Fantastyczny16 opinii100% poleceń
9.6
Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny
Wakacje.plWczasyMarokoAgadirAgadirRiu Palace Tikida Agadir

Riu Palace Tikida Agadir

Kod oferty: WAK450802
Last minute
Kod oferty: WAK450802
teren hotelu, basenbasenteren hotelu, basenbasenbasenbasenbasenbasen, sport i rekreacjaobiekt, teren hotelubasenpokójpokójteren hoteluteren hoteluteren hotelu, plażateren hoteluteren hotelu
teren hotelu, basen
basen
teren hotelu, basen
basen
basen
COVID-19
Przypominamy, że wciąż obowiązują restrykcje i dodatkowe wymagania (np. obowiązkowe testy dla osób bez szczepienia). Sprawdź tutaj, jakie warunki wjazdu obowiązują w przypadku tej oferty.

Nasi klienci docenili

 • Udogodnienia dla dzieci: pokój i plac zabaw, miniklub (4-12 lat), animacje.
 • Tylko 50 m do publicznej, piaszczystej plaży z łagodnym zejściem do morza.
 • Atrakcyjne położenie: ok. 1,5 km od centrum Agadiru, ok. 25 km od portu lotniczego w Agadirze (krótki tansfer).
 • Bogata oferta rekreacyjna: boule, bilard, aqua aerobik, waterpolo, centrum SPA.
 • Dostępne pokoje

  Pokój dwuosobowy

  standardowy
  2 dorosłych
  Aktualizujemy cenę

  2 osobowy

  2 dorosłych
  Aktualizujemy cenę
  Trwa weryfikacja ceny

  Kup od razu! Najlepsze pokoje szybko się wyprzedają.

  lub

  Opis oferty

  Region: AgadirOrganizator: RainbowKod oferty: WAK450802
  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Wylot

  Piątek, 27.08.2021
  06:40
  10:40
  WAWWarszawa - Chopin
  AGAAgadir

  Powrót

  Piątek, 03.09.2021
  11:40
  17:20
  AGAAgadir
  WAWWarszawa - Chopin

  Opinie dodane przez

  10
  Klaus
  Pobyt - Czerwiec 2019Para
  Klaus. Spędziliśmy z żoną wspaniałe wakacje w tym hotelu, przez dwa tygodnie w czerwcu 2019. Pokoje przestronne. Czystość w pokojach, na zewnątrz otoczenia hotelu i dwóch dużych basenach utrzymywana na wysokim poziomie. Obsługa hotelowa bez zastrzeżeń i bardzo życzliwa. Można było także przyjść w późnych godzinach dopołudniowych i zawsze wybrać odpowiednie miejce do opalania przy basenach lub nad oceanem. Oferowana dowolna ilość ręczników przy basenach, które można było pobrać bez kaucji. Wyżywienie All Inclusive bez zastrzeżeń o każdej porze. Obfity wybór potraw nawet dla bardzo wymagających klientów. Napoje alkohole sampany, wino i piwo podawane bez ograniczeń w zamkniętych butelkach, otwierane przez kelnera przy stoliku. Także napoje lokalne i międzynarodowe alkoholowe i bezalkoholowe z chwilą otwarcia barów dostępne o każdej porze dnia. Duży wybór przekąsek oraz ciast dostępne w porze popołudniowej. To idealny wybór na spędzenie w tym hotelu dla osób ceniących sobie wysokim standard wypoczynku. Przysłowie mówi, że nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki ale my planujemy w przyszłym roku ponownie spędzić wczasy w tym hotelu.
  10
  Daria Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Maj 2019Para
  Rewelacja ???? polecam bardzo serdecznie wszystkim którzy cenią spokój ????
  ZaletyHotel ma same zalety. Czysto, obsługa na najwyższym poziomie. Znakomita kuchnia, alkohole w szkle. Ten hotel to gwarancja odpoczynku, relaksu i luksusu.
  WadyBrak

  9.8
  Adam Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Wrzesień 2018Para
  Hotel zdecydowanie mogę polecić i jadąc po raz kolejny do Maroka wybiorę ten hotel.
  ZaletyPiękny hotel o niskiej zabudowie, dużo zieleni, czystość, bardzo miły i pomocny personel. Brak jakiegokolwiek problemu z miejscami przy barach czy restauracji. Alkohole i drinki na dobrym poziomie. Jedzenie na bardzo dobrym poziomie na pewno nikt nie będzie głodny. Parasole i leżaki na plaży w cenie. Blisko od lotniska - transfer około 1/2 h. Wyjątkowo duże pokoje.
  Wadydrobna wada to brak boya na plaży hotelowej, który pilnuje pozostawionych rzeczy na leżakach oraz serwisu hotelowego.

