Najniższa cena z ost. 30 dni

przed obniżką: 

8182 zł/os.

16 464  

/za wszystkich
Podsumowanie ceny
39

Opis oferty

Biuro podróży (przedsiębiorca): Ecco HolidayKod oferty: WAK799790

Kategoria

3

Region

Francja/Wycieczka objazdowa

Wstęp

GRUPY POTWIERDZONE WE WSZYSTKICH TERMINACH! Wyjazd łączy piękno Paryża z jego najbardziej popularnym parkiem rozrywki, czyli Disneylandem, Walt Disney Studio oraz wizytą w Parku Asterixa! Wyjazd, który będzie spełnieniem marzeń najmłodszych oraz powrotem do dzieciństwa tych starszych. Dodatkowo w cenie są dwie kolacje w restauracji oraz obiad na statku podczas rejsu po Sekwanie.

W cenie pakietu:

• Bilet na samodzielny wstęp na dwa dni - Disneyland i Walt Disney Studio,

• Bilet na samodzielny wstęp do parku Asterixa (dostępny od kwietnia do października) lub bilet do parku La Vilette (dostępny od października do kwietnia),

• Wycieczka z lokalnym przewodnikiem Średniowieczny Paryż

• Zwiedzanie z lokalnym przewodnikiem Montmartre

• Wycieczka z lokalnym przewodnikiem wokół Wieży Eiffla i Pola Elizejskie

• Wycieczka Paryż z lotu ptaka z biletem wstępu na wieżę

• Bilet na rejs po Sekwanie - Bateaux Parisiens i obiad na statku

• Bilet na wieże Eiffla

• Bilet wstępu do muzeum figur woskowych Grevin

• Bilety na komunikację miejską podczas zwiedzania z przewodnikiem

ZAKWATEROWANIE W HOTELU PARTNERSKIM DISNEYA! Hotel znajduje się na terenie parku Disneyland. Hotel oferuje darmowy transfer pod bramę parku. Minibus odjeżdża co 15 minut. Zobacz, jak wygląda partnerski hotel Disneya. Uwaga: Świadczenia OPCJONALNE/ fakultatywne/ dodatkowo płatne, można opłacić TYLKO w Polsce przed wylotem (nie będą dostępne po przylocie do Paryża)! Odpowiednio wcześniejszy wybór opcji dodatkowej, zwiększa szanse jej realizacji! Zastrzegamy bowiem, że w okresach wzmożonego ruchu turystycznego (np. święta, długie weekendy, okres wakacyjny, itp.) niektóre świadczenia OPCJONALNE/ fakultatywne/ dodatkowo płatne mogą być niedostępne lub będą się wiązały ze staniem w kolejkach. Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie.

Dzień 1

Dzień 1. Polska - Paryż

UWAGA! Kolejność zwiedzania uzależniona jest od rozkładów lotu z poszczególnych miast. W przypadku przylotu do Paryża w godzinach porannych/popołudniowych realizacja części świadczeń z programu rozpoczyna się już pierwszego dnia pobytu. Przelot z Polski do Paryża. Po przylocie spotkanie z kierowcą transferu. Transfer do hotelu w Paryżu. Zakwaterowanie w hotelu na podstawie vouchera, który zostanie wysłany przed wyjazdem. Spotkanie z przewodnikiem w hotelu, który przekaże niezbędne dokumenty (bilety wstępu). Czas na wycieczkę z przewodnikiem po Polach Elizejskich (wliczona w cenę). Podczas zwiedzania poruszać będziemy się komunikacją miejską. Przewodnik pokaże jedną z najsłynniejszych ulic Paryża. Zwiedzanie zaczniemy od Placu Concorde, znany jako plac Zgody, następnie przejdziemy na słynne Pola Elizejskie, mijając po drodze Grand i Petit Palaise oraz paryskie bulwary. Naszym celem będzie Łuk Triumfalny, przy którym zapraszamy na obiadokolację w restauracji Monte Carlo (realizacja świadczenia na podstawie vouchera). Jest to restauracja samoobsługowa, posiłek składa się z przystawki, dania głównego oraz deseru (do wyboru).

Po obiadokolacji można odkrywać Paryż nocą przy lampce wina lub powrócić do hotelu, aby szykować siły na następne dni pełne atrakcji!

