Wspaniały21 opinii88% poleceń
8.7
-10%3 097 zł

2 800

za osobę
Podsumowanie ceny

Aydinbey Gold Dreams

Kod oferty: WAK734187
Kod oferty: WAK734187
21
teren hotelu
teren hotelu, basen
recepcja / lobby
basen, zjeżdżalnia
teren hotelu

Opis oferty

Region: Riwiera TureckaOrganizator: RainbowKod oferty: WAK734187

Opis oferty

Położenie

Hotel położony w miejscowości Turkler. Oddalony od centrum Alanyi o ok. 25km. oraz od lotniska w Antalyi o ok. 110km.

Plaża

Do piaszczysto-żwirowej plaży wyróżnionej certyfikatem Błękitnej Flagi ok.50m, przejście tunelem pod ulicą. Obiekt oferuje gościom bezpłatne ręcznikiplażowe, leżaki i parasole.

Do dyspozycji gości

Recepcja 24h, lobby, trzy restauracje: restauracja główna, 2 restauracje a’la carte serwujące kuchnię włoską orazturecką (jedna z restauracji bezpłatna raz na tydzień, wymagana rezerwacja), 7barów m.in. bar w lobby dostępny 24h, bar przy basenie, bar przy plaży, 2 baseny zewnętrzne oraz wewnętrzny, basen ze zjeżdżalniami (otwarte wokreślonych godz.), wydzielony brodzik dla dzieci. Za dodatkową opłatą: fryzjer, pralnia, punkt opieki medycznej, kawiarenka internetowa, minimarket, jubiler, fotograf, sklep z pamiątkami.

Pokoje

Wyżywienie

Ultra All Inclusive: śniadanie (07:00-10:00), późne śniadanie (10:00-11:00), lunch (12:00-14:30), obiadokolacja (19:00-21:00)w formie bogatego bufetu. Ponadto przekąski (12:30-16:30), herbata, kawa, ciasta (16:00-17:00), restauracjea’la carte (19:00-21:00), wieczorne przekąski (23:30-00:30). Lokalne napojebezalkoholowe i alkoholowe oraz wybrane alkohole importowane dostępne wwybranych barach 24 h. Dodatkowo płatne: soki ze świeżowyciskanych owoców oraz kawa po turecku.

Program sportowy i animacyjny

Hotel prowadzi zajęcia sportowe i animacyjne dla gości odbywające się wciągu dnia i wieczorami. Ponadto: boisko do koszykówki oraz siatkówki, rzutki, tenis stołowy, aerobik, aqua aerobik, siłownia, łaźnia turecka, sauna sucha i parowa, jacuzzi. Ponadto: mini club dla dzieci w wieku od 4 do 12 lat otwarty wgodzinach (10:00-12:30) oraz (14:30-17:30), mini disco. Dodatkowo płatne: bilard, masaże i zabiegi w centrum SPA, kawiarenka Internetowa, sporty wodne na plaży.

Internet

Bezpłatny Internet Wi-Fi dostępny na terenie całego hotelu, również w pokojach.

Naszym zdaniem

Elegancki i przestronny hotel z obszerną ofertą sportową i animacyjnągwarantujący aktywny wypoczynek zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Dodatkowymatutem obiektu jest wygodny i bogaty pakiet Ultra All Inclusive.

Strona www

Opinie klientów

Stoki

Zakwaterowanie

Program

Dzień pierwszy

Wyloty z Polski. Zbiórka przy stanowisku odpraw Rainbowna poszczególnych lotniskachna 2 godziny przed wylotem samolotu. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na www.stronie operatora.

Dni od drugiego do przedostatniego

Czas na wypoczynek, kąpiele morskie i słoneczne, udział w wycieczkachlokalnych itp.

Dzień ostatni

Wykwaterowanie z hotelu, transfer na lotnisko, powrót do Polski.

Uwagi do programu

"

świadczenia

Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem, opłaty lotniskowe, transfery lotnisko-hotel-lotnisko, 7, 10, 11 lub 14 rozpoczętych dób hotelowych, wyżywienie wg opisu zakwaterowania, opiekę polskiego rezydenta (w przypadku hoteli położonych w rejonie Kemer kontakt z rezydentem odbywa się telefonicznie), ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, Assistance i bagaż).

Cena podstawowa nie obejmuje: wycieczek lokalnych, posiłków i napoi innych niż wymienione w opisie wyżywienia przy każdym z hoteli, innych wydatków osobistych oraz wizy tureckiej.

