Wspaniały8 opinii75% poleceń
8.8
Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ

Xenonas

Last minute
Kod oferty: WAK362226

Nasi klienci docenili

 • Hotel znajduję się ok.450 m od kamienisto - żwirkowej plaży.
 • Hotel położony jest ok. 300 m od centrum Kokkino Nero.
 • Urokliwa okolica idealna na spacery i przejażdzki rowerowe.
 • Naprzeciwko hotelu znajduje się pijalnia wód leczniczych.
 • Opis oferty

  Region: Riwiera OlimpijskaOrganizator: RainbowKod oferty: WAK362226

  Opis oferty

  Położenie

  Pieknie położony, kameralny, zbudowany z kamienia i drewna budynek, położony jest ok. 300m od centrum Kokkino Nero oraz 450m od plaży. Naprzeciwko hotelu znajduje się naturalne SPA - kamienne zbiorniki kąpielowe oraz ujęcie wody mineralnej. W okolicy znajdziemy sporo zieleni, dogodne trasy spacerowe i rowerowe. W odległości 1500m od obiektu znajduje się bardzo ładna, piaszczysta plaża z łagodnym zejściem do wody (Platia Amos). Transfer z lotniska do hotelu trwa ok. 3 godz. Cena nie obejmuje lokalnego podatku turystycznego w wysokości 0,50 EUR/pokój/dzień. Podatek płatny będzie obowiązkowo u właścicieli obiektu przed zakwaterowaniem.

  Plaża

  Obiekt znajduję się ok. 750m od kamienisto - żwirowej plaży. W okolicy Kokkino Nero znajdują się także inne, bardzo ładne, piaszczyste i dobrze zagospodarowane plaże Koutsoupia i Platia Amos (leżaki i parasole bezpłatnie po zamówieniu czegoś w barze plażowym).

  Do dyspozycji gości

  Ładnie urządzona sala TV. Niewielki, bardzo zadbany teren zielony okalający budynek, stoliki i krzesełka oraz miejsce do grillowania.

  Wyżywienie

  We własnym zakresie. Istnieje możliwość dopłaty do All inclusive light (serwowany w hotelu Aqua Rosa, przy plaży, 900m): śniadania i obiadokolacje w formie bufetu. Lunch w postaci jednego dania typu souvlaki czy moussaka z dodatkami, zupą dnia, sałatką i owocem na deser. Nielimitowane napoje bezalkoholowe i lokalne alkohole serwowane w godzinach 10:00-22:00 (piwo, wino, ouzo, tsipouro, czyli lokalny, mocny alkohol).

  Internet

  Obiekt posiada bezprzewodową sieć Wi-Fi.

  Naszym zdaniem

  Xenonas to obiekt dedykowany Klientom pragnącym odpocząć w spokojnym miejscu, wśród zieleni. Własciciele oprócz solidnych, ładnych pokoi i zadbanego ogrodu zapewniają miłą, rodzinną atmosferę dzieki czemu Goście często tu wracają. Dodatkowym atutem Xenonasa jest pijalnia wód leczniczych, z której można korzystać przez cały pobyt.

  Opinie klientów

  Program

  Dzień Pierwszy

  Wyloty z Polski. Zbiórka na 2 godz. przed planowanym wylotem przy stanowisku Rainbow na lotnisku. Aktualne rozkłady lotów prosimy sprawdzać na: stronie operatora.

  Dni od drugiego do przedostatniego

  Czas na wypoczynek, kąpiele morskie i słoneczne, udział w wycieczkach fakultatywnych itp.

  Dzień ostatni

  Wykwaterowanie z hotelu wraz z końcem ostatniej doby hotelowej, transfer na lotnisko, powrót do Polski.

  "

  świadczenia

  Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem, opłaty lotniskowe, transfery lotnisko - hotel - lotnisko, 7, 10, 11 lub 14 rozpoczętych dób hotelowych (w przypadku imprezy 11 - dniowej 10 rozpoczętych dób hotelowych, wylot wśrodę, powrót w sobotę w przypadku imprezy 12 - dniowej 11 rozpoczętych dób hotelowych, wylot w sobotę, powrót w środę), wyżywienie wg opisu zakwaterowania, opiekę polskiego rezydenta, pakiet ubezpieczeniowy TU Europa (NNW, KL, Assistance i bagaż).

