Bardzo dobry6 opinii
8,3
Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Aqua Onabrava & Spa

Lato 2021
Kod oferty: WAK149559
obiekt, basen
obiekt, basen
pokój
pokój
recepcja / lobby
obiekt, basenobiekt, basenpokójpokójrecepcja / lobbyrestauracjadrink barbasen, SPASPA
Z Wakacje.pl podróżuj bezpiecznie!
W sekcji „Przed podróżą” przeczytaj ważne informacje o bezpieczeństwie podróżowania i wymaganiach związanych z koronawirusem.
Jeżeli to możliwe zarezerwuj wycieczkę online.
 Zobacz szczegóły 

Promocja

Lato 2021dwukrotna bezkosztowa zmiana rezerwacjitylko 15% zaliczki

Coral Travel: blisko i ciepło

Lato 2021dwukrotna bezkosztowa zmiana rezerwacjitylko 15% zaliczki
Oferta z dwukrotną, bezkosztową zmianą rezerwacji (do 21 dni przed wylotem możesz zmienić m.in.: datę, trasę, hotel, destynację). Dodatkowo tylko 15% zaliczki oraz GRATIS: Gwarancja niezmienności ceny i Gwarancja najniższej ceny.

Nasi klienci docenili

 • Przy hotelu publiczna, szeroka i piaszczysta plaża z łagodnym zejściem do morza.
 • Bogata oferta rekreacyjna - m.in.: koszykówka, jacuzzi, centrum fitness, dodatkowo sporty wodne na plaży (odpłatnie).
 • Rozrywka: muzyka na żywo, salon gier video (płatny), program artystyczny.
 • Dostępne pokoje

  Pokój dwuosobowy

  balkon
  2 dorosłych
  Aktualizujemy cenę

  2 osobowy

  2 dorosłych
  Aktualizujemy cenę

  Suite dwuosobowy

  taras, junior
  2 dorosłych
  Aktualizujemy cenę

  Dodatkowe opcje

  Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji i leczeniem COVID-19 AXA ASSISTANCE

  185
  za wycieczkę
  promesa

  Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

  promesa
  0
  za wycieczkę

  Informacje o podróży

  Wylot

  24.04.2021 Sobota
  KTWKatowice
  24.04.2021 Sobota
  GROGerona

  Powrót

  01.05.2021 Sobota
  GROGerona
  01.05.2021 Sobota
  KTWKatowice

  Szczegóły oferty

  Kod oferty: WAK149559Region: Costa BravaOrganizator: Coral Travel / Wezyr

  Region

  Costa Barcelona

  Opis

  Od lat ceniony przez Gości hotel położony w centrum Santa Susany. Kilka kroków dzieli nas od wielu atrakcji dziennych i wieczornych jakie oferuje miasto. W hotelu znajdziemy bogate centrum SPA z wieloma zabiegami regeneracyjnymi. Dobrze przygotowane zaplecze dla dzieci, na które czekają brodzik, mini klub z animacjami i plac zabaw. Wyróżniony certyfikatem jakości TripAdvisor.

  Lokalizacja

  Santa Susana, 65km od Lotniska w Barcelonie, ok. 35km od lotniska w Gironie. Hotel usytuowany jest przy pasażu z licznymi restauracjami i sklepami. W pobliżu hotelu znajduje się przystanek kolejki podmiejskiej, którą można dojechać do Barcelony. Hotel usytuowany na powierzchni: 1000m2.

  Kategoria organizatora

  4

  Data otwarcia

  2001 r. Odnowiony w 2018 r.

  Na terenie hotelu: restauracje (2), bary, room service (płatny), pralnia (płatna), sale konferencyjne (6), basen odkryty. Hotel przystosowany dla osób niepełnosprawnych.

  Internet

  • Wi-Fi w częściach wspólnych bezpłatne

  Plaża

  200m od hotelu, publiczna, piaszczysta. Przejście na plażę przez ulicę tunelem.

