Aktualizujemy cenę
Trwa weryfikacja ceny
28
obiekt, teren hotelu
obiekt, teren hotelu, basen
teren hotelu, basen
teren hotelu, basen
recepcja / lobby

Opis oferty

Region: ZanzibarBiuro podróży (przedsiębiorca): RainbowKod oferty: WAK634149
Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Opinie

Filtrowanie
Typ podróżującego
WszystkieSingielRodzina z dziećmiParaGrupa znajomych
Czas podróży
DowolnyMarzec - MajCzerwiec - SierpieńWrzesień - ListopadGrudzień - Luty
Opinie tylko ze zdjęciami
Sortuj po:
Data pobytu - ostatnie
Data pobytu - ostatnieNajwyższa ocena
Wyświetlono 5 z opinii
Mirek
Klient Wakacje.pl
Marzec 2022 ·

Singiel

Dodano: 07.12.2022
6.1
Ładne miejsce, kiepska obsługa. Jest możliwość wypożyczenia sprzętu sportowego.
ZaletyDużo zieleni wokół. Ładne domki wtopine w zieleń. Wygodny i czysty pokój.
WadyMarna obsługa szczególnie w recepcji - raczej nie rozumieją gości. Wiele spraw wymaga długiego czekania. Brak uśmiechu na twrzach. Posiłki monotonne. Wieczorki artystyczne sprowadzały się do wciąż tego samego marnego zespołu.
Czytaj więcej
Czy ta opinia była pomocna?
0
0

CompetitionDesktopBanner
MarzenaR
Styczeń 2022 ·

Para

Dodano: 09.02.2022
5.7
Ładny ogród , miła obsługa pokoje przygnębiające , stare , nie remontowane
ZaletyŁadny zadbany ogród
WadyPokoje nie zasługują więcej niż na 2 gwiazdki Jedzenie słabe ,monotonne , ( np 14 dni serwują tą samą rybę w tej samej marynacie ) , mięso zawsze twarde , posiłki lekko ciepłe , mdłe
Czytaj więcej
Czy ta opinia była pomocna?
0
0

Marija
Październik 2021 ·

Rodzina z dziećmi

Dodano: 21.10.2021
10
Lokalizacja idealna, cisza, spokój , kameralna.Nie ma tłumów i ogólnego blokowego spędu turystów, jak w innych hotelach. Mieszkamy w chatach krytych strzechą , uroczo i klimatycznie. Można, najkorzystniej to wychodzi na miejscu poprosić o zamianę za dopłatą apartamentu, mega komfortowe warunki. Wielkie łoże, przestrzeń, dwa prysznice, jeden na zewnątrz, duża wanna, blisko plaża. Część plaży jest przy hotelu , część publiczna. Na publicznej plaży są plażowi chłopcy, sympatyczni, mówiący też po polsku.Można zakupić różne pamiątki, oferują wycieczki i inne, jeżeli chcemy coś kupić, warto się targować. Wycieczki oferowane przez lokalsów są bezpieczne i wyglądają tak samo jak te wykupione przez biuro, tylko znacznie tańsze :) Można płacić kartą np. za safari. Przy grupie 7-8 osób można nawet za 350 $/os.ze wszystkim. Polecam safari jednodniowe, zwierzęta będą na 100% i tyłek się mniej wytrzęsie :) Sam hotel jeden z najlepszych, napiwki 1$ nikomu krzywdy nie zrobią a bardzo ucieszą obsługę, bo jest tam bieda, wystarczy przejść się dalej do wioski. Można dla dzieci też coś zabrać, np.buciki. Biegają po plaży, a od miłych Masajek zakupić biżuterię.
ZaletyPięknie położony, bardzo miła i pomocna obsługa. Klimat tego miejsca gwarantowany.
WadyNieświeża toaleta ogólnodostępna w hotelu.
Czytaj więcej
Czy ta opinia była pomocna?
0
0

Dariusz
Wrzesień 2021 ·

Para

Dodano: 20.09.2021
9.2
W trakcie pobytu dwutygodniowego poza korzystaniem z uroków hotelu oraz pięknej plaży skorzystaliśmy w 3 wycieczek oferowanych przez biuro \"Polak w tropikach\", które pozwoliły nam poznać Zanzibar. Przewodnicy miejscowi świetnie mówiący po polsku, rozumiejący i żartujący w naszym języku. Zapewnili nam świetne wrażenia, a czas zwiedzania, pływania czy nurkowania nie grał roli. Mieliśmy być zadowoleni i byliśmy.
ZaletyHotel jest pięknie położony, we wspaniałym ogrodzie
Czytaj więcej
Czy ta opinia była pomocna?
0
1

