Najniższa cena z ost. 30 dni

przed obniżką: 

3212 zł/os.

7 324  

/za wszystkich
Podsumowanie ceny
32
basen
teren hotelu
balkon / taras
basen, zjeżdżalnia, brodzik
pokój

8.7

15 opinii

Opis oferty

Region: AgadirBiuro podróży (przedsiębiorca): Oasis ToursKod oferty: WAK834179

Opis

Położony w pobliżu plaży, Valeria Jardins D'Agadir Resort znajduje się w centrum miasta Agadir, w dzielnicy Agadir. Obiekg zachwyci Cię pięknem swoich ogrodów wykonanych z rzadkich gatunków, z tradycyjną orientalną architekturą pełną uroku i ogromną piaszczystą plażą Agadiru, która zaprasza do relaksu i odpoczynku. Hotel posiada 393 pokoje i apartamenty rozmieszczone w małych dwupiętrowych budynkach przypominających marokańskie riady. Budynki są oddzielone od siebie ładną alejką wyłożoną mozaikami, a wszystko to we wspaniałym parku o powierzchni 80 000 m wysadzanym palmami, różami i innymi roślinami stąd i gdzie indziej.

Każdy pokój jest w pełni wyposażony w: Dwa łóżka pojedyncze i dodatkowe łóżka znajdujące się w przyjemnej, małej części wypoczynkowej (jedno lub dwa w zależności od pokoju), Klimatyzacja, Telefon, Telewizor z płaskim ekranem, Mini lodówka, przestrzeń biurowa, Prysznic z suszarką do włosów, Oddzielne toalety,

Balkon lub taras, sejf (płatny)

Główna restauracja, w której odbywa się większość posiłków w formule All Inclusive" z bufetem zimnym i gorącym, serami i deserami. Restauracja zaprasza wszystkich klientów na śniadania, obiady i kolacje w przeznaczonych do tego celu salach lub na zacienionym tarasie.

Do każdego posiłku dostępne są owoce, ciastka

Śniadanie również w formie bufetu, który doskonale łączy marokańskie smaki z bardziej tradycyjnym śniadaniem kontynentalnym. Zespół animatorów przygotował program rekreacyjny - skorzystaj z różnych form zabawy lub relaksującej rozrywki od rana do wieczora - turnieje sportowe, quizy, joga, wieczory tematyczne, pokazy

Dokonanie rezerwacji

Każda rezerwacja wstępna, po potwierdzeniu przez Agenta/Klienta, uzyskuje status "Do potwierdzenia", co oznacza, że Organizator sprawdza dostępność miejsc w hotelu/samolocie (rodzaj pokoju lub inne składniki zarezerwowane przez Klienta)

I dopiero po sprawdzeniu dostępności nadaje rezerwacji odpowiedni status (Potwierdzona/Anulowana).

Oferta

Oferta jest realizowana w systemie dynamicznego pakietowania, w oparciu o przeloty regularnymi liniami lotniczymi. Ceny przelotów są stale aktualizowane przez linie lotnicze, dlatego od chwili złożenia zapytania rezerwacyjnego przez Klienta/Agenta do momentu potwierdzenia przez Touroperatora, mogą ulec zmianie, co jest równoznaczne z możliwością zmiany ceny całego pakietu.

Cena zawiera

Cena Zawiera

• Ubezpieczenie (KL, NW, bagaż),

• Bilet lotniczy,

• Zakwaterowanie w hotelu (doba hotelowa zaczyna się zazwyczaj w dniu przyjazdu od godz. 14:00 - 15:00, kończy o godz.12:00),

• Wyżywienie według wybranej opcji,

• Bagaż podręczny w przypadku przelotów liniami rejsowymi (Marakesz/Agadir) i czarterowymi (Agadir),

• Bagaż główny w przypadku przelotów liniami czarterowymi (Agadir),

• Transfer lotnisko-hotel-lotnisko (transfer prywanty Agadir, Shuttle bus Marrakesz)

• Opieka rezydenta Agadir

UWAGA! PODSTAWA CENY NIE ZAWIERA: - bagaży w przypadku przelotów liniami Wizzair i Ryanair ( 10 kg podręczny oraz bagaże rejestrowane)

• Miejsc obok siebie w samolocie w przypadku przelotów liniami Wizzair

• Opieki rezydentaw Marakeszu - Klienci otrzymują telefon alarmowy do anglojęzycznego opiekuna

• Podatku turystycznego - Wysokość podatku uzależniona jest od kategorii hotelu i wynosi od 1,60 /dzień/osoba. Podatek należy opłacić w hotelu.