Uprzejmie informujemy że od dnia 26.04.2019 w Turcji przestaną być honorowane banknoty o nominale 500 EUR. Nie są wymieniane także dolary drukowane przed 1996r. (z małymi wizernukami głów postaci).

W związku z tym nie będzie możliwości opłacania pakietów płatnych pilotowi oraz wycieczek lokalnych banknotami o tym nominale (roczniku). Prosimy o poinformowanie Klientów.

Wycieczki lokalne

Wycieczki lokalne

RIWIERA TURECKA PAMUKKALE - cena ok. 63 EUR Całodzienna wycieczka do niezwykłego Pamukkale, ze względu na kolor zwanego Bawełnianą Twierdzą. To niezwykła, tworząca się od 14 tys. lat, kaskada białych, wapiennych tarasów i naturalnych basenów, napełnionych wodą z gorących źródeł. Cały teren stanowi Park Narodowy wpisany na listę światowego dziedzictwa przyrodniczego UNESCO. Następnie spacer po ruinach Hierapolis - antycznego uzdrowiska. Zachowało się tu wiele zabytków z czasów rzymskich: Wielkie Łaźnie z II w. n.e., ulica Frontiniusa o długości ok. 1km, świątynia Apolla, święta sadzawka, teatr rzymski i inne.

ZAKUPY W ALANYI LUB SIDE - To propozycja dla tych z Państwa, którzy chcą się przekonać, ile jest prawdy w opowieściach o niezwykłym kunszcie tureckich złotników, wytwórców konfekcji skórzanej oraz tekstylnej. Odwiedziny w salonach złotniczym i wyrobów skórzanych dadzą możliwość zrobienia zakupów nawet najbardziej wybrednym. Kolejnym punktem programu będzie wizyta w sklepie z tekstyliami. W chwilach, w których uda się Państwa oderwać od targowania, pilot chętnie podzieli się z Państwem wiadomościami o regionie, jego historii i współczesności. Znajdziemy oczywiście czas, by pokazać naszym gościom najpiękniejszą panoramę miasta.

KAPADOCJA - cena ok. 137 EUR Fascynująca 2-dniowa wyprawa do początków chrześcijaństwa, do „krainy księżycowych” formacji skalnych i podziemnych miast. To wyjątkowa okazja, aby poznać przyrodę, kulturę i historię Turcji. W drodze do Kapadocji wizyta w Konyi, gdzie zwiedzać będziemy Muzeum Mevlany - założyciela Zakonu Tańczących Derwiszy. Odwiedzimy także największy w Turcji Karavanseray pochodzący z XIII w. Po przybyciu do Kapadocji zwiedzanie jednego z największych miast podziemnych w Kaymakli. Następnego dnia wyjazd do Goreme, gdzie zobaczymy słynne kościoły wykute w skałach. W programie także postoje na punktach widokowych.

PERŁY STAROŻYTNEJ PAMFILII - cena ok. 60 EUR Wycieczka, dzięki której poznacie Państwo niesamowitą historię Turcji oraz piękno tutejszej przyrody. Podczas naszej wyprawy odwiedzimy Perge - nazywane też „małym Efezem”, gdzie znajdują się ruiny jednego z najlepiej zachowanych miast hellenistycznych. Następnie odwiedzimy Park Narodowy Kurş unlu zachwycający wspaniałymi wodospadami i niezliczonymi gatunkami egzotycznych ptaków i roślin. To właśnie tutaj będzie czas, aby odpocząć od upałów i nabrać sił na zwiedzanie najlepiej zachowanego teatru starożytnego w południowej Turcji - teatru w Aspendos, w którym do dnia dzisiejszego odbywają się koncerty.

HAMAM - cena ok. 25 EUR Hamam, czyli łaźnia turecka, jest spadkobiercą najlepszych tradycji term rzymskich - instytucji niezbędnej niegdyś w każdym mieście, ulubionego miejsca rozrywki starożytnych Rzymian, Greków i Bizantyjczyków. Z czasem łaźnie tak mocno wrosły w krajobraz tureckich miast, iż dzisiaj większość Turków nie zdaje sobie sprawy z ich starożytnego rodowodu. W samych łaźniach czas zmienił jednak niewiele. Hamam to w tym samym stopniu relaks dla ciała i ducha. Sauna, kąpiele i masaże upływają w miłej atmosferze żartów i pogawędek. W pięknych marmurowych wnętrzach czekają nas między innymi: mycie i peeling specjalną rękawicą „kese”, łaźnia parowa, polewanie zimną i gorącą wodą, masaż w pianie i w olejkach. Wizyta w Hamamie to zawsze jedno z tych najmilszych wspomnień z pobytu w Turcji.