  Pokoje

  Zlokalizowane są w 2 budynkach

  • 2 budynki (liczba pięter: 6, liczba wind: 4)

  Typy pokoi

  • pokoje design dla max. 4 os.: 1 sypialnia, klimatyzacja indywidualna, sejf (bezpłatny), minibar (pusty), TV, telefon, łazienka (prysznic, WC), balkon

  • pokoje premium dla max. 4 os.: 1 sypialnia, klimatyzacja indywidualna (płatna, ), sejf (bezpłatny), minibar (pusty), TV, telefon, łazienka (prysznic, WC), balkon

  • junior suity dla max. 3 os.: 1 sypialnia, klimatyzacja indywidualna, sejf (bezpłatny), minibar (pusty), TV, telefon, łazienka (prysznic, WC), balkon

  • rodzinne junior suity dla max. 4 os.: 1 sypialnia, klimatyzacja indywidualna, sejf (bezpłatny), minibar (pusty), TV, telefon, łazienka (prysznic, WC), balkon

  • suity lumi

  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Mapa

  Pogoda

  Temperatura w dzień
  19°C
  Temperatura w nocy
  10°C
  Temperatura wody
  15°C
  Liczba godzin słonecznych
  7

  Przed podróżą

  Informujemy, że od 1 lipca br. wszyscy podróżni przybywający do Hiszpanii drogą powietrzną lub morską będą musieli poddać się kontroli zdrowotnej, która może obejmować mierzenie temperatury, sprawdzanie dokumentów oraz ocenę ogólną (wizualną) stanu zdrowia. Mierzenie temperatury będzie się odbywało w sposób rutynowy, poprzez kamery termowizyjne lub termometry bezkontaktowe. Za gorączkę będzie uznawana temperatura 37,5°C oraz wyższa. W przypadku stwierdzenia gorączki lub podejrzeń o wykazywanie objawów COVID-19 pasażer zostanie poddany kolejnej kontroli (powtórne mierzenie temperatury, badanie lekarskie). Jeśli podejrzenia okażą się uzasadnione zostanie uruchomiony alert sanitarny (wg protokołów przygotowanych wspólnie przez władze centralne i regionalne), a pasażer zostanie skierowany do odpowiedniego centrum medycznego.

  Wszyscy pasażerowie będą również zobowiązani do wypełnienia formularza sanitarnego (dostępny na stronie www.spth.gob.es lub poprzez bezpłatną aplikację SPAIN TRAVEL HEALTH-SpTH). Formularz generuje kod QR, który należy okazać na granicy.

  Od 23 listopada br. wszyscy pasażerowie będą musieli posiadać negatywny wynik testu PCR wykonany na 72 godziny przed przybyciem do Hiszpanii. Nie uznawane będą testy na przeciwciała, antygenowe czy serologiczne. Kontrola wyniku testów będzie odbywała się na lotniskach oraz w portach morskich zaraz po przybyciu. Trzeba będzie okazać oryginał wyniku w formie papierowej lub elektronicznej. Wynik testu powinien być w języku hiszpańskim lub angielskim i zawierać następujące dane: imię i nazwisko podróżującego, numer paszportu lub innego dowodu tożsamości (musi się zgadzać z numerem podanym w formularzu kontroli sanitarnej), data wykonania testu, dane certyfikowanego centrum diagnostycznego, informacja o użytej technice diagnostycznej oraz negatywny wynik.

