Aktualizujemy cenę
Trwa weryfikacja ceny
47
obiekt, aquapark
obiekt, basen
teren hotelu, basen
teren hotelu, basen
teren hotelu, basen

Opis oferty

Region: Riwiera TureckaOrganizator: Best ReisenKod oferty: WAK772875

Naszym zdaniem

Dobrej klasy hotel położony w zielonym, zadbanym ogrodzie tuż przy plaży. Aquapark, duże baseny, atrakcje dla dzieci, smaczne i urozmaicone wyżywienie, komfortowe, eleganckie pokoje. Lubiany i ceniony za obsługę na wysokim poziomie oraz bogatą ofertę sportową. Idealny na szalone rodzinne wakacje lub beztroski wypoczynek we dwoje.

Położenie

Przy piaszczysto-żwirowej plaży z pomostem do opalania (leżaki, parasole i ręczniki plażowe bezpłatne), ok. 12km od Manavgat, ok. 17km od Side, ok. 72km od lotniska w Antalyi. 200m od hotelu znajduje się przystanek autobusowy.

Wyposażenie

Przestronne i eleganckie lobby z całodobową recepcją, restauracja główna, restauracje a la carte (azjatycka, turecka, włoska, meksykańska i z owocami morza), 8 barów (m. in. w lobby, przy basenie, przy plaży), cukiernia, bezpłatne Wi-Fi na terenie całego hotelu, sklepiki. Płatne: pralnia, fryzjer, wypożyczalnia samochodów, sala konferencyjna, kafejka internetowa, room service, opieka lekarska.

Pokoje

Hotel posiada 460 komfortowych i gustownie urządzonych pokoi. Na wyposażeniu: klimatyzacja, balkon, łazienka (prysznic, suszarka do włosów), telewizja satelitarna, Wi-Fi, minibar (woda w dniu przyjazdu), zestaw do parzenia kawy i herbaty; płatne: sejf, telefon.

Rodzaje pokoi

Economy - ekonomiczny z widokiem na ląd, w niższej cenie, ok. 28m kw. powierzchni, niewielki lub francuski balkon, możliwość zakwaterowania maksymalnie 2 osób.

Standard Land View - standardowy z widokiem na ląd, ok. 28m kw. powierzchni, możliwość zakwaterowania maksymalnie 3 osób dorosłych.

Standard Side Sea View - standardowy z bocznym widokiem na morze, ok. 28m kw. powierzchni, możliwość zakwaterowania maksymalnie 3 osób dorosłych.

Standard Sea View - standardowy z widokiem na morze, ok. 28m kw. powierzchni, możliwość zakwaterowania maksymalnie 3 osób dorosłych.

Family Room Land View - rodzinny z widokiem na ląd, ok. 48m kw. powierzchni, składa się z 2 sypialni, możliwość zakwaterowania maksymalnie 4 osób.

Family Room Sea View - rodzinny z widokiem na morze, ok. 48m kw. powierzchni, składa się z 2 sypialni, możliwość zakwaterowania maksymalnie 4 osób.

Wyżywienie

All Inclusive - śniadania, obiady i kolacje w formie bufetu w restauracji głównej, późne śniadania, przekąski w ciągu dnia, , lokalne napoje alkoholowe i bezalkoholowe w wyznaczonych godzinach. Świeżo wyciskane soki, alkohole importowane, Vitamin Bar i Shisha płatne.

Sport i rozrywka

Basen główny, basen z aquaparkiem, basen kryty ze strefą dla dzieci (podgrzewany w sezonie zimowym), fitness, siatkówka plażowa, aerobik i aqua aerobik, boccia, rzutki, tenis stołowy, tenis (sprzęt i oświetlenie kortu płatne), dyskoteka (wstęp bezpłatny, płatne napoje), animacje w ciągu dnia i wieczorem, muzyka na żywo, wieczory tematyczne, raz w tygodniu Noc Turecka, sauna, łaźnia turecka, łaźnia parowa. Płatne: zabiegi i masaże w Centrum Spa, sporty wodne na plaży, sala gier (piłkarzyki, bilard, kręgle, gry video).

Dla dzieci

Duży basen dziecięcy z zamkiem i mini zjeżdżalniami, plac zabaw, miniklub (dla dzieci w wieku 4-12 lat), animacje, mini disco, wysokie krzesełka w restauracji głównej, menu dziecięce, łóżeczka niemowlęce (na życzenie, w zależności od dostępności).

