Black Week Trwa! ⏱️ Rabaty do 40% i oferty do 999 zł/os.Sprawdź

Lims Bona Dea Beach

Kod oferty: WAK2116
Kod oferty: WAK2116
1/12
basen
basen, zjeżdżalnia
zjeżdżalnia
obiekt
recepcja / lobby

Opis oferty

Region: Riwiera TureckaOrganizator: Coral TravelKod oferty: WAK2116
Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Opinie dodane przez

2.3
Małgorzata Klient Wakacje.pl
Pobyt - Październik 2020Rodzina z dziećmi
HOTEL BARDZO KAMERALNY, W 100% POD ROSJAN. JEDZENIE OKROPNE, BRAK WYBORU. MIEJSCOWOŚC OPANOWANA PRZEZ ROSJAN, TAKI NASZ DZIWNÓWEK TYLKO W CIEPLEJSZEJ WERSJI. NUDY. NIE POLECAM!!!
6.2
Opera
Pobyt - Kwiecień 2010Para
Jedzenie bardzo kiepskie.Kurczak gulaszowy albo rózne postaci mielonego w kolorze starej ścierki.Mała plaża i dzialka pod całoscią,bez szans na spokój.Przez cały dzień i pół nocy dudniąca muzyka na tej maleńkiej przestrzeni.
3.8
iza
Pobyt - Wrzesień 2009Para
Hotel mały,plaża bardzo,bardzo, mała, to co podane w katalogu to na dwie plaże.Posiłki okropne byłam i w trzy gwiazdkowym hotelu i nawet tam takich nie było,obiady i kolacje przez tydzień to mrożonki tzw nugetsy raz dali kurczaka na kolacje,zupy zimne przynoszone z kuczni.Hotel dla wegetarian przez tydzień na okrągło fasola i bakłażany. NIE POLECAM !!!
5.8
olka
Pobyt - Wrzesień 2009Para
hotel ładnie umiejscowiony, plaza jak na okoliczne warunki bardzo dobra. identyczna z hotelami obok 5 gwiazkowymi. niestety tragiczne jedzenie,a wlasciwie jego brak. brak urozmaicenia i mies!!!!nie ma rowniez w hotelu zadnych animacji.all inclusive do godz.22.00 , maly wybór drinków itp. hotel jest jednym z tanszych ,ale i tak za ta cenę mozna wymagac wiecej.na poziomie 4 gwiazdek w hotelu sa tylko pokoje, ktore sa rzeczywscie bardzo ladnie urzadzone.
3.1
Kasia
Pobyt - Wrzesień 2009Para
Okropny hotel i obsluga ! Na pewno nie polecam , totalna porazka !!! Restauracja brudna , zadnego wyboru, tylko kurczak kalafior i zimne frytki wymieszane z sosem pomidorowym na sniadanie!!! Plaza bardzo mala a na niej pelno bezpanskich psow. Wschody slonca mozna bylo ogladac w towarzystwie zdechlych kotow , ktore wyrzucilo morze. NIKT TEGO NIE SPRZATAL !!!! NIGDY WIECEJ BONA DEA !!!!

Mapa

Wodospady Kursunlu 49 km w linii prostej od hotelu
Wodospady Kursunlu to doskonały przerywnik od plażowania w promieniach gorącego słońca, orzeźwiający dla ciała i ożywczy dla duszy widok przepięknych wód spływających w otoczeniu malowniczego lasu piniowego. Miejsce to pozwala wyciszyć zmysły, delektować się urokami natury i zrobić mnóstwo pamiątkowych zdjęć, które przez długie lata przywoływać będą miłe wspomnienia. Wodospady Kursunlu znajdują się na rzece Aksu, która wypływa z gór Taurus i wpada do Morza Śródziemnego. Unikalny klimat, bajeczna flora i fauna, oryginalne formacje geologiczne oraz urzekająca zielonkawo-turkusowa woda sprawiły, że miejsce to od roku 1991 znalazło się pod ochroną Parku Narodowego. Do wodospadu można zejść po śliskich, kamiennych stopniach lub podziwiać go z otaczających atrakcję drewnianych platform.

Zobacz więcej

Wodospady Kursunlu
Kanion Koprulu 86 km w linii prostej od hotelu
Malowniczy Kanion Koprulu osadzony jest w rozległym paśmie górskim Tauros, a podziwiać ten cud natury można płynąc po rzece Kopru - o zjawiskowym, szmaragdowym kolorze wody. Kanion, który znajduje się na terenie Parku Narodowego, przyciąga rzesze urlopowiczów nie tylko z Riwiery Tureckiej. Jego długość wynosi aż 14 km, a ściany sięgają w niektórych momentach 400 m wysokości! Zachwycająca panorama gór i lasów, jaką można podziwiać przemierzając ten najdłuższy kanion w Turcji i jeden z największych na świecie, pozostawia niezatarte wspomnienia na długie lata. Olbrzymie wrażenie robi także starożytny most Oluklu Kopru - wciąż czynne cudo architektury o zaledwie 2-metrowej szerokości. Znajduje się on na trasie wycieczki wzdłuż Kanionu Koprulu, spod którego często startują też spływy pontonowe. Kanion Koprulu to idealna propozycja na rodzinny wypad i przerwę w plażowaniu!

Zobacz więcej

Kanion Koprulu

Pogoda

21°C
11°C
20°C
7

Przed podróżą

ZASZCZEPIENI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany o ile podróżujący przedstawi unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje - należy posiadać unijny certyfikat COVID.

OZDROWIEŃCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany o ile podróżujący przedstawi unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument, przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje - należy posiadać unijny certyfikat COVID.

DZIECI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany dla dzieci do 12 roku życia. Starsze dzieci wymagają przedstawienia unijnego certyfikatu COVID (nie wiesz co to za dokument, przeczytaj o nim) lub wykonania testu. Akceptowanymi testami są: PCR wykonany najwcześniej 72 h przed przylotem lub antygenowy wykonany najwcześniej 48 h przed wylotem.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje dzieci do 12 roku życia, które podróżują pod opieką dorosłych, którzy są zaszczepieni przeciwko COVID-19 lub przedstawili negatywny wynik testu na COVID-19. Dzieci powyżej 12 roku życia, które nie są zaszczepione zobowiązane są odbyć 10 dniową kwarantannę, z której mogą być zwolnieni wykonując test PCR lub antygenowy: nie wcześniej niż 48 godz. przed przekroczeniem granicy Polski lub nie później niż 48 godz. po przekroczeniu granicy Polski.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: Należy wykonać jeden z testów: PCR - najwcześniej 72 h przed przylotem, antygenowy - najwcześniej 48 h przed wylotem oraz przedstawić jego wynik na unijnym certyfikacie COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: tak - 10 dni. Aby być zwolnionym z kwarantanny należy wykonać test PCR lub antygenowy: nie wcześniej niż 48 godz. przed przekroczeniem granicy Polski lub nie później niż 48 godz. po przekroczeniu granicy Polski.

WYMAGANE DOKUMENTY
Elektroniczny formularz zgłoszenia podróżnego (Traveler Entry Form), który należy wypełnić na 72 h przed wylotem następnie wydrukować, bądź posiadać przy sobie wersję elektroniczną zobacz więcej

TESTY W SUPERCENIE!
Jeśli potrzebujesz testu, możesz szybko i tanio zamówić go przez Wakacje.pl. W ofercie są zarówno testy przed wyjazdem za granicę z zaświadczeniem w języku angielskim, jak i testy po powrocie do Polski. Przeczytaj więcej o tym, jak skorzystać z szybkich testów na COVID-19 w supercenie.
Do Turcji Polacy mogą wjechać za okazaniem paszportu. Dokument powinien być ważny minimum 150 dni licząc od dnia pierwszego wjazdu do Turcji oraz musi być w dobrym stanie. Wszelkie uszkodzenia mechaniczne dokumentu, zamazane wizy, dane osobowe, niewyraźne pieczątki mogą spowodować uruchomienie uciążliwej procedury wyjaśniającej lub cofnięcie z granicy.
Od 2 marca 2020 r. w Turcji dla Polaków wizy zostały zniesione. Zwolnienie z obowiązku posiadania wizy turystycznej obowiązuje do 90 dni w ciągu 180 dni od daty pierwszego wjazdu.
Szczepienia nie są wymagane.