  7.9
  Sławek Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Sierpień 2018Rodzina z dziećmi
  Hotel ma wysoki standard. Oczywiście nie należy się spodziewać wuropejskich 5* ale mimo to jest nieźle. Brak plaży jest chyba największą wadą. Jest mały obszar wydzielony dla hotelu na publicznej plaży ale nie warto tam iść bo jest brudno i tak tłoczno, że trudno dotrzeć do wody... Do tego ważna informacja - praktycznie przez 80% czasu panuje tam mgła lub jest pochmurno (wizyta w sierpniu) dlatego jeśli ktoś lubi kąpiele słoneczne i morskie to raczej gdzie indziej,... Ale jeśli nie to polecam.
  ZaletyWysoki standard
  WadyBrak prywatnej plaży, tłok na basenie, głośna muzyka z ulicy do 23:00

  10
  Kasia Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Maj 2018Para
  Godny polecenia,udane relaksujące wakacje w pięknym hotelu
  ZaletyZadbany,super posilki
  WadyNie ma

  Mapa

  Pogoda

  27°C
  17°C
  21°C
  10

  Przed podróżą

  Zgodnie z aktualizacją warunków wjzdowych z dnia 15 czerwca 2021 informujemy, że Podróżni, w tym dzieci powyżej 10. roku życia, mogą wjechać do Maroka korzystając z ofert przewoźników, którzy otrzymali specjalne zezwolenia na wlot, jeżeli posiadają

  - zaświadczenie (marokańskie lub zagraniczne) o kompletnym zaszczepieniu (osobę uważa się za kompletnie zaszczepioną po dwóch tygodniach od otrzymania ostatniej dawki szczepionki (jednej dawki dla szczepionek jednodawkowych i drugiej dawki dla szczepionek dwudawkowych),
  - lub negatywny wynik testu PCR wykonanego maksymalnie 48 godzin przed datą wjazdu do Maroka,
  Każda osoba udająca się do Maroka ma obowiązek wypełnienia fiszki sanitarnej otrzymanej w samolocie.

  UWAGA

  W nawiązaniu do aktualizacji rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 23 czerwca 2021 roku w sprawie ograniczeń na czas pandemii, osoby wracające do Polski z państw nienależących do strefy Schengen, Europejskiego Obszaru Gospodarczego lub EFTA obowiązane będą poddać się 10 dniowej kwarantannie licząc od dnia następującego po przekroczeniu granicy.

  Obowiązek odbycia kwarantanny nie dotyczy osób zaszczepionych na COVID-19, ozdrowieńców oraz dzieci do ukończenia 12. roku życia podróżujących pod opieką dorosłych będących osobami zaszczepionymi przeciwko COVID-19.

  Ponadto z obowiązku kwarantanny, po powrocie do kraju zwolnione są również osoby, które odbyły już izolację domową lub były hospitalizowane w związku z zakażeniem wirusem SARS-CoV-2, nie dawniej niż 6 miesięcy przed datą przekroczenia polskiej granicy.

  Okres kwarantanny ulega skróceniu w przypadku uzyskania negatywnego wyniku testu na Covid wykonanego po 7 dniach od momentu przekroczenia granicy.
  Jedynym dokumentem uprawniającym do przekroczenia granicy i wjazdu na terytorium Maroka jest paszport, który powinien być ważny jeszcze przez minimum 6 miesięcy od planowanej daty wjazdu.
  Obywatele polscy udający się turystycznie do Maroka są zwolnieni z obowiązku wizowego na okres do 90 dni. Przy przekraczaniu granicy władze marokańskie mogą żądać udokumentowania odpowiednich środków finansowych na pobyt (gotówka, karty kredytowe, wyciąg z konta itp.).
  Szczepienia nie są wymagane. Zalecane jest przestrzeganie podwyższonych zasad higieny: należy często myć ręce, pić wodę przegotowaną lub oryginalnie butelkowaną oraz dokładnie czyścić owoce i warzywa przed zjedzeniem. Przed podróżą warto zaopatrzyć się w środki przeciw dolegliwościom żołądkowym (można je również kupić w miejscowych aptekach).