Cena zawiera

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi (w przypadku ofert z przelotem), transfer lotnisko-hotel-lotnisko (w przypadku ofert z przelotem), zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, anglojęzyczną telefoniczną opiekę lokalnego przedstawiciela, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

Zmiana świadczeń

Informujemy, że w rzadkich przypadkach hotele mogą zmienić warunki wyżywienia oraz oferty sportowo-rekreacyjnej bez wcześniejszej informacji (np. zamknięte bary na świeżym powietrzu, grill, część basenów zewnętrznych). Takie decyzje są uzależnione od obłożenia, pory roku, warunków pogodowych i wewnętrznych decyzji hotelu, na co nie mamy wpływu.

Powrót do polski

Powrót Do Polski

28marca 2022 r. zostały zniesione wszelkie ograniczenia w podróżowaniu do Polski. Nie ma obowiązku okazywania certyfikatu szczepienia, wykonywania testów i odbywania tzw. kwarantanny przyjazdowej.

https://www.gov.pl/web/koronawirus/aktualne-zasady-i-ograniczenia

http://https://strazgraniczna.pl/pl/aktualnosci/informacje-dla-podrozny/9081,Kwarantanna-po-przekroczeniu-granicy.html

Warunki wjazdu do kraju

Aktualnie (stan na styczeń 2023) wjazd do Turcji jest możliwy bez żadnych ograniczeń covidowych. Nie są wymagane certyfikaty szczepień, ozdrowieńca ani testy. Nie trzeba również wypełniać formularza lokalizacyjnego.

Cena nie zawiera

Podatków turystycznych i opłat klimatycznych pobieranych przy zakwaterowaniu (jeśli są wymagane), opłat wizowych (jeśli są wymagane) wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń (np. od kosztów rezygnacji i czy pakietów wyższego rzędu).

Covid

Ze względu na bardzo dynamicznie zmieniającą się ogólnoświatową sytuację związaną z epidemią Covid-19, hotel zastrzega sobie prawo do wprowadzenia obostrzeń i zmian dotyczących korzystania z infrastruktury hotelu oraz formuły wyżywienia zgodnej z wprowadzanymi wymogami i zasadami władz odwiedzanego kraju. Prosimy mieć na uwadze, że tego typu zamiany mogą być wprowadzone w trybie nagłym i bez wcześniejszego informowania organizatora. Różnice w opisie oferty wynikające z powyższej informacji nie stanowią podstawy reklamacyjnej. Dodatkowo, przed wyjazdem prosimy o zapoznanie się z komunikatem MSZ, przepisami wizowymi, paszportowymi dotyczącymi odwiedzanego kraju: https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych

Przelot liniami lotniczymi corendon airlines/ sun express/turkish airlines

Wszystkie oferty do Turcji oparte są o dynamiczne pakietowanie.

• Przelot liniami CORENDON AIRLINES

Bagaże zawarte w cenie - 20 kg bagaż rejestrowany + 8 kg bagaż podręczny.

Warunki przewozu linii lotniczych Corendon: https://www.corendonairlines.com/en/page/travel-information/rules-regulations/rules-for-tickets-and-reservations

• Przelot liniami SUN EXPRESS

Bagaże zawarte w cenie - 20 kg bagaż rejestrowany + 8 kg bagaż podręczny o maksymalnych wymiarach 55x40x20 cm.

Warunki przewozu linii lotniczych Sun Express: https://www.sunexpress.com/en/terms-conditions-sunexpress/

• Przelot liniami TURKISH AIRLINES

Bagaże w cenie - tylko bagaż podęczny, 1 sztuka o maksymalnym rozmiarze 55x40x23 cm (szerokość x długość x wysokość) do 8 kg.

Bagaż rejestrowany 1 sztuka do 23 kg za dodatkową opłatą 250 zł. Zalecamy kupno bagażu rejestrowanego w trakcie dokonywania rezerwacji. Po potwierdzeniu rezerwacji(wykupieniu biletów u przewoźnika) brak jest możliwości dukupienia bagażu rejestrowanego. Jest to możliwe tylko na lotnisku przed wylotem wg taryf za kg obowiązujących w liniach Turkish Airlines.

Warunki przewozu linii lotniczych Turkish: https://www.turkishairlines.com/

Przy rezerwacjach założonych na wyloty do Turcji liniami Corendon Airlines, Turkish Airlines, Sun Express i Enter Air obowiązują warunki anulacji, zmiany danych uczestników zgodne z warunkami przewoźnika. Nie mają zastosowania warunki rezerwacji dla przelotów czarterowych.

