Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

P&V La Falaise

Last minute
Kod oferty: WAK173385
Z Wakacje.pl podróżuj bezpiecznie!
W sekcji „Przed podróżą” przeczytaj ważne informacje o bezpieczeństwie podróżowania i wymaganiach związanych z koronawirusem.
Jeżeli to możliwe zarezerwuj wycieczkę online.
 Zobacz szczegóły 

Dostępne pokoje

Studio czteroosobowe

2 dorosłych
Aktualizujemy cenę

Apartament pięcioosobowy

19 - 25 qm
2 dorosłych
Aktualizujemy cenę

Apartament czteroosobowy

superior, 22 - 27 qm
2 dorosłych
Aktualizujemy cenę

Dodatkowe opcje

Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji i leczeniem COVID-19 AXA ASSISTANCE

OC - SKI w cenie

185
za wycieczkę
promesa

Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

promesa
0
za wycieczkę
Trwa weryfikacja ceny

Najchętniej wybierana opcja. Szybko, bezpiecznie, gdziekolwiek jesteś!

Informacje o podróży

Zakwaterowanie

30.01.2021 Sobota

Wykwaterowanie

06.02.2021 Sobota

Szczegóły oferty

Kod oferty: WAK173385Region: Les Portes du SoleilOrganizator: SnowTrex

Miasto

Avoriaz

Kraj

Francja

Położenie/wyposażenie

Przytulny ośrodek Résidence Saskia Falaise położony jest przy wjeździe do miejscowości Avoriaz, w dzielnicy "La Falaise". Rezydencja składa się z wielu budynków, skąd rozpościera się przepiękny widok na dolinę Morzine. Korzystne położenie pozwala na zjazd na nartach pod sam obiekt. Piekarnia, supermarket, restauracje i bary znajdują się w sąsiedztwie obiektu. Do wyposażenie należą recepcja z Wi-Fi (za opłatą), kącik zabaw dla dziec oraz przechowalnia sprzętu narciarskiego. Płatne miejsca parkingowe znajdują się przy wjeździe do miejscowości (zalecana wcześniejsza rezerwacja). Wyposażenie i wyżywieniePrzytulnie urządzone studia i apartamenty posiadają pokój dzienno-sypialny, TV, częściowo oddzielne sypialnie/nisze sypialne, łazienkę lub prysznic/WC, Wi-Fi (ograniczony przesył danych), suszarkę do włosów (bezpłatne wypożyczenie przy recepcji, ograniczona dostępność), jak i balkon lub taras. Nisza kuchenna wyposażona jest w kuchenkę mikrofalową, kuchenkę elektryczną, zmywarkę do naczyń i ekspres do kawy. Oferta bez wyżywienia. Na życzenie można na miejscu skorzystać z dostawy pieczywa (za opłatą, wcześniejsze zamówienie w recepcji).

świadczenia w cenie

Noclegi w wybranym terminieBielizna pościelowaRęcznikiSprzątanie końcowe (oprócz kuchni)Zestaw do sprzątania

Opcjonalnie płatne na miejscu

Dostawa pieczywa (wcześniejsze zamówienie w recepcji)Wi-Fi (przy recepcji)Wi-Fi (w studiach i apart., większy przesył danych)Akcesoria dla niemowląt (ograniczona dostępność): 40,- € / tydz. Publiczne miejsca parkingowe (zalecana wcześniejsza rezerwacja

Płatne na miejscu

Opłata klimatyczna: ok. 1,50 € za osob./nocKaucja: ok. 200,- € /studio/apart.

Zwierzęta domowe

Można przywieźć zwierzęta domowe (70,- €/tydz., bez karmy, za okazaniem zaświadczenia o aktualnych szczepieniach, nie można przywozić psów ras obronnych)

Zniżki

W zależności od typu pokoju, wieku podróżujących, daty wyjazdu i karnetu narciarskiego, otrzymają Państwo różne zniżki.

Dokładną wysokość zniżki mogą Państwo uzyskać podczas przygotowania sobie indywidualnej oferty (należy kliknąć w cenę).

Niemowlęta, które w momencie wyjazdu mają mniej niż 24miesiące, zasadniczo podróżują bezpłatnie, muszą być jednak uwzględnione w każdej rezerwacji.

Ważne wskazówki

Avoriaz jest miejscowością wolną od ruchu kołowego. Publiczne miejsca parkingowe oraz garaż znajdują się przy wjeździe do miejscowości za opłatą. Rezerwacja online na stronie: www.avoriazparkings.com. Serwis transportowy do wybranego obiektu dostępny jest codziennie 24h na dobę (za opłatą). Dzieci poniżej 5 roku życia otrzymają bezpłatny karnet (więcej informacji otrzymają Państwo w kasie wyciągu).

