Aktualizujemy cenę
Trwa weryfikacja ceny
27
teren hotelu, basen
basen
zjeżdżalnia, dla dzieci
teren hotelu
teren hotelu, basen

Opis oferty

Region: Riwiera TureckaBiuro podróży (przedsiębiorca): Best ReisenKod oferty: WAK772888

Naszym zdaniem

Wysokiej klasy, nowoczesny i elegancki hotel 5-gwiazdkowy położony przy plaży. Mnóstwo atrakcji dla rodzin z dziećmi, zjeżdżalnie wodne, bogata oferta sportowa, wygodne pokoje, urozmaicona, wyśmienita kuchnia. Doskonały wybór dla wymagających gości na niezapomniane rodzinne wakacje.

Położenie

Przy piaszczysto-żwirkowej plaży z pomostem (leżaki, parasole i ręczniki plażowe bezpłatne), ok. 4km od centrum popularnego kurortu Belek, ok. 30km od portu lotniczego w Antalyi.

Wyposażenie

Przestronne lobby z całodobową recepcją, restauracja główna Pinea (kuchnia śródziemnomorska i turecka), restauracja z przekąskami Laila, restauracja z przekąskami na plaży, restauracje a la carte (meksykańska, z kuchnią dalekiego wschodu, rybna, turecka, włoska), 6 barów (m. in. na plaży, przy basenie, w lobby, w dyskotece), sklepiki, bezpłatne Wi-Fi na terenie hotelu i w pokojach. Płatne: pralnia, opieka lekarska, salon fryzjerski, sale konferencyjne.

Pokoje

Wszystkie pokoje są przestronne, jasne i nowocześnie urządzone. Na wyposażeniu: klimatyzacja, balkon, łazienka (prysznic, suszarka do włosów), telewizja satelitarna, minibar (uzupełniany w wodę i napoje bezalkoholowe), zestaw do parzenia kawy i herbaty, bezpłatne Wi-Fi, sejf, telefon (płatny).

Rodzaje pokoi

Economy Room - ekonomiczne z widokiem na ogród o powierzchni ok. 30m kw. Możliwość zakwaterowania maksymalnie 2 os. dorosłych i 1 dziecka.

Standard Room - standardowe z widokiem na ogród i basen o powierzchni ok. 30m kw. Możliwość zakwaterowania maksymalnie 3 os. dorosłych i 1 dziecka.

Family Room - rodzinne z widokiem na ogród o powierzchni ok. 45m kw. Składają się z 1 sypialni z salonem. Możliwość zakwaterowania maksymalnie 4 os. dorosłych i 1 dziecka. Pokoje rodzinne mogą być zlokalizowane w aneksie lub budynku głównym w zależności od dostępności.

Wyżywienie

Ultra All Inclusive - śniadania, obiady i kolacje w formie bufetu w restauracji głównej, późne śniadania, przekąski w ciągu dnia, popołudniowa kawa i ciasto, kolacje w restauracjach a la carte: tureckiej i dalekiego wschodu (wymagana rezerwacja), lokalne i niektóre importowane napoje alkoholowe i bezalkoholowe w wyznaczonych godzinach (bar w lobby czynny 24h). Płatne: świeżo wyciskane soki owocowe, restauracje a la carte: rybna, meksykańska, włoska.

Sport i rozrywka

Duży kompleks basenów, w tem basen z jacuzzi, 4 zjeżdżalnie wodne, basen kryty, fitness, boccia, rzutki, łucznictwo, siatkówka plażowa, kort tenisowy, animacje w ciągu dnia i wieczorem, pokazy wieczorne, dyskoteka. Płatne: centrum spa, sporty wodne na plaży, sprzęt do gry w tenisa i lekcje gry, sala gier (bilard, kręgle, kawiarenka internetowa).