Dzień 2

Dzień 2. Wieża Eiffla i rejs po Sekwanie

Po śniadaniu, spotkanie z przewodnikiem w hotelu. Zaczniemy dzień od wycieczki wokół wieży Eiffla (wycieczka wliczona w cenę). Pierwszy przystanek to Plac Trocadero, z którego roztacza się piękny widok na ikonę Paryża, po chwili na zdjęcia przejdziemy do Placu Warszawy z pomnikiem żołnierza polskiego. Następnie przejdziemy mostem Pont D'lena z pięknym widokiem jednakowo na rzekę, wieżę oraz Palais de Chaillot. Podczas spaceru dowiemy się przeróżnych ciekawostek dotyczących wieży, które będą budować napięcie przed oficjalnym spotkaniem. Bilet upoważniający do samodzielnego wjazdu na III piętro wieży jest wliczony w cenę wycieczki. Następnie przejdziemy 200 metrów, aby dostać się do przystani Bateaux, skąd udamy się na fascynujący rejs po Sekwanie (przepłyniemy pod aż 22 mostami) z obiadem na statku (bilet na rejs wraz z obiadem wliczony w cenę wycieczki). Po rejsie czas wolny do własnej dyspozycji - zachęcamy do odkrywania smaków Paryża.

Dzień 3

Dzień 3. Historyczny Paryż

Dzień zaczniemy od śniadania, następnie spotkanie z przewodnikiem w hotelu. Wyruszymy na wycieczkę Historyczny Paryż wraz z przewodnikiem. Czas trwania to 1 godzina i 40 minut, trasa liczy 3 km. Spacer zaczniemy od Muzeum D'Orsay, które co roku odwiedzają tłumy turystów. Jest to budynek dawnego dworca. Zobaczyć można tu wiele dzieł sztuki, są obrazy takie jak Gwiaździsta Noc" Vincenta Van Gogha, Śniadanie na trawie" Édouarda Maneta czy Bal w Moulin de la Galette" Auguste Renoira oraz słynne zegary. Idąc wzdłuż Sekwany, natkniemy się na słynnych bukinistów w małych zielonych budkach. Na pamiątkę można kupić tam używaną książkę, komiks oraz stare kartki pocztowe. Zobaczymy też budynek akademii francuskiej oraz budynek najstarszego więzienia w Paryżu, który znajduje się na wyspie Île de la Cité - CONCIERGERIE. To do tego więzienia zesłani zostali przeciwnicy francuskiej rewolucji. Podczas spaceru będziemy również pod budynkiem Katedry Notre Dame oraz w miejscu, w którym mieszkała Maria Skłodowska Curie. Wycieczkę zakończymy w okolicach Luwru. Zachęcamy do skorzystania z wycieczki fakultatywnej/dodatkowo płatnej (rezerwacji należy dokonać przed wylotem, aby otrzymać gwarancje dostępności) - Luwr wraz z autorskim, polskim przewodnikiem audio guide! Wstęp do Luwru na podstawie biletu wraz z zestawem audio guide. Zobacz niesamowitą kolekcję dzieł, słynną Mona Lisę i zanurz się w świecie sztuki, obudź zmysły i wyobraźnię - to będzie wyjątkowe przeżycie!

Wieczorem zapraszamy na wycieczkę z przewodnikiem po Dzielnicy artystów-Montmartre wraz z przewodnikiem (wycieczka wliczona w cenę). Podczas przechadzki dowiemy się o słynnej pracowni, w której powstały między innymi "Panny z Awinionu", odkryjemy znane kawiarnie, zgłębimy historię kabaretów. Odpowiemy też na bardzo ważne pytanie: czy najlepsze kasztany są na Placu Pigalle? Po zwiedzaniu zapraszamy na kolację w restauracji La Cremaillere 1900 (kolacja wliczona w cenę wycieczki). Jeśli pogoda dopisze kolację będzie można zjeść pod kasztanowcami, w restauracyjnym ogródku. Kolacja składa się z przystawki, dania głównego oraz deseru.