  Cena podstawowa nie obejmuje: wycieczek fakultatywnych, posiłków innych niż wymienione w opisie wyżywienia przy każdym z hoteli, napojów do posiłków jeśli w opisie hoteli nie podano inaczej oraz innych wydatków osobistych. Uwaga: cena nie obejmuje greckiego podatku turystycznego, któregowysokość zależy od standardu hotelu i wynosi od 0,5 do 4 EUR za pokój za dzień pobytu. Podatek płatny będzie w recepcji przed zakwaterowaniem. Szczegóły w opisie obiektu.

  Ze względu na COVID-19 niektóre udogodnienia/atrakcje/serwis hotelu mogą działać w ograniczonym czasie i/lub mogą być wyłączone z oferowania

  Wycieczki lokalne

  METEORY - ok. 35 EUR

  Aby tam dotrzeć udajemy się piękną trasą wzdłuż pasma Olimpu, przez największą w Grecji równinę - Równinę Tesalską do miejscowości Kalambaka, położonej u stóp Meteorów, skąd udamy się na zwiedzanie klasztorów zawieszone między niebem a ziemią. W sumie wybudowano 24 klasztory (każdy na innej skale). Do dnia dzisiejszego przetrwało tylko sześć - cztery męskie i dwa żeńskie, z których zwiedzimy dwa, a w nich przepiękne ikony, stare rękopisy, fantastyczne freski. W Kalambace odwiedzimy wytwórnię ikon. Zespół klasztorów wpisany jest na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturalnego i Przyrodniczego UNESCO.

  ATENY 1 dzień - ok. 45 EUR

  Przejedziemy koło świątyni Zeusa Olimpijskiego oraz Łuku Hadriana. Następnie zwiedzimy Akropol ( Propyleje, Partenon, Erechtejon, Świątynia Nike ). Z Akropolu możemy podziwiać wzgórza: Pnyks, Filopapu, Aeropag oraz Teatr Dionizosa i Odeon Herodosa Attyka. Następnie spacer przez starożytną Agorę grecką oraz rzymską z Wieżą Wiatrów. Później ruiny Biblioteki Hadriana, Katedra Ateńska oraz Plac Syntagma (Plac Konstytucji). Dotrzemy do stadionu Kalimarmaro - tutaj odbyły się pierwsze Igrzyska Olimpijskie ery nowożytnej. Wczesnym popołudniem opuszczamy Ateny. W drodze powrotnej Termopile.

  OLIMP I PANTALEIMONAS - ok. 25 EUR

  Wyprawa w najwyższe pasmo górskie Grecji, mitycznej siedziby Zeusa i innych bogów. Pierwszym punktem wyprawy jest wjazd krętymi serpentynami na wysokość 944m.n.p.m., skąd rozpościerają się piękne widoki na Olimp i Zatokę Termajską. Odwiedzimy Litochoro, malownicze miasteczko położone u stóp Olimpu, a potem przejdziemy wąwozem rzeki Enipeas. Następnie udamy się do starej, malowniczej wioski położonej na wysokości około 600m. n.p.m. gdzie w cieniu dwustuletnich platanów zobaczymy jak wyglądało życie na Riwierze przed dziesiątkami lat. Na zakończenie odwiedziny w twierdzy zbudowanej przez krzyżowców.

  WYSPA SKIATHOS - ok. 45 EUR

  Popłyniemy wzdłuż urokliwego półwyspu Pilion i wyspy Ewii - drugiej pod względem wielkości wyspy greckiej. Celem wyprawy jest Skiathos, urocza wyspa, miejsce wakacyjnych podróży wielu turystów, gdzie klimat wyspiarski unosi się niemal wszędzie i przez moment można poczuć bajkową atmosferę. Dotrzemy do stolicy wyspy - miasta Skiathos, położonego nad malowniczą zatoką i portem. Będzie postój w Zatoce Kukunaries - Zatoce Szyszek - gdzie spędzimy około dwóch godzin na piaszczystej plaży. Koukounaries to najpiękniejsza plaża na Skiathos i jedna z najpiękniejszych w Grecji.

