Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

Belvedere (Molivos)

Kod oferty: WAK576480
Kod oferty: WAK576480
basenbasenbasenokolicadla dzieci, plac zabawpokój
basen
basen
basen
okolica
dla dzieci, plac zabaw

Nasi klienci docenili

 • Basen infinity z widokiem na Morze Egejskie.
 • Malownicze położenie: na wzgórzu, ok. 2 km od centrum kurortu ze sklepami i barami.
 • Idealna propozycja na spokojne, greckie wakacje.
 • Udogodnienia dla dzieci: brodzik, animacje, plac zabaw.
 • Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

  Opis oferty

  Region: LesbosOrganizator: RainbowKod oferty: WAK576480
  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Opinie

  Opinie dodane przez

  8.5
  Norbert Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Lipiec 2019Rodzina z dziećmi
  Generalnie hotel dla rodzin z dziećmi, lubiących wypoczynek, ciszę i spokój, mało ludzi, brak gwaru, pobyt na tydzień to idealny wybór
  ZaletyKlimatyczny, fajnie położony, dobre zaplecze, miła obsługa, dobre posiłki, dla ceniących spokój i ciszę dobry wybór, dla rodzin z dziećmi, dobra obsługa
  WadyTeoretycznie plaża, ale dla mnie nie był to problem bo było luźno, trochę przestarzałe domki, ale nie wpływające na komfort wypoczynku

  8.7
  Jakub Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Wrzesień 2018Para
  Bardzo dogodna lokalizacja, piękne widoki, bardzo dobre jedzenie i przemiła obsługa na najwyższym poziomie. Baseny są dodatkowym atutem, szczególnie ten z widokiem na morze Egejskie. jedyny minus to pokoje które nie były dopasowane do standardu i poziomu jaki pokazywał hotel i jego zalety. Wyjazd oceniam na strzał w dziesiątkę pomimo wszystko.
  ZaletyBaseny, widoki, forma i struktura położenia hotelu
  Wadypokoje

  9.8
  Magdalena Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Wrzesień 2018Para
  Pyszne jedzenie,piękne widoki-cisza ,spokój,romantyzczne,spokojne wakacje!O to nam chodziło!
  9.3
  Magdalena Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Wrzesień 2018Para
  Hotel połozony w przepięknym miejscu, wspaniałe widoki, pyszne,urozmaicone jedzenie, świetna kuchnia, uprzejma obsługa. Byłam z partnerem i oboje uważamy za pobyt w tym hotelu mega udany. Było romantycznie i pysznie !
  ZaletyPrzepiękne krajobrazy na terenie hotelu, widok z basenów, z restauracji, spokój ,cisza ,romantyczne widoki i atmosfera dla par. Ładne, przestronne pokoje oraz tarasy.
  WadyRóżne standardy pokoi, niektórzy mieli odnowioną łazienkę, my mieliśmy jak za czasów PRL. Słabo z napojami alkoholowymi w ofercie All.

  5.2
  Tomasz Lesz Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Sierpień 2017Rodzina z dziećmi
  Pomimo kilku sieci wi-fi dostępne są tylko w samej recepcji, w pokojach już brak sygnalu, oferta Allinclusive to jakaś porażka. Zdjęcia hotelu retuszowane. Nie polecamy.
  ZaletyPiękne widoki.
  WadyPomimo kilku sieci wi-fi dostępne są tylko w samej recepcji, w pokojach już brak sygnalu, oferta Allinclusive to jakaś porażka. Zdjęcia hotelu retuszowane. Nie polecamy.

  Mapa

  Pogoda

  28°C
  20°C
  10

  Przed podróżą

  Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że od 14 Maja 2021 r. podróżni przybywający do Grecji z krajów Unii Europejskiej, zobowiązani są do okazania zaświadczenia o negatywnym wyniku badania na COVID-19 wykonanego metodą PCR. Test powinien zostać przeprowadzony w ciągu ostatnich 72 godziny przed wjazdem do Grecji, zaświadczenie o negatywnym wyniku testu powinno zostać przygotowane w języku angielskim.
  Dodatkowo każdy podróżny zobowiązany jest do wypełnienia, oraz posiadania formularza PLF zobacz więcej

  Osoby zwolnione z obowiązku wykonania testu przed podróżą:

  - dzieci poniżej 6 roku życia;
  - podróżni, którzy wyzdrowieli z COVID-19 w ciągu ostatnich 9 miesięcy. Można to udowodnić przedstawiając zaświadczenie wydane przez organ publiczny lub certyfikowane laboratorium. Inną opcją jest przedstawienie pozytywnego wyniku testu molekularnego PCR, wykonanego maksymalnie 2 miesiące przed przybyciem i wcześniej niż 9 miesięcy przed przybyciem. Wszystkie zaświadczenia powinny zostać wydane w języku zrozumiałym dla greckich władz granicznych;
  - osoby, które ukończyły szczepienie (tj. minęło 14 pełnych dni od podania ostatniej dawki szczepienia, w zależności od liczby wymaganych dawek) i są w stanie to potwierdzić, przedstawiając odpowiednie świadectwo szczepienia wydane przez uprawniony organ publiczny. Zaświadczenie powinno być wystawione w j. angielskim i/lub greckim.

  UWAGA:

  W związku z nowelizacją z dnia 22 lutego 2021 r. do rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ograniczeń na czas pandemii, osoby posiadające zaświadczenie o otrzymaniu dwóch dawek szczepienia przeciwko COVID-19, szczepionką dopuszczoną do obrotu w Unii Europejskiej są zwolnione z obowiązkowej kwarantanny po powrocie do Polski z zagranicy.

  Z tego obowiązku od 11 czerwca 2021 r. zwolnione są również dzieci do ukończenia 12. roku życia podróżujące pod opieką dorosłych, którzy przedstawili negatywny wynik testu diagnostycznego w kierunku SARS-CoV-2 wykonanego w odniesieniu do tych dorosłych, przed przekroczeniem granicy, w okresie 48 godzin, licząc od momentu wyniku testu, lub pod opieką dorosłych będących osobami zaszczepionymi przeciwko COVID-19.

  Ponadto z obowiązku kwarantanny, po powrocie do kraju zwolnione są również osoby, które odbyły już izolację domową lub były hospitalizowane w związku z zakażeniem wirusem SARS-CoV-2, nie dawniej niż 6 miesięcy przed datą przekroczenia polskiej granicy.
  Do Grecji Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego.
  W Grecji dla Polaków wizy nie są wymagane.
  Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.
  W Grecji obowiązkowo należy uiścić przy zakwaterowaniu opłatę klimatyczną. Wysokość opłaty zależy od długości pobytu oraz kategorii hotelu wynosi od 0,25 do 4 EUR za dzień pobytu, a dokładniej:

  1). dla pobytów w hotelach: 5* - 4 EUR / noc / pokój, 4* - 3 EUR / noc / pokój, 3* - 1,5 EUR / noc / pokój, 2*, 1* - 0,5 EUR / noc / pokój,
  2). dla pobytów w apartamentach: 4* - 1 EUR / noc, 3* - 0,5 EUR / noc, 2*, 1* - 0,25 EUR / noc.

  Pobierana opłata to kwota za cały pokój, naliczana niezależnie od liczby zameldowanych w nim osób.