Fantastyczny1 opinia100% poleceń
9.7
Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ

Samian Mare

Kod oferty: WAK651173
Last minute
Kod oferty: WAK651173
wizualizacjawizualizacjawizualizacjawizualizacja
wizualizacja
wizualizacja
wizualizacja
wizualizacja

Promocja

Sun & Fun - LATO 2021Oferta z Gwarancją niezmienności ceny GRATIS oraz dodatkowym ubezpieczeniem w wariancie Max GRATIS (obejmuje m.in. koszty leczenia i transportu powstałe na skutek pandemii choroby zakaźnej aż do 20 000 Eur).

Opis oferty

Region: SamosOrganizator: Sun&FunKod oferty: WAK651173

Region

Samos

Położenie

Najbliższe sklepy ok. 50m

Tawerny i bary ok. 100m

Centrum Karlovasi ok. 2,5km

Port lotniczy Samos ok. 45km

Plaża

Plaża żwirowa ok. 100m

Dojście do plaży prowadzi drogą lokalną

Bar - płatny

Leżaki i parasole - płatne

Jedna z najpiękniejszych plaż na wyspie Potami, ok. 2km (możliwość skorzystania z komunikacji miejskiej), na plaży znajduje się również bar z przekąskami - płatny

Pokoje

Pokój Double ok. 23m²

Całkowicie odnowiony

Klimatyzacja

Łazienka z prysznicem lub wanną i WC, suszarka do włosów

Telefon, TV-SAT

Sejf - bezpłatny

Mini lodówka - bezpłatna

Zestaw do parzenia kawy / herbaty

Łóżeczko dziecięce na zapytanie - bezpłatne

Balkon lub taras

Wyżywienie

All Inclusive

Śniadanie, obiad i kolacja w formie bufetu

Przekąski i lody w godz. wskazanych przez hotel

Wybrane lokalne alkohole (piwo, wino, Ouzo) i napoje bezalkoholowe, kawa i herbata w godzinach między 11:00-23:00

Strona internetowa hotelu

Www.samianmare.com

Opis hotelu

Recepcja

Restauracja

Bar

Basen z wydzieloną częścią dla dzieci

Leżaki i parasole przy basenie - bezpłatne

Oficjalna kategoria hotelu 4

Internet

Wi-Fi we wszystkich pomieszczeniach ogólnodostępnych hotelu i pokojach - bezpłatne

Kącik internetowy - bezpłatny

Sport i rozrywka

Bezpłatnie: Polecamy pieszą wycieczkę do pięknych wodospadów Potami (ok. 5km)

Odpłatnie: Masaże

Uwagi

Ostrzeżenie

W związku z wybuchem epidemii wirusa SARS-CoV-2, w czasie trwania wybranej imprezy turystycznej, mogą obowiązywać zwiększone wymagania dotyczące higieny i innych środków ostrożności, ze względu na ochronę zdrowia i bezpieczeństwo podróżnych. Należy zapoznać się z aktualnymi wymogami sanitarnymi, prezentowanymi na stronie sunfun.pl oraz aktualnymi informacjami dla podróżujących do Grecji, publikowanych przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych -

W Grecji obowiązuje podatek turystyczny, pobierany jednorazowo podczas zameldowaniu w hotelu, jego wysokość zależy od standardu obiektu:

Ważne informacje

Opis imprezy turystycznej uwzględnia usługi świadczone w szczycie sezonu, który przypada na lipiec i sierpień. Zakres niektórych usług dostępnych w obiektach zakwaterowania (hotelach), świadczonych poza szczytem sezonu może nieznacznie różnić się od zakresu usług świadczonych w szczycie sezonu. Szczegółowe informacje na temat usług z określeniem różnic zostały wskazane w Informatorze ogólnym.