  SALONIKI - ok. 35 EUR

  Założone w 315 r. p.n.e. przez macedońskiego króla Kassandrosa liczą sobie ponad 2.300 lat i stanowią okazję do zapoznania się z wielowiekowym przekrojem historycznym uwiecznionym w zabytkach tego miasta. Odnaleźć tu można ślady Cycerona, Apostoła Pawła, Cyryla i Metodego, jak również pozostałości ze świata antycznego. Orientalny bazar, Łuk Triumfalny Galeriusza, średniowieczne mury obronne, nadmorski bulwar z Białą Wieżą oraz przyległym Muzeum Archeologicznym to miejsca, które pozostawiają niezapomniane wrażenia. Po zwiedzaniu będzie też okazja do zakupów w licznych sklepach.

  WYSPA SKOPELOS - ok. 55 EUR

  Należąca do Sporad, niewielka wyspa, położona na turkusowych wodach Morza Egejskiego. Skopelos zachwyca bujną roślinnością, tradycyjną architekturą oraz wspaniałymi plażami. Życie toczy się tutaj swoim prawdziwym, greckim rytmem. Skopelos posłużyła jako tło kinowego hitu "Mamma Mia". Odwiedzimy m.in. Skopelos Town - stolicę oraz główny port wyspy. W centrum znajdziemy zarówno piaszczystą plażę, jak i charakterystyczną architekturę: labirynty kamiennych uliczek, niskie domki z czerwoną dachówką oraz liczne restauracje i tawerny serwujące lokalną kuchnię.

  JEEP ADVENTURE - ok. 30 EUR

  Szalona wyprawa dla amatorów mocnych wrażeń, którzy kochają górskie bezdroża, słonce i wiatr we włosach. W górach Ossa znajdziemy wspaniałe krajobrazy i nieprzebrane bogactwo przyrody. Będzie czas wolny na posiłek przy ognisku, a następnie typowo greckie tańce, gry i zabawy zręcznościowe z niespodziankami.

  Uwaga! Zamieszczone powyżej opisy wycieczek lokalnych są podane wyłącznie informacyjnie i nie stanowią oferty handlowej. Nie gwarantujemy, że będą one wszystkie realizowane. Pełny wykaz atrakcji fakultatywnych wraz z ich aktualnymi cenami jest dostępny u naszych rezydentów. Wycieczki prowadzone są w języku polskim (przy min. 15-20 osobach w zależności od wycieczki). Ich organizatorem nie jest Rainbow, a lokalne biuro, które odpowiada za jakość serwisu. Ustala też ich program, ceny i terminy wyjazdów. Rezydent jest jedynie pośrednikiem w zapisie na imprezy lokalne. Nie ma możliwości płatności kartą kredytową.

  Inne

  Kokkino Nero informacje ogólne

  Czas

  + 1 godzinę w stosunku do czasu polskiego.

  Język urzędowy

  grecki.

  Waluta

  EURO - w centrum Kokkino znajduje się bankomat.

  Napiwki

  Przyjęte jest zostawianie drobnych sum jako napiwków. Szczególnie dotyczy to kierowców na wycieczkach lokalnych i kelnerów w restauracjach. Zdarza się, że napiwek zostaje doliczony do rachunku.

  Wiza

  Obywatele polscy mogą podróżować do Grecji na podstawie dowodu osobistego.

  Orientacyjne ceny

  Obiad w tawernie od 8 EUR woda 1l - 1.5 EUR piwo w barze od 1.5 EUR kawa w kawiarni od 1 EUR.

  Poczta

  Znaczek na kartkę pocztową kosztuje 0.50 EUR. W wielu miejscach stoją skrzynki pocztowe, często również w hotelach.

  Elektryczność

  Napięcie 220 V, 50 Hz. Urządzenia z polskimi wtyczkami działają bez problemów.

  Telefony

  Karty telefoniczne można kupić w sklepach i kioskach w pobliżu publicznych aparatów telefonicznych. Karty telefoniczne kosztują 5 EUR (100 jednostek). Telefony komórkowe działają w całej Grecji. Rozmowy lokalne są tanie, natomiast zagraniczne - dość drogie. Koszty połączeń w roamingu polskich sieci komórkowych prosimy sprawdzać przed wyjazdem u operatora.

