Dobry16 opinii92% poleceń
7,7
Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Belvedere (Molivos)

Lato 2021
Kod oferty: WAK576480
basen
basen
basen
okolica
dla dzieci, plac zabaw
basenbasenbasenokolicadla dzieci, plac zabawpokój
Z Wakacje.pl podróżuj bezpiecznie!
W sekcji „Przed podróżą” przeczytaj ważne informacje o bezpieczeństwie podróżowania i wymaganiach związanych z koronawirusem.
Jeżeli to możliwe zarezerwuj wycieczkę online.
 Zobacz szczegóły 

Promocja

Lato 2021dwukrotna bezpłatna zmiana rezerwacjitylko 15% zaliczki

Rainbow - LATO 2021

Lato 2021dwukrotna bezpłatna zmiana rezerwacjitylko 15% zaliczki
Oferta promocyjna z dwukrotną, bezpłatną zmianą rezerwacji aż do 30 dni przed wyjazdem (możesz zmienić: termin, rodzaj imprezy turystycznej, kierunek lub hotelu bez ponoszenia dodatkowych kosztów). Dodatkowo niska zaliczka - płacisz tylko 15%.

Nasi klienci docenili

 • Basen infinity z widokiem na Morze Egejskie.
 • Malownicze położenie: na wzgórzu, ok. 2 km od centrum kurortu ze sklepami i barami.
 • Idealna propozycja na spokojne, greckie wakacje.
 • Udogodnienia dla dzieci: brodzik, animacje, plac zabaw.
 • Dostępne pokoje

  Pokój dwuosobowy

  standardowy
  2 dorosłych
  Aktualizujemy cenę

  Dodatkowe opcje

  Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji i leczeniem COVID-19 AXA ASSISTANCE

  185
  za wycieczkę
  promesa

  Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

  promesa
  0
  za wycieczkę
  Trwa weryfikacja ceny

  Najchętniej wybierana opcja. Szybko, bezpiecznie, gdziekolwiek jesteś!

  Informacje o podróży

  Wylot

  02.06.2021 Środa
  WAWWarszawa - Chopin
  02.06.2021 Środa
  MJTMytilene

  Powrót

  09.06.2021 Środa
  MJTMytilene
  09.06.2021 Środa
  WAWWarszawa - Chopin

  Szczegóły oferty

  Kod oferty: WAK576480Region: LesbosOrganizator: Rainbow

  Opis oferty

  Położenie:

  Hotel położony na północnym wybrzeżu Lesbos, ok. 2km od centrum Molyvos z licznymi tawernami i sklepami oraz zabytkową twierdzą (z hotelu kilka razy dziennie kursuje bezpłatny bus - konieczność wcześniejszej rezerwacji). Obiekt usytuowany jest na wzgórzu, z którego rozciąga się malownicza panorama wyspy i morza (ze względu na różnice wysokości nie polecamy osobom z ograniczeniami ruchowymi). Do lotniska w Mytilene ok 70km. Do przystanku komunikacji publicznej ok 150m.

  UWAGA!Cena nie obejmuje lokalnego podatku turystycznego w wysokości 1,50 EUR/pokój/dzień. Podatek jest obligatoryjny i płatny bezpośrednio w recepcji, przed zakwaterowaniem Klientów w hotelu.

  Plaża:

  Najbliższa plaża (wąska, kamienisto-żwirkowa) znajduje się ok. 500m od obiektu (zejście drogą w dół wzgórza). Leżaki i parasole płatne dodatkowo (ok. 6 EUR/komplet za dzień).