ZIELONY KANION - cena ok. 55 EUR Rejs po Zielonym Kanionie to fantastyczna wyprawa dla wszystkich tych, którzy cenią ciszę, spokój, lubią wypoczywać na łonie natury oraz podziwiać bajkowe krajobrazy. Będziemy delektować się szmaragdowym kolorem czystego jeziora (turkusowa barwa wody jest efektem rozpuszczonych związków wapnia) i błękitem nieba. Jezioro otoczone jest pasmem gór, na którym zobaczyć można pasące się kozice. Dla ochłody zatrzymamy się na kąpiel w krystalicznie czystej wodzie. Będzie także przerwa na zrobienie zdjęć piątej co do wielkości w Turcji zapory Oymapinar, dzięki której powstał ten zalew.

JEEP SAFARI - cena ok. 39 EUR Szalona wyprawa dla amatorów mocnych wrażeń. Asfaltowe drogi i wygodny autokar mogą dać namiastkę górskiej wycieczki – ale takie zwiedzanie nie zadowoli tych, którzy kochają górskie bezdroża, słońce, kurz i wiatr we włosach. To właśnie z myślą o nich przygotowaliśmy program Jeep Safari. W górach znajdziemy stylowe domki, nadzwyczajne widoki i nieprzebrane bogactwo przyrody. Zobaczymy wiejski meczet, a na lunch zabierzemy Państwa do uroczej restauracji na rzece Dimcay. Będzie także okazja do zapalenia fajki wodnej. MORSKA WYPRAWA - cena ok. 37 EUR Wakacje to tak długo oczekiwany przez wszystkich czas. Urlop wymyślono właśnie po to, aby zrelaksować się i naładować akumulatory pozytywną energią. Zapraszamy Państwa na rejs statkiem - wycieczka idealna dla wszystkich tych, którzy chcą uciec od miasta, codzienności i spędzić cudowny dzień na łonie natury. Więc koniec z wczesnym wstawaniem, stresem i pośpiechem - dzisiaj płyniemy w rejs. Słońce, delikatny szum morza oraz malownicze krajobrazy z pewnością pozwolą Państwu się zrelaksować. Podczas rejsu można popływać w krystalicznie czystych wodach, opalać się oraz podziwiać piękno urokliwych zatoczek. Podpłyniemy także do Jaskini Piratów, Kochanków oraz Jaskini Fosforyzującej.

RAFTING - cena ok. 35 EUR Szalony spływ pontonami po górskiej rzece Kanionu Kö prü lü. Aby skorzystać z tej rozrywki nie trzeba być doświadczonym sportowcem, gdyż spływ odbywa się pod czujnym okiem profesjonalnych instruktorów. Uczestnicy otrzymują wiosła, kamizelki i kaski. Trasa ma około 14km, a sam spływ trwa ok. 2,5 godz. W trakcie wyprawy planowane są postoje, podczas których będzie można odpocząć oraz popływać w orzeźwiającej, krystalicznie czystej wodzie.

DELFINARIUM - cena ok. 35 EUR Zapraszamy Państwa do wizyty w Delfinarium. Wycieczka zapewni Państwu pełno wrażeń związanych z obcowaniem z tymi niesamowitymi zwierzętami i podziwianiem ich występów. Fantastyczna przygoda nie tylko dla najmłodszych!!!

NURKOWANIE - cena ok. 52 EUR Współpracujemy z najlepszymi szkołami nurkowania w Turcji. Firmy te organizują nurkowania i szkolenia dla pojedynczych gości, jak i całych grup. Pozwalają zdobywać międzynarodowe certyfikaty, a doświadczonym nurkom umożliwiają wyprawy w najciekawsze miejsca w okolicy, zapewniając sprzęt i asekurację. Dla wszystkich tych, którzy jeszcze nie mieli okazji spróbować tej niezwykłej przygody proponujemy program dla początkujących. Instruktor wprowadzi wszystkich w podstawowe zasady nurkowania, zaznajomi ze sprzętem. Następnie w asyście instruktora zejdziemy pod wodę. W przerwie lunch na pokładzie. Dołącz do ekskluzywnego klubu odkrywców głębin!

