Oferta, której szukasz, została wyprzedana. Nie rezygnuj jednak z wakacyjnych planów!

Mamy dla Ciebie ogromny wybór hoteli

Sprawdź inne oferty
lub

Możemy Ci pomóc znaleźć równie atrakcyjny hotel.

Hotel Star Beach Village

Kod oferty: WAK476619
Kod oferty: WAK476619
1/97
teren hotelu
zjeżdżalnia, brodzik
zjeżdżalnia, brodzik
basen
restauracja

Opis oferty

Region: KretaOrganizator: GrecosKod oferty: WAK476619
Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Opinie dodane przez

Tomasz
Wrzesień 2022 ·

Para

Dodano: 03.10.2022
9.0
Bardzo fajny hotel z fenomenalnym jedzeniem, codziennymi wieczornymi animacjami dla całych rodzin, z których niektóre naprawdę na wysokim poziomie. Mnóstwo basenów w których dzieci będą czuły się jak ryba w wodzie. Są również zjeżdżalnie dla dorosłych i nastolatków. Dwie własne plaże z leżakami i parasolami w cenie all inclusive, specjalnie wysypany miękki piasek więc nie potrzeba butów do wody. Cały hotel składa się z kilkunastu budynków rożnej wielkości od takich w których są tylko 4 apartamenty do większych ale żaden nie jest wyższy niż dwa piętra przez co tworzy kameralną atmosferę. Całość jest rozlokowana na dużym terenie (kilka hektarów) i obsadzona pięknie zadbaną roślinnością: palmy, agawy, juki, mnóstwo kwiatów - alejki pomiędzy budynkami hotelu są jak piękny park. Dla mnie największą zaletą hotelu jest jedzenie - główna restauracja bardzo duża i codziennie inne tematyczne potrawy uzupełniają i tak bogaty zakres podstawowy, a do tego dwie mniejsze restauracje (Azjatycka i BBQ) do ktorych trzeba się zapisywać dzień wcześniej ale dzięki temu można zjeść fantastyczne jedzenie w mniejszym gronie gości blisko morza. Azjatycka kuchnia palce lizać. Jedyną rzeczą która mi przeszkadzała był rodzaj muzyki puszczanej na basenie „tylko dla dorosłych” - głośna sieczka prawie identyczna każdego dnia ale ponieważ teren z basenami jest ogromny to chodziłem w inne rejony lub głównie na plażę na drugim końcu hotelu.
Zalety3 restauracje all inclusive z pysznym jedzeniem. Kilka basenów i zjeżdżalnie dla dzieci i dorosłych. Dwie piaszczyste plaże . 20 min piechotą do centrum Hersonissos . Przystanek autobusu miejskiego pod hotelem (do Heraklionu bilet 3,10 euro).
WadyZbyt głośna muzyka na basenie „dla dorosłych”. Generalnie brak wad.

Karolina
Maj 2022 ·

Grupa znajomych

Dodano: 20.05.2022
9.0
Raj dla dzieci i dorosłych! Hotel położony na bardzo dużym terenie, panuje w nim głośna, wakacyjna atmosfera. Rodziny mają do dyspozycji pokoje rodzinne, które pomieszczą aż 6 osób. Dodatkowo świetnym udogodnieniem jest wydzielona część restauracji dla rodzin z dziećmi, zaraz obok niej jest plac zabaw, gdy dzieci znudzą się siedzeniem przy stole mogą szaleć na placu zabaw, a rodzice w spokoju dokończyć posiłek mając je na oku. Wieczorami spacerem można przejść się do centrum rozrywkowej miejscowości Hersonissos i skorzystać z życia nocnego.
ZaletyWiele atrakcji dla dzieci i dorosłych, dużo zieleni, wakacyjna atmosfera.