Dla dzieci

Brodzik, miniclub (dla dzieci w wieku 4-12 lat), klub dla nastolatków (13-17 lat), mini disco, animacje, wysokie krzesełka w restauracji, łóżeczka niemowlęce na życzenie (w zależności od dostępności).

Uwagi

Obywatele RP mogą przebywać na terenie Turcji łącznie przez 90 dni. Paszport powinien być ważny co najmniej 6miesięcy od daty powrotu.

Od 19.04.2022 r. obywatele polscy mogą przylatywać do Turcji także na podstawie ważnego dowodu osobistego.

Cena zawiera

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi (w przypadku ofert z przelotem), transfer lotnisko-hotel-lotnisko (w przypadku ofert z przelotem), zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, anglojęzyczną telefoniczną opiekę lokalnego przedstawiciela, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

Zmiana świadczeń

Informujemy, że w rzadkich przypadkach hotele mogą zmienić warunki wyżywienia oraz oferty sportowo-rekreacyjnej bez wcześniejszej informacji (np. zamknięte bary na świeżym powietrzu, grill, część basenów zewnętrznych). Takie decyzje są uzależnione od obłożenia, pory roku, warunków pogodowych i wewnętrznych decyzji hotelu, na co nie mamy wpływu.

Powrót do polski

28marca 2022 r. zostały zniesione wszelkie ograniczenia w podróżowaniu do Polski. Nie ma obowiązku okazywania certyfikatu szczepienia, wykonywania testów i odbywania tzw. kwarantanny przyjazdowej.

https://www.gov.pl/web/koronawirus/aktualne-zasady-i-ograniczenia

http://https://strazgraniczna.pl/pl/aktualnosci/informacje-dla-podrozny/9081,Kwarantanna-po-przekroczeniu-granicy.html

Warunki wjazdu do kraju

Aktualnie (stan na maj 2023) wjazd do Turcji jest możliwy bez żadnych ograniczeń covidowych. Nie są wymagane certyfikaty szczepień, ozdrowieńca ani testy. Nie trzeba również wypełniać formularza lokalizacyjnego.

Cena nie zawiera

Podatków turystycznych i opłat klimatycznych pobieranych przy zakwaterowaniu (jeśli są wymagane), opłat wizowych (jeśli są wymagane) wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń (np. od kosztów rezygnacji i czy pakietów wyższego rzędu).

Covid

Ze względu na bardzo dynamicznie zmieniającą się ogólnoświatową sytuację związaną z epidemią Covid-19, hotel zastrzega sobie prawo do wprowadzenia obostrzeń i zmian dotyczących korzystania z infrastruktury hotelu oraz formuły wyżywienia zgodnej z wprowadzanymi wymogami i zasadami władz odwiedzanego kraju. Prosimy mieć na uwadze, że tego typu zamiany mogą być wprowadzone w trybie nagłym i bez wcześniejszego informowania organizatora. Różnice w opisie oferty wynikające z powyższej informacji nie stanowią podstawy reklamacyjnej. Dodatkowo, przed wyjazdem prosimy o zapoznanie się z komunikatem MSZ, przepisami wizowymi, paszportowymi dotyczącymi odwiedzanego kraju: https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych

Przelot liniami lotniczymi corendon airlines/ sun express/turkish airlines

Wszystkie oferty do Turcji oparte są o dynamiczne pakietowanie.

• Przelot liniami CORENDON AIRLINES

Bagaże zawarte w cenie - 20 kg bagaż rejestrowany + 8 kg bagaż podręczny.

Warunki przewozu linii lotniczych Corendon: https://www.corendonairlines.com/en/page/travel-information/rules-regulations/rules-for-tickets-and-reservations

• Przelot liniami SUN EXPRESS

Bagaże zawarte w cenie - 20 kg bagaż rejestrowany + 8 kg bagaż podręczny o maksymalnych wymiarach 55x40x20 cm.

