Najniższa cena z ost. 30 dni

przed obniżką: 

5155

5 595  /os.

Podsumowanie ceny
45
basen
teren hotelu, basen
basen
teren hotelu, basen
teren hotelu, basen

9.0

3 opinie

Opis oferty

Region: AgadirBiuro podróży (przedsiębiorca): Best ReisenKod oferty: WAK803780

Naszym zdaniem

Znakomity hotel sygnowany prestiżową marką; wspaniale usytuowany przy plaży, w zadbanym ogrodzie. Eleganckie wnętrza, baseny, wyborna kuchnia, obsługa na najwyższym poziomie, bogaty pakiet all inclusive całą dobę.

Położenie

Przy szerokiej, piaszczystej plaży w miejscowości Taghazout. Około 40 kilometrów od lotniska w Agadirze i 20 kilometrów od centrum tego miasta.

Wyposażenie

Eleganckie lobby z całodobową recepcją, bezpłatne Wi-Fi, room service, sklep z pamiątkami, restauracja główna z tarasem (bufety, wieczory tematyczne), restauracja a'la carte marokańska, restauracja z kuchnią fusion, steakhouse, bar przy basenie z częścią swim up (tylko dla dorosłych), bar w lobby.

Pokoje

Double Room - powierzchnia to 46 m. kw. Pokój z salonem i łązienką (prysznic, suszarka, bidet, wc). Klimatyzacja, TV sat, telefon, sejf, minibar, Wi-Fi, balkon lub taras (widok na morze/basen/ogród).

Junior Suite - powierzchnia to 90 m. kw. Pokój z salonem i łązienką (prysznic, suszarka, bidet, wc). Klimatyzacja, TV sat, telefon, sejf, minibar, Wi-Fi, balkon lub taras (widok na morze/basen/ogród).

Wyżywienie

All Inclusive - śniadania, obiady i kolacje w formie bufetu, popołudniowa kawa i ciasto, przekąski, lokalne napoje bezalkoholowe i alkoholowe serwowane w wyznaczonych miejscach, raz na pobyt kolacja a'la carte (wymagana rezerwacja).

Sport i rozrywka

5 basenów zewnętrznych, w tym baseny dla dzieci i bez krawędzi, siłownia, boisko wielofunkcyjne, animacje, SPA, masaże, sauna, łaźnia, zabiegi kosmetyczne, korty tenisowe, sporty wodne oferowane przy plaży.

Dla dzieci

Brodzik, miniklub, plac zabaw, sala zabaw, animacje, wysokie krzesełka.

Zmiana świadczeń

Informujemy, że w rzadkich przypadkach hotele mogą zmienić warunki wyżywienia oraz oferty sportowo-rekreacyjnej bez wcześniejszej informacji (np. zamknięte bary na świeżym powietrzu, grill, część basenów zewnętrznych). Takie decyzje są uzależnione od obłożenia, pory roku, warunków pogodowych i wewnętrznych decyzji hotelu, na co nie mamy wpływu.

Maroko - zasady wjazdu

Przed przylotem należy wypełnić formularz lokalizacyjny dostępny na stronie:

Ważne informacje:

Podróżni z paszportem innym niż polski

Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.

Powrót do Polski

28 marca 2022 r. zostały zniesione wszelkie ograniczenia w podróżowaniu do Polski. Nie ma obowiązku okazywania certyfikatu szczepienia,

Wykonywania testów i odbywania tzw. kwarantanny przyjazdowej.

Oferta pakietowana dynamicznie

W przypadku ofert pakietowanych dynamicznie (przeloty liniami rejsowymi i tzw. "low costami") cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych. W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.

Informacje na temat przelotów

Oferta wylotów do Agadir oparta jest o dynamiczne pakietowanie. Przelot liniami Ryanair do Agadiru:

• W cenie jedna sztuka bagażu podręcznego, nie większa niż 40 cm x 20 cm x 25 cm (umieszczana pod fotelem poprzedzającym)

• Pierwszeństwo wejścia na pokład - 120 zł/osoba (do wylotu 16.10.2022 włącznie), 180 zł/ osoba (od wylotu 23.10.2022). Pasażerowie, którzy zakupią usługę mogą oprócz bagażu podrecznego zabrać 1 dodatkową torbę ważącą do 10 kg, która musi zmieścić się w koszu do mierzenia bagażu - o wymiarach 55 cm x 40 cm x 20 cm.

