne wydawane są na okres 30 dni. Kosztują 25 USD (wiza jednokrotna) lub 60 USD (wiza wielokrotna).
Szczepienia nie są wymagane. Zalecane jest przestrzeganie podwyższonych zasad higieny: należy często myć ręce, pić wodę przegotowaną lub oryginalnie butelkowaną oraz dokładnie czyścić owoce i warzywa przed zjedzeniem. Przed podróżą warto zaopatrzyć się w środki przeciw dolegliwościom żołądkowym (można je również kupić w miejscowych aptekach).