Warunki przewozu linii lotniczych Sun Express: https://www.sunexpress.com/en/terms-conditions-sunexpress/

• Przelot liniami TURKISH AIRLINES

Bagaże w cenie - tylko bagaż podęczny, 1 sztuka o maksymalnym rozmiarze 55x40x23 cm (szerokość x długość x wysokość) do 8 kg.

Bagaż rejestrowany 1 sztuka do 23 kg za dodatkową opłatą 250 zł. Zalecamy kupno bagażu rejestrowanego w trakcie dokonywania rezerwacji. Po potwierdzeniu rezerwacji(wykupieniu biletów u przewoźnika) brak jest możliwości dukupienia bagażu rejestrowanego. Jest to możliwe tylko na lotnisku przed wylotem wg taryf za kg obowiązujących w liniach Turkish Airlines.

Warunki przewozu linii lotniczych Turkish: https://www.turkishairlines.com/

Przy rezerwacjach założonych na wyloty do Turcji liniami Corendon Airlines, Turkish Airlines, Sun Express i Enter Air obowiązują warunki anulacji, zmiany danych uczestników zgodne z warunkami przewoźnika. Nie mają zastosowania warunki rezerwacji dla przelotów czarterowych.

Podróżni z paszportem innym niż polski

Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.

Oferta pakietowana dynamicznie

W przypadku ofert pakietowanych dynamicznie (przeloty liniami rejsowymi i tzw. "low costami") cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych.

W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.

Wyjazd osoby małoletniej z osobą trzecią

Na podróż dziecka z osobą trzecią, szczególnie poza strefę Schengen, zalecamy wziąć pisemną zgodę rodziców/ opiekunów prawnych. Funkcjonariusze służb na granicy czasami proszą o okazanie takowej zgody. Jest ona niezbędna również ze względu na konieczność np. decydowania o opiece medycznej lub w przypadku wyrobienia dokumentu po utracie paszportu. Zgoda taka powinna być potwierdzona notarialnie z tłumaczeniem przysięgłym na język angielski. Zdarza się także, że hotel prosi o okazanie takiej zgody przy zameldowaniu.

Warunki uczestnictwa

Wybierz pokój i godziny lotów

Nowość
Wybierz pokój i sprawdź podany obok rozkład lotu. Czasami zdarza się, że godziny lotów się zmieniają. Jeśli tak się stanie – poinformujemy Cię o tym.

Economy 2 adults

2 dorosłych

Ultra all inclusive
WylotSunExpress, XQ 421
18:40
22:40
WAW · 13.06 (Wt.)Warszawa - Chopin
AYT · 13.06 (Wt.)Antalya
Przylot
15:45
17:45
AYT · 20.06 (Wt.)Antalya
WAW · 20.06 (Wt.)Warszawa - Chopin
11 012 zł
za pokój

Standard 2 adults

2 dorosłych

Ultra all inclusive
WylotSunExpress, XQ 421
18:40
22:40
WAW · 13.06 (Wt.)Warszawa - Chopin
AYT · 13.06 (Wt.)Antalya
Przylot
15:45
17:45
AYT · 20.06 (Wt.)Antalya
WAW · 20.06 (Wt.)Warszawa - Chopin
11 164 zł
za pokój

Family 2 adults

2 dorosłych

Ultra all inclusive
WylotSunExpress, XQ 421
18:40
22:40
WAW · 13.06 (Wt.)Warszawa - Chopin
AYT · 13.06 (Wt.)Antalya
Przylot
15:45
17:45
AYT · 20.06 (Wt.)Antalya
WAW · 20.06 (Wt.)Warszawa - Chopin
16 136 zł
za pokój

Warto dokupić

Aktualizujemy parametry oferty
Tylko u nasPromesa Pewne Wakacje gratis i szeroki pakiet ubezpieczeń.