Maja
Maj 2022 ·

Grupa znajomych

Dodano: 22.05.2022
10
Świetny hotel położony na rozległym terenie. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Jest aquapark zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Oprócz tego mnóstwo innych atrakcji. Tak naprawdę przez cały tydzień można nie opuszczać terenu hotelu i ani chwili się nie nudzić!
Zaletydużo atrakcji, położony przy plaży, świetne aquaparki, czyste i zadbane pokoje

Dawid
Maj 2022 ·

Grupa znajomych

Dodano: 22.05.2022
8.0
Całkiem spory resort, z ogromem animacji. Znajdziemy tu również aquapark, boisko do siatkówki plażowej, czy też siłownie, i plac zabaw dla najmłodszych gości. Hotel szczególnie ciekawy dla młodych klientów.
ZaletyBezpłatny serwis plażowy, piaszczysta plaża przy hotelu, sporo atrakcji dla dzieci,

Sylwia
Maj 2022 ·

Singiel

Dodano: 26.05.2022
10
Fantastyczny, duży resortowy hotel z wieloma udogodnieniami. Obsługa bardzo miła. Hotel zarówno dla osób z dziećmi, jak i dla tych próbujących od nich odpocząć. Duża infrastruktura z wieloma sektorami do określonego rodzaju wypoczynku zapewnia komfort dla każdego. Jeden z najlepszych hoteli na Krecie.
ZaletyUdogodnienia. Zjeżdżalnie. Restauracje. Piękna plaża.

Mapa

Cretaquarium 11 km w linii prostej od hotelu
Absolutnie fantastyczne miejsce - zachwycą się nim nie tylko dzieci, dorosłych także porwie magia podwodnego świata. W tym największym i najnowocześniejszym w Europie akwarium przeżyjemy niesamowitą przygodę z ponad 2500 gatunkami zwierząt morskich zamieszkujących wody Morza Śródziemnego. Na terenie akwarium znajduje się aż 60 akwariów o pojemności aż do 900 tys. litrów. Duża zaletą tego akwarium jest jego multimedialny charakter - do dyspozycji zwiedzających jest aż 100 punktów obserwacyjnych, ekrany dotykowe, peryskopy, mikroskopy, można także wypożyczyć audioguide. Akwarium jest czynne przez 365 dni w roku. Od maja do września jest otwarte od 9.30 do 21.00.

Zobacz więcej

Cretaquarium
Ruiny w Knossos 22 km w linii prostej od hotelu
Legendarny Pałac Minojski zwany także Labiryntem Minotaura to wyjątkowe miejsce na wyspie, które dało początek słynnym legendom o Dedalu i Ikarze oraz królu Minosie. Pałac w Knossos wybudowano w 2000 roku p.n.e - był filarem kultury minojskiej. Wielokrotnie równano go z ziemią, doświadczył także trzęsienia ziemi i najazdu Achajów. Jego historię odkryły na nowo ulewne deszcze, które spadły na Knossos pod koniec XIX w. i odsłoniły skrywane dotąd skarby. Prace wykopaliskowe prowadził Arthur Evans - dzięki niemu odsłonięto ruiny o powierzchni 14740 m2. W wyniku prac odkryto między innymi pozostałości warsztatów garncarskich i kamieniarskich. Arthur Evans odtworzył częściowo pomieszczenia pałacu wraz z malowidłami naściennymi. Dzięki jego pracy możemy zobaczyć z jakim rozmachem wznoszono budowle 4 tys. lat temu.

Zobacz więcej

Ruiny w Knossos
Muzeum Archeologiczne w Heraklionie 25 km w linii prostej od hotelu
Będąc na Krecie po prostu nie można go nie odwiedzić. To unikalne na skalę europejską muzeum i zarazem jedno z największych w Grecji. To podróż do przeszłości - nietuzinkowa lekcja historii przez ostatnie 5500 lat Krety. W 20 salach znajdziemy unikatowe dzieła sztuki (także z bardzo ważnego dla Krety okresu minojskiego), miedzy innymi: sarkofagi, freski, ceramikę, narzędzia, nagrobki oraz słynne znaleziska takie jak dysk z Fajstos (1650-1600 p.n.e., nazywany także pierwszą minojską płytą CD - według licznych badaczy jest na nim zapisana modlitwa do bogini-matki) i figurka Bogini z wężami (1700-1450 p.n.e.). Muzeum znajduje się w ścisłym centrum Heraklionu.