Przepisy wizowe, paszportowe, sanitarne

Aktualne wytyczne można również znaleźć na stronie Głównego Inspektoratu Sanitarnego, Światowej Organizacji Zdrowia oraz Europejskiego Centrum ds. Zapobiegania i Kontroli Chorób. W każdym hotelu znajdą się wytyczne dotyczące korzystania z: infrastruktury (baseny, siłownie, SPA, sale zabaw, wspólne pomieszczenia, sposób wydawania posiłków itp.), z systemu All Inclusive, atrakcji, animacji itp. Hotele zastrzegają sobie prawo do wprowadzania zmiany zasad korzystania z oferty hotelowej zgodnie z wymogami. Zalecenia i regulacje mogą się zmieniać dynamicznie i mogą być wprowadzane w trybie nagłym.

Informacje dodatkowe

Część usług, sportów i gier dodatkowo płatna - organizowana w wysokim sezonie, zależna od ilości chętnych. Szczegółowe informacje na temat płatnych i bezpłatnych usług w ramach pakietu (All Inclusive, FB, HB, BB, bez wyżywienia) Goście otrzymują w hotelu. Hotel zastrzega sobie prawdo do modyfikacji wykupionej oferty (godziny podawania posiłków, sposób podawania posiłków, rodzaje napojów itp.). Pakiet różni się w zależności od sezonu (wysoki/niski). All Inclusive (określone napoje i posiłki) w wyznaczonych barach i godzinach. Terminy oraz godziny działania klimatyzacji określa dyrekcja hotelu- włączana jest w wysokim sezonie. Organizator podaje przykładowe propozycje animacji, zabaw, zajęć sportowych, szczegółowe informacje Klienci otrzymują na miejscu. W sezonie zimowym i w niskim sezonie (do połowy czerwca, od połowy września) hotele ograniczają działalność aqua parków, animacji, zajęć sportowych. Oferty zawierają zdjęcia przykładowych pokoi. Pokoje rodzinne o niepodwyższonym standardzie mogą mieć dostawkę dla dzieci w postaci rozkładanej sofy, rozkładanych foteli, jednego łóżka, dwóch mniejszych łóżek, łóżka piętrowego. Plaża w Agadirze jest publiczna, część hoteli ma wydzieloną część plaży.

Przelot bagaż serwis

1. Oferty z przelotem liniami rejsowymi/tanimi liniami lotniczymi (np. : LOT, WIZZAIR, RYANAIR, Easy Jet, Corendon, Smartwings) pochodzą z DYNAMICZNEGO PAKIETOWANIA, ceny wszystkich przelotów są stale aktualizowane i zmieniane przez linie lotnicze, co oznacza, że cena wycieczki od momentu zrobienia rezerwacji do momentu potwierdzenia jej przez Organizatora może ulec zmianie.

2. Uczestnik imprezy zobowiązany jest do potwierdzenia, u Organizatora lub Agenta, aktualnych godzin lotu 48 h przed wylotem (dotyczy zarówno wylotów jak i powrotów z wakacji). Wszystkie przeloty odbywają się zgodnie z Ogólnymi warunkami przewozu pasażerów i bagażu danego przewoźnika. Klientów obowiązują prawa i obowiązki danej linii lotniczej.3. Warunki przewozów wybranych przewoźników:

Ryanair - cena oferty zawiera 1 szt. bagażu podręcznego o wymiarach, które nie przekraczają 40x20x25 cm. Do każdej rezerwacji istnieje możliwość dokupienia: dodatkowego bagażu o maksymalnej wadze 10 kg i wymiarach nieprzekraczających 55x40x23 cm (w taryfie standard będzie on przewożony jako bagaż rejestrowany - należy nadać go w punkcie odprawy przed kontrolą bezpieczeństwa; w taryfie z wykupioną usługą "Pierwszeństwa wejścia na pokład" bagaż dodatkowy będzie przewożony jako podręczny - dostępność usługi jest ograniczona na każdym locie) lub bagażu rejestrowanego o wadze 10 kg lub 20 kg. Wizzair - Cena oferty zawiera 1 szt. bagażu podręcznego o wymiarach 40x30x20 cm. Do każdej rezerwacji istnieje możliwość dokupienia: - bagażu podręcznego - Wizz Priority (1 sztuka bagażu podręcznego - umieszczana pod fotelem, 1 podręczna walizka na kółkach na pokładzie, stanowisko odprawy priorytetowej i pierwszeństwo wejścia na pokład).

• Bagażu rejestrowanego o maksymalnej wadze 10 kg

• Bagażu rejestrowanego o maksymalnej wadze 20 kg

• Bagażu rejestrowanego o maksymalnej wadze 26 kg

• Bagażu rejestrowanego o maksymalnej wadze 32 kg

UWAGA! odprawa w przypadku nie dokupienia miejsc obok siebie odbywa się na 1 - 2 dni przed wylotem i 1 - 2 dni przed powrotem - karty pokładowe wysyłane są na adresy mailowe wskazane w rezerwacji. Lotnisko w Agadirze wymaga wydrukowanych kart pokładowych. Smartwings (QS) - cena oferty podstawowej zawiera bagaż podręczny 8 kg o wymiarach 55x40x23 cm, możlwość dokupienia bagażu rejestrowanego (głównego) 23 kg - tylko przy zakładaniu rezerwacji. Po potwierdzeniu rezerwacji nie ma możliwości dokupienia bagażu za pośrednictwem Organizatora. Miejsca w samolocie przydzielane są na lotnisku podczas odprawy. 3. Przekroczenie dozwolonego limitu bagażu (ilość, wymiary, waga) podlega dodatkowej opłacie zgodnie z przepisami dotyczącymi nadbagażu w samolocie zgodnie z taryfą obowiązującą u danego przewoźnika. Serwis pokładowy - zgodnie z warunkami przewoźnika. Ceny dodatkowych bagaży na każdej linii są aktualizowane w systemie rezerwacyjnym i zależą od wagi, kierunku, terminu lotu. Jeżeli bagaż zostanie dodany już po potwierdzeniu rezerwacji jego cena może być wyższa. Dodatkowy bagaż można dokupić minimum na 4 dni pracujące przed datą wylotu. 4. Klienci zobowiązani są podać właściwe dane Uczestników (imię, nazwisko, data urodzenia, płeć - zgodne z danymi w paszporcie/dowodzie). Po założeniu rezerwacji i potwierdzeniu jej nie ma możliwości bezpłatnej zmiany istotnych danych niezbędnych do zakupienia i wystawienia biletu. 5. W przypadku przelotów rejsowych linie lotnicze proszą o stawienie się na lotnisku 3 h przed godziną wylotu.

Warunki uczestnictwa

Informacje prawne

Realizując obowiązek przewidziany w art. 12a pkt. 2 i 4 ustawy z dnia 30.05.2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. z 2020 r. poz. 287) w zw. z art. 40 ust. 1 ustawy o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych z (Dz.U. z 2022 r. poz. 511), Wakacje.pl niniejszym informuje Państwa o podziale obowiązków...

Czytaj więcej

Wybierz pokój i godziny lotów

Nowość

Podział na pokoje

Powyżej wybierasz liczbę osób, które będą zakwaterowane w 1 pokoju (lub apartamencie, willi itd.). Wybierz jedną z ofert z listy i zarezerwuj ją. Zrób oddzielne rezerwacje dla każdego kolejnego pokoju lub skontaktuj się z nami, by złożyć zamówienie u naszego doradcy.