Małgosia
Styczeń 2021 ·

Grupa znajomych

Dodano: 10.07.2022
8.0
W zaostrzeniach pandemicznym odnaleźli się b. dobrze. Hotel czysty, pokoje w domkach w ogrodzie ładne i czyste . Super jedzonko . Miła i zaangażowana obsługa . Rozległy ogród . Szeroka plaża z dużymi odpływami co ma swój urok .Na plaży trochę naganiaczy, ale da się wytrzymać. Wieczorami koncerty przy basenie bardzo przyjemne .Wycieczki fakultatywne -naprawdę nie -lepiej samochód z kierowcą.Trzeba tylko przetrwać koszmarne lotnisko .
ZaletyPrzestrzeń .Ogród .Plaża.Profesjonalna obsługa .
WadyNic
Czytaj więcej
Czy ta opinia była pomocna?
0
0

Mapa

Zanzibarskie zoo 25 km w linii prostej od hotelu
Będąc na Zanzibarze koniecznie odwiedźmy zoo. Wycieczka będzie wspaniałą atrakcją dla najmłodszych - będą mogli dotknąć i pogłaskać zebrę i inne egzotyczne gatunki zwierząt, których nigdy nie zobaczą w żadnym innym miejscu na świecie. Bardzo lubianą przez dzieci atrakcją zoo jest przejażdżka na grzbiecie wielbłąda. Wizyta w zanzibarskim zoo to nie tylko zabawa - przede wszystkim to wyjątkowa lekcja przyrody przeprowadzona w atrakcyjny i bardzo lubiany przez dzieci sposób (przez zabawę do nauki), która na długo zapadnie w pamięci.

Zobacz więcej

Zanzibarskie zoo
Prison Island (Więzienna Wyspa) 28 km w linii prostej od hotelu
Prison Island (Więzienna Wyspa) to bardzo popularna atrakcja Zanzibaru. Jak sama nazwa wskazuje na wyspie było niegdyś więzienie, obecnie pozostały już po nim tylko mury. Nie dlatego jednak tak tłumnie przybywają tu turyści. Największą atrakcją wyspy są zamieszkujące ją gigantyczne żółwie sprowadzone z Seszeli w XIX w. Niektóre z nich osiągają wagę 400 kg i dożywają wieku 250 lat.

Zobacz więcej

Prison Island (Więzienna Wyspa)
Stone Town 29 km w linii prostej od hotelu
Stone Town to najstarsza dzielnica Zanzibaru, która została wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Na jej uliczkach zetkniemy się z mieszanką kultury arabskiej, afrykańskiej i indyjskiej. Koniecznie zwiedźmy: Pałac Cudów, Pałac Sułtana, dawny targ niewolników, stary fort oraz ruiny Pałacu Bargasha. Jeżeli chcemy zabrać ze sobą do domu upominek z Zanzibaru to Stone Town jest idealnym miejscem na takie zakupy.

Zobacz więcej

Stone Town
Rezerwat przyrody Jozani Forest 30 km w linii prostej od hotelu
Zanzibar to przede wszystkim egzotyczne gatunki zwierząt i roślin. Wszystkie je poznamy w rezerwacie przyrody Jozani Forest (największym leśnym obszarze na Zanzibarze). Czekają tu na nas wyjątkowe gatunki ptaków, monstrualne baobaby i fikusy. Przy odrobinie szczęścia zobaczymy małpę Red Colobus (żyjącą wyłącznie na Zanzibarze).

Zobacz więcej

Rezerwat przyrody Jozani Forest
Zanzibar Butterfly Centre 34 km w linii prostej od hotelu
Niedaleko Parku Jozani Forest znajduje się bardzo wyjątkowe miejsce na zanzibarskiej mapie - to Zanzibar Butterfly Centre, w którym spotkamy prawie 50 wyjątkowych gatunków motyli. Możliwość spotkania ich wszystkich z bardzo bliska będzie niezapomnianym doświadczeniem (szczególnie dla najmłodszych). Motylarium to jednocześnie ogromna hodowla prowadzona przez lokalnych farmerów i bardzo ważny element lokalnej gospodarki.

Zobacz więcej

Zanzibar Butterfly Centre

Pogoda

27°C
24°C
27°C
12

Przed podróżą

Wymagane jest szczepienie przeciwko żółtej febrze od cudzoziemców podróżujących z /przez kraje endemiczne. Zdecydowanie zalecana jest profilaktyka antymalaryczna oraz szczepienie przeciw żółtaczce zakaźnej. Rekomendowane jest także używanie wody przegotowanej (także do mycia zębów) oraz kupowanie wody i napojów butelkowanych.
SYTUACJA W UKRAINIE
W związku z obecną sytuacją władze Ukrainy zamknęły swoją przestrzeń powietrzną dla lotów cywilnych. Oznacza to, że samoloty, w tym także te o charakterze turystycznym nie przelatują nad terytorium tego kraju. Linie lotnicze zawiesiły czasowo połączenia z Ukrainą. Wszystkie loty będą realizowane alternatywnymi, bezpiecznymi trasami.

