Bardzo dobry42 opinie90% poleceń
8.6
Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ

Grand Seker

Kod oferty: WAK182755
Last minute
Kod oferty: WAK182755
teren hotelu, basen, aquaparkrecepcja / lobbypokój, 1SQ, 31R, 1C2, A6E, BF4, 1GX, 1R3, 001pokój, 1SQ, 31R, 1C2, A6E, BF4, 1GX, 1R3, 001, F56, 1S5, 13C, 32Upokój, ED7, 093, B99, 002pokój, łazienkarestauracjasale konferencyjnesport i rekreacja, siłowniadla dzieci, plac zabaw, kids clubdla dzieci, plac zabawplaża
teren hotelu, basen, aquapark
recepcja / lobby
pokój, 1SQ, 31R, 1C2, A6E, BF4, 1GX, 1R3, 001
pokój, 1SQ, 31R, 1C2, A6E, BF4, 1GX, 1R3, 001, F56, 1S5, 13C, 32U
pokój, ED7, 093, B99, 002

Nasi klienci docenili

 • Atrakcje dla amatorów wodnych kąpieli: 3 baseny (w tym jeden ze zjeżdżalniami) oraz 2 brodziki dla najmłodszych.
 • Tylko 300 m do prywatnej, piaszczystej plaży - jednej z najładniejszych na Riwierze Tureckiej.
 • Bogaty program hotelowych animacji dziennych i wieczornych - m.in. 1 raz w tygodniu organizowany jest wieczór turecki.
 • Wysoki poziom obsługi hotelowej.
 • Opis oferty

  Region: Riwiera TureckaOrganizator: RainbowKod oferty: WAK182755

  Opis oferty

  Położenie

  Hotel położony w turystycznym regionie Evrenseki ok. 7km od Side, ok. 13km od Manavgat (dogodny dojazd lokalnym transportem), ok.58km od lotniska w Antalyi. Hotel składa się z siedmiu budynków położonych w przepięknym, zadbanym ogrodzie.

  Plaża

  Hotel zlokalizowany w odległości ok. 300m od prywatnej, piaszczystej plaży (jedna z najładniejszych plaż na Riwierze). Leżaki i parasole na plaży bezpłatne.

  Do dyspozycji gości

  Recepcja, lobby, 7 wind. Restauracja główna, brak restauracji ala carte, bary: lobby bar, bar w restauracji, przy basenie i bar przy plaży. 3 baseny w tym jeden ze zjeżdżalniami (czynne w określonych godzinach), 2 brodziki, leżaki i parasole przy basenie i na plaży bezpłatnie, ręczniki kąpielowe (pobranie i wymiana płatna ok. 0,5 EUR/ręcznik).

  Wyżywienie

  All inclusive: śniadanie (07:30-09:30), lunch (12:30-14:00), obiadokolacja (18:30-20:30), przekąski w snack barze (11:00-17:00), lunch na plaży (12:00-14:00), ciastka, kawa, herbata: w hotelu (10:30-17:00), na plaży (11:00-15:30), nocna przekąska (21:00-07:30) Lokalne napoje bezalkoholowe i alkohole (10:00-24:00) oraz w barze na plaży (10:00-17:00). Po 24:00 konsumpcja płatna dodatkowo.

  Program sportowy i animacyjny

  Hotel prowadzi bogaty program animacji dziennych i wieczornych, 1 raz w tygodniu organizowany jest wieczór turecki. Korty tenisowe (wymagana rezerwacja, wypożyczenie sprzętu ok 5 EUR.), boisko sportowe (koszykówka, siatkówka), tenis stołowy, rzutki, szachy, aerobik, siłownia, plac zabaw dla dzieci. Za opłatą: centrum SPA. Dla dzieci: plac zabaw.

  Internet

  W lobby Internet Wi-Fi bezpłatny, w pokojach płatny (ok. 2 EUR/dzień).

  Naszym zdaniem

  Hotel polecamy szczególnie rodzinom z dziećmi ze względu na świetne animacje, infrastrukturę rekreacyjną, duży ogród, spokojną okolicę i przepiękną plażę. Hotel słynie z dobrej, urozmaiconej kuchni. Hotel w ofercie od wielu sezonów, cieszy się dobrymi opiniami wśród naszych Klientów.

