Lila Dom Zdrowia

Kod oferty: WAK602057
Last minute
Kod oferty: WAK602057
1/8
budynek główny
budynek główny, teren hotelu
recepcja / lobby
pokój
restauracja

Opis oferty

Region: KujawyOrganizator: NekeraKod oferty: WAK602057

Kraj

Polska

Opis

Lila Medical SPA położony jest w cichym zakątku Ciechocinka w otulinie tężni i blisko Parku Sosnowego i Zdrojowego. Jest idealnym miejscem do odpoczynku, regeneracji sił i przywrócenia w krótkim czasie dobrego samopoczucia.

Lila Medical SPA to nowoczesne sanatorium. Oferuje stylowo urządzone pokoje z łazienką z prysznicem. W każdym pokoju znajduje się biurko, TV, Wi-Fi, lodówka i telefon.

W stylowej restauracji można zjeść dania kuchni międzynarodowej w porze lunchu i kolacji. O poranku podawane jest tu urozmaicone śniadanie w formie bufetu. Na życzenie przygotowywane są także specjalne potrawy dietetyczne.

Po intensywnym dniu goście mogą skorzystać z Centrum odnowy biologicznej gdzie oferowane są masaże, zabiegi kosmetyczne na twarz, ciało. Znajduje się tutaj także jacuzzi, sauny: sucha i mokra oraz sala fitness.

Lokalizacja

Ciechocinek jest najbardziej znanym Polskim uzdrowiskiem. Kurort ma łagodny klimat o wysokiej średniej temperaturze rocznej, stosunkowo dużej liczbie słonecznych dni, niewielkich opadach, niezbyt silnych wiatrach, wreszcie małej wilgotności powietrza. Teren okołotężniowy charakteryzuje się mikroklimatem o właściwościach zbliżonych do właściwości klimatu morskiego. Mikroklimat ten odznacza się walorami leczniczymi. Zawdzięcza je mikroelementom zawartym w powstałym podczas stężania solanki aerozolu.

Ciechocinek posiada bogate źródła wód mineralnych stosowanych w zabiegach balneologicznych oraz do celów pitnych. Leczy się tutaj choroby narządu ruchu, choroby reumatyczne, układu oddechowego, krążenia, układu nerwowego i przemiany materii.

Dojazdu samochodem

Ciechocinek jest położony w samym centrum Polski. Wygodny dojazd zapewnia autostrada A1 (zjazd na węźle Ciechocinek). Podróż z Gdańska to niespełna 2 godziny, podobnie z Łodzi. Trasa z Warszawy, z wykorzystaniem autostrady A2, zajmie ok. 2.5 godziny.

Po zjeździe z autostrady należy kierować się do centrum ul. Mikołaja Kopernika, następnie lekko w prawo w ul. Narutowicza i w prawo w ul. Widok. Następnie należy skręcić w lewo w ul. Mickiewicza oraz w prawo w ul. Marii Konopnickiej. Lila Medical SPA znajduje się po lewej stronie ulicy.

Odległość od Poznania to ok. 160km, od Gdańska - 185km, a od Warszawy - ok 240km.

Dojazd pociągiem i autobusem

Dogodny dojazd dla podróżujących koleją zapewnia dworzec w Aleksandrowie Kujawskim (6km od Ciechocinka). Dworzec obsługuje bezpośrednie połączenia do między innymi: Warszawy, Białegostoku, Lublina, Przemyśla, Krakowa i Trójmiasta.

W Ciechocinku znajduje się dworzec autobusowy, z którego korzystają zarówno przewoźnicy dalekobieżni jak i lokalni. Lila Medical SPA położony jest około 1km od dworca autobusowego.

Atrakcje

W pobliżu Lila Medical SPA znajduje się basen, boiska, hala sportowa, ściana wspinaczkowa. W Ciechocinku koniecznie trzeba zobaczyć Tężnie, Dworek Prezydenta, Zabytkową Cerkiew, Warzelnię soli, Park Sosnowy, Park Zdrojowy, Fontannę na Parterach Hellwiga, Fontannę Jaś i Małgosia oraz Dywany kwiatowe na głównym deptaku. Można zorganizować Wycieczki do Lichenia i Torunia.

Pokój 2-os. lux

Pokój z nowym wyposażeniem z łazienką z prysznicem oraz suszarką do włosów. Wyposażenie: biurko, TV, Wi-Fi, lodówka i telefon.

Oferta

FB, Oferta bezzwrotna (P2L2 EX1A-B9, 18770)

Oferta zawiera

• Codzienne śniadania serwowane

• Codzienne obiady serwowane

• Codzienne kolacje serwowane

• 1 raz na dzień dostęp do strefy Wellness z jacuzzi, sauną suchą i parową (zgodnie z dostępnością)

• Seans światłoterapii (jeden na pobyt)

• 10% rabat na zabiegi SPA

• Internet Wi-Fi

• Podatek VAT

Oferta nie zawiera

• Opłata uzdrowiskowa (w wysokości 4 zł za osobę na dobę)

• Pozostałe usługi hotelu

Mocne strony

• Nowoczesne sanatorium w cichym zakątku

• Centrum odnowy biologicznej

• Blisko Parku Sosnowego i Zdrojowego

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Zakwaterowanie

Wtorek
18.01.2022

Wykwaterowanie

Wtorek
25.01.2022
Trwa weryfikacja ceny

Kup od razu! Najlepsze pokoje szybko się wyprzedają.

lub

Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

no offer review

Mapa

Pogoda

-1°C
-9°C
3