Apartament 5-osob. (19 - 25m?), sc

Pokój dzienno-sypialny z 2 kanapami do spania i TVsypialnia z łóżkiem podwójnym i kolejnym miejscem do spaniabalkon lub taras

Apartament 4-osob. (22 - 27m?, superior), sc

Pokój dzienno-sypialniany z 2 sofami do spania i TVsypialnia z łóżkiem podwójnymbalkon lub taras

Studio 4-osob. (20 - 24m?), sc

Pokój dzienno-sypialny z 2 kanapami do spania i TVnisza sypialna z łóżkiem piętrowymbalkon lub taras

Apartament 7-osob. (30 - 43m?, superior), sc

Pokój dzienno-sypialny z 2 kanapami do spania, z tego jedna jest rozkładanym łóżkiem (zalecane dla dzieci) oraz TVpokój sypialny z łóżkiem podwójnymnisza sypialna z łóżkiem piętrowym lub 2 kanapami do spaniabalkon lub taras

Apartament 7-osob. (25 - 40m?), sc

Pokój dzienno-sypialny z 2 kanapami do spania oraz TVpokój sypialny z łóżkiem podwójnym i kolejnym miejscem do spanianisza sypialna z łóżkiem piętrowym

Balkon lub taras

Dojazd

Kolej: Thonon-Les-Bains (ok. 45km)Przelot: Genewa (ok. 85km), Chambery (ok. 145km), Lyon-Saint Exupery (ok. 220km)

Karnet narciarski - dodatkowe informacje.

Oferty zawierające karnet narciarski w cenie oznaczone są znakiem "SKIPASS/KARNET W CENIE" (istnieje możliwość zaznaczenia tej opcji w filtrach). Prosimy upewnić się przed dokonaniem rezerwacji, czy wybrali Państwo ofertę z karnetem narciarskim w cenie.

Rezerwacja bez ryzyka z naszą Gwarancją zwrotu pieniędzy - koronawirus!

Jeżeli na jeden dzień przed rozpoczęciem podróży (dzień przyjazdu) ze względu na pandemię koronawirusa zarezerwowany obiekt lub wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet będą zamknięte, mogą Państwo bezpłatnie anulować rezerwację. Obowiązuje to również w przypadku, gdy MSZ odradza podróże, które nie są konieczne, do zarezerwowanego ośrodka lub zamknięcia granic kraju docelowego. W takim przypadku mogą Państwo na 10 dni (i mniej) przed rozpoczęciem wyjazdu, bezpłatnie odwołać rezerwację. Anulowanie rezerwacji musi nastąpić najpóźniej na 2 dni przed rozpoczęciem wyjazdu.

Zwroty kosztów wyjazdu będą realizowane w ciągu 14 dni od anulowania rezerwacji. W zeszłym sezonie narciarskim 2019/20 zwróciliśmy 100% środków za rezerwacje odwołane z powodu pandemii koronawirusa. Pieniądze naszych Klientów są dodatkowo zabezpieczone na wypadek niewypłacalności.

Gwarancja śniegu (01.01. - 15.03.)

Jeżeli na 5 dni przed rozpoczęciem wycieczki (dzień przyjazdu) z powodu braku śniegu wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet narciarski będą zamknięte - przy czym najwyższy punkt terenu narciarskiego musi znajdować się na wysokości minimum 1800m.n.p.m. - mogą Państwo bezpłatnie dokonać zmiany rezerwacji na inną naszą wycieczkę w tym samym terminie (o ile są jeszcze wolne miejsca; obowiązuje aktualna cena nowego wyjazdu bez rabatu Last-Minute & More; gwarancja ważna jedynie dla wycieczek zaczynających się w terminach od 01.01. do 15.03.).

Aby móc skorzystać z gwarancji, prosimy o kontakt w wyznaczonym terminie (dokładnie na 5 dni przed rozpoczęciem wyjazdu/pobytu, np. w poniedziałek, jeżeli impreza turystyczna rozpoczyna się w sobotę) drogą mailową na adres gwarancjasniegu-pl@snowtrex.com.

Teren narciarski avoriaz

Maks. wysokość: 2460mMin. wysokość: 1100mWys. miejscowość: 1800mWyciągi łącznie: 34Orczyki: 14Krzesełka: 18Gondole: 2Trasy łącznie: 49kmTrasy zielone/niebieskie: 29kmTrasy czerwone: 14kmTrasy czarne: 6km

Region narciarski les portes du soleil

Maks. wysokość: 2466mMin. wysokość: 1000mWyciągi łącznie: 172Orczyki: 86Krzesełka: 75Gondole: 11Trasy łącznie: 580kmTrasy zielone/niebieskie: 310kmTrasy czerwone: 210kmTrasy czarne: 60km

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Mapa

Pogoda

Temperatura w dzień
11°C
Temperatura w nocy
3°C
Temperatura wody
13°C
Liczba godzin słonecznych
5

Przed podróżą

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że granice Francji z państwami Unii Europejskiej i Strefy Schengen pozostają otwarte, z zastrzeżeniem ograniczeń wynikających z ograniczeń opuszczania miejsca zamieszkania. Wjazd do Francji spoza terenu Unii Europejskiej i Strefy Schengen jest możliwy jedynie w uzasadnionych przypadkach.
Dokumentem podróży uprawniającym do bezwizowego wjazdu i pobytu na terytorium Republiki Francuskiej jest ważny polski paszport bądź dowód osobisty. Przed wyjazdem należy się upewnić, czy dokument jest w wystarczająco dobrym stanie technicznym i pozwala na stwierdzenie tożsamości.
Wiza nie jest wymagana.

Przewodnik

Opis obiektu

Avoriaz to słynny ośrodek narciarski we francuskiej części Les Portes du Soleil.
Stacja pełna jest nowoczesnych i funkcjonalnych obiektów. Jest to wymarzone miejsce dla zapalonych narciarzy. Słynie ono ze zbocza Mur de Chavanette, uważanego za najbardziej strome na świecie. Stoki Avoriaz to istne wyzwanie dla najbardziej wytrawnych alpejczyków chociaż tras nie brakuje również dla mniej zaawansowanych narciarzy.

Opinie

Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

no offer review
no offer review