  Strona www

  Www.grandsekerhotel.com.tr

  Opinie klientów

  Program

  Dzień pierwszy

  Wyloty z Polski. Zbiórka przy stanowisku odpraw Rainbowna poszczególnych lotniskachna 2 godziny przed wylotem samolotu. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na www.stronie operatora.

  Dni od drugiego do przedostatniego

  Czas na wypoczynek, kąpiele morskie i słoneczne, udział w wycieczkachlokalnych itp.

  Dzień ostatni

  Wykwaterowanie z hotelu, transfer na lotnisko, powrót do Polski.

  Uwagi do programu

  Na terenie Turcji obowiązuje wymóg noszenia maseczek w przestrzeniach ogólnodostępnych i środkach transportu (transfery, transport publiczny).

  Wrestauracjach lokalnych obowiązuje 50% obłożenia.

  "

  świadczenia

  Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem, opłaty lotniskowe, transfery lotnisko-hotel-lotnisko, 7, 10, 11 lub 14 rozpoczętych dób hotelowych, wyżywienie wg opisu zakwaterowania, opiekę polskiego rezydenta (w przypadku hoteli położonych w rejonie Kemer kontakt z rezydentem odbywa się telefonicznie), ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, Assistance i bagaż).

  Cena podstawowa nie obejmuje: wycieczek lokalnych, posiłków i napoi innych niż wymienione w opisie wyżywienia przy każdym z hoteli, innych wydatków osobistych oraz wizy tureckiej.

  Uprzejmie informujemy że od dnia 26.04.2019 w Turcji nie są honorowane banknoty o nominale 500 EUR. W związku z tym nie będzie możliwości opłacania pakietów płatnych pilotowi oraz wycieczek lokalnych banknotami o tym nominale. Prosimy o poinformowanie Klientów.

  Ze względu na COVID-19 niektóre udogodnienia/atrakcje/serwis hotelu mogą działać w ograniczonym czasie i/lub mogą być wyłączone z oferowania

  Wycieczki lokalne

  Wycieczki lokalne

  RIWIERA TURECKA PAMUKKALE - cena ok. 63 EUR Całodzienna wycieczka do niezwykłego Pamukkale, ze względu na kolor zwanego Bawełnianą Twierdzą. To niezwykła, tworząca się od 14 tys. lat, kaskada białych, wapiennych tarasów i naturalnych basenów, napełnionych wodą z gorących źródeł. Cały teren stanowi Park Narodowy wpisany na listę światowego dziedzictwa przyrodniczego UNESCO. Następnie spacer po ruinach Hierapolis - antycznego uzdrowiska. Zachowało się tu wiele zabytków z czasów rzymskich: Wielkie Łaźnie z II w. n.e., ulica Frontiniusa o długości ok. 1km, świątynia Apolla, święta sadzawka, teatr rzymski i inne.

  ZAKUPY W ALANYI LUB SIDE - To propozycja dla tych z Państwa, którzy chcą się przekonać, ile jest prawdy w opowieściach o niezwykłym kunszcie tureckich złotników, wytwórców konfekcji skórzanej oraz tekstylnej. Odwiedziny w salonach złotniczym i wyrobów skórzanych dadzą możliwość zrobienia zakupów nawet najbardziej wybrednym. Kolejnym punktem programu będzie wizyta w sklepie z tekstyliami. W chwilach, w których uda się Państwa oderwać od targowania, pilot chętnie podzieli się z Państwem wiadomościami o regionie, jego historii i współczesności. Znajdziemy oczywiście czas, by pokazać naszym gościom najpiękniejszą panoramę miasta.

  KAPADOCJA - cena ok. 137 EUR Fascynująca 2-dniowa wyprawa do początków chrześcijaństwa, do "krainy księżycowych" formacji skalnych i podziemnych miast. To wyjątkowa okazja, aby poznać przyrodę, kulturę i historię Turcji. W drodze do Kapadocji wizyta w Konyi, gdzie zwiedzać będziemy Muzeum Mevlany - założyciela Zakonu Tańczących Derwiszy. Odwiedzimy także największy w Turcji Karavanseray pochodzący z XIII w. Po przybyciu do Kapadocji zwiedzanie jednego z największych miast podziemnych w Kaymakli. Następnego dnia wyjazd do Goreme, gdzie zobaczymy słynne kościoły wykute w skałach. W programie także postoje na punktach widokowych.

