Ivy Cyrene Sharm (ex. Sol Sharm)





Hotel
- Dostęp do Internetu
- Darmowe Wifi
- Dla dorosłych
- Luksusowy/Premium
- Sprzęt AGD
- Parking
- Dla dzieci
- Blisko lotniska
- Klimatyzacja
- Kurort nadmorski
- Przedszkole
Atrakcje
- Spa & Wellness
- Siłownia / Fitness
- Basen odkryty
- Animacje dla dorosłych
- Tenis
- Sporty wodne
- Nurkowanie
- Sport
- Windsurfing
Opis oferty
Opinie 51
Po wybraniu filtrów zobaczysz średnią ocenę dla przefiltrowanych opinii
Sortuj po:
Sierpień 2025
Para
Opinia dodana w ramach konkursu Wakacje za opinię.
9.4



Pobyt oceniam za bardzo udany. Przede wszystkim to co najważniejsze - zarówno pokoje, jak i otoczenie hotelu bardzo czyste, zadbany ogród, pokoje codziennie sprzątane. Przy sprzątaniu zostawiana była duża butelka wody na osobę. Jedzenie urozmaicone, nie było monotonnie, do każdego posiłku kucharz zawsze przygotowywał coś na świeżo (makaron, omlet itp.). Dużo rodzajów słodkości do posiłków, raj! Do posiłków napoje - soki w plastikowych kubkach, reszta w szklankach/filiżankach/kieliszkach. Do plaży bardzo blisko - krótki spacer lub cały dzień co kilka minut kursuje busik w te i z powrotem. Na plaży bar i dość dużo leżaków, zawsze znaleźliśmy wolne miejsce. Na miejscu ratownicy cały czas obserwowali morze. Pod wodą, niedaleko brzegu, rafa koralowa, trochę wymarła, ale rybek kolorowych i tak było bardzo bardzo dużo! Codziennie wieczorem odbywały się jakieś wydarzenia, takie jak pokaz tańca, występy orientalne, pokazy w basenie, w hotelu obok również wstęp do aquaparku za darmo. Cena adekwatna do jakości, nie zawiedliśmy się.
Zalety
• Blisko plaży, można dojść pieszo, dowoził też busik
• Rozmaite jedzenie, dużo słodkości
• Uprzejma obsługa hotelowa
• Czysto
• Wieczorne atrakcje
• Możliwość wstępu na aquapark w hotelu obok
Mapa



Atrakcje w okolicy Ivy Cyrene Sharm (ex. Sol Sharm)
Zobacz więcej

Pogoda
Styczeń
Przed podróżą
Jeśli posiadasz obywatelstwo innego kraju, sprawdź przepisy wjazdowe na oficjalnych stronach rządowych tego państwa.
Do Egiptu Polacy mogą wjechać za okazaniem paszportu. Dokument musi być ważny przez co najmniej 6 miesięcy od daty planowanego powrotu z Egiptu (8 miesięcy w przypadku wnioskowania o wizę przez internet).
W Egipcie dla Polaków wizy są obowiązkowe. Można je kupić na lotnisku po przylocie do Egiptu, przez internet na stronie zobacz więcej lub w egipskich placówkach dyplomatycznych na terenie Polski. Wizy turystyczne wydawane są na okres 30 dni. Kosztują 25 USD (wiza jednokrotna) lub 60 USD (wiza wielokrotna).
Wiza Sinai Only
Podczas podróży do kurortów położonych na Półwyspie Synaj takich jak Sharm El-Sheikh, Taba czy Dahab jest możliwość otrzymania na lotnisku bezpłatnej wizy wydawanej jako stempel paszportowy. Wiza ważna jest przez 14 dni i uprawnia do podróżowania po wschodnim Wybrzeżu Półwyspu Synaj: od Granic Ras Mohammed (w pobliżu miasta Sharm el Sheikh) do Taby włącznie oraz do Klasztoru Świętej Katarzyny na południu półwyspu. Należy pamiętać, że ten rodzaj wizy nie upoważnia do poruszania się po pozostałych częściach Półwyspu Synaj, ani wyjazdów na wycieczki fakultatywne do innych miejscowości Egiptu.
























