21
obiekt, bungalowy, teren hotelu
teren hotelu, beach bar
pokój, balkon / taras, plaża
obiekt, teren hotelu, plaża
recepcja / lobby

7.3

2 opinie

Opis oferty

Region: Atol MaleBiuro podróży (przedsiębiorca): Coral TravelKod oferty: WAK584179
Warunki uczestnictwa

Opinie

Robert
Klient Wakacje.pl
Maj 2023 ·

Para

Dodano: 12.05.2023
5.9
+2

Hotel ma w zależności od pośrednika 4 lub 5 gwiazdek, chociaż w rzeczywistości to góra 3,5 gwiazdki. Z zalet - czysto, codziennie sprzątane, ręczniki wymieniane na życzenie, plażowe czyste codziennie wieczorem przynoszone do pokoju. Bardzo życzliwa obsługa, chociaż przy większym obłożeniu restauracji, długo czeka się na napoje, czasem kawa była przynoszona po śniadaniu. Typowy resort na Malediwach: plaża, trochę rafy, mnóstwo ryb. Z minusów: pomimo, że obsługa bardzo się stara, to jedzenie bardzo monotonne, relatywnie mały wybór, głównie jedzenie azjatyckie, brak oznaczeń alergenów, dramat dla kogoś na diecie, owoce morza mimo AI - dodatkowo płatne. Wycieczki - tylko kupione w hotelu, ceny kosmiczne. I absurdalne zasady co do doby hotelowej: pokój należy opuścić do 11:45, nawet jeśli transfer na lotnisko wieczorem. Dopłata za przedłużenie pokoju 20usd za każdą godzinę przedłużenia! Przy tym po 12 - wszystkie napoje poza wodą pełnopłatne - ceny bardzo wysokie.

I największy minus - mnóstwo głośnych Rosjan, cześć obsługi mówi nawet trochę po rosyjsku.

Zalety

Czysto, pokoje schludne, bardzo miła obsługa, wspaniałe plaże, bogata flora, mała wyspa wszędzie dotrze się w 5minut.

Wady

Posiłki mało przyjazne dla alergików - brak oznaczeń alergenów, monotonne.

Absurdalne podejście do doby hotelowej.

Bez AI ceny posiłków i napoi bardzo wysokie.

Bardzo wysokie ceny wycieczek, nie ma możliwości skorzystania z konkurencji poza hotelem.

Czy ta opinia była pomocna?
0
0

Mapa

Male - najmniejsza stolica świata 10 km w linii prostej od hotelu
Male - najmniejsza stolica świata (ma niepełna 2 km długości). Podczas spaceru uliczkami stolicy koniecznie zatrzymajmy się na dłużej przy największej dumie miasta - meczecie The Grand Friday Mosque i znajdującym się tuż obok minarecie. W centrum Male usytuowany jest Pałac Prezydencki (o wyjątkowej architekturze) i Muzeum Narodowe, w którym poznamy całą historią Malediwów.

Zobacz więcej

Male - najmniejsza stolica świata
Wille na wodzie 10 km w linii prostej od hotelu
Marzysz o prywatnej lagunie i ekskluzywnych śniadaniach jedzonych ze stopami zanurzonymi w wodzie? A może kochasz widok wschodów i zachodów słońca na tle lazurowego oceanu? Jeśli tak, koniecznie musisz spędzić choć jedną noc w domku na wodzie. Ta charakterystyczna dla Malediwów atrakcja pozwoli nam poczuć się jak prawdziwy mieszkaniec rajskiej wyspy. Cisza i spokój, jakie w nich panują pomogą zrelaksować się nawet najbardziej spiętym osobom, a najwyższa jakość wykonania i dbałość o każdy szczegół takiego domku spełnią standardy najbardziej wymagających.

Zobacz więcej

Wille na wodzie

Pogoda

27°C
26°C
28°C
13

Przed podróżą

Międzynarodowe świadectwo szczepień nie jest warunkiem wjazdu, ale trzeba pamiętać o dużym niebezpieczeństwie zarażenia się cholerą, tyfusem, polio, żółtaczką typu A, B i E.
SYTUACJA W UKRAINIE
W związku z obecną sytuacją władze Ukrainy zamknęły swoją przestrzeń powietrzną dla lotów cywilnych. Oznacza to, że samoloty, w tym także te o charakterze turystycznym nie przelatują nad terytorium tego kraju. Linie lotnicze zawiesiły czasowo połączenia z Ukrainą. Wszystkie loty będą realizowane alternatywnymi, bezpiecznymi trasami.

COVID-19
WYMAGANE DOKUMENTY
Rejestracja elektroniczna nie wcześniej niż 96 godzin przed przylotem do i z Malediwów zobacz więcej.

ZASZCZEPIENI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie obowiązuje.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

OZDROWIEŃCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie obowiązuje.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

DZIECI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie obowiązuje.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie:nie obowiązuje.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie obowiązuje.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

TRANZYT LUB WYLOT SPOZA POLSKI
Jeśli wylatujesz/wyjeżdżasz z innego kraju niż Polska lub korzystasz z tranzytu w innym państwie sprawdź aktualne warunki wjazdowego do tego państwa (możesz być objęty dodatkowymi restrykcjami). Szczegóły na: zobacz więcej.
Przy wjeździe trzeba okazać ważny paszport (co najmniej 6 miesięcy od daty planowanego opuszczenia Malediwów).
Na lotnisku w Male podczas kontroli paszportowej otrzymuje się bezpłatnie stempel władz imigracyjnych zezwalający na wjazd i pobyt na terytorium Malediwów do 30 dni. Warunkiem otrzymania wizy pobytowej (turystycznej) jest: przedstawienie ważnego paszportu (co najmniej 6 miesięcy od daty planowanego opuszczenia Malediwów), biletu powrotnego, rezerwacja hotelu lub potwierdzenia posiadania wystarczających środków finansowych pokrywających zamierzony pobyt (150 USD/dzień)

Informacje prawne

Realizując obowiązek przewidziany w art. 12a pkt. 2 i 4 ustawy z dnia 30.05.2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. z 2020 r. poz. 287) w zw. z art. 40 ust. 1 ustawy o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych (Dz.U. z 2022 r. poz. 511) Wakacje.pl niniejszym informuje Państwa o podziale obowiązków związanych z zawieraną za pośrednictwem Wakacje.pl jako agenta turystycznego umową o udział w imprezie turystycznej a organizatorami turystyki, którzy prezentują swoje oferty na naszym serwisie. Jednocześnie wskazujemy, że wszelkie oferty dostępne na naszym serwisie podchodzą od podmiotów będących przedsiębiorcami.

Czytaj więcej