  PERŁY STAROŻYTNEJ PAMFILII - cena ok. 60 EUR Wycieczka, dzięki której poznacie Państwo niesamowitą historię Turcji oraz piękno tutejszej przyrody. Podczas naszej wyprawy odwiedzimy Perge - nazywane też "małym Efezem", gdzie znajdują się ruiny jednego z najlepiej zachowanych miast hellenistycznych. Następnie odwiedzimy Park Narodowy Kurş unlu zachwycający wspaniałymi wodospadami i niezliczonymi gatunkami egzotycznych ptaków i roślin. To właśnie tutaj będzie czas, aby odpocząć od upałów i nabrać sił na zwiedzanie najlepiej zachowanego teatru starożytnego w południowej Turcji - teatru w Aspendos, w którym do dnia dzisiejszego odbywają się koncerty.

  HAMAM - cena ok. 25 EUR Hamam, czyli łaźnia turecka, jest spadkobiercą najlepszych tradycji term rzymskich - instytucji niezbędnej niegdyś w każdym mieście, ulubionego miejsca rozrywki starożytnych Rzymian, Greków i Bizantyjczyków. Z czasem łaźnie tak mocno wrosły w krajobraz tureckich miast, iż dzisiaj większość Turków nie zdaje sobie sprawy z ich starożytnego rodowodu. W samych łaźniach czas zmienił jednak niewiele. Hamam to w tym samym stopniu relaks dla ciała i ducha. Sauna, kąpiele i masaże upływają w miłej atmosferze żartów i pogawędek. W pięknych marmurowych wnętrzach czekają nas między innymi: mycie i peeling specjalną rękawicą "kese", łaźnia parowa, polewanie zimną i gorącą wodą, masaż w pianie i w olejkach. Wizyta w Hamamie to zawsze jedno z tych najmilszych wspomnień z pobytu w Turcji.

  ZIELONY KANION - cena ok. 55 EUR Rejs po Zielonym Kanionie to fantastyczna wyprawa dla wszystkich tych, którzy cenią ciszę, spokój, lubią wypoczywać na łonie natury oraz podziwiać bajkowe krajobrazy. Będziemy delektować się szmaragdowym kolorem czystego jeziora (turkusowa barwa wody jest efektem rozpuszczonych związków wapnia) i błękitem nieba. Jezioro otoczone jest pasmem gór, na którym zobaczyć można pasące się kozice. Dla ochłody zatrzymamy się na kąpiel w krystalicznie czystej wodzie. Będzie także przerwa na zrobienie zdjęć piątej co do wielkości w Turcji zapory Oymapinar, dzięki której powstał ten zalew.

  JEEP SAFARI - cena ok. 39 EUR Szalona wyprawa dla amatorów mocnych wrażeń. Asfaltowe drogi i wygodny autokar mogą dać namiastkę górskiej wycieczki - ale takie zwiedzanie nie zadowoli tych, którzy kochają górskie bezdroża, słońce, kurz i wiatr we włosach. To właśnie z myślą o nich przygotowaliśmy program Jeep Safari. W górach znajdziemy stylowe domki, nadzwyczajne widoki i nieprzebrane bogactwo przyrody. Zobaczymy wiejski meczet, a na lunch zabierzemy Państwa do uroczej restauracji na rzece Dimcay. Będzie także okazja do zapalenia fajki wodnej. MORSKA WYPRAWA - cena ok. 37 EUR Wakacje to tak długo oczekiwany przez wszystkich czas. Urlop wymyślono właśnie po to, aby zrelaksować się i naładować akumulatory pozytywną energią. Zapraszamy Państwa na rejs statkiem - wycieczka idealna dla wszystkich tych, którzy chcą uciec od miasta, codzienności i spędzić cudowny dzień na łonie natury. Więc koniec z wczesnym wstawaniem, stresem i pośpiechem - dzisiaj płyniemy w rejs. Słońce, delikatny szum morza oraz malownicze krajobrazy z pewnością pozwolą Państwu się zrelaksować. Podczas rejsu można popływać w krystalicznie czystych wodach, opalać się oraz podziwiać piękno urokliwych zatoczek. Podpłyniemy także do Jaskini Piratów, Kochanków oraz Jaskini Fosforyzującej.