Zobacz więcej

Twierdza Kules w Heraklionie 25 km w linii prostej od hotelu
To żelazny punkt w programie zwiedzania Krety. Wybierając się na twierdzę zyskujemy: możliwość przespacerowania się murami obronnymi, z których roztacza się cudowna panorama na miasto i port oraz zwiedzanie wnętrza twierdzy i spacer po falochronie. Twierdza została zbudowana przez Wenecjan, którzy nazywali ją morską twierdzą. Była wówczas elementem fortyfikacji, które niczym ochronny pierścień otaczały Kretę. Jej budowa trwała aż 17 lat, ściany murów w niektórych miejscach mają aż 3 metry grubości.

Zobacz więcej

Twierdza Kules w Heraklionie
Spinalonga 30 km w linii prostej od hotelu
Wycieczka na tajemniczą wyspę to wyprawa na cały dzień - koniecznie trzeba zarezerwować dla niej czas będąc na wakacjach na Krecie. Jeszcze kilka tysięcy lat temu była integralną częścią Krety. W wyniku jednak potężnego trzęsienia ziemi odłączyła się od niej. Dopłyniemy na wyspę kutrem rybackim z portu w miasteczku Elounda i Agios Nikolaos. Punktem kulminacyjnym jest okazała forteca - niemy świadek licznych wydarzeń. Budowa twierdzy trwała niemal 70 lat - w tym czasie ta niewielka wysepka przeobraziła się w twierdzę z 35 działami. To właśnie z tego miejsca Kreteńczycy bronili się przed atakami na wschodnie wybrzeże Krety. Militarny charakter tego miejsca dogłębnie podkreślają liczne fortyfikacje. Na pewno naszej uwadze nie umknie także fakt, że na wyspie znajdowała się kolonia trędowatych. Zapędzeni na Spinalongę, odcięci od świata w którym dotychczas żyli, starali się stworzyć normalne warunki do życia - zamożne rodziny chorych mieszkańców wznosiły domy i kościoły, w których pracę i schronienie znajdowali trędowaci. Dopiero w 1957 r. kolonia została zamknięta, a chorych przeniesiono do szpitali.

Zobacz więcej

Spinalonga

Pogoda

Październik

Zobacz cały rok
23°C
16°C
25°C
7

Przed podróżą

SYTUACJA W UKRAINIE
W związku z obecną sytuacją władze Ukrainy zamknęły swoją przestrzeń powietrzną dla lotów cywilnych. Oznacza to, że samoloty, w tym także te o charakterze turystycznym nie przelatują nad terytorium tego kraju. Linie lotnicze zawiesiły czasowo połączenia z Ukrainą. Wszystkie loty będą realizowane alternatywnymi, bezpiecznymi trasami.

COVID-19
WYMAGANE DOKUMENTY
Brak wymaganych formularzy w związku z COVID-19.

ZASZCZEPIENI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

OZDROWIEŃCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

DZIECI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

TRANZYT LUB WYLOT SPOZA POLSKI
Jeśli wylatujesz/wyjeżdżasz z innego kraju niż Polska lub korzystasz z tranzytu w innym państwie sprawdź aktualne warunki wjazdowego do tego państwa (możesz być objęty dodatkowymi restrykcjami). Szczegóły na: zobacz więcej.

TESTY W SUPERCENIE!
Jeśli potrzebujesz testu, możesz szybko i tanio zamówić go przez Wakacje.pl. W ofercie są zarówno testy przed wyjazdem za granicę z zaświadczeniem w języku angielskim, jak i testy po powrocie do Polski. Przeczytaj więcej o tym, jak skorzystać z szybkich testów na COVID-19 w supercenie.
Do Grecji Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego.
W Grecji dla Polaków wizy nie są wymagane.
Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.
W Grecji obowiązkowo należy uiścić przy zakwaterowaniu opłatę klimatyczną. Wysokość opłaty zależy od długości pobytu oraz kategorii hotelu wynosi od 0,25 do 4 EUR za dzień pobytu, a dokładniej:

1). dla pobytów w hotelach: 5* - 4 EUR / noc / pokój, 4* - 3 EUR / noc / pokój, 3* - 1,5 EUR / noc / pokój, 2*, 1* - 0,5 EUR / noc / pokój,
2). dla pobytów w apartamentach: 4* - 1 EUR / noc, 3* - 0,5 EUR / noc, 2*, 1* - 0,25 EUR / noc.

Pobierana opłata to kwota za cały pokój, naliczana niezależnie od liczby zameldowanych w nim osób.