Atrium Park wielopoziomowy, Al. Jerozolimskie 148 02-326 Warszawa

350
za 1 auto
1 auto
Data od
13.06.2023
Data do
20.06.2023
350
za 1 auto

Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji i leczeniem COVID-19 AXA ASSISTANCE

185
za wycieczkę
185
za wycieczkę
Dołóż ubezpieczenie do koszyka, warto!

70%

naszych klientów decyduje się na zakup ubezpieczenia

zero ryzyka

Ubezpieczenie Kosztów Rezerwacji chroni Cię, jeśli zachorujesz na COVID-19

od 80 tys. do 8 mln €

kosztów leczenia zostanie pokrytych, jeśli zdarzy Ci się COVID-19 w trakcie wakacji

Wycieczka11 012

Cena całkowita

11 012
Do zapłaty teraz11 012

Kup od razu! Najlepsze pokoje szybko się wyprzedają.

lub

Opinie

Filtrowanie
Typ podróżującego
WszystkieSingielRodzina z dziećmiParaGrupa znajomych50+
Czas podróży
DowolnyMarzec - MajCzerwiec - SierpieńWrzesień - ListopadGrudzień - Luty
Opinie tylko ze zdjęciami
Sortuj po:
Data pobytu - ostatnie
Data pobytu - ostatnieNajwyższa ocena
Wyświetlono 5 z opinii
Natalia
Klient Wakacje.pl
Maj 2023 ·

Grupa znajomych

Dodano: 07.05.2023
10
Bardzo fan t hotel dla każdego .zarówno rodziny z dziećmi jak i pary czy osoby starsze znajda coś dla siebie . Baseny zjeżdżalnie i blisko plaża . Bez problemu leżaki . Zajęcia wieczorne potańcówki przy muzyce na żywo , karaoke , występy . Bardzo dobre jedzenie .
ZaletyBardzo smaczne jedzenie . Duży wybór . Przestronna restauracja pozwalała bez problemu z szukaniem wolnego stolika zjeść posiłek . Amatorzy nocnego jedzenia będą zadowoleni . BRdzo ładne pokoje . Czysto .
WadyNie ma co szukać na sile minusów ba tydzień pobytu myśle ze bez większych problemów .
Czytaj więcej
Czy ta opinia była pomocna?
0
0

CompetitionDesktopBanner
Elżbieta
Klient Wakacje.pl
Maj 2023 ·

50+

Dodano: 27.05.2023
8.4
Pozytywnie dużo atrakcji miła obsługa bardzo dbanie o czystość w hotelu jak również na zewnątrz i nad morzem
ZaletyMiła obsługa o czystość
WadyNie mam zastrzeżeń
Czytaj więcej
Czy ta opinia była pomocna?
0
0

Gabriela
Klient Wakacje.pl
Kwiecień 2023 ·

Rodzina z dziećmi

Dodano: 19.04.2023
9.1
Mam same pozytywne wrażenia po odwiedzeniu hotelu Atlantis. Bardzo czyste pokoje, regularnie sprzątane, wymieniane ręczniki oraz napoje. Personel bardzo pomocny i sympatyczny i dyskretny. Np. przy organizacji transferu z lotniska oraz urodzin jednego z członków naszej wycieczki (tort, ubranie stołu, szampan). Przestrzenie wspólne zadbane i sprzątane na bieżąco. Strefa saun i hammamu bardzo przyjemna, czysta i pachnąca. Posiłki bardzo smaczne i urozmaicone. Myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie. Jedyny minus to bardzo ograniczona oferta ryb oraz owoców morza. Natomiast desery to klasa sama w sobie. Przyrządzane z dbałością o szczegóły zarówno estetyczne, jak i smakowe, w tym trzeba podkreślić, że cukier tylko w ilościach koniecznych. Nie sposób poczęstować się wszystkimi słodkościami nawet w ciągu tygodnia. Strefa zewnętrzna pełna udogodnień oraz zacisznych kącików. Strefa basenowa imponująca. Strefa odpoczynku w ogrodzie rewelacyjna. Dostęp do plaży prosto z hotelu. Leżaki i ręczniki plażowe na miejscu. Kilka punktów gastronomicznych na zewnątrz zaspakaja apetyt na napoje ciepłe, zimne oraz przeróżne przekąski. Wspaniałe miejsce do wypoczynku w tym okresie, w którym byłam. Polecam jogę ze Swietłaną.
ZaletyCzysty, zadbany. Przyjazny personel. Odrębna strefa w jadalni dla małych dzieci ( stoliki, menu). Strefa z daniami dla osób z dietą ( same gotowane potrawy i bez przypraw). Wspaniałe wypieki!!! Piękna strefa zewnętrzna dla odpoczynku. Bardzo pracowity personel.
WadyWieczorne animacje - nieco nudne ten obszar do poprawy w tej klasie hotelu. Może w sezonie jest lepsza oferta. Mocno ograniczone menu: ryby i owoce morza. Drinki nie koniecznie zawartość zgodna z nazwą:).
Czytaj więcej
Czy ta opinia była pomocna?
2
0