COVID-19
WYMAGANE DOKUMENTY
Formularz online na 24 godziny przed przylotem. Wygenerowany kod należy pokazać władzom na lotnisku w Tanzanii zobacz więcej.

ZASZCZEPIENI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie o ile podróżujący przedstawi certyfikat z kodem QR, poświadczający przyjęcie pełnego cyklu szczepień.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

OZDROWIEŃCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: tak PCR, maksymalnie na 72 godziny przed przylotem do Tanzanii.

Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

DZIECI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany dla dzieci do 12 roku życia. Starsze dzieci wymagają przedstawienia negatywnego wyniku testu PCR wykonanego maksymalnie na 72 godzin przed wylotem. Należy zabrać ze sobą wynik testu w formie papierowej lub elektronicznej w języku angielskim.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: tak PCR, maksymalnie na 72 godziny przed przylotem do Tanzanii.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

TRANZYT LUB WYLOT SPOZA POLSKI
Jeśli wylatujesz/wyjeżdżasz z innego kraju niż Polska lub korzystasz z tranzytu w innym państwie sprawdź aktualne warunki wjazdowego do tego państwa (możesz być objęty dodatkowymi restrykcjami). Szczegóły na: zobacz więcej.

AKTUALNOŚĆ INFORMACJI
Warunki wjazdowe często się zmieniają, dlatego prosimy o dodatkowe potwierdzanie ich aktualności na stronie internetowej MSZ: zobacz więcej.
Paszport musi być ważny co najmniej 6 miesięcy od chwili planowanego zakończenia pobytu w Tanzanii, dotyczy to także paszportów tymczasowych.

Obywatele Polski muszą posiadać wizę aby przekroczyć granicę i przebywać w Tanzanii. Wizę można uzyskać na głównych przejściach granicznych (w tym na lotnisku na Zanzibarze, na lotnisku w Dar es Salaam i na lotnisku Kilimandżaro) oraz przez Internet- zobacz więcej.

Koszt wizy turystycznej jednokrotnego wjazdu uzyskanej na przejściu granicznym i ważnej przez 90 dni to 50 USD. Na przejściach granicznych nie można uzyskać wizy wielokrotnego wjazdu.

Informacje prawne

W zakup i organizację imprezy turystycznej zaangażowanych jest kilka podmiotów. Mają one określone obowiązki.
Jako agent turystyczny, Wakacje.pl odpowiada za:

  • umieszczenie w serwisie ofert w brzmieniu nadanym i przekazanym wyłącznie przez organizatorów turystyki;
  • publikacje w serwisie komunikatów dotyczących rynku turystycznego w Polsce;
  • możliwość rezerwacji usługi lub miejsc w imprezie turystycznej za pośrednictwem serwisu oraz nabycie tych usług lub miejsc i dokonanie za nie płatności z wykorzystaniem usługi partnera;
  • doradztwo oraz dostarczanie indywidualnych informacji handlowych i ofert Użytkownikom, którzy skontaktowali się za pośrednictwem formularzy zawartych w serwisie lub z Konsultantem z wykorzystaniem kanałów podanych przez Użytkownika;
  • nawiązanie i utrzymanie kontaktu w celu przekazywania informacji związanych z wybranymi, w tym zarezerwowanymi, usługami i ofertami, oraz prowadzenie obsługi wynikającej z zawartych Umów;
  • komunikowanie treści, dokumentów i decyzji Operatorów Turystycznych (usługodawców), wspierając Użytkownika w zakresie wykonania Umowy zgodnie z jej założeniami;
  • rozpatrywanie reklamacji z zakresu własnej działalności i świadczonych Usług, w szczególności procesu sprzedaży – poprawności i jakości obsługi w procesie sprzedaży usług dostępnych w Ofercie Wakacje.pl oraz obsługi posprzedażowej.

Organizator (przedsiębiorca) odpowiada za:

  • dostarczanie do agenta ofert imprez turystycznych, w tym końcowej ceny usługi;
  • należyte wykonanie Umowy zawartej z Użytkownikiem;
  • rozpatrywanie reklamacji, których przedmiotem jest nienależyte wywiązanie się z Umowy przez Organizatora Turystyki.

Oferty prezentowane na serwisie pochodzą wyłącznie od przedsiębiorców.
Za zapewnienie metod płatności online w serwisie Wakacje.pl odpowiedzialny jest nasz partner płatności.