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Wylot

Piątek, 25.06.2021
06:05
09:35
KTWKatowice
SMISamos

Powrót

Piątek, 02.07.2021
10:35
12:10
SMISamos
KTWKatowice

Opinie

Opinie dodane przez

9.7
Bydgoszcz Klient Wakacje.pl
Pobyt - Wrzesień 2018Para
Wszystko na najwyższym poziomie. Miejsce ciche i spokojne dla dorosłych. Hotel jest na północy zatem obejrzeć wyspę trzeba z autem. Przy hotelu wypożyczalnia happy car, gdzie już od 20 euro po targowaniu można wypożyczyć auto. Piękne plaże polecam livodaki piękna bajkowa sceneria oraz psuli Amos ale ten za pithagorio, bo jest kilka. Piaseczek, piaseczek i płytko aż że 100 m. Wyspa Samos to mało turystów i wiele pięknych miejsc. Czasami na plaży byliśmy sami. Chętnie tam wrócę.
ZaletyHotel nowy, pachnący wiele udogodnień na najwyższym poziomie. Pokój oceniam na 5*. Pościel markowa wysokiej jakości. Kosmetyki w łazience, ładne ręczniki z ligo hotelu, duży prysznic, podłogowy, spokojnie 3 osoby się wykąpią. Zmiany wyciszone, cisza spokój. Nie ma animacji, co jest zaletą. Są organizowane imprezy przy basenie, muzyka na żywo.
WadyNie ma gdzie trzymać walizek, aby nie burzyć wystroju. Ale to drobiazg, właściwie hotel bez wad.

Mapa

Pogoda

28°C
20°C
22°C
10

Przed podróżą

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że od 14 Maja 2021 r. podróżni przybywający do Grecji z krajów Unii Europejskiej, zobowiązani są do okazania zaświadczenia o negatywnym wyniku badania na COVID-19 wykonanego metodą PCR. Test powinien zostać przeprowadzony w ciągu ostatnich 72 godziny przed wjazdem do Grecji, zaświadczenie o negatywnym wyniku testu powinno zostać przygotowane w języku angielskim.
Dodatkowo każdy podróżny zobowiązany jest do wypełnienia, oraz posiadania formularza PLF zobacz więcej

Osoby zwolnione z obowiązku wykonania testu przed podróżą:

- dzieci poniżej 6 roku życia;
- podróżni, którzy wyzdrowieli z COVID-19 w ciągu ostatnich 9 miesięcy. Można to udowodnić przedstawiając zaświadczenie wydane przez organ publiczny lub certyfikowane laboratorium. Inną opcją jest przedstawienie pozytywnego wyniku testu molekularnego PCR, wykonanego maksymalnie 2 miesiące przed przybyciem i wcześniej niż 9 miesięcy przed przybyciem. Wszystkie zaświadczenia powinny zostać wydane w języku zrozumiałym dla greckich władz granicznych;
- osoby, które ukończyły szczepienie (tj. minęło 14 pełnych dni od podania ostatniej dawki szczepienia, w zależności od liczby wymaganych dawek) i są w stanie to potwierdzić, przedstawiając odpowiednie świadectwo szczepienia wydane przez uprawniony organ publiczny. Zaświadczenie powinno być wystawione w j. angielskim i/lub greckim.

UWAGA:

W związku z nowelizacją z dnia 22 lutego 2021 r. do rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ograniczeń na czas pandemii, osoby posiadające zaświadczenie o otrzymaniu dwóch dawek szczepienia przeciwko COVID-19, szczepionką dopuszczoną do obrotu w Unii Europejskiej są zwolnione z obowiązkowej kwarantanny po powrocie do Polski z zagranicy.

Z tego obowiązku od 11 czerwca 2021 r. zwolnione są również dzieci do ukończenia 12. roku życia podróżujące pod opieką dorosłych, którzy przedstawili negatywny wynik testu diagnostycznego w kierunku SARS-CoV-2 wykonanego w odniesieniu do tych dorosłych, przed przekroczeniem granicy, w okresie 48 godzin, licząc od momentu wyniku testu, lub pod opieką dorosłych będących osobami zaszczepionymi przeciwko COVID-19.

Ponadto z obowiązku kwarantanny, po powrocie do kraju zwolnione są również osoby, które odbyły już izolację domową lub były hospitalizowane w związku z zakażeniem wirusem SARS-CoV-2, nie dawniej niż 6 miesięcy przed datą przekroczenia polskiej granicy.
Do Grecji Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego.
W Grecji dla Polaków wizy nie są wymagane.
Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.
W Grecji obowiązkowo należy uiścić przy zakwaterowaniu opłatę klimatyczną. Wysokość opłaty zależy od długości pobytu oraz kategorii hotelu wynosi od 0,25 do 4 EUR za dzień pobytu, a dokładniej:

1). dla pobytów w hotelach: 5* - 4 EUR / noc / pokój, 4* - 3 EUR / noc / pokój, 3* - 1,5 EUR / noc / pokój, 2*, 1* - 0,5 EUR / noc / pokój,
2). dla pobytów w apartamentach: 4* - 1 EUR / noc, 3* - 0,5 EUR / noc, 2*, 1* - 0,25 EUR / noc.

Pobierana opłata to kwota za cały pokój, naliczana niezależnie od liczby zameldowanych w nim osób.