Najniższa cena z ost. 30 dni

przed obniżką: 

4392 zł/os.

8 784  

/za wszystkich
Podsumowanie ceny
14
obiekt, basen
basen
teren hotelu, basen
teren hotelu, basen
pokój

8.7

17 opinii

Opis oferty

Region: Południowa ProwincjaBiuro podróży (przedsiębiorca): Best ReisenKod oferty: WAK794956

Naszym zdaniem

Urokliwy hotel składający się z kilku budynków otoczonych tropikalną roślinnością, cudownie usytuowany. Romantyczna sceneria, klimatyczne wnętrza, program rekreacyjno-rozrywkowy, możliwość wielu ciekawych wycieczek.

Położenie

Na malowniczym cyplu pomiędzy wodami oceanu a rzeką Bentota, 3 km od miejscowośći Aluthgama, ok. 100 km na południe od Colombo i 60 km od międzynarodowego lotniska, przy dwóch plażach. Jedną z atrakcji - dzięki nietypowemu położeniu - jest przeprawa łodzią do hotelu.

Wyposażenie

Eleganckie lobby z całodobową recepcją, kantor wymiany walut, bezpłatny Internet bezprzewodowyw lobby, odpłatna kafejka internetowa, sklepiki z pamiątkami i biżuterią, Garden Restaurant z dużym tarasem, restauracja w drewnianym pawilonie na rzecznym molo (dania kuchni lokalnej i międzynarodowej), Terrace Bar z częścią pod gołym niebem, pralnia.

Pokoje

Deluxe - sypialnia, łązienka (wanna lub prysznic, suszarka), klimatyzacja, telefon, minibar (płatny), zestaw do kawy/herbaty, balkon lub taras z widokiem na ogród. Powierzchnia - ok. 18 m kw. Bungalow

Wyżywienie

BB - śniadania w formie bufetu

HB - śniadania (bufet) i kolacje (bufet lub set menu, napoje płatne)

Al inclusive - śniadania, obiady, kolacje, podwieczorek, lokalne napoje bezalkoholowe i alkoholowe

Sport i rozrywka

Basen z tarasem słonecznym, kort tenisowy (podświetlany wieczorami), tenis stołowy, siatkówka plażowa, rzutki, bilard, krykiet, wodny aerobik, sporty wodne na plaży (narty wodne, windsurfing, nurkowanie itp.), lekcje nurkowania prowadzone przez instruktorów Ypsylon Diving Center, profesjonalne centrum ajurwedy (masaże, terapie holistyczne) i Cocospa (aromaterapia, zabiegi pielęgnacyjne i kosmetyczne). Hotel organizuje rejsy po rzece z kolacją na barce, poza tym możliwe wyprawy do dżungli i wycieczki. Wieczorami pokazy folklorystyczne, tradycyjna muzyka na żywo, beach party lub dyskoteka, okazjonalnie animacje.

Uwagi

Oferta jest oparta o tzw. dynamiczne pakietowanie. Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych. W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient. Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.

Cena zawiera

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, opiekę polskojęzycznego rezydenta (kontakt telefoniczny), ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

Cena nie zawiera

Wiz, wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT.

Przelot

Oferta oparta jest o dynamiczne pakietowanie. W przypadku ofert pakietowanych dynamicznie (przeloty liniami rejsowymi i tzw. "low costami") cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych. W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.

Wizy

Przy wyjazdach na Sri Lankę wymagana jest wiza. Wizę można wykupić bezpośrednio na lotnisku na Sri Lance lub poprzez złożenie wniosku wizowego poprzez system ETA (Electronic Travel Authorisation). W tym celu należy zalogować się na stronie Apply). Klienci muszą wypełnić wszystkie wymagane pola. Pasażer posiadający kopię zatwierdzenia ETA uprawniony jest do wjazdu na teren Sri Lanki w ciągu 90 dni od daty jego wystawienia. Pasażer na podstawie zatwierdzenia ETA otrzymuje - na lotnisku na Sri Lance, wizę dwukrotnego wjazdu, ważną 30 dni od daty przekroczenia granicy. Opłaty wizowe:

• Przy rejestracji i wykupie przez system ETA - 50 USD za osobę (wymagana rejestracja w systemie ETA, płatności dokonuje się kartą kredytową poprzez system ETA)- przy rejestracji i wykupie na lotnisku na Sri Lance - 60 USD za osobę (rejestracja w systemie ETA nie jest wymagana, płatności dokonuje się gotówką na lotnisku na Sri Lance)

Sugerujemy jednak wyrobienie wiz online aby uniknąć późniejszych kolejek na lotnisku. Wszyscy podróżujący na Sri Lankę zobowiązani są do przełożenia w porcie lotniczym na Sri Lance:

• Ważnego paszportu (minimum 6 miesięcy od daty powrotu)

• Kopii zatwierdzenia ETA (tylko w przypadku rejestracji i płatności poprzez system ETA)

• Biletu powrotnego

• Odpowiednich środków finansowych (gotówka, karty kredytowe, czeki podróżne).

Zmiana świadczeń

Informujemy, że w rzadkich przypadkach hotele mogą zmienić warunki wyżywienia oraz oferty sportowo-rekreacyjnej bez wcześniejszej informacji (np. zamknięte bary na świeżym powietrzu, grill, część basenów zewnętrznych). Takie decyzje są uzależnione od obłożenia, pory roku, warunków pogodowych i wewnętrznych decyzji hotelu, na co nie mamy wpływu.