Dodatkowo proponujemy wybrać idealne zakończenie wieczoru - spektakl w kabarecie Moulin Rouge (opcja fakultatywna. dodatkowo płatna w momencie rezerwacji). Obejrzyj przedstawienie w najsłynniejszym kabarecie na świecie, będzie kankan, cekiny, dużo piór i zachwycające kostiumy! Po zakończeniu przedstawienia samodzielny powrót do hotelu (znajduje się on ok. 20 minut pieszo od kabaretu)

Dzień 4

Dzień 4. Paryż

Śniadanie w hotelu. Po śniadaniu spacer z przewodnikiem w kierunku Opery Garnier (wycieczka wliczona w cenę). Podczas spaceru Wielkimi Bulwarami udamy się do Muzeum Figur Woskowych Grevin (bilet wstępu wliczony w cenę wycieczki). Niezwykle realistyczne rzeźby dają wrażenie spotkania osobiście np. prezydenta Paryża, Marii Antoniny, a nawet bajkowego Obelixa! W środku znajduje się wystawa przedstawiająca historię Paryża poprzez pokazanie scen z różnych dziedzin życia. Przenieś się do świata historycznych postaci, celebrytów i kreskówek.

Następnie zapraszamy na dalszą wycieczkę z przewodnikiem na wieżę Montparnasse (wliczone w cenę wyjazdu). Wieża Montparnasse jest w rzeczywistości 210-metrowym wieżowcem biurowym, który powstał w latach 70! Razem z wieżą Eiffla uznaje się ten budynek za symbol Paryża (odwiedza go taka sama liczba Gości!). Wjedź na 56. piętro jedna z najszybszych wind w Europie, podróż będzie trwała jedynie 38! Na szczycie czeka spektakularna panorama, której widok rozciąga się na aż 40 kilometrach.

Po zakończeniu zwiedzania czas wolny na dalsze odkrywania miasta lub powrót do hotelu.

Dzień 5

Dzień 5. Park Asterixa

UWAGA! Park Asterixa czynny jest od kwietnia do października. W innych terminach wizyta w Parku La Vilette. Śniadanie w hotelu. Transfer do Parku Asterixa (transfer i bilety wstępu wliczone w cenę wycieczki). Dla fanów bajek i filmów o Asterixie będzie to nie lada gratka. Zanurz się w świecie Galów, gdzie nie ma rzeczy niemożliwych! Spływy pontonami, drewniany rollercoaster, kolejki dla małych i dużych. Spotkaj się z Galijskimi mieszkańcami wioski. Po zakończonej zabawie transfer do hotelu na przedmieściach Paryża w okolicach Disneylandu. Park La Vilette dostępny do 8 kwietnia - dzień zaczniemy spacerem nad Sekwaną i obejrzeniem z zewnątrz muzeum D'Orsay oraz Luwru. Następnie wizyta w Parku La Vilette - jest to największy w europie kompleks naukowo-edukacyjny. Jest również planetarium, akwarium i tereny rekreacyjne. W parku znajduje się francuska łódź podwodna L'Argonaute.

Park Asterixa - od 9 kwietnia do października. Ogrom kolejek i atrakcji np. Ozyrys ze starożytnego Egiptu (emocjonujący rollercoaster), Piorun Zeusa (największy drewniany rollercoaster w Europie!), . Goudurix (kolejka górska z aż siedmioma pętlami), Koń Trojański (bujające się platforma), Discobelix (wirująca platforma), Ikar (mniejsza kolejka dla ukojenia nerwów), Hydra (z kręcącymi się wagonikami), Romus i Rapidus (kolejka z rzeką), Menhir Express i Grand Splatch to również kolejki z wodnymi atrakcjami. Każdy znajdzie coś dla siebie!

UWAGA! Nocleg w partnerskim hotelu Disneya!

Dzień 6

Dzień 6. Disneyland •

Po śniadaniu bezpłatna kolejka/transport z hotelu zabierze nas do Disneylandu. Niektórzy mówią, że bez wizyty w Disneylandzie i zobaczenia wieży Eiffla nie można powiedzieć, że było się a Paryżu. Na terenie parku każdy znajdzie coś dla siebie! Ogrom atrakcji, kolejek sprawi, że dzień będzie iście magiczny. Skorzystaj z kolejek ze słynnej bajki Toy Story, lub przeżyj przygodę w wiosce Piotrusia Pana. Zobacz księżniczki prosto z kart bajek paradujące po parku. Indiana Jones czeka, aby zabrać Cię na niezapomnianą przejażdżkę swoim roller coasterem. Zgub się razem z Alicją w Krainie Czarów. O ok. 17:30 koniecznie przyjrzyj się magicznej paradzie z postaciami z bajek! Posiłek podczas wizyty w parku jest we własnym zakresie, istnieje możliwość zabrania własnego prowiantu.