Małgorzata
Klient Wakacje.pl
Kwiecień 2023 ·

Grupa znajomych

Dodano: 21.04.2023
9.6
+3
Bardzo zadbany i nowoczesny hotel pyszne i różnorodne jedzenie.
ZaletyRewelacyjna i miła obsługa
WadyBrak
Czytaj więcej
Czy ta opinia była pomocna?
0
0

Jacek
Kwiecień 2023 ·

Para

Dodano: 22.04.2023
9.9
I klasa pod każdym względem: czystość, świetna obsługa, znakomita kuchnia, dobre animacje, wieczorne występy na wysokim poziomie, ogromnie dużo miejsc do spędzania czasu w różnych zakątkach w cieniu i na słońcu. Niestety jednak dominuje język rosyjski. Hotel wspaniały dla rodzin z dziećmi. Tyle atrakcji dla maluchów i starszych dzieci nie widziałem nigdzie. Polecam więc bardzo rodzinom z maluchami. Dorosłym mniej, chyba, że ktoś lubi wyścigi w restauracji i wrzaski.
ZaletyNa najwyższe pochwały zasługuje kuchnia. Rzadko można spotkać aż taką różnorodność, codziennie zmieniającego się menu. Pracownicy, wszyscy pracownicy bardzo sympatyczni. I te różne zakamarki mniej bardziej dyskretne są wielką zaletą hotelu
WadyBył tylko jeden minus, niezależny od hotelu, czyli biuro podróży, które w dniu wyjazdu kazało nam czekać na transfer lobby od godziny 20, z czego zrobiło się trzy i pół godziny, pomimo to, że mieliśmy wykupiony pokój wykupiony do następnego dnia i można było spokojnie ten czas inaczej spędzić. Ale ten jeden zgrzyt, niezależny od hotelu, nie psuje ogólnego zadowolenia. Wiemy tylko , z kim nie należy się zadawać na przyszłość
Czytaj więcej
Czy ta opinia była pomocna?
0
0

Opinia zmoderowana przez Wakacje.pl


Mapa

Wodospady Kursunlu 30 km w linii prostej od hotelu
Wodospady Kursunlu to doskonały przerywnik od plażowania w promieniach gorącego słońca, orzeźwiający dla ciała i ożywczy dla duszy widok przepięknych wód spływających w otoczeniu malowniczego lasu piniowego. Miejsce to pozwala wyciszyć zmysły, delektować się urokami natury i zrobić mnóstwo pamiątkowych zdjęć, które przez długie lata przywoływać będą miłe wspomnienia. Wodospady Kursunlu znajdują się na rzece Aksu, która wypływa z gór Taurus i wpada do Morza Śródziemnego. Unikalny klimat, bajeczna flora i fauna, oryginalne formacje geologiczne oraz urzekająca zielonkawo-turkusowa woda sprawiły, że miejsce to od roku 1991 znalazło się pod ochroną Parku Narodowego. Do wodospadu można zejść po śliskich, kamiennych stopniach lub podziwiać go z otaczających atrakcję drewnianych platform.