  Kokkino Nero to jedyne miejsce w całej Grecji w którym można poczuć się jak w Polsce. Nie doskwierają tu upały ze względu na bliskość gór i dużą ilość drzew wokół, nie ma hałasu głośnych kurortów. Miejscowość, którą od wielu sezonów upodobali sobie goście z Polski, oferuje unikalne połączenie greckich wakacji z polską fantazją i klimatem jak nad Bałtykiem. Jeśli szukacie spokoju, słońca, doskonałej pogody i chcielibyście mieć polską kuchnię oraz inne smaki znane w Polsce - przyjedźcie do Kokkino Nero. Tu w barach i sklepach gra polska muzyka, w każdej tawernie znajdziecie dwujęzyczne menu, a obsługa chętnie wytłumaczy po polsku czego warto spróbować z greckiej kuchni.

  Wyloty z: Warszawy, Katowic, Wrocławia, Gdańska i Poznania. Zbiórka na 2 godz. przed planowanym wylotem przy stanowisku Rainbow na lotnisku. Aktualne rozkłady lotów prosimy sprawdzać na: stronie operatora.

  "

  Sezonowość

  Zwykle wysoki sezon turystyczny w Grecji trwa od 15.06 do 15.09.

  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Wylot

  Sobota, 15.05.2021
  15:10
  19:50
  WAWWarszawa - Chopin
  SKGSaloniki

  Powrót

  Sobota, 22.05.2021
  18:10
  20:30
  SKGSaloniki
  WAWWarszawa - Chopin

  Opinie

  Opinie dodane przez

  9.8
  Mateusz Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Wrzesień 2020Rodzina z dziećmi
  W Xenonasie byliśmy we wrześniu 2020. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu i obiektu. Obiekt znajduje się na uboczu-do sklepów i plaży trzeba podejść kilkaset metrów, ale właśnie to jest jego zaletą- cisza i spokój od zgiełku. Do najbliższej plaży jest ok 10min spacerem, ale w promieniu do 1,5km od Xenonasa są jeszcze 3 inne plaże-szczególnie ładna Plagia Ammos. Cd obiektu baaardzo pochwalić trzeba właścicieli-bardzo gościnni i pomocni. Wykupiliśmy opcję bez wyżywienia, ale w obiekcie można zamówić śniadania i/lub kolacje- jedzenie bardzo dobre i w dużych ilościach przygotowywane przez właścicieli. W Xenonasie znajduje się niewielki ogród a zaraz naprzeciw baseny z błotkiem i wodą leczniczą. Wokół hotelu rośnie bardzo dużo drzew-tworzą cień, przez co klimatyzacja praktycznie nie jest potrzeba. Jedyny minus pokoi to brak wyższych przepierzeń na balkonach zapewniających więcej prywatności.Podsumowując-naprawdę polecam-szczególnie osobom chcącym odpocząć w ciszy i spokoju, a także lubiących spacery.
  6.0
  Anna
  Pobyt - Sierpień 2019Rodzina z dziećmi
  Pnsjonat jest śliczny, połozony na uboczu, tuz obok wód drowotnych i basenów z leczniczym blotkiem.. Pokój, który zajmowaliśmy mial osobne wejście, z gankiem i duzym stołem, bardzo przyjemny. W pokoju niestety dosyć brudno, w ścianie dziura, z której wylatywały szerszenie, zakryta była ozdobnym talerzem, co do szerszeni to na końcu zorientowalismy się skąd wylatuja i zatkalismy ręcznikiem. Nie prawdą jest, że w pokoju są aneksy kuchenne. Owszem talerze, sztućce, zlew i lodówka, czajnik są. Nie ma podstawowej rzeczy jak kuchenka i garnki. W opisie biura podrózy jest gwarantowany aneks. Nie można tam gotować. Można skorzystać z kuchni właścicieli co jest w praktyce bardzo nikomfortowe, gdyż oni tam pracują, trzeba prosic o wszystkie przedmioty do gotowania odrywają gospodarzy od swoich zajęc. Gdy sie to zrobi to Markos, właściciel bierze sprawy w swoje rece i wbrew woli turysty dolewa wody, pokreca gaz, poproszony aby tego nie robił nie reaguje. Bardzo jest to stresujące i nie polecam opcji z własnym gotowaniem, bo jej w rzeczywistości tam nie ma. Posiłki przygotowywane na miejscu bardzo smaczne i obfite. Hotelik wieczoram bardzo głośny, codziennie głosno puszczana muzyka nocną porą, tańce. Naprawdę jesli