•Informujemy, że zawarty w cenie wstęp do Disneylandu zawiera jedynie bilet na samodzielny pobyt w parku bez opieki przewodnika. Dojazd i powrót do parku publicznym transportem oferowanym przez partnerski hotel Disneya!

Dzień 7

Dzień 7. Walt Disney Studio

Przejazd metrem do Walt Disney Studio. Całodzienny pobyt w studio i powrót metrem do hotelu. To właśnie w Park Walt Disney Studio zajrzysz za kulisy. W Akademii Disneya dowiesz się jak powstawały ikoniczne kreskówki, znajdziesz tu kolejkę górską z filmu "Gdzie jest Nemo" oraz "Auta". W Walt Disney Studio czekają Cię niezwykłe przygody na planie filmowym np. kaskaderskie pokazy z filmu "Armagedon"! Będzie możliwość obejrzenia inscenizacji wielkich katastrof, oraz przeżyć mrożącą krew w żyłach przygodę w Tower of Terror, czyli symulacji spadającej windy w tajemniczym hotelu, następnie trzęsienie ziemi, wybuch, a na koniec powódź zalewająca wszystko, a po kilku minutach nie ma po niczym śladu - taka jest magia kina.

Dzień 8

Dzień 8. Paryż - Polska

Spotkanie z kierowcą przed hotelem na 3 godziny przed wylotem. Transfer na lotnisko i powrót do kraju. Jeśli czas pozwoli możliwość wizyty w wiosce Disneya (Disney Village)

Wyposażenie

Brak udogodnień dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej.

Świadczenia

Przelot Polska - Paryż - Polska

Bagaż podręczny (max. wymiary: 40 x 20 x 25 cm)

Opłaty lotniskowe

4 noclegi ze śniadaniami w hotelu w centrum Paryża, w pokojach dwuosobowych z możliwością jednej dostawki

3 noclegi ze śniadaniami w hotelu między Paryżem a Disneylandem w partnerskim hotelu Disneya

Transfer lotnisko - hotel - lotnisko

Bilet na samodzielny wstęp na 2 dni do: Disneylandu i Walt Disney Studio Park

Bilet na samodzielny wstęp do Parku Asterixa (od kwietnia do października)

Zwiedzanie wg programu, poza opcjami dodatkowo płatnymi/fakultatywnymi

Serwis wykwalifikowanego polskiego przedstawiciela

Podatek miejski wliczony w cenę

Ubezpieczenie KL i NNW

Bilet na samodzielny wjazd na III piętro wieży Eiffla

Kolacja z winem na Montmartre

Kolację w restauracji samoobsługowej przy Łuku Triumfalnym

Wycieczka z lokalnym przewodnikiem Średniowieczny Paryż

Zwiedzanie z lokalnym przewodnikiem Montmartre

Wycieczka z lokalnym przewodnikiem wokół wieży Eiffla i Pola Elizejskie

Wycieczka Paryż z lotu ptaka z biletem wstępu na wieżę

Bilet na rejs po Sekwanie - Bateaux Parisiens

Bilet wstępu do muzeum figur woskowych Grevin

Bilety na komunikację miejską podczas zwiedzania z przewodnikiem

Dodatkowo płatne

Cena dodatkowego bagażu podręcznego i rejestrowanego zgodnie z ofertą

Zakwaterowanie w pokoju pojedynczym

Ewentualne wycieczki i wstępy fakultatywne, zwyczajowe napiwki dla bagażowych, kierowców, przewodników

Miejsca obok siebie w samolocie za dodatkową opłatą (o cenę i dostępność zapytaj sprzedawcę). OPCJE FAKULTATYWNE/OPCJONALNE:

Opcja 1. Luwr, bilety wstępu audio przewodnik po polsku i mapa - cena za osobę dorosłą 230 PLN, osoby poniżej 25 lat - 85 PLN

Opcja 2. spektakl w Moulin Rouge z butelką szampana - cena za osobę dorosłą 800 PLN, dzieci poniżej 11 lat - 490 PLN

Ceny dodatkowo płatnych opcji, widoczne w kolejnym kroku rezerwacji.

Chyba że pozostałe postanowienia umowy stanowią inaczej.

