Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Lila Dom Zdrowia

Kod oferty: WAK602057
Last minute
Kod oferty: WAK602057
budynek głównybudynek główny, teren hotelurecepcja / lobbypokójrestauracjarecepcja / lobbybudynek głównySPA
budynek główny
budynek główny, teren hotelu
recepcja / lobby
pokój
restauracja
Oferta objęta bonem turystycznym 500+

Dostępne pokoje

2 osobowy

2 dorosłych
Aktualizujemy cenę
Trwa weryfikacja ceny

Kup od razu! Najlepsze pokoje szybko się wyprzedają.

lub

Opis oferty

Region: KujawyOrganizator: NekeraKod oferty: WAK602057

Kraj

Polska

Opis

Lila Medical SPA położony jest w cichym zakątku Ciechocinka w otulinie tężni i blisko Parku Sosnowego i Zdrojowego. Jest idealnym miejscem do odpoczynku, regeneracji sił i przywrócenia w krótkim czasie dobrego samopoczucia.

Lila Medical SPA to nowoczesne sanatorium. Oferuje stylowo urządzone pokoje z łazienką z prysznicem. W każdym pokoju znajduje się biurko, TV, Wi-Fi, lodówka i telefon.

W stylowej restauracji można zjeść dania kuchni międzynarodowej w porze lunchu i kolacji. O poranku podawane jest tu urozmaicone śniadanie w formie bufetu. Na życzenie przygotowywane są także specjalne potrawy dietetyczne.

Po intensywnym dniu goście mogą skorzystać z Centrum odnowy biologicznej gdzie oferowane są masaże, zabiegi kosmetyczne na twarz, ciało. Znajduje się tutaj także jacuzzi, sauny: sucha i mokra oraz sala fitness.

Lokalizacja

Ciechocinek jest najbardziej znanym Polskim uzdrowiskiem. Kurort ma łagodny klimat o wysokiej średniej temperaturze rocznej, stosunkowo dużej liczbie słonecznych dni, niewielkich opadach, niezbyt silnych wiatrach, wreszcie małej wilgotności powietrza. Teren okołotężniowy charakteryzuje się mikroklimatem o właściwościach zbliżonych do właściwości klimatu morskiego. Mikroklimat ten odznacza się walorami leczniczymi. Zawdzięcza je mikroelementom zawartym w powstałym podczas stężania solanki aerozolu.

Ciechocinek posiada bogate źródła wód mineralnych stosowanych w zabiegach balneologicznych oraz do celów pitnych. Leczy się tutaj choroby narządu ruchu, choroby reumatyczne, układu oddechowego, krążenia, układu nerwowego i przemiany materii.

Dojazdu samochodem

Ciechocinek jest położony w samym centrum Polski. Wygodny dojazd zapewnia autostrada A1 (zjazd na węźle Ciechocinek). Podróż z Gdańska to niespełna 2 godziny, podobnie z Łodzi. Trasa z Warszawy, z wykorzystaniem autostrady A2, zajmie ok. 2.5 godziny.

Po zjeździe z autostrady należy kierować się do centrum ul. Mikołaja Kopernika, następnie lekko w prawo w ul. Narutowicza i w prawo w ul. Widok. Następnie należy skręcić w lewo w ul. Mickiewicza oraz w prawo w ul. Marii Konopnickiej. Lila Medical SPA znajduje się po lewej stronie ulicy.

Odległość od Poznania to ok. 160km, od Gdańska - 185km, a od Warszawy - ok 240km.

Dojazd pociągiem i autobusem

Dogodny dojazd dla podróżujących koleją zapewnia dworzec w Aleksandrowie Kujawskim (6km od Ciechocinka). Dworzec obsługuje bezpośrednie połączenia do między innymi: Warszawy, Białegostoku, Lublina, Przemyśla, Krakowa i Trójmiasta.

W Ciechocinku znajduje się dworzec autobusowy, z którego korzystają zarówno przewoźnicy dalekobieżni jak i lokalni. Lila Medical SPA położony jest około 1km od dworca autobusowego.

Atrakcje

W pobliżu Lila Medical SPA znajduje się basen, boiska, hala sportowa, ściana wspinaczkowa. W Ciechocinku koniecznie trzeba zobaczyć Tężnie, Dworek Prezydenta, Zabytkową Cerkiew, Warzelnię soli, Park Sosnowy, Park Zdrojowy, Fontannę na Parterach Hellwiga, Fontannę Jaś i Małgosia oraz Dywany kwiatowe na głównym deptaku. Można zorganizować Wycieczki do Lichenia i Torunia.

Pokój 2-os. lux

Pokój z nowym wyposażeniem z łazienką z prysznicem oraz suszarką do włosów. Wyposażenie: biurko, TV, Wi-Fi, lodówka i telefon.

Oferta

FB, Oferta bezzwrotna (P2L2 EX1A-B3, 16720)

Oferta zawiera

• Codzienne śniadania serwowane

• Codzienne obiady serwowane

• Codzienne kolacje serwowane

• 1 raz na dzień dostęp do strefy Wellness z jacuzzi, sauną suchą i parową (zgodnie z dostępnością)

• Seans światłoterapii (jeden na pobyt)

• 10% rabat na zabiegi SPA

• Internet Wi-Fi

• Podatek VAT

Oferta nie zawiera

• Opłata uzdrowiskowa (w wysokości 4 zł za osobę na dobę)

• Pozostałe usługi hotelu

Mocne strony

• Nowoczesne sanatorium w cichym zakątku

• Centrum odnowy biologicznej

• Blisko Parku Sosnowego i Zdrojowego

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Zakwaterowanie

Poniedziałek
09.08.2021

Wykwaterowanie

Piątek
13.08.2021

Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

no offer review

Mapa

Pogoda

22°C
9°C
7