Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

Titanic Deluxe

Kod oferty: WAK210285
Kod oferty: WAK210285
obiektbasenkids clubbasenrecepcja / lobbypokójrestauracjalobby barteren hotelurozrywkasiłowniasiłowniaobiekt, plażaplaża
obiekt
basen
kids club
basen
recepcja / lobby
COVID-19
Uwaga! Do wylotu zostało mniej niż 48 godzin. Przypominamy, że wciąż obowiązują restrykcje i dodatkowe wymagania (np. obowiązkowe testy dla osób bez szczepienia). Sprawdź tutaj, jakie warunki wjazdu obowiązują w przypadku tej oferty i czy zdążysz się przygotować.

Nasi klienci docenili

 • Pamukkale - jeden z najwspanialszych cudów natury - słynne wapienne tarasy kształtowane już od 14000 lat.
 • Hotele z bogatą ofertą rekreacyjno-wypoczynkową, położone blisko plaży, świetnie skomunikowane z centrum miasta.
 • Plaże i zatoki tej okolicy są rajem dla plażowiczów i entuzjastów sportów wodnych.
 • Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

  Opis oferty

  Region: Riwiera TureckaOrganizator: Coral TravelKod oferty: WAK210285
  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Opinie dodane przez

  10
  Grzegorz Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Maj 2019Para
  Super Perfekcja .Najlepsze wczasy jakich doświadczyliśmy.
  ZaletySuper Hotel
  Wadybrak wad

  9.8
  Paulina Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Lipiec 2018Rodzina z dziećmi
  Fantastyczny, piękny i czysty hotel. Bardzo miła obsługa, Jedzenie przepyszne podawane w formie bufetu. Baseny i zjeżdżalnie super. Fajnie zorganizowane wieczorki z różnymi atrakcjami zarówno dla najmłodszych i starszych wczasowiczów. Na terenie hotelu sklepiki. Do morza był kawałek drogi ale z hotele kursowały stateczki, które przewoziły wczasowiczów na prywatną plażę należąca do hotelu. Tam również był bar z ciepłym i zimnym jedzeniem, napojami, leżaki i zwierzęta mała atrakcja dla dzieci :) Gorąco polecam :) My napewno tam wrócimy
  9.7
  Piotr Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Maj 2016Para
  Posiłki doskonale i bardzo zróżnicowane. Osobno sale dla osób z dziećmi i bez dzieci. Doskonała obsługa. Wybór markowych alkoholi i doskonale drinki przyrządzane w pubie. Dowóz na plażę oddzielona od hotelu polem golfowym łodziami. Przy plaży fajna restauracja , bary a dodatkowy przy leżakami lodówki z zimnym napojami z których Można samodzielnie brać napoje. Generalnie wszystko perfect.
  ZaletyPod każdym względem prawdziwe pięć gwiazdek i to europejskich
  WadyBrak

  10
  Klaudia
  Pobyt - Maj 2016Grupa przyjaciół
  Hotel świetny, piękne pokoje, czysty, sprzatany dokładnie. Duzy kompleks w którym jest wszystko!!!
  ZaletyNowy hotel otwarty w 2016 roku! rewelacyjny pod każdym wzgledem
  WadyBRAK!

  Mapa

  Pogoda

  34°C
  23°C
  25°C
  12

  Przed podróżą

  ZASZCZEPIENI
  - Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
  - Test: nie jest wymagany o ile podróżujący przedstawi unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
  - Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
  - Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje - należy posiadać unijny certyfikat COVID.

  OZDROWIEŃCY
  - Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
  - Test: nie jest wymagany o ile podróżujący przedstawi unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument, przeczytaj o nim).
  - Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
  - Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje - należy posiadać unijny certyfikat COVID.

  DZIECI
  - Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
  - Test: nie jest wymagany dla dzieci do 6 roku życia. Starsze dzieci wymagają przedstawienia unijnego certyfikatu COVID (nie wiesz co to za dokument, przeczytaj o nim) lub wykonania testu. Akceptowanymi testami są: PCR wykonany najwcześniej 72 h przed przylotem lub antygenowy wykonany najwcześniej 48 h przed wylotem.
  - Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
  - Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje dzieci do 12 roku życia, które podróżują pod opieką dorosłych, którzy są zaszczepieni przeciwko COVID-19 lub przedstawili negatywny wynik testu na COVID-19. Dzieci powyżej 12 roku życia, które nie są zaszczepione zobowiązane są odbyć 10 dniową kwarantannę, z której mogą być zwolnieni wykonując test PCR lub antygenowy: nie wcześniej niż 48 godz. przed przekroczeniem granicy Polski lub nie później niż 48 godz. po przekroczeniu granicy Polski.

  POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
  - Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
  - Test: Należy wykonać jeden z testów: PCR - najwcześniej 72 h przed przylotem, antygenowy - najwcześniej 48 h przed wylotem oraz przedstawić jego wynik na unijnym certyfikacie COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
  - Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
  - Kwarantanna po powrocie: tak - 10 dni. Aby być zwolnionym z kwarantanny należy wykonać test PCR lub antygenowy: nie wcześniej niż 48 godz. przed przekroczeniem granicy Polski lub nie później niż 48 godz. po przekroczeniu granicy Polski.

  WYMAGANE DOKUMENTY
  Elektroniczny formularz zgłoszenia podróżnego (Traveler Entry Form), który należy wypełnić na 72 h przed wylotem następnie wydrukować, bądź posiadać przy sobie wersję elektroniczną zobacz więcej

  TESTY W SUPERCENIE!
  Jeśli potrzebujesz testu, możesz szybko i tanio zamówić go przez Wakacje.pl. W ofercie są zarówno testy przed wyjazdem za granicę z zaświadczeniem w języku angielskim, jak i testy po powrocie do Polski. Przeczytaj więcej o tym, jak skorzystać z szybkich testów na COVID-19 w supercenie.
  Do Turcji Polacy mogą wjechać za okazaniem paszportu. Dokument powinien być ważny minimum 150 dni licząc od dnia pierwszego wjazdu do Turcji oraz musi być w dobrym stanie. Wszelkie uszkodzenia mechaniczne dokumentu, zamazane wizy, dane osobowe, niewyraźne pieczątki mogą spowodować uruchomienie uciążliwej procedury wyjaśniającej lub cofnięcie z granicy.
  Od 2 marca 2020 r. w Turcji dla Polaków wizy zostały zniesione. Zwolnienie z obowiązku posiadania wizy turystycznej obowiązuje do 90 dni w ciągu 180 dni od daty pierwszego wjazdu.
  Szczepienia nie są wymagane.