MANAVGAT - cena ok. 42 EUR Wycieczka, która pozwoli Państwu poznać tureckie realia. Odwiedzimy tradycyjny orientalny bazar, gdzie będą mogli Państwo poobserwować mieszkańców podczas zakupów czy samemu zakupić tureckie smakołyki. Po pełnym wrażeń pobycie na targu popłyniemy w spokojny rejs po rzece Manavgat, który kończy się malowniczym ujściem do Morza Śródziemnego. Odpoczniemy na plaży, gdzie zimna słodka woda rzeczna miesza się z ciepłą, słoną wodą morską. Następnie zwiedzimy jeden z największych meczetów na Riwierze Tureckiej z okazałym, pełnym ornamentów, wnętrzem.

ODKRYJ ALANYĘ -cena ok. 42 EUR Podczas wycieczki odkryją Państwo nieznane przez wszystkich miejsca Alanyi. Najpierw wjedziemy na sławne wzgórze Alanyi czyli Kale, gdzie z punktu widokowego rozpościera się piękny widok na plażę oraz port. Następnie odwiedzimy jaskinię Dim – jedną z najdłuższych w Turcji. Podczas spaceru będzie można zobaczyć niesamowitą grotę pełną okazałych nacieków skalnych: stalagmitów i stalaktytów. Po zwiedzeniu jaskini udamy się do znanego mieszkańcom Alanyi miejsca piknikowego nad rzeką Dimcay. W restauracji, znajdującej się na pływających platformach zjemy „turecki obiad” i odpoczniemy od upałów. Po relaksie nad rzeką udamy się do portu w Alanyi, gdzie przesiądą się Państwo na statek. Podczas rejsu opłyniemy półwysep i zobaczymy symbol miasta czyli Czerwoną wieżę czy ukryte wśród skał groty, gdzie ukrywali się m.in. piraci.

Uwaga! Wycieczki prowadzone są w języku polskim. Ich organizatorem nie jest Rainbow, a lokalne biuro, które odpowiada za jakość serwisu. Ustala też ich program, ceny i terminy wyjazdów, dlatego ewentualne reklamacje należy kierować bezpośrednio do organizatora. Podane w katalogu opisy i ceny są jedynie orientacyjne, szczegółowe informacje otrzymacie Państwo u naszego przedstawiciela. Rezydent jest jedynie pośrednikiem w zapisie na wycieczki lokalne. Min. ilość uczestników to 15 osób. Przed i po sezonie niektóre wycieczki nie są organizowane. Ceny wycieczek mogą się różnić w zależności od lokalizacji hotelu.

Inne

Riwiera Turecka

Informacje ogólne

Waluta TL - lira turecka. Warto zabrać ze sobą Euro lub Dolary. Wymiany pieniędzy można dokonać w kantorach, na poczcie, w banku lub w recepcji hotelu (w hotelach kurs jest zazwyczaj najmniej korzystny).

Język urzędowy – turecki.

Napiwki Przyjęte jest zostawianie drobnych sum jako napiwków. Zarobki w Turcji są niskie i napiwki są często dużą pomocą finansową. Szczególnie dotyczy to kierowców na wycieczkach lokalnych i kelnerów w restauracjach.

Czas + 1 godz. w stosunku do czasu polskiego.

Orientacyjne ceny Pizza ok. 20 TL woda 1,5l - ok. 1,5-2 TL, piwo w sklepie ok. 9 TL. Poza sklepami spożywczymi warto się targować. Poczta oznaczona jest PTT (granatowy napis na żółtym tle). Na poczcie można zakupić kartki, znaczki, karty telefoniczne oraz wymienić pieniądze. W niektórych hotelach możliwość pozostawienia kartek pocztowych zaopatrzonych w znaczek - w recepcji. Kupując kartki warto od razu zadbać o znaczki na pocztę lotniczą.

Elektryczność Napięcie 220 V, 50 Hz. Urządzenia z polskimi wtyczkami działają bez problemów.

Telefony Karty telefoniczne można kupić w sklepach i kioskach w pobliżu publicznych aparatów telefonicznych. Karta ze 100 jednostkami za ok. 5 EUR wystarcza na krótką rozmowę międzynarodową. Koszty połączeń w roamingu polskich sieci komórkowych są stosunkowo drogie, dlatego prosimy o sprawdzenie operatora stawek przed wyjazdem.

W regionie

Alanya To w zasadzie rejon w którym znajduje się kilkanaście różnych kurortów, ciągnących się na długości ponad 50km. Centralną częścią Riwiery jest miasto Alanya ze słynną plażą Kleopatry oraz ogromnym wyborem restauracji, barów, dyskotek i innych rozrywek. Miejsce gdzie nie da się nudzić.

Side Położone na półwyspie zachęca pięknymi plażami, malowniczym portem jachtowym i dobrze zachowanymi zabytkami z czasów rzymskich: amfiteatrem i świątynią Apolla