• Bagaż rejestrowany za dopłatą (podane ceny za bagaż w dwie strony)

• Wylot z Krakowa - do 10 kg w cenie 240 PLN/ sztuka, do 20 kg (119 cm x 119 cm x 81 cm) w cenie 360 PLN/sztuka

Wyjazd osoby małoletniej z osobą trzecią

Na podróż dziecka z osobą trzecią, szczególnie poza strefę Schengen, zalecamy wziąć pisemną zgodę rodziców/ opiekunów prawnych. Funkcjonariusze służb na granicy czasami proszą o okazanie takowej zgody. Jest ona niezbędna również ze względu na konieczność np. decydowania o opiece medycznej lub w przypadku wyrobienia dokumentu po utracie paszportu. Zgoda taka powinna być potwierdzona notarialnie z tłumaczeniem przysięgłym na język angielski. Zdarza się także, że hotel prosi o okazanie takiej zgody przy zameldowaniu.

Podatek turystyczny

W Maroko wymagany jest podatek turystyczny, który nie jest wliczony w cenę zakwaterowania. Należy go zapłacić bezpośrednio w hotelu. Kwota do zapłaty uzależniona jest od standardu obiektu, poniżej szacunkowe kwoty:

•11 MAD (ok. 1 Euro) za osobę za noc w hotelach 3

•17,60 MAD (ok. 1,7 Euro) za osobę za noc w hotelach 4

•28,60 MAD (ok. 2,7 Euro) za osobę za noc w hotelach 5

Cena zawiera

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, anglojęzyczna obsługa telefoniczna, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

Cena nie zawiera

Wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń: od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT.

Maroko - informacje ogólne

Plaże, szum oceanu, góry, pustynia, klimatyczne miasteczka, tajemnicze ksary i kazby, życiodajne oazy oraz magiczne mediny tworzą urokliwą, mistyczną atmosferę, przesiąkniętą feerią barw, aromatów i dźwięków.

W tej krainie, pełnej bajkowej architektury i egzotycznych pejzaży, rozkochali się twórcy filmowi, gwiazdy Hollywood i turyści.

Informacje ogólne

Maroko leży na skrzyżowaniu Europy i Afryki, od niepamiętnych czasów krzyżowały się tu szlaki handlowe, wędrowały karawany ze zbożem, daktylami, złotem, solą,

Jedwabiem, skórami, biżuterią.

Tędy podążali też pielgrzymi do grobowców marabutów i do klasztorów sufickich.

Dziś kraj ten jest niezwykłą mieszanką tradycji i nowoczesności, turystycznym rajem i wciąż nieodkrytą perłą Maghrebu. Gorący piasek Sahary sąsiaduje z ośnieżonymi szczytami Atlasu, jałowe bezdroża zamieniają się w żyzne oazy, z kurortów plażowych można wybrać się w góry i na pustynię serpentynowymi drogami, przyprawiającymi o mocniejsze bicie serca.

Maroko w pigułce

Powierzchnia: 446,5 tys. km

Liczba ludności: ok. 34 mln mieszkańców (ok. 75 proc. Arabowie, ok. 25 proc. Berberowie,

Pozostali to głównie Francuzi i ich potomkowie)

Stolica: Rabat

Języki: klasyczny arabski, Darija - dialekt marokański, berberyjski język Amazigh, francuski, w hotelach także angielski i niemiecki. Religia: islam (98%), chrześcijanie (ok. 0,09%)

Geografia

Maroko to "kraina dalekiego zachodu słońca", stanowi jedną z części Maghrebu. Taką nazwę nadali Arabowie w średniowieczu terenom leżącym w północno-zachodniej Afryce. Dziś Maroko graniczy od wschodu z Algierią, od północy z hiszpańskimi Ceutą i Melillą, na południu z Saharą Zachodnią (dawna kolonia hiszpańska, obecnie nadal nieustalony status prawny, Maroko traktuje ją jak swoją część). Od północy kraj oblewają wody Morza Śródziemnego, a od zachodu - Oceanu Atlantyckiego.

Obyczajowość

Jak w każdym kraju islamskim obowiązuje szereg zasad natury obyczajowej; należy zachowywać się powściągliwie, mieć odpowiedni strój w miejscach publicznych, podczas wycieczek, zakupów itp. Kobiety powinny zakrywać ramiona, dekolt, kolana, brzuch. Mężczyźni nie powinni nosić krótkich spodenek ani koszulek na ramiączkach w miejscach publicznych. Nie jest akceptowane publiczne okazywanie sobie czułości. Alkohol sprzedawany jest tylko w hotelach osobom powyżej 21. roku życia. Maroko znane jest ze swej gościnności i tolerancji wobec cudzoziemców. Konstytucja gwarantuje wolność wyznania i praktykowania innych religii.