chce się ciszy i spokoju to nie jest dobre miejsce. Markos jest człowiekiem bardzo bezposrednim, gdy chcieliśmy spędzić wieczór na hamaku lub w ogrodzie, przy oddalonym od centralnego stołu, zacisznym miejscu to bardzo nachalnie ciagnął mnie do tańca, szarpiąc za reke. Mialo to miejsce podczas kilku wieczorów, nie zwracał uwagę na moje tłumaczenia i odmowy, na szarpanie zareagował wreszcie mój mąz, wtedy Markos dał mi spokój. Sytuacja ta dla mnie kobiety była bardzo niekomfortowa, poczułam się trochę jakby ktoś uzył wobec mnie przemocy fizycznej, ręka bolała.Często zwracał sie go gości codziennie imprezujących i pijących nocami alkochol, iz są rodziną Xenonas. Od czasu moich odmów do zabawy zupelnie ignorował nasza rodzine. Kolejną nieprzyjemna sytuacja było przygotowywanie kawy. Pewnego razu poprosilismy w recepcji o przygotowanie frappe. Jest taka możliwośc, podobnie drinki czy korzystanie z napojów we wspólnej lodówce. Kolejnego dnia mąz poszedł zapłacić za freppe i wypity napój. Marcos wytłumaczył, że kawa u nich jest bezpłatna. Po kilki dniach korzystania z tej mozliwości, gdy poprosiliśmy o kawę Marcos najpierw wymyslił, że nie ma szklanek, gdy mu je przynieśliśmy z pokoju, nastepnego dnia obwiescił, ze kawa jest droga, i jesli sobie ją sami kupimy to nam zrobi. Sytuacjab ardzo niesmaczna i niezrecza, gdyż inne informacje nam przekazał na początku pobytu. Gdyby trzba było za tę kawę płacić to byśmy zapłacili za codzienny serwis i po sprawie, a tak niesmak pozostał. Ogólnie Marcos, dba bardzo o gości lubiących się bawić hucznie, pijących przy imprezach alkohal, sam chetnie się przyłacza, tancząc, Tańce jakie prezentuje są silnym punktem programu. Miłe było zaproszenie wszystkich gości na przyjęcie zorganzowane z okacji świeta matki Boskiej Zielnej. Pyszne jedzenie, napoje i wino.
  ZaletyRozrywka, tańce
  Wadygłosność, brak aneksu kuchennego, postawa właściciela

  7.6
  Piotr
  Pobyt - Lipiec 2018Para
  Tak naprawdę to taka grecka agroturystyka. Miejsce potrafi oczarować, ale ma też kilka wad. Szczególnie w pełni sezonu trudno w Xenonas nawet o odrobinę intymność . Pensjonat jest mały, a nawet ciasny. Gospodarze to mili ludzie którzy znaleźli fantastyczny patent na polskich turystów. Skracają bardzo dystans i często ma się wrażenie wyjątkowego traktowania. Dużo w tym teatru i fałszywej uprzejmości. Gospodarz Marko to tak naprawdę prosty facet (choć nie pozbawiony inteligencji i sprytu) który bardzo lubi poflirtować z kobietami. Oczywiście im młodsza tym lepiej. Starszych nie dostrzega. Balansuję to wszystko na granicy dobrego smaku, a czasami ociera się o chamstwo. Ogólnie gospodarz umiejętnie prowadzi swoistą grę z gośćmi i bardzo umiejętnie wygrywa wszelkie wady swoje i tego miejsca na swoją korzyść np. robi atrakcje z jazdy na "pace" bardzo zdezelowanym samochodem. Ta bardzo niebezpieczna atrakcją czeka tylko na wypadek. To tylko kwestia czasu. Pełno tu tego typu "kwiatków" które większość traktuje jak folklor. Jedzenie które można sobie dodatkowo wykupić jest bardzo nierówne. Zdarza się bardzo smaczne ale i odwrotnie. Szczególnie w pełni sezonu gospodarze nie radzą sobie przy pełnym obłożeniu pensjonatu. Oceny tego miejsca są bardzo zawyżone. Wszędzie daleko(szczególnie na kamieniste plaże), wiocha zabita dechami, komary, mrówki w pokojach, walające się śmieci na drogach i plazach. Jeżeli ktoś lubi ekstrema, tą swoistą inność tego miejsca, to mogę je polecić. Nie polecam absolutnie powrotu. To tylko jednorazowa przygoda.
  ZaletyKlimatyczny, zadbany, czysty.
  WadyCiasno. Naprawdę trudno o intymność. Zdarzają się najazdy rozmaitych owadów, szczególnie mrówek!