  Do dyspozycji gości:

  Całodobowa recepcja, lobby z tarasem, dwa baseny (w tym basen typu infinity tylko dla dorosłych) oraz brodzik dla dzieci - wszystkie ze słodką wodą. Leżaki i parasole przy basenie bezpłatne. Do dyspozycji gości restauracja hotelowa serwująca dania kuchni greckiej oraz międzynarodowej, a także 2 bary, z czego jeden przy basenie dla dorosłych. Sejf dostępny w recepcji za dodatkową opłatą ok 15 EUR/tydzień

  Wyżywienie:

  All Inclusive: śniadania (06:45-10:00), obiady (13:00-14:30) i kolacje (19:30-21:00) serwowane w formie bufetu w hotelowej restauracji. Dodatkowo późne śniadania w formie słodkich przekąsek (11:00-12:30), a w godz. 15:00-17:00 słodkie przekąski, hot dogi, pizza, owoce, kanapki i lody. Napoje bezalkoholowe (w tym kawa i herbata) oraz lokalne alkohole (piwo, wino, ouzo) dostępne w barach w godz. 10:00-23:00.

  Program sportowy i animacyjny:

  W wysokim sezonie w wybrane dni animacje, w tym aqua aerobik, wieczór grecki, karaoke. Ponadto bezpłatnie: tenis stołowy, rzutki, jacuzzi, bilard, siłownia. Hotel posiada niewielki plac zabaw dla dzieci. Za dodatkową opłatą centrum wellness.

  Internet:

  Internet Wi-Fi - bez opłaty na terenie recepcji i w pokojach.

  Kategoria lokalna:

  Strona www:

  Program

  Dzień 1

  Wyloty z Polski. Zbiórka na 2 godz. przed planowanym wylotem przy stanowisku Rainbow na lotnisku. Aktualne rozkłady lotów prosimy sprawdzać na: stronie operatora.

  Dni od drugiego do przedostatniego

  Czas na wypoczynek, kąpiele morskie i słoneczne, udział w wycieczkach fakultatywnych itp.

  Dzień ostatni

  Wykwaterowanie z hotelu, transfer na lotnisko, powrót do Polski.

  Uwagi do programu

  Wyloty z: Warszawy iKatowic. Zbiórka na 2 godz. przed planowanym wylotem przy stanowisku Rainbow na lotnisku. Aktualne rozkłady lotów prosimy sprawdzać na: stronie operatora.

  "

  Świadczenia

  Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem z opłatą lotniskową, transfery lotnisko - hotel - lotnisko, 7 lub 14 rozpoczętych dób hotelowych, wyżywienie wg opisu zakwaterowania, opiekę polskiego rezydenta, pakiet ubezpieczeniowy TU Europa (NNW, KL i bagaż).

  Cena podstawowa nie obejmuje: wycieczek fakultatywnych, posiłków innych niż wymienione w opisie wyżywienia przy każdym z hoteli, napojów do posiłków jeśli w opisie hoteli nie podano inaczej oraz innych wydatków osobistych. UWAGA! Cena nie obejmuje lokalnego podatku turystycznego w wysokości od 0,5 EUR do 4 EUR/pokój/dzień. Podatek jest płatny bezpośrednio w recepcji, przed zakwaterowaniem Klientów w hotelu.

  Inne

  Lesbos- informacje ogólne

  Waluta

  EUR - Euro. Można płacić kartami kredytowymi i korzystać z bankomatów. W miejscowościach turystycznych istnieje wiele miejsc w których można wymienić dolary USA.

  Napiwki

  Przyjęte jest zostawianie drobnych sum jako napiwków. Szczególnie dotyczy to kierowców na wycieczkach lokalnych i kelnerów w restauracjach. Zdarza się, że napiwek zostaje doliczony do rachunku.

  Wiza

  Obywatele polscy mogą podróżować do Grecji na podstawie dowodu osobistego.

  Czas

  + 1 godzinę w stosunku do czasu polskiego.

  Język urzędowy

  grecki.

  Orientacyjne ceny

  Obiad w tawernie od 8 EUR woda 1l - 1.5 EUR piwo w barze od 1.5 EUR kawa w kawiarni od 1 EUR

  Poczta

  Znaczek na kartkę pocztową kosztuje 0.80 EUR. W wielu miejscach stoją skrzynki pocztowe, często również w hotelach.