Maroko - informacje praktyczne

Informacje Praktyczne

Wizy

Obywatele Polscy nie mają obowiązku posiadania wizy wjazdowej do Maroka przy pobycie turystycznym do 90 dni. Do przekroczenia granicy wystarczy paszport, który powinien być ważny przez co najmniej 6 miesięcy od daty wjazdu do Maroka. Dotyczy to także dzieci. Osoby posługujące się paszportami lub dokumentami tożsamości wydanymi w innym kraju niż Polska, zobowiązane są do samodzielnego sprawdzania warunków wyjazdowych do wybranego kraju docelowego i zastosowanie się do nich. Biuro Best Reisen Group Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za niewywiązanie się przez klientów z powyższego obowiązku. Waluta

Walutą Maroka jest dirham (MAD), który dzieli się na 100 centymów. W obiegu są monety o nominałach: 5, 10, 20, 50 centymów i 1, 5, 10 MAD oraz banknoty o wartościach: 10, 20, 50, 100, 200. Walutę (np. euro, dolary, funty brytyjskie) można wymieniać w bankach, kantorach, w hotelach. W miastach i ośrodkach turystycznych są bankomaty, tam też akceptowana płatność kartami. Obecnie dirham marokański to ok. 0,45 zł. Zakupy

Popularną i zdrową pamiątką są olejki arganowe wytwarzane z nasion arganii żelaznej, wykorzystywane zarówno w kuchni, jak i w kosmetologii. Słynne olejki używa się do ciała i włosów. Proces produkcji i prezentacje można obejrzeć np. w Taroudant - stolicy doliny Sus. Inną naturalną pamiątką może być szafran- przyprawa cenna jak złoto. Uprawia się ją głównie w regionie Talioune, zbiory trwają od września do początku listopada. Warto nabyć również inne przyprawy, np. kardamon i kurkumę, harrisę oraz regionalne smakołyki (np. amlu - pastę orzechowo-migdałową z olejem arganowym). Popularne są też dywaniki, chodniki, ręcznie wykonane oryginalne gliniane naczynia tagin, czajniczki, herbaty marokańskie, kapelusze. Zdrowie

Nie są wymagane szczepienia, ale zalecane, m.in. przeciwko żółtej febrze, durowi brzusznemu, tężcowi, wirusowemu zapaleniu wątroby typu A i B oraz dyfterytowi. Warto zaopatrzyć się w środki antymalaryczne, ponieważ to region wilgotny i występują tu choroby przenoszone przez komary. Zalecamy przed wyjazdem konsultację z lekarzem. Wykaz proponowanych szczepień ochronnych oraz informacje na temat chorób tropikalnych i porady dotyczące profilaktyki zdrowotnej w egzotycznych miejscach znajdują się na stronie:

Informacje na temat stanu bezpieczeństwa w poszczególnych krajach znajdują się na stronie:

Maroko - pogoda

Pogoda

W Maroku panuje klimat podzwrotnikowy na północy, a na południu - zwrotnikowy. Na wybrzeżu atlantyckim klimat jest łagodniejszy niż w reszcie kraju. Prąd Kanaryjski przynosi tu deszcze, dzięki którym rozwija się flora i są możliwe uprawy wielu roślin. Na pustyni opady sięgają maksymalnie 60 m, w górach Atlasu zimą pada śnieg, latem jest chłodno. Najbardziej gorąco jest na terenach pustynnych w głębi kraju, najchłodniej w górach, najprzyjemniej - na wybrzeżu oceanicznym, gdzie latem temperatura oscyluje w granicach 26 st C., wiosną 17 - 22 st. , zimą - 13 - 17 st. C.

Warunki uczestnictwa

Wybierz pokój i godziny lotów

Nowość

Podział na pokoje

Powyżej wybierasz liczbę osób, które będą zakwaterowane w 1 pokoju (lub apartamencie, willi itd.). Wybierz jedną z ofert z listy i zarezerwuj ją. Zrób oddzielne rezerwacje dla każdego kolejnego pokoju lub skontaktuj się z nami, by złożyć zamówienie u naszego doradcy.

Maksymalna liczba uczestników

Jeśli nie możesz dodać kolejnych osób, osiągnąłeś(-aś) maksymalny limit dla 1 pokoju.

Wybierz pokój i sprawdź podany obok rozkład lotu. Czasami zdarza się, że godziny lotów się zmieniają. Jeśli tak się stanie – poinformujemy Cię o tym.

Double/twin side sea view with balcony

2 dorosłych

All inclusive
WylotWizz Air Hungary, W6 1599
12:20
17:20
WAW · 02.12 (Sob.)Warszawa - Chopin
AGA · 02.12 (Sob.)Agadir
Przylot
17:55
22:55
AGA · 09.12 (Sob.)Agadir
WAW · 09.12 (Sob.)Warszawa - Chopin
8 843 zł
za pokój

Double sea view with balcony

2 dorosłych

All inclusive
WylotWizz Air Hungary, W6 1599
12:20
17:20
WAW · 02.12 (Sob.)Warszawa - Chopin
AGA · 02.12 (Sob.)Agadir
Przylot
17:55
22:55
AGA · 09.12 (Sob.)Agadir
WAW · 09.12 (Sob.)Warszawa - Chopin
9 348 zł
za pokój