Zobacz więcej

Wodospady Kursunlu
Kanion Koprulu 41 km w linii prostej od hotelu
Malowniczy Kanion Koprulu osadzony jest w rozległym paśmie górskim Tauros, a podziwiać ten cud natury można płynąc po rzece Kopru - o zjawiskowym, szmaragdowym kolorze wody. Kanion, który znajduje się na terenie Parku Narodowego, przyciąga rzesze urlopowiczów nie tylko z Riwiery Tureckiej. Jego długość wynosi aż 14 km, a ściany sięgają w niektórych momentach 400 m wysokości! Zachwycająca panorama gór i lasów, jaką można podziwiać przemierzając ten najdłuższy kanion w Turcji i jeden z największych na świecie, pozostawia niezatarte wspomnienia na długie lata. Olbrzymie wrażenie robi także starożytny most Oluklu Kopru - wciąż czynne cudo architektury o zaledwie 2-metrowej szerokości. Znajduje się on na trasie wycieczki wzdłuż Kanionu Koprulu, spod którego często startują też spływy pontonowe. Kanion Koprulu to idealna propozycja na rodzinny wypad i przerwę w plażowaniu!

Zobacz więcej

Kanion Koprulu
Jaskinia Damlatas 87 km w linii prostej od hotelu
Jaskinia Damlatas znajduje się na terenie Alanyi - najsłynniejszego kurortu Riwiery Tureckiej, nieopodal znanej Plaży Kleopatry, po której stąpała podobno sama królowa Egiptu. Jaskinia została odkryta w roku 1948, jednak badacze oszacowali jej wiek aż na 15 tysięcy lat. Została ukształtowana poprzez obfite opady deszczu, które przyczyniły się do powstania charakterystycznych stalaktytów, z jakich woda nadal kapie przez kilka miesięcy w roku, stąd też nazwa jaskini - "kapiący kamień". Do jaskini prowadzi 50-metrowy tunel, główna komora ma wysokość 15 m, a jej dno znajduje się już poniżej poziomu morza. W jaskini panuje specyficzny mikroklimat - ciśnienie 1013 hPa, znacznie podwyższone stężenie dwutlenku węgla w powietrzu, wilgotność na poziomie 98% i stała temperatura w wysokości 22 st. C. Warunki te - w połączeniu z dużą jonizacją - sprawiają, że powietrze w jaskini wykazuje właściwości lecznicze.

Zobacz więcej

Jaskinia Damlatas
Finike 103 km w linii prostej od hotelu
Finike to niewielkie miasteczko, które swoją popularność zawdzięcza nie tylko wspaniałym plażom skąpanym w turkusowym morzu, ale również z bogatego dziedzictwa kulturowego i magicznej przyrodzie. Niedaleko Finike znajduje się amfiteatr z okresu rzymskiego panowania oraz liczne grobowce i sarkofagi. Fantastyczne piaszczysto-żwirowe plaże niewątpliwie podnoszą atrakcyjność tego miejsca, które ma wielu stałych turystów, ale jest też chętnie wybieranym przystankiem żeglarzy. W pobliżu znajdują się ważne obszary lęgowe żółwi, a szczęściarze mogą nawet spotkać tu rzadki gatunek foki - mniszkę śródziemnomorską. Z Finike łatwo jest dotrzeć m.in. do jaskini Suluin, do słynnej Antalyi czy na przylądek Gelidonya, gdzie można zobaczyć wrak statku fenickiego z XIII w. p.n.e.

