Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

Wakacje.plWczasyIrlandiaLegendy wykute w skałach - Irlandia i Irlandia Płn

Legendy wykute w skałach - Irlandia i Irlandia Płn

Kod oferty: WAK513392
Kod oferty: WAK513392
COVID-19
Uwaga! Do wylotu zostało mniej niż 48 godzin. Przypominamy, że wciąż obowiązują restrykcje i dodatkowe wymagania (np. obowiązkowe testy dla osób bez szczepienia). Sprawdź tutaj, jakie warunki wjazdu obowiązują w przypadku tej oferty i czy zdążysz się przygotować.

Opis oferty

Organizator: RainbowKod oferty: WAK513392
Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

Mapa

Pogoda

17°C
9°C
4

Przed podróżą

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że od 16.01.2021 r. przed przyjazdem do Irlandii każdy podróżny zobowiązany jest do wypełnienia formularza wjazdowego, zobacz więcej oraz wykonania testu PCR wykonanego na maksymalnie 72 godziny przed przyjazdem. Prosimy o zachowanie wyniku testu przez okres minimum 14 dni. Jeśli nie spełnisz tego wymogu, możesz otrzymać mandat w wysokości 2,5 tys. euro lub zostać skazany na 6 miesięcy więzienia

Osoby zwolnione z obowiązku wykonania testu przed podróżą:

- dzieci w wieku 6 lat i młodsze.
- osoby które przyjęły następujące szczepionki: Pfizer - 7 dni po przyjęciu pełnej dawki, Astra Zeneca - 15 dni po przyjęciu pełnej dawki, Moderna, J&J - 14 dni po przyjęciu pełnej dawki.

UWAGA:

W związku z nowelizacją z dnia 22 lutego 2021 r. do rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ograniczeń na czas pandemii, osoby posiadające zaświadczenie o otrzymaniu dwóch dawek szczepienia przeciwko COVID-19, szczepionką dopuszczoną do obrotu w Unii Europejskiej są zwolnione z obowiązkowej kwarantanny po powrocie do Polski z zagranicy.

Z tego obowiązku od 11 czerwca 2021 r. zwolnione są również dzieci do ukończenia 12. roku życia podróżujące pod opieką dorosłych, którzy przedstawili negatywny wynik testu diagnostycznego w kierunku SARS-CoV-2 wykonanego w odniesieniu do tych dorosłych, przed przekroczeniem granicy, w okresie 48 godzin, licząc od momentu wyniku testu, lub pod opieką dorosłych będących osobami zaszczepionymi przeciwko COVID-19.

Ponadto z obowiązku kwarantanny, po powrocie do kraju zwolnione są również osoby, które odbyły już izolację domową lub były hospitalizowane w związku z zakażeniem wirusem SARS-CoV-2, nie dawniej niż 6 miesięcy przed datą przekroczenia polskiej granicy.
Dokumentem podróży uprawniającym do bezwizowego wjazdu i pobytu na terytorium Irlandii jest paszport bądź dowód osobisty.
Nie wymagana.