Maksymalna liczba uczestników

Jeśli nie możesz dodać kolejnych osób, osiągnąłeś(-aś) maksymalny limit dla 1 pokoju.

Wybierz pokój i sprawdź podany obok rozkład lotu. Czasami zdarza się, że godziny lotów się zmieniają. Jeśli tak się stanie – poinformujemy Cię o tym.

Double standard room double room

2 dorosłych

All inclusiveStandardowy
WylotRyanAir Ltd, FR 8177
05:45
09:30
WRO · 31.05 (Pt.)Wrocław
AGA · 31.05 (Pt.)Agadir
Przylot
09:55
15:35
AGA · 07.06 (Pt.)Agadir
WRO · 07.06 (Pt.)Wrocław
7 324 zł
za pokój

Warto dokupić

Aktualizujemy parametry oferty
Tylko u nasPromesa Pewne Wakacje gratis i szeroki pakiet ubezpieczeń.

Rondo, Skarżyńskiego 2, 54-530 Wrocław

229
za 1 auto
1 auto
Data od
31.05.2024
Data do
07.06.2024
229
za 1 auto

Ubezpiecz podróż z AXA Assistance MAX wraz z kosztami rezygnacji

268
za wycieczkę
268
za wycieczkę
Dołóż ubezpieczenie do koszyka, warto!

70%

naszych klientów decyduje się na zakup ubezpieczenia

zero ryzyka

Ubezpieczenie Kosztów Rezerwacji chroni Cię, jeśli zachorujesz na COVID-19

od 80 tys. do 8 mln €

kosztów leczenia zostanie pokrytych, jeśli zdarzy Ci się COVID-19 w trakcie wakacji

Wycieczka7 324

Cena całkowita

7 324
Do zapłaty teraz7 324

Kup od razu! Najlepsze pokoje szybko się wyprzedają.

lub

Opinie 15

JoannaW
Klient Wakacje.pl
Maj 2024 ·

Para

Opinia dodana w ramach konkursu Wakacje za opinię.

Dodano: 25.05.2024

9.4

Hotel położony blisko plaży, oddzielony od niej promenadą. Kawałek od centrum.

Pokoje sprzątane codziennie, tak samo często wymieniane ręczniki.

Bardzo miła obsługa. W restauracji codziennie inne dania, głównie lokalne, ryby. Różne desery do wyboru i owoce. Do obiadu i kolacji podawane butelkowane wina. Czyste baseny z leżakami w tym z animacjami w j.francuskim. Bardzo dużo gości z Francji.

Zalety

Czyste pokoje urozmaicone posiłki. Dobra lokalizacja. Blisko taxi, bankomatu, kramów i apteki. Pomocni przy wydrukowaniu biletu na powrot :)

Wady

Nie znalazłam wad.

Czy ta opinia była pomocna?
0
0

Weryfikujemy opinie o naszych usługach.

Mapa

Pogoda

27°C
15°C
17°C
14

Przed podróżą

Szczepienia nie są wymagane. Zalecane jest przestrzeganie podwyższonych zasad higieny: należy często myć ręce, pić wodę przegotowaną lub oryginalnie butelkowaną oraz dokładnie czyścić owoce i warzywa przed zjedzeniem. Przed podróżą warto zaopatrzyć się w środki przeciw dolegliwościom żołądkowym (można je również kupić w miejscowych aptekach).
Jedynym dokumentem uprawniającym do przekroczenia granicy i wjazdu na terytorium Maroka jest paszport, który powinien być ważny jeszcze przez minimum 6 miesięcy od planowanej daty wjazdu.
Obywatele polscy udający się turystycznie do Maroka są zwolnieni z obowiązku wizowego na okres do 90 dni. Przy przekraczaniu granicy władze marokańskie mogą żądać udokumentowania odpowiednich środków finansowych na pobyt (gotówka, karty kredytowe, wyciąg z konta itp.).

Nowość!

Odkryj nową stronę podróży – rezerwuj elastyczne pakiety lot+hotel. Sprawdź