  Wyspy Kanaryjskie:
  Zgodnie z oficjalnym rozporządzeniem Rządu Wysp Kanaryjskich informujemy, że przy wjeździe na Wyspy Kanaryjskie honorowane są jedynie testy RT-PCR. Obowiązek okazania negatywnego wyniku testu dotyczy wszystkich pasażerów, bez względu na wiek. Test musi zostać wykonany w Polsce maksymalnie na 72 h przed wjazdem na Wyspy Kanaryjskie. Okazanie negatywnego wyniku testu będzie warunkowało wejście na pokład samolotu. Zaświadczenie z wynikiem testu musi spełniać następujące warunki: musi być wystawione w języku angielskim lub hiszpańskim przez laboratorium oficjalnie uznawane przez Ministerstwo Zdrowia (lista laboratoriów dostępna na zobacz więcej), test należy wykonać maksymalnie na 72 godziny przed planowanym wjazdem na Wyspy Kanaryjskie. Czas liczony jest od pobrania próbek do badania. Zaświadczenie musi zawierać:
  - datę i godzinę wykonania testu,
  - dane osoby wykonującej test,
  - nazwę laboratorium odpowiedzialnego za wykonanie badania,
  - charakter laboratorium,
  - jednoznaczną informację o negatywnym wyniku.

  Wszyscy pasażerowie będą również zobowiązani do wypełnienia formularza sanitarnego (dostępny na stronie www.spth.gob.es lub poprzez bezpłatną aplikację SPAIN TRAVEL HEALTH-SpTH). Formularz generuje kod QR, który należy okazać na granicy.
  Do Hiszpanii Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego.
  W Hiszpanii dla Polaków wizy nie są wymagane.
  Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.

  Opinie

  Opinie dodane przez

  10
  Damian
  Pobyt - Kwiecień 2019Para
  Hotel położony bardzo blisko plaży oraz lini kolejowej którą można dojechać bardzo łatwo do Barcelony. Jedzenie bardzo smaczne, rozmaicone.
  ZaletyJedzenie Widoki Położenie blisko plaży Obsługa

  9.1
  zorro
  Pobyt - Czerwiec 2011Rodzina z dziećmi
  Jeden z lepszych hoteli na Costa Brava, a na pewno w Santa Susanna. Ogromny wybór różnego rodzaju jedzenia, niektóre gorące potrawy przygotowywane są na bieżąco na Twoich oczach, kelnerzy i kelnerki na najwyższym poziomie. Pozostała część obsługi hotelu także prezentuje bardzo wysoki poziom. Pokoje przestronne, czyste, z balkonami są codziennie sprzątane. Do długiej i dość szerokiej plaży z gruboziarnistym piaskiem spacerkiem tunelem pod ulicą max. 10 minut. Zejście do morza nie jest najwygodniejsze - 3-4 metry od brzegu już jest głęboko. Bardzo dobre połączenia komunikacyjne koleją podmiejską do Barcelony (1 godzina jazdy) lub na północ w stronę Girony i Figueres. Ogólnie hotel dla wymagających klientów, wart swej ceny.
  8.9
  R.G.
  Pobyt - Lipiec 2011Para
  Problematyczne są pokoje na 5 piętrze skierowane na zachód gdyż wychodzą bezpośrednio na huczące wentylatory sąsiedniego hotelu, są również mniejsze i nie mają zadaszenia nad balkonem. My spędziliśmy w takim pokoju 2 godz. i zmieniliśmy na inny, hotel tego nie utrudniał a wręcz przeciwnie. Straciliśmy tylko tzw. boczny widok na morze, bo trudno zobaczyć morze z I piętra, ale za to było cicho. Gdyby nie ta zmiana, myślę że moja ocena byłaby diametralnie inna.
  9.6
  Nina cc
  Wrażenie z pobytu bardzo miłe. Pokój nie był zbyt duży ale miał ładne mebel, nie nosił śladów zniszczenia, i był czysty. Jedzenie podczas śniadań dobre a drinki za rozsądną cenę. Obsługa na poziomie. Wielki minus natomiast za to że hotel obciążał za dosłownie wszystko. Gdyby mogli wprowadziliby pewnie jeszcze opłatę za oddychanie. A najlepsze jest to że na poczatku wyjazdu dopłaciliśmy do pokoju o podwyższonym standardzie a dostaliśmy normalny.
  3.0
  hektor Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Lipiec 2008Para
  Polscy pracownicy zatrudnieni w tym, hotelu przeklinają.