Junior suite standard with balcony

2 dorosłych

All inclusive
WylotWizz Air Hungary, W6 1599
12:20
17:20
WAW · 02.12 (Sob.)Warszawa - Chopin
AGA · 02.12 (Sob.)Agadir
Przylot
17:55
22:55
AGA · 09.12 (Sob.)Agadir
WAW · 09.12 (Sob.)Warszawa - Chopin
12 085 zł
za pokój

Junior suite pool access (adults only)

2 dorosłych

All inclusive
WylotWizz Air Hungary, W6 1599
12:20
17:20
WAW · 02.12 (Sob.)Warszawa - Chopin
AGA · 02.12 (Sob.)Agadir
Przylot
17:55
22:55
AGA · 09.12 (Sob.)Agadir
WAW · 09.12 (Sob.)Warszawa - Chopin
13 874 zł
za pokój

Warto dokupić

Aktualizujemy parametry oferty
Tylko u nasPromesa Pewne Wakacje gratis i szeroki pakiet ubezpieczeń.

Atrium Park wielopoziomowy, Al. Jerozolimskie 148 02-326 Warszawa

290
za 1 auto
1 auto
Data od
02.12.2023
Data do
09.12.2023
290
za 1 auto

Ubezpiecz podróż z AXA Assistance MAX wraz z kosztami rezygnacji

268
za wycieczkę
268
za wycieczkę
Dołóż ubezpieczenie do koszyka, warto!

70%

naszych klientów decyduje się na zakup ubezpieczenia

zero ryzyka

Ubezpieczenie Kosztów Rezerwacji chroni Cię, jeśli zachorujesz na COVID-19

od 80 tys. do 8 mln €

kosztów leczenia zostanie pokrytych, jeśli zdarzy Ci się COVID-19 w trakcie wakacji

Wycieczka8 843

Cena całkowita

8 843
Do zapłaty teraz8 843

Kup od razu! Najlepsze pokoje szybko się wyprzedają.

lub

Opinie

Barbara
Użytkownik Wakacje.pl
Maj 2023 ·

Para

Opinia dodana w ramach konkursu Wakacje za opinię.

Dodano: 12.06.2023

8.0

Zostaliśmy ogradzeni z 400 Euro. PIENIĄDZE ZGINELY Z ZAMKNIETEGO SEJFU PO ZMIANIE HASŁA. W sejfie było 650 Euro, więc złodziej zabrał 400 i pozostawił resztę, żeby skierować myśli,,że gosc hotelowy sam może zgubił. OBSLUGA NIE ZAREAGOWALA, POLICJA ROWNIEZ - ZORGQNIZOWANA AKCJA !!!!!

Zalety

Poziom dobry , jedzenie bardzo dobre

Wady

Złodzieje !!!!! Prawdopodobnie gość, który otwiera SEJFU przy zgubionym kodzie

Czy ta opinia była pomocna?
0
0

Weryfikujemy opinie o naszych usługach.

Mapa

Pogoda

20°C
10°C
17°C
10

Przed podróżą

Szczepienia nie są wymagane. Zalecane jest przestrzeganie podwyższonych zasad higieny: należy często myć ręce, pić wodę przegotowaną lub oryginalnie butelkowaną oraz dokładnie czyścić owoce i warzywa przed zjedzeniem. Przed podróżą warto zaopatrzyć się w środki przeciw dolegliwościom żołądkowym (można je również kupić w miejscowych aptekach).
Jedynym dokumentem uprawniającym do przekroczenia granicy i wjazdu na terytorium Maroka jest paszport, który powinien być ważny jeszcze przez minimum 6 miesięcy od planowanej daty wjazdu.
Obywatele polscy udający się turystycznie do Maroka są zwolnieni z obowiązku wizowego na okres do 90 dni. Przy przekraczaniu granicy władze marokańskie mogą żądać udokumentowania odpowiednich środków finansowych na pobyt (gotówka, karty kredytowe, wyciąg z konta itp.).

Informacje prawne

Realizując obowiązek przewidziany w art. 12a pkt. 2 i 4 ustawy z dnia 30.05.2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. z 2020 r. poz. 287) w zw. z art. 40 ust. 1 ustawy o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych z (Dz.U. z 2022 r. poz. 511), Wakacje.pl niniejszym informuje Państwa o podziale obowiązków związanych z zawieraną za pośrednictwem Wakacje.pl jako agenta turystycznego umową o udział w imprezie turystycznej a organizatorami turystyki, którzy prezentują swoje oferty na naszym serwisie. Jednocześnie wskazujemy, że wszelkie oferty dostępne na naszym serwisie podchodzą od podmiotów będących przedsiębiorcami.

Czytaj więcej