  Elektryczność

  Napięcie 220 V, 50 Hz. Urządzenia z polskimi wtyczkami działają bez problemów.

  Telefony

  Karty telefoniczne można kupić w sklepach i kioskach w pobliżu publicznych aparatów telefonicznych. Karty telefoniczne kosztują 6 EUR (100 jednostek). Telefony komórkowe działają w całej Grecji. Rozmowy zagraniczne są dość drogie. Koszty połączeń w roamingu polskich sieci komórkowych prosimy sprawdzać przed wyjazdem u operatora.

  LESBOS

  Trzecia największa wyspa Grecji, położona na MorzuEgejskim u zachodnich wybrzeży Turcji. Prawie połowę jej powierzchni stanowią gaje oliwne. Góry porośnięte szmaragdowym lasem sosnowym, malownicze zatoki głęboko wcinające się w ląd, solniska zamieszkiwane przez stada flamingów, naturalne termy oraz kameralne nadmorskie miasteczka z rodzinnie prowadzonymi tawernami serwującymi lokalne specjały i najlepsze ouzo w Grecji stanowią idealną scenerię dla wypoczynku w prawdziwie greckim stylu.

  W regionie

  Molyvos

  Urokliwe miasteczko położone na północnym wybrzeżu wyspy. Nad miejscowością góruje zamek z okresu bizantyjskiego, zbocza wzgórza poprzecinane są klimatycznymi brukowanymi uliczkami wijącymi się wśród tradycyjnych kamiennych budynków pokrytych czerwoną dachówką. Znajdziemy tu sklepiki z pamiątkami, kawiarnie i tawerny oferujące panoramę znajdującej się u podnóża miasteczka zatoki z malowniczą mariną.

  Petra

  Niewielka miejscowość turystyczna kilka kilometrów na południe od Molyvos. Centralne miejsce zajmuje skała zwieńczona kościołem Najświętszej Maryi Panny, do którego prowadzi ponad sto stopni. Życie miasteczka skupią się wzdłuż piaszczystej plaży, przy której znajdziemy kawiarnie, bary i tawerny.

  Anaxos

  Spokojna wioska położona na wschód od Petry. Zabudowę stanowią tu głównie niewielkie budynki z pokojami, studiami i apartamentami na wynajem, wśród których znajdziemy też sady, ogrody i kilka sklepików. Wąskie uliczki prowadzą do piaszczystej plaży z promenadą, kawiarniami i tawernami. Idealne miejsce do spokojnego wypoczynku.

  Sezonowość

  Zwykle wysoki sezon turystyczny na Lesbos trwa od 01.07 do 31.08.

  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Mapa

  Pogoda

  Temperatura w dzień
  28°C
  Temperatura w nocy
  20°C
  Liczba godzin słonecznych
  10

  Przed podróżą

  Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że wszyscy podróżni przybywający do Grecji z zagranicy od 18 grudnia 2020r. do 21 stycznia 2021 r. będą musieli poddać się siedmiodniowej kwarantannie w domu lub w miejscu tymczasowego pobytu określonym w formularzu PLF, w wypadku pobytów krótszych niż 7 dni, kwarantanna obejmuje cały okres wyjazdu. Pozostaje utrzymany bezwzględny obowiązek zarejestrowania swojego pobytu na stronie zobacz więcej dla wszystkich osób wjeżdżających do Grecji (Passenger Locator Form). Obowiązek ten dotyczy także dzieci. Każdy wjeżdżający ma obowiązek przedstawienia negatywnego wyniku testu PCR wykonanego najwcześniej na 72h przed wylotem.
  UWAGA!
  W związku z wprowadzeniem zakazu poruszania się na terenie całej Grecji realizacja wyjazdów w celach innych niż powrót do miejsca zamieszkania może okazać się niemożliwa. Decyzja dotycząca wjazdu na terytorium Grecji jest podejmowana przez upoważnione władze sprawujące nadzór nad granicami państwowymi. Władze Grecji zastrzegają sobie w każdym momencie możliwość zmian decyzji odnośnie otwarcia granic dla ruchu osobowego, zgodnie z aktualną oceną zagrożenia COVID-19.
  Do Grecji Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego.
  W Grecji dla Polaków wizy nie są wymagane.
  Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.
  W Grecji obowiązkowo należy uiścić przy zakwaterowaniu opłatę klimatyczną. Wysokość opłaty zależy od długości pobytu oraz kategorii hotelu wynosi od 0,25 do 4 EUR za dzień pobytu, a dokładniej:

  1). dla pobytów w hotelach: 5* - 4 EUR / noc / pokój, 4* - 3 EUR / noc / pokój, 3* - 1,5 EUR / noc / pokój, 2*, 1* - 0,5 EUR / noc / pokój,
  2). dla pobytów w apartamentach: 4* - 1 EUR / noc, 3* - 0,5 EUR / noc, 2*, 1* - 0,25 EUR / noc.

  Pobierana opłata to kwota za cały pokój, naliczana niezależnie od liczby zameldowanych w nim osób.

  Opinie

  Opinie dodane przez

  8.5
  Norbert Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Lipiec 2019Rodzina z dziećmi
  Generalnie hotel dla rodzin z dziećmi, lubiących wypoczynek, ciszę i spokój, mało ludzi, brak gwaru, pobyt na tydzień to idealny wybór
  ZaletyKlimatyczny, fajnie położony, dobre zaplecze, miła obsługa, dobre posiłki, dla ceniących spokój i ciszę dobry wybór, dla rodzin z dziećmi, dobra obsługa
  WadyTeoretycznie plaża, ale dla mnie nie był to problem bo było luźno, trochę przestarzałe domki, ale nie wpływające na komfort wypoczynku

  8.7
  Jakub Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Wrzesień 2018Para
  Bardzo dogodna lokalizacja, piękne widoki, bardzo dobre jedzenie i przemiła obsługa na najwyższym poziomie. Baseny są dodatkowym atutem, szczególnie ten z widokiem na morze Egejskie. jedyny minus to pokoje które nie były dopasowane do standardu i poziomu jaki pokazywał hotel i jego zalety. Wyjazd oceniam na strzał w dziesiątkę pomimo wszystko.
  ZaletyBaseny, widoki, forma i struktura położenia hotelu
  Wadypokoje

  9.8
  Magdalena Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Wrzesień 2018Para
  Pyszne jedzenie,piękne widoki-cisza ,spokój,romantyzczne,spokojne wakacje!O to nam chodziło!
  9.3
  Magdalena Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Wrzesień 2018Para
  Hotel połozony w przepięknym miejscu, wspaniałe widoki, pyszne,urozmaicone jedzenie, świetna kuchnia, uprzejma obsługa. Byłam z partnerem i oboje uważamy za pobyt w tym hotelu mega udany. Było romantycznie i pysznie !
  ZaletyPrzepiękne krajobrazy na terenie hotelu, widok z basenów, z restauracji, spokój ,cisza ,romantyczne widoki i atmosfera dla par. Ładne, przestronne pokoje oraz tarasy.
  WadyRóżne standardy pokoi, niektórzy mieli odnowioną łazienkę, my mieliśmy jak za czasów PRL. Słabo z napojami alkoholowymi w ofercie All.

  5.2
  Tomasz Lesz Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Sierpień 2017Rodzina z dziećmi
  Pomimo kilku sieci wi-fi dostępne są tylko w samej recepcji, w pokojach już brak sygnalu, oferta Allinclusive to jakaś porażka. Zdjęcia hotelu retuszowane. Nie polecamy.
  ZaletyPiękne widoki.
  WadyPomimo kilku sieci wi-fi dostępne są tylko w samej recepcji, w pokojach już brak sygnalu, oferta Allinclusive to jakaś porażka. Zdjęcia hotelu retuszowane. Nie polecamy.