  RAFTING - cena ok. 35 EUR Szalony spływ pontonami po górskiej rzece Kanionu Kö prü lü. Aby skorzystać z tej rozrywki nie trzeba być doświadczonym sportowcem, gdyż spływ odbywa się pod czujnym okiem profesjonalnych instruktorów. Uczestnicy otrzymują wiosła, kamizelki i kaski. Trasa ma około 14km, a sam spływ trwa ok. 2,5 godz. W trakcie wyprawy planowane są postoje, podczas których będzie można odpocząć oraz popływać w orzeźwiającej, krystalicznie czystej wodzie.

  DELFINARIUM - cena ok. 35 EUR Zapraszamy Państwa do wizyty w Delfinarium. Wycieczka zapewni Państwu pełno wrażeń związanych z obcowaniem z tymi niesamowitymi zwierzętami i podziwianiem ich występów. Fantastyczna przygoda nie tylko dla najmłodszych!!!

  NURKOWANIE - cena ok. 52 EUR Współpracujemy z najlepszymi szkołami nurkowania w Turcji. Firmy te organizują nurkowania i szkolenia dla pojedynczych gości, jak i całych grup. Pozwalają zdobywać międzynarodowe certyfikaty, a doświadczonym nurkom umożliwiają wyprawy w najciekawsze miejsca w okolicy, zapewniając sprzęt i asekurację. Dla wszystkich tych, którzy jeszcze nie mieli okazji spróbować tej niezwykłej przygody proponujemy program dla początkujących. Instruktor wprowadzi wszystkich w podstawowe zasady nurkowania, zaznajomi ze sprzętem. Następnie w asyście instruktora zejdziemy pod wodę. W przerwie lunch na pokładzie. Dołącz do ekskluzywnego klubu odkrywców głębin!

  MANAVGAT - cena ok. 42 EUR Wycieczka, która pozwoli Państwu poznać tureckie realia. Odwiedzimy tradycyjny orientalny bazar, gdzie będą mogli Państwo poobserwować mieszkańców podczas zakupów czy samemu zakupić tureckie smakołyki. Po pełnym wrażeń pobycie na targu popłyniemy w spokojny rejs po rzece Manavgat, który kończy się malowniczym ujściem do Morza Śródziemnego. Odpoczniemy na plaży, gdzie zimna słodka woda rzeczna miesza się z ciepłą, słoną wodą morską. Następnie zwiedzimy jeden z największych meczetów na Riwierze Tureckiej z okazałym, pełnym ornamentów, wnętrzem.

  ODKRYJ ALANYĘ -cena ok. 42 EUR Podczas wycieczki odkryją Państwo nieznane przez wszystkich miejsca Alanyi. Najpierw wjedziemy na sławne wzgórze Alanyi czyli Kale, gdzie z punktu widokowego rozpościera się piękny widok na plażę oraz port. Następnie odwiedzimy jaskinię Dim - jedną z najdłuższych w Turcji. Podczas spaceru będzie można zobaczyć niesamowitą grotę pełną okazałych nacieków skalnych: stalagmitów i stalaktytów. Po zwiedzeniu jaskini udamy się do znanego mieszkańcom Alanyi miejsca piknikowego nad rzeką Dimcay. W restauracji, znajdującej się na pływających platformach zjemy "turecki obiad" i odpoczniemy od upałów. Po relaksie nad rzeką udamy się do portu w Alanyi, gdzie przesiądą się Państwo na statek. Podczas rejsu opłyniemy półwysep i zobaczymy symbol miasta czyli Czerwoną wieżę czy ukryte wśród skał groty, gdzie ukrywali się m.in. piraci.

  Uwaga! Wycieczki prowadzone są w języku polskim. Ich organizatorem nie jest Rainbow, a lokalne biuro, które odpowiada za jakość serwisu. Ustala też ich program, ceny i terminy wyjazdów, dlatego ewentualne reklamacje należy kierować bezpośrednio do organizatora. Podane w katalogu opisy i ceny są jedynie orientacyjne, szczegółowe informacje otrzymacie Państwo u naszego przedstawiciela. Rezydent jest jedynie pośrednikiem w zapisie na wycieczki lokalne. Min. ilość uczestników to 15 osób. Przed i po sezonie niektóre wycieczki nie są organizowane. Ceny wycieczek mogą się różnić w zależności od lokalizacji hotelu.

  Inne

  Riwiera Turecka

  Informacje ogólne

  Waluta TL - lira turecka. Warto zabrać ze sobą Euro lub Dolary. Wymiany pieniędzy można dokonać w kantorach, na poczcie, w banku lub w recepcji hotelu (w hotelach kurs jest zazwyczaj najmniej korzystny).

  Język urzędowy - turecki.

  Napiwki Przyjęte jest zostawianie drobnych sum jako napiwków. Zarobki w Turcji są niskie i napiwki są często dużą pomocą finansową. Szczególnie dotyczy to kierowców na wycieczkach lokalnych i kelnerów w restauracjach.

  Czas + 1 godz. w stosunku do czasu polskiego.

  Orientacyjne ceny Pizza ok. 20 TL woda 1,5l - ok. 1,5-2 TL, piwo w sklepie ok. 9 TL. Poza sklepami spożywczymi warto się targować. Poczta oznaczona jest PTT (granatowy napis na żółtym tle). Na poczcie można zakupić kartki, znaczki, karty telefoniczne oraz wymienić pieniądze. W niektórych hotelach możliwość pozostawienia kartek pocztowych zaopatrzonych w znaczek - w recepcji. Kupując kartki warto od razu zadbać o znaczki na pocztę lotniczą.

  Elektryczność Napięcie 220 V, 50 Hz. Urządzenia z polskimi wtyczkami działają bez problemów.

  Telefony Karty telefoniczne można kupić w sklepach i kioskach w pobliżu publicznych aparatów telefonicznych. Karta ze 100 jednostkami za ok. 5 EUR wystarcza na krótką rozmowę międzynarodową. Koszty połączeń w roamingu polskich sieci komórkowych są stosunkowo drogie, dlatego prosimy o sprawdzenie operatora stawek przed wyjazdem.

  W regionie

  Alanya To w zasadzie rejon w którym znajduje się kilkanaście różnych kurortów, ciągnących się na długości ponad 50km. Centralną częścią Riwiery jest miasto Alanya ze słynną plażą Kleopatry oraz ogromnym wyborem restauracji, barów, dyskotek i innych rozrywek. Miejsce gdzie nie da się nudzić.

  Side Położone na półwyspie zachęca pięknymi plażami, malowniczym portem jachtowym i dobrze zachowanymi zabytkami z czasów rzymskich: amfiteatrem i świątynią Apolla. Wokół samego Side znajduje się wiele miejscowości wypoczynkowych, z niektórych można dojść plażą aż do centrum miasta. To doskonały pomysł na wieczorne spacery.

  Belek Położone tylko 35km od lotniska, jest najbardziej luksusową miejscowością na Riwierze. Tu znajdują się luksusowe hotele i pola golfowe. Do tego szerokie, piaszczyste plaże, restauracje sklepy i centrum rozrywkowo-handlowe.

  Wyloty z: Warszawy, Katowic, Gdańska, Poznania, Wrocławia, Krakowa, Rzeszowa, Szczecina, Łodzi i Bydgoszczy. Zbiórka przy stanowisku odpraw Rainbow na poszczególnych lotniskach na 2 godziny przed wylotem samolotu. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na stronie operatora.

  Wizy

  Wiza

  Wizy - informacje dla sprzedawców

  Wiza

  Sezonowość

  Zwykle wysoki sezon turystyczny w Turcji, na Riwierze tureckiej trwa od początku czerwca do końca września.

  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Wylot

  Środa, 16.06.2021
  11:05
  15:15
  GDNGdańsk
  AYTAntalya

  Powrót

  Środa, 23.06.2021
  07:50
  10:05
  AYTAntalya
  GDNGdańsk

  Opinie

  Opinie dodane przez

  10
  MY i dziecko.
  Pobyt - Październik 2020Rodzina z dziećmi
  Pobyt w tym hotelu wrzesień/październik 2020 uważamy jako bardzo udany.Wszyscy pracownicy poruszają się w maskach i rękawiczkach ,na każdym kroku są płyny do dezynfekcji posiłki nakłada obsługa hotelu tyle ile się chce.Wszystkie osoby które się poruszają na terenie hotelu pod dachem bary,restauracje muszą mieć założone maski.Widać że komuś pewnie właścicielowi zależy żeby wszystko było w należytym porządku.Ratownicy są non stop przy basenach i nawet do godz 17 na plaży hotelowej do której trzeba wyjść z hotelu i po 7 minutach spacerku można się cieszyć piaszczystą plażą z łagodnym zejściem i wodą ciepłą jak zupa.Pokój który dostaliśmy wyglądał jak świeżo po remoncie a info od innych osób które tam były razem z nami że mają tak samo.Jeśli ktoś uważa że jedzenie które tam dają jest monotonne niech zmieni kierunek wyjazdu na jakiś inny kraj europejski lub weźmie sobie z domu konserwy bo schabowych i mielonych nigdzie w tym kraju nie dają.Pokoje dobrze sprzatane jeśli jest taka potrzeba,obsługa jest miła i pomocna.Jest mały placyk zabaw dla dzieci jak i również basen pod dachem na zewnątrz z wodą do łydki lecz tam woda jest nieco chłodniejsza i mało tam dzieci przez to chce się tam pluskać.Hotel ma 4 gwiazdki i w pełni zasługuje na taką ocenę.
  ZaletyWszystko ujęte w treści komentarza.
  WadyBrak.

  9.0
  lime Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Wrzesień 2020Para
  Hotel jak i pokoje bardzo czyste po generalnym remoncie. Bardzo blisko morze lotnisko i bazary. Jedzenie monotonne lecz smaczne. Napoje alkoholowe słabej jakości, napoje gazowane oryginalne z butelek, piwo dobrej jakości. ( dodatkowo płatne drinki ze świeżo wyciskanych owoców 2,5Euro) Obsługa miła i pomocna. Animacje słabe. Polecam i chętnie tam wrócę.
  Zaletybardzo dobra lokalizacja
  Wadymonotonne jedzenie, słabe animacje,

  3.9
  Weronika
  Pobyt - Wrzesień 2020Singiel
  Generalnie pobyt udany, lecz do tego hotelu drugi raz bym nie pojechała. Wcześniej byłam w Side Royal Palace i różnica ogromna lecz też cena inna. Nie jestem wybredna co do hotelów, ale tego niestety nie mogę polecić w dniu dzisiejszym
  Zaletydobra lokalizacja, blisko plaża i w miarę dobre jedzenie, choć codziennie to samo.
  Wadysłabe animacje, niemiła obsługa (większość rozmawia tylko w języku rosyjskim i niemieckim). Nie jest to tez All in clusive ponieważ za mrożoną kawę, czy drinki na basenie trzeba dopłacać. W barze w cenie jedynie podstawowe napoje. Pracownicy potrafią się obrazić i nieodzywać do gości, bo odrzuceniu zaproszenia na wyjście na piwo, co jest nieprofesjonalne.

  8.5
  Daria Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Sierpień 2019Rodzina z dziećmi
  Pomimo paru wad, mielismy wspaniale wakacje. Pojechalismy w 2 rodziny i to wlasnie towarzystwo wplywa na to czy wakacje sa udane :)
  ZaletyCzysty ze wspaniala obsluga, ktora bardzo sie stara, aby wszystko bylo na tip top :)
  WadyStrefa dla palaczy jest wyznaczona w glownym przejsciu pomiedzy jednym z blokow, a restauracja. I pomimo zakazow palenia wszyscy palili wszedzie, nawet na placu zabaw dla dzieci. Niestety nikt z obslugi nie zwracal na to uwagi. Plaza zlokalizowana okolo 10 min spacerkiem od hotelu. Woda niestety metna/brudna. Hotel nastawiony wylacznie na gosci z Niemiec. Sporo potraw niemieckich, animacje prowadzone rowniez w jezyku niemieckim. Przykre to, bo wychodzi na to, ze inni goscie nie sa wazni.

  8.8
  halina Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Czerwiec 2019Grupa przyjaciół
  Byłam 10 dni w czerwcu w tym roku .Wszystko ok ale nie podobało mi się zachowanie Turków w sklepach bardzo namolni i myślę że nas traktują jak zło konieczne.Wolą zdecydowanie Niemców i Rosjan.Byłam 2 razy w Turcji ale myślę że to wystarczy.
  ZaletyDość duży kompleks bardzo ładny ogród czysto
  WadyZa małe pokoje

  Mapa

  Pogoda

  30°C
  19°C
  23°C
  12

  Przed podróżą

  Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, wszyscy Podróżni niezależnie od narodowości, udający się do Turcji, zobowiązani są wypełnić, na 72 h przed wylotem, elektroniczny formularz zgłoszenia Podróżnego - Traveler Entry Form
  zobacz więcej
  Po wypełnieniu formularza klient otrzyma dokument potwierdzający rejestrację wraz z unikatowym kodem HES. Dokument należy wydrukować lub zachować na urządzeniu mobilnym, w celu okazania go obsłudze linii lotniczej przed wylotem.

  Dodatkowo, pasażerowie przybywający z zagranicy muszą przedstawić negatywny wynik testu PCR wykonanego na 72 godziny przed podróżą lub negatywny wynik szybkiego testu antygenowego z ostatnich 48 godzin przed przylotem. Wynik testu będzie sprawdzany podczas odprawy.

  Z wymogu wykonania testu zwolnione są poniższe osoby:

  - dzieci poniżej 6 roku życia,

  - Ozdrowieńcy, którzy przeszli COVID-19 maksymalnie 6 miesięcy przed wejściem na pokład samolotu, pod warunkiem przedstawienia zaświadczenia lekarskiego wydanego przez właściwe organy,
  - Podróżni zaszczepieni wymaganą dawką (tj. minęło 14 dni od podania ostatniej dawki szczepienia) i są w stanie to potwierdzić, przedstawiając odpowiednie świadectwo szczepienia,

  Dodatkowo władze Turcji wprowadzają dodatkowy wymóg kwarantanny dla pasażerów przylatujących do kraju rejsami z Brazylii, Indii oraz Republiki Południowej Afryki.

  UWAGA:
  W związku z nowelizacją z dnia 22 lutego 2021 r. do rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ograniczeń na czas pandemii, osoby posiadające zaświadczenie o otrzymaniu dwóch dawek szczepienia przeciwko COVID-19, szczepionką dopuszczoną do obrotu w Unii Europejskiej są zwolnione z obowiązkowej kwarantanny po powrocie do Polski z zagranicy. Ponadto z obowiązku kwarantanny, po powrocie do kraju zwolnione są również osoby, które odbyły już izolację domową lub były hospitalizowane w związku z zakażeniem wirusem SARS-CoV-2, nie dawniej niż 6 miesięcy przed datą przekroczenia polskiej granicy.
  Do Turcji Polacy mogą wjechać za okazaniem paszportu. Dokument powinien być ważny minimum 150 dni licząc od dnia pierwszego wjazdu do Turcji oraz musi być w dobrym stanie. Wszelkie uszkodzenia mechaniczne dokumentu, zamazane wizy, dane osobowe, niewyraźne pieczątki mogą spowodować uruchomienie uciążliwej procedury wyjaśniającej lub cofnięcie z granicy.
  Od 2 marca 2020 r. w Turcji dla Polaków wizy zostały zniesione. Zwolnienie z obowiązku posiadania wizy turystycznej obowiązuje do 90 dni w ciągu 180 dni od daty pierwszego wjazdu.
  Szczepienia nie są wymagane.