Dodatkowo płatne

Uwaga! Po potwierdzeniu rezerwacji przez Ecco Holiday, dokupienie miejsc w samolocie lub dodatkowego bagażu jest możliwe wyłącznie poprzez kontakt z infolinią Ecco Holiday - cena może być wyższa niż w momencie potwierdzania rezerwacji.

Warunki uczestnictwa

Informacje prawne

Realizując obowiązek przewidziany w art. 12a pkt. 2 i 4 ustawy z dnia 30.05.2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. z 2020 r. poz. 287) w zw. z art. 40 ust. 1 ustawy o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych z (Dz.U. z 2022 r. poz. 511), Wakacje.pl niniejszym informuje Państwa o podziale obowiązków...

Czytaj więcej

Wybierz pokój i godziny lotów

Nowość

Podział na pokoje

Powyżej wybierasz liczbę osób, które będą zakwaterowane w 1 pokoju (lub apartamencie, willi itd.). Wybierz jedną z ofert z listy i zarezerwuj ją. Zrób oddzielne rezerwacje dla każdego kolejnego pokoju lub skontaktuj się z nami, by złożyć zamówienie u naszego doradcy.

Maksymalna liczba uczestników

Jeśli nie możesz dodać kolejnych osób, osiągnąłeś(-aś) maksymalny limit dla 1 pokoju.

Wybierz pokój i sprawdź podany obok rozkład lotu. Czasami zdarza się, że godziny lotów się zmieniają. Jeśli tak się stanie – poinformujemy Cię o tym.

Standard pokój dwuosobowy z możliwością dostawek

2 dorosłych

Wg programuStandardowy
WylotEasyjet Airline Company Limited, U2 4670
20:25
22:45
KRK · 31.05 (Pt.)Kraków
CDG · 31.05 (Pt.)Paryż
Przylot
17:40
19:55
CDG · 07.06 (Pt.)Paryż
KRK · 07.06 (Pt.)Kraków
16 464 zł
za pokój

Standard pokój dwuosobowy z możliwością dostawek

2 dorosłych

Wg programuStandardowy
WylotLOT Polish Airlines, LO 335
16:25
18:50
WAW · 31.05 (Pt.)Warszawa - Chopin
CDG · 31.05 (Pt.)Paryż
Przylot
07:05
09:20
CDG · 07.06 (Pt.)Paryż
WAW · 07.06 (Pt.)Warszawa - Chopin
16 964 zł
za pokój

Standard pokój dwuosobowy z możliwością dostawek

2 dorosłych

Wg programuStandardowy
WylotAir France, AF 1047
20:00
22:20
WAW · 31.05 (Pt.)Warszawa - Chopin
CDG · 31.05 (Pt.)Paryż
Przylot
16:40
18:55
CDG · 07.06 (Pt.)Paryż
WAW · 07.06 (Pt.)Warszawa - Chopin
18 264 zł
za pokój

Warto dokupić

Aktualizujemy parametry oferty
Tylko u nasPromesa Pewne Wakacje gratis i szeroki pakiet ubezpieczeń.

Victory Cars P2, ul. Długa 33, 32-083 Szczyglice

170
za 1 auto
1 auto
Data od
31.05.2024
Data do
07.06.2024
170
za 1 auto

Ubezpiecz podróż z AXA Assistance MAX wraz z kosztami rezygnacji

268
za wycieczkę
268
za wycieczkę
Dołóż ubezpieczenie do koszyka, warto!

70%

naszych klientów decyduje się na zakup ubezpieczenia

zero ryzyka

Ubezpieczenie Kosztów Rezerwacji chroni Cię, jeśli zachorujesz na COVID-19

od 80 tys. do 8 mln €

kosztów leczenia zostanie pokrytych, jeśli zdarzy Ci się COVID-19 w trakcie wakacji

Wycieczka16 464

Cena całkowita

16 464
Do zapłaty teraz16 464

Kup od razu! Najlepsze pokoje szybko się wyprzedają.

lub

Pogoda

18°C
9°C
15

Przed podróżą

Dokumentem podróży uprawniającym do bezwizowego wjazdu i pobytu na terytorium Republiki Francuskiej jest ważny polski paszport bądź dowód osobisty. Przed wyjazdem należy się upewnić, czy dokument jest w wystarczająco dobrym stanie technicznym i pozwala na stwierdzenie tożsamości.
Wiza nie jest wymagana.

Nowość!

Odkryj nową stronę podróży – rezerwuj elastyczne pakiety lot+hotel. Sprawdź