Uwagi

Obywatele RP mogą przebywać na terenie Turcji łącznie przez 90 dni. Paszport powinien być ważny co najmniej 6miesięcy od daty powrotu.

Od 19.04.2022 r. obywatele polscy mogą przylatywać do Turcji także na podstawie ważnego dowodu osobistego.

Podróżni z paszportem innym niż polski

Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.

Oferta pakietowana dynamicznie

W przypadku ofert pakietowanych dynamicznie (przeloty liniami rejsowymi i tzw. "low costami") cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych.

W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Wybierz pokój i godziny lotów

Nowość
Wybierz pokój i sprawdź podany obok rozkład lotu. Czasami zdarza się, że godziny lotów się zmieniają. Jeśli tak się stanie – poinformujemy Cię o tym.

Economy 2 adults

2 dorosłych

All inclusive
WylotCorendon Airlines, XC8170, XC8
09:55
13:55
WAW · 01.04 (Sob.)Warszawa - Chopin
AYT · 01.04 (Sob.)Antalya
Przylot
07:00
08:55
AYT · 08.04 (Sob.)Antalya
WAW · 08.04 (Sob.)Warszawa - Chopin
5 196 zł
za pokój

Standard land view 2 adults

2 dorosłych

All inclusive
WylotCorendon Airlines, XC8170, XC8
09:55
13:55
WAW · 01.04 (Sob.)Warszawa - Chopin
AYT · 01.04 (Sob.)Antalya
Przylot
07:00
08:55
AYT · 08.04 (Sob.)Antalya
WAW · 08.04 (Sob.)Warszawa - Chopin
5 308 zł
za pokój

Standard side sea view 2 adults

2 dorosłych

All inclusive
WylotCorendon Airlines, XC8170, XC8
09:55
13:55
WAW · 01.04 (Sob.)Warszawa - Chopin
AYT · 01.04 (Sob.)Antalya
Przylot
07:00
08:55
AYT · 08.04 (Sob.)Antalya
WAW · 08.04 (Sob.)Warszawa - Chopin
5 422 zł
za pokój

Standard sea view 2 adults

2 dorosłych

All inclusive
WylotCorendon Airlines, XC8170, XC8
09:55
13:55
WAW · 01.04 (Sob.)Warszawa - Chopin
AYT · 01.04 (Sob.)Antalya
Przylot
07:00
08:55
AYT · 08.04 (Sob.)Antalya
WAW · 08.04 (Sob.)Warszawa - Chopin
5 534 zł
za pokój

Warto dokupić

Aktualizujemy parametry oferty
Tylko u nasPromesa Pewne Wakacje gratis i szeroki pakiet ubezpieczeń.

Oficjalny Parking Lotniska P2, Żwirki i Wigury 1, Warszawa

660
za 1 auto
1 auto
Data od
01.04.2023
Data do
08.04.2023
660
za 1 auto

Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji i leczeniem COVID-19 AXA ASSISTANCE

185
za wycieczkę
185
za wycieczkę
Dołóż ubezpieczenie do koszyka, warto!

70%

naszych klientów decyduje się na zakup ubezpieczenia

zero ryzyka

Ubezpieczenie Kosztów Rezerwacji chroni Cię, jeśli zachorujesz na COVID-19

od 80 tys. do 8 mln €

kosztów leczenia zostanie pokrytych, jeśli zdarzy Ci się COVID-19 w trakcie wakacji

Wycieczka5 196
Cena całkowita5 196
Cena całkowita5 196
lub

Opinie

Filtrowanie
Typ podróżującego
WszystkieRodzina z dziećmiParaGrupa znajomych50+
Czas podróży
DowolnyMarzec - MajCzerwiec - SierpieńWrzesień - Listopad
Opinie tylko ze zdjęciami
Sortuj po:
Data pobytu - ostatnie
Data pobytu - ostatnieNajwyższa ocena
Wyświetlono 5 z opinii
Renia
Październik 2022 ·

Para

Dodano: 18.10.2022
9.4
Wspaniały hotel wypoczynek o jakim nawet nie marzyłam wszystko na wysokim poziomie przepyszne i urozmaicone jedzenie czystość i organizacja animacje i obsługa fantastyczna.Każdy znajdzie coś dla siebie od maluszka do staruszka na pewno kiedyś jeszcze kiedyś pojadę do tego hotelu teraz pozostały tylko wspomnienia i zdjęcia .
ZaletyCzystość,przepyszne jedzenie,bardzo dobrze zorganizowany czas dla każdego przez animatorów barmanów obsługę wspaniała atmosfera piękne baseny oraz widoki uśmiechnięci i pomocni ludzie .
WadyMało urozmaicona muzyka nastawiona praktycznie na 2 narodowości pomimo że w hotelu nie tylko znajdowali się Niemcy, ale pod Niemców główne atrakcje więc jedni się bawili inni patrzyli , ale pomimo tego hotel nie stracił w naszej ocenie .
Czytaj więcej
Czy ta opinia była pomocna?
2
0