Zobacz więcej

Finike

Pogoda

29°C
20°C
25°C
15

Przed podróżą

Szczepienia nie są wymagane.
SYTUACJA W UKRAINIE
W związku z obecną sytuacją władze Ukrainy zamknęły swoją przestrzeń powietrzną dla lotów cywilnych. Oznacza to, że samoloty, w tym także te o charakterze turystycznym nie przelatują nad terytorium tego kraju. Linie lotnicze zawiesiły czasowo połączenia z Ukrainą. Wszystkie loty będą realizowane alternatywnymi, bezpiecznymi trasami.

COVID-19
WYMAGANE DOKUMENTY
Brak wymaganych formularzy.

ZASZCZEPIENI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

OZDROWIEŃCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

DZIECI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

TRANZYT LUB WYLOT SPOZA POLSKI
Jeśli wylatujesz/wyjeżdżasz z innego kraju niż Polska lub korzystasz z tranzytu w innym państwie sprawdź aktualne warunki wjazdowego do tego państwa (możesz być objęty dodatkowymi restrykcjami). Szczegóły na: zobacz więcej.

AKTUALNOŚĆ INFORMACJI
Warunki wjazdowe często się zmieniają, dlatego prosimy o dodatkowe potwierdzanie ich aktualności na stronie internetowej MSZ: zobacz więcej.
Od 19.04.2022 r. Polacy mogą wjechać do Turcji na podstawie ważnego dowodu osobistego lub paszportu - oba dokumenty muszą być ważne ważne minimum 5 miesięcy od dnia wjazdu do Turcji. Dokument nie może być uszkodzony. Dane na nim powinny być wyraźne. Uszkodzenia dokumentu, nieczytelne dane i pieczątki mogą spowodować uruchomienie uciążliwej procedury wyjaśniającej lub cofnięcie z granicy.

Polaków nie obowiązują wizy do Turcji, jeśli pobyt nie przekracza 90 dni.

Informacje prawne

W zakup i organizację imprezy turystycznej zaangażowanych jest kilka podmiotów. Mają one określone obowiązki.
Jako agent turystyczny, Wakacje.pl odpowiada za:

  • umieszczenie w serwisie ofert w brzmieniu nadanym i przekazanym wyłącznie przez organizatorów turystyki;
  • publikacje w serwisie komunikatów dotyczących rynku turystycznego w Polsce;
  • możliwość rezerwacji usługi lub miejsc w imprezie turystycznej za pośrednictwem serwisu oraz nabycie tych usług lub miejsc i dokonanie za nie płatności z wykorzystaniem usługi partnera;
  • doradztwo oraz dostarczanie indywidualnych informacji handlowych i ofert Użytkownikom, którzy skontaktowali się za pośrednictwem formularzy zawartych w serwisie lub z Konsultantem z wykorzystaniem kanałów podanych przez Użytkownika;
  • nawiązanie i utrzymanie kontaktu w celu przekazywania informacji związanych z wybranymi, w tym zarezerwowanymi, usługami i ofertami, oraz prowadzenie obsługi wynikającej z zawartych Umów;
  • komunikowanie treści, dokumentów i decyzji Operatorów Turystycznych (usługodawców), wspierając Użytkownika w zakresie wykonania Umowy zgodnie z jej założeniami;
  • rozpatrywanie reklamacji z zakresu własnej działalności i świadczonych Usług, w szczególności procesu sprzedaży – poprawności i jakości obsługi w procesie sprzedaży usług dostępnych w Ofercie Wakacje.pl oraz obsługi posprzedażowej.

Organizator (przedsiębiorca) odpowiada za:

  • dostarczanie do agenta ofert imprez turystycznych, w tym końcowej ceny usługi;
  • należyte wykonanie Umowy zawartej z Użytkownikiem;
  • rozpatrywanie reklamacji, których przedmiotem jest nienależyte wywiązanie się z Umowy przez Organizatora Turystyki.

Oferty prezentowane na serwisie pochodzą wyłącznie od przedsiębiorców.
Za zapewnienie metod płatności online w serwisie Wakacje.pl odpowiedzialny jest nasz partner płatności.