Wyjazd osoby małoletniej z osobą trzecią

Na podróż dziecka z osobą trzecią, szczególnie poza strefę Schengen, zalecamy wziąć pisemną zgodę rodziców/ opiekunów prawnych. Funkcjonariusze służb na granicy czasami proszą o okazanie takowej zgody. Jest ona niezbędna również ze względu na konieczność np. decydowania o opiece medycznej lub w przypadku wyrobienia dokumentu po utracie paszportu. Zgoda taka powinna być potwierdzona notarialnie z tłumaczeniem przysięgłym na język angielski. Zdarza się także, że hotel prosi o okazanie takiej zgody przy zameldowaniu.

Podróżni z paszportem innym niż polski

Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.

Warunki uczestnictwa

Informacje prawne

Realizując obowiązek przewidziany w art. 12a pkt. 2 i 4 ustawy z dnia 30.05.2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. z 2020 r. poz. 287) w zw. z art. 40 ust. 1 ustawy o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych z (Dz.U. z 2022 r. poz. 511), Wakacje.pl niniejszym informuje Państwa o podziale obowiązków...

Czytaj więcej

Wybierz pokój i godziny lotów

Nowość

Podział na pokoje

Powyżej wybierasz liczbę osób, które będą zakwaterowane w 1 pokoju (lub apartamencie, willi itd.). Wybierz jedną z ofert z listy i zarezerwuj ją. Zrób oddzielne rezerwacje dla każdego kolejnego pokoju lub skontaktuj się z nami, by złożyć zamówienie u naszego doradcy.

Maksymalna liczba uczestników

Jeśli nie możesz dodać kolejnych osób, osiągnąłeś(-aś) maksymalny limit dla 1 pokoju.

Wybierz pokój i sprawdź podany obok rozkład lotu. Czasami zdarza się, że godziny lotów się zmieniają. Jeśli tak się stanie – poinformujemy Cię o tym.

Bungalow

2 dorosłych

śniadania
Wylotflydubai, FZ1840, FZ5
21:25
16:35
WAW · 01.06 (Sob.)Warszawa - Chopin
CMB · 02.06 (Ndz.)Colombo
Przylot
09:10
19:30
CMB · 07.06 (Pt.)Colombo
WAW · 07.06 (Pt.)Warszawa - Chopin
8 784 zł
za pokój

Delux

2 dorosłych

śniadaniaDe lux
Wylotflydubai, FZ1840, FZ5
21:25
16:35
WAW · 01.06 (Sob.)Warszawa - Chopin
CMB · 02.06 (Ndz.)Colombo
Przylot
09:10
19:30
CMB · 07.06 (Pt.)Colombo
WAW · 07.06 (Pt.)Warszawa - Chopin
8 902 zł
za pokój

Bungalow

2 dorosłych

śniadania
Wylotflydubai, FZ1786, FZ5
23:45
16:35
KRK · 01.06 (Sob.)Kraków
CMB · 02.06 (Ndz.)Colombo
Przylot
02:05
11:50
CMB · 07.06 (Pt.)Colombo
KRK · 07.06 (Pt.)Kraków
9 264 zł
za pokój

Delux

2 dorosłych

śniadaniaDe lux
Wylotflydubai, FZ1786, FZ5
23:45
16:35
KRK · 01.06 (Sob.)Kraków
CMB · 02.06 (Ndz.)Colombo
Przylot
02:05
11:50
CMB · 07.06 (Pt.)Colombo
KRK · 07.06 (Pt.)Kraków
9 382 zł
za pokój

Warto dokupić

Aktualizujemy parametry oferty
Tylko u nasPromesa Pewne Wakacje gratis i szeroki pakiet ubezpieczeń.

Parking Smile Okęcie, Komitetu Obrony Robotników 32, 02-148 Warszawa

290
za 1 auto
1 auto
Data od
01.06.2024
Data do
08.06.2024
290
za 1 auto

Ubezpiecz podróż z AXA Assistance MAX wraz z kosztami rezygnacji

406
za wycieczkę
406
za wycieczkę
Dołóż ubezpieczenie do koszyka, warto!

70%

naszych klientów decyduje się na zakup ubezpieczenia

zero ryzyka

Ubezpieczenie Kosztów Rezerwacji chroni Cię, jeśli zachorujesz na COVID-19

od 80 tys. do 8 mln €

kosztów leczenia zostanie pokrytych, jeśli zdarzy Ci się COVID-19 w trakcie wakacji

Wycieczka8 784

Cena całkowita

8 784
Do zapłaty teraz8 784

Kup od razu! Najlepsze pokoje szybko się wyprzedają.

lub

Opinie 17

Zablokowanych opinii: 2
MAREK
Klient Wakacje.pl
Marzec 2024 ·

50+

Opinia dodana w ramach konkursu Wakacje za opinię.

Dodano: 18.03.2024

7.1

Super hotel jakby na wyspie z 2 stron woda bardzo dobre jedzenie i ten usmiech personelu bezcenne.

Zalety

kuchnia ,polozenie

Wady

troche stary

Czy ta opinia była pomocna?
0
0

Weryfikujemy opinie o naszych usługach.

Mapa

Pogoda

28°C
25°C
28°C
12

Przed podróżą

Nie ma obowiązku szczepień ochronnych.
Paszport musi być ważny min. 6 miesięcy od dnia powrotu ze Sri Lanki. Konieczne jest także posiadanie:

- biletu powrotnego,
- środków na pokrycie wydatków podczas pobytu: min. 30 USD/dzień),
- potwierdzenie zgody na wjazd - Electronic Travel Authorization (ETA). Jej koszt to 50-60 USD (opłatę należy uiścić podczas wypełniania ETA).

Nowość!

Odkryj nową stronę podróży – rezerwuj elastyczne pakiety lot+hotel. Sprawdź