Opinia zmoderowana przez Wakacje.pl


CompetitionDesktopBanner
Weronika
Październik 2022 ·

Grupa znajomych

Dodano: 19.10.2022
4.6
Wielkie rozczarowanie. Byliśmy w tym hotelu w październiku 2022 r.(7 osób dorosłych i 6 dzieci). Hotel piękny tylko na zdjęciach. Wrażenie robi tylko recepcja. Cały hotel nadaje się do generalnego remontu, podniszczony, zmęczony, zdezelowany. Niektóre podwójne pokoje nie mają okna w jednym pokoju, ciemne pokoje, bardzo słabe światło. Codzienna walka o leżaki na basenie, to samo w restauracji. Jedyny plus, to zieleń i połóżenie hotelu przy samej plaży.
ZaletyPołożenie przy samej plaży, prywatna plaża i molo z leżakami.
WadyZniszczony, wszystko nadaje się do generalnego remontu w szczególności pokoje. Słabe jedzenie, monotonne. Na 6 zjeżdżalni tylko 4 otwarte. Zamek z mniejszymi zjeżdżalniami w opłakanym stanie.
Czytaj więcej
Czy ta opinia była pomocna?
2
6

Opinia zmoderowana przez Wakacje.pl


Barbara
Klient Wakacje.pl
Wrzesień 2022 ·

50+

Dodano: 16.01.2023
9.3
Pokój czysty , przestronny Hotel oraz okolica zadbana .Cudowna plaża bezpośrednio przy hotelu
ZaletyLokalizacja
Czytaj więcej
Czy ta opinia była pomocna?
3
0

Opinia zmoderowana przez Wakacje.pl


Aga
Sierpień 2022 ·

Rodzina z dziećmi

Dodano: 04.09.2022
10
+1
Polecam ten hotel super jedzenie , sympatyczna obsługa bardzo pomocna, animatorzy super pozdrawiam Adama, Ahmeda, Mamuto i Barisza. Dużo animacji dla dzieci , super party dla dorosłych. Nie można się tam nudzić. Bazar blisko hotelu. Wycieczki fakultatywne polecam z biurem Metin Tur. Pełno barów wokół basenów. Super obsługa w barze przy plaży. Piękne molo .
ZaletyBlisko do morza, pokoje sprzątane codziennie, co drugi dzień kuchnia świata ,dużo świeżych owoców .
WadyPlaża żwirowa , buty do pływania koniecznie trzeba mieć .
Czytaj więcej
Czy ta opinia była pomocna?
2
1

Opinia zmoderowana przez Wakacje.pl


Ala
Lipiec 2022 ·

Rodzina z dziećmi

Dodano: 09.07.2022
8.0
Hotel piękny. Jedzenie wyśmienite. Rozrywka na najwyższym poziomie. Przeszkadzała mi wybitnie muzyka . Wieczorem w moonlight bar dj grał tureckie: szlagiery" ta muzyka w dłuższym wydaniu jest irutująca. Nie było przy czym się pobawić. W zastępstwie była jeszcze ruska ...
ZaletySuper obsługa. Codziennie bardzo dbale sprzątane pokoje.
WadyBrak rozrywki po 22. Jak wspomniałem rozrywka tylko dla Turków i Rosjan .
Czytaj więcej
Czy ta opinia była pomocna?
2
3

Opinia zmoderowana przez Wakacje.pl


Mapa

Jaskinia Damlatas 42 km w linii prostej od hotelu
Jaskinia Damlatas znajduje się na terenie Alanyi - najsłynniejszego kurortu Riwiery Tureckiej, nieopodal znanej Plaży Kleopatry, po której stąpała podobno sama królowa Egiptu. Jaskinia została odkryta w roku 1948, jednak badacze oszacowali jej wiek aż na 15 tysięcy lat. Została ukształtowana poprzez obfite opady deszczu, które przyczyniły się do powstania charakterystycznych stalaktytów, z jakich woda nadal kapie przez kilka miesięcy w roku, stąd też nazwa jaskini - "kapiący kamień". Do jaskini prowadzi 50-metrowy tunel, główna komora ma wysokość 15 m, a jej dno znajduje się już poniżej poziomu morza. W jaskini panuje specyficzny mikroklimat - ciśnienie 1013 hPa, znacznie podwyższone stężenie dwutlenku węgla w powietrzu, wilgotność na poziomie 98% i stała temperatura w wysokości 22 st. C. Warunki te - w połączeniu z dużą jonizacją - sprawiają, że powietrze w jaskini wykazuje właściwości lecznicze.

Zobacz więcej

Jaskinia Damlatas
Kanion Koprulu 65 km w linii prostej od hotelu
Malowniczy Kanion Koprulu osadzony jest w rozległym paśmie górskim Tauros, a podziwiać ten cud natury można płynąc po rzece Kopru - o zjawiskowym, szmaragdowym kolorze wody. Kanion, który znajduje się na terenie Parku Narodowego, przyciąga rzesze urlopowiczów nie tylko z Riwiery Tureckiej. Jego długość wynosi aż 14 km, a ściany sięgają w niektórych momentach 400 m wysokości! Zachwycająca panorama gór i lasów, jaką można podziwiać przemierzając ten najdłuższy kanion w Turcji i jeden z największych na świecie, pozostawia niezatarte wspomnienia na długie lata. Olbrzymie wrażenie robi także starożytny most Oluklu Kopru - wciąż czynne cudo architektury o zaledwie 2-metrowej szerokości. Znajduje się on na trasie wycieczki wzdłuż Kanionu Koprulu, spod którego często startują też spływy pontonowe. Kanion Koprulu to idealna propozycja na rodzinny wypad i przerwę w plażowaniu!

Zobacz więcej

Kanion Koprulu
Wodospady Kursunlu 74 km w linii prostej od hotelu
Wodospady Kursunlu to doskonały przerywnik od plażowania w promieniach gorącego słońca, orzeźwiający dla ciała i ożywczy dla duszy widok przepięknych wód spływających w otoczeniu malowniczego lasu piniowego. Miejsce to pozwala wyciszyć zmysły, delektować się urokami natury i zrobić mnóstwo pamiątkowych zdjęć, które przez długie lata przywoływać będą miłe wspomnienia. Wodospady Kursunlu znajdują się na rzece Aksu, która wypływa z gór Taurus i wpada do Morza Śródziemnego. Unikalny klimat, bajeczna flora i fauna, oryginalne formacje geologiczne oraz urzekająca zielonkawo-turkusowa woda sprawiły, że miejsce to od roku 1991 znalazło się pod ochroną Parku Narodowego. Do wodospadu można zejść po śliskich, kamiennych stopniach lub podziwiać go z otaczających atrakcję drewnianych platform.

Zobacz więcej

Wodospady Kursunlu

Pogoda

15°C
6°C
18°C
13

Przed podróżą

SYTUACJA W UKRAINIE
W związku z obecną sytuacją władze Ukrainy zamknęły swoją przestrzeń powietrzną dla lotów cywilnych. Oznacza to, że samoloty, w tym także te o charakterze turystycznym nie przelatują nad terytorium tego kraju. Linie lotnicze zawiesiły czasowo połączenia z Ukrainą. Wszystkie loty będą realizowane alternatywnymi, bezpiecznymi trasami.

COVID-19
WYMAGANE DOKUMENTY
Brak wymaganych formularzy.

ZASZCZEPIENI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

OZDROWIEŃCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

DZIECI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

TRANZYT LUB WYLOT SPOZA POLSKI
Jeśli wylatujesz/wyjeżdżasz z innego kraju niż Polska lub korzystasz z tranzytu w innym państwie sprawdź aktualne warunki wjazdowego do tego państwa (możesz być objęty dodatkowymi restrykcjami). Szczegóły na: zobacz więcej.

AKTUALNOŚĆ INFORMACJI
Warunki wjazdowe często się zmieniają, dlatego prosimy o dodatkowe potwierdzanie ich aktualności na stronie internetowej MSZ: zobacz więcej.
Od 19.04.2022 r. Polacy mogą wjechać do Turcji na podstawie ważnego dowodu osobistego lub paszportu - oba dokumenty muszą być ważne ważne minimum 5 miesięcy od dnia wjazdu do Turcji. Dokument nie może być uszkodzony. Dane na nim powinny być wyraźne. Uszkodzenia dokumentu, nieczytelne dane i pieczątki mogą spowodować uruchomienie uciążliwej procedury wyjaśniającej lub cofnięcie z granicy.

Polaków nie obowiązują wizy do Turcji, jeśli pobyt nie przekracza 90 dni.
Szczepienia nie są wymagane.