Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Armada

Last minute
Kod oferty: WAK645242
recepcja / lobbypokójpokójpokójpokójpokójpokójpokójpokójpokójpokójpokójpokójpokójłazienkałazienkałazienkałazienkarestauracja
recepcja / lobby
pokój
pokój
pokój
pokój

Promocja

Rainbow - Polska na LATO 2021Tylko do 19 maja oferta promocyjna z niską zaliczką - płacisz tylko 20% oraz zniżką aż do 250 zł/os. (wliczona w cenę).
Trwa weryfikacja ceny

Kup od razu! Najlepsze pokoje szybko się wyprzedają.

lub

Opis oferty

Region: Wybrzeże BałtyckieOrganizator: RainbowKod oferty: WAK645242

Opis oferty

Położenie

Stylowy butikowy hotel w odrestaurowanym budynku dawnego spichlerza rybnego, położony przy bulwarze portowym w centrum Ustki (Wybrzeże Słowińskie). W sąsiedztwie obiektu znajdziemy liczne restauracje, bary, kawiarnie i sklepy. Najbliższy przystanek komunikacji międzymiastowej znajduje się w odległości ok 1km. od obiektu.

UWAGA! Cena nie obejmuje opłaty uzdrowiskowej w wysokości 3,80 zł/osoba/dzień. Opłata jest obligatoryjna i płatna gotówką bezpośrednio w recepcji, przed zakwaterowaniem Klientów.

Plaża

Hotel zlokalizowany jest 500m od głównej plaży w Ustce - publicznej, szerokiej, piaszczystej. Dojście do plaży bulwarem portowym. Obiekt nie udostępnia leżaków i parasoli plażowych.

Do dyspozycji gości

Obiekt posiada recepcję, windę, salę konferencyjną (wynajem płatny dodatkowo). Restauracja Tawerna Portowa serwuje dania kuchni polskiej i śródziemnomorskiej oraz napoje bezalkoholowe i alkohole. Restauracja posiada własny ogródek z widokiem na port. Hotel nie przyjmuje gości ze zwierzętami. Akceptowane są płatności kartą kredytową.

Pokoje

Ten kameralny obiekt dysponuje kilkunastoma pokojami urządzonymi w różnym stylu, mogącymi przyjąć od max. 2 do max. 6 osób, w tym apartamentami z dwiema sypialniami i salonem oraz apartamentami dwupoziomowymi z widokiem na port. W każdym z nich znajduje się mini lodówka, czajnik, TV Sat, dostęp do bezprzewodowego internetu, łazienka z WC, wanną lub prysznicem i suszarką. Pokoje są dźwiękoszczelne i dostosowane dla osób cierpiących na alergie. Hotel nie posiada łóżeczek dla niemowląt.

Wyżywienie

Śniadania w formie bufetu. Możliwa dopłata do obiadokolacji lub pełnego wyżywienia (obiadów i kolacji).

Program sportowy i animacyjny

Hotel nie prowadzi programu animacyjnego.

Rainbow organizuje szereg aktywności dla dorosłych w miejscowości turystycznej. Jeżeli zechcesz, pierwszego dnia zaprosimy cię na spacer po okolicy, w trakcie którego poznasz najciekawsze miejsca w Twojej miejscowości urlopowej, a w trakcie wieczoru integracyjnego będziesz mógł poznać innych wczasowiczów. Codzienne zajęcia ze stretchingu zapewnią Ci wspaniała porcję energii na cały dzień. W trakcie swojego urlopu będziesz mógł też wziąć udział w zajęciach z nordic walkingu oraz poznasz uzdrawiającą moc jogi. Inne zajęcia jakie będą prowadzić nasi specjaliści to np. pilates, zumba, warsztaty taneczne, kulinarne, warsztaty rękodzieła.

W okresie 12.06 - 18.09.2021 Rainbow będzie oferował również animacje dla dzieci w Figloklubie, prowadzone przez wykwalifikowanych animatorów. Figlokluby i nasi animatorzy to specjaliści od dobrej zabawy! Przez 6 dni w tygodniu zabiorą dzieci do wspaniałego świata wyobraźni i aktywności. Na najmłodszych czekają niezliczone zagadki, wyprawy, dzikie tańce, rozmaite sztuki plastyczne i teatralne, gry i zabawy prowadzone w bezpiecznej atmosferze. Uważni na różne potrzeby dzieci animatorzy proponują szeroki wachlarz atrakcji zarówno na świeżym powietrzu, jak i w naszym Figloklubie, zlokalizowanym na terenie miejscowości i jest dostępnym codziennie z wyjątkiem sobót.

Internet

Bezpłatny Internet Wi-Fi dostępny na terenie obiektu.

Naszym zdaniem

Klimatyczny hotel ze stylowym wnętrzem, zaaranżowanym z największą dbałością o każdy szczegół. Chwalony za smaczną kuchnię, kameralną atmosferę i indywidualne podejście do Gości, przy jednoczesnym położeniu w samym centrum Ustki z malowniczym widokiem na port. W szczególności polecamy grupom znajomych, chcącym korzystać z całego wachlarza atrakcji miasta, a także parom wybierającym się na romantyczny wypad we dwoje.

Strona www

Www.armadaapart.pl

program

Dzień 1

Przyjazd do wybranego obiektu. Zakwaterowanie.

Dzień 2 do przedostatniego

Czas na wypoczynek, kąpiele morskie i słoneczne, udział w wycieczkach lokalnych itp.

Dzień ostatni

Wykwaterowanie

świadczenia

Cena podstawowa obejmuje: zakwaterowanie (7 lub 14 rozpoczętych dób hotelowych) wyżywienie wg opisu zakwaterowania, opiekę rezydenta. Ponadto obejmuje także organizację w wybranych miejscowościach aktywności dla dorosłych, m.in.: stretching, zajęcia z jogi, nordic walking, spacery po okolicy, gry towarzyskie i wieczory integracyjne i dodatkowo (zależnie od liczby gości i zainteresowania) zajęcia prowadzone przez specjalistów, np. pilates, zumba, warsztaty taneczne, kulinarne, warsztaty rękodzieła i inne. W okresie 12.06 - 18.09.21 animacje dla dzieci w Figloklubie, prowadzone przez wykwalifikowanych animatorów (Figloklub zlokalizowany jest na terenie wybranych miejscowości i jest dostępny codziennie z wyjątkiem sobót).

Cena podstawowa nie obejmuje: kosztów dojazdu (możliwość dopłaty do przejazdów organizowanych przez Rainbow), ubezpieczenia NNW i bagażu, opłaty klimatycznej, wycieczek lokalnych, posiłków innych niż wymienione w opisie wyżywienia przy każdym z obiektów, napojów do posiłków jeśli w opisie obiektów nie podano inaczej oraz innych wydatków osobistych.

Ze względu na COVID-19 niektóre udogodnienia/atrakcje/serwis hotelu mogą działać w ograniczonym czasie i/lub mogą być wyłączone z oferowania

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Zakwaterowanie

Sobota
08.05.2021

Wykwaterowanie

Sobota
15.05.2021

Opinie

Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

no offer review
no offer review

Mapa

Pogoda

17°C
5°C
6