  10
  beata
  Pobyt - Wrzesień 2018Para
  widze same pozytywne opinie a co z organizacja posilkow? dostepem do sklepu kuchni?
  10
  Jarosław
  Pobyt - Czerwiec 2018Para
  Przede wszystkim właściciel Markos jego żona Julia i rodzina,przesympatyczne wieczory po kolacji z winem i tańcami często na stole,piękna grecka i nie tylko muzyka oraz nauka kroków których uczył nas Markos.Oczywiście stała chęć pomocy, pokazywanie piękna Grecji jej jej mniej dostępnych plażTo jest miejsce do którego się wraca.Pozdrawiamy Cię Markos.Jarek i Marzena z Gdańska
  ZaletyŚwietne położenie,spokój,wygodny,czysty apartament,otoczony pięknym zielonym ogrodem.Pyszne jedzenie od Julii.Zalet jest tyle że nie wystarczy miejsca
  WadyBrak

  Mapa

  Pogoda

  24°C
  12°C
  19°C
  9

  Przed podróżą

  Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że od 19 kwietnia 2021 r. podróżni przybywający do Grecji z krajów Unii Europejskiej, zwolnieni są z obowiązku odbywania kwarantanny.

  Wymogi dotyczące obowiązku posiadania formularza PLF oraz zaświadczenia o negatywnym wyniku badania na COVID-19 pozostają bez zmian: podróżujących liniami lotniczymi z Polski wjazd na terytorium Grecji dozwolony jest pod warunkiem przedstawienia negatywnego wyniku testu diagnostycznego na koronawirusa, wykonanego metodą PCR. Test powinien zostać przeprowadzony w ciągu ostatnich 72 godziny przed wjazdem do Grecji, zaświadczenie o negatywnym wyniku testu powinno zostać przygotowane w języku angielskim.

  UWAGA:

  W związku z nowelizacją z dnia 22 lutego 2021 r. do rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ograniczeń na czas pandemii, osoby posiadające zaświadczenie o otrzymaniu dwóch dawek szczepienia przeciwko COVID-19, szczepionką dopuszczoną do obrotu w Unii Europejskiej są zwolnione z obowiązkowej kwarantanny po powrocie do Polski z zagranicy. Ponadto z obowiązku kwarantanny, po powrocie do kraju zwolnione są również osoby, które odbyły już izolację domową lub były hospitalizowane w związku z zakażeniem wirusem SARS-CoV-2, nie dawniej niż 6 miesięcy przed datą przekroczenia polskiej granicy.
  Do Grecji Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego.
  W Grecji dla Polaków wizy nie są wymagane.
  Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.
  W Grecji obowiązkowo należy uiścić przy zakwaterowaniu opłatę klimatyczną. Wysokość opłaty zależy od długości pobytu oraz kategorii hotelu wynosi od 0,25 do 4 EUR za dzień pobytu, a dokładniej:

  1). dla pobytów w hotelach: 5* - 4 EUR / noc / pokój, 4* - 3 EUR / noc / pokój, 3* - 1,5 EUR / noc / pokój, 2*, 1* - 0,5 EUR / noc / pokój,
  2). dla pobytów w apartamentach: 4* - 1 EUR / noc, 3* - 0,5 EUR / noc, 2*, 1* - 0,25 EUR / noc.

  Pobierana opłata to kwota za cały pokój, naliczana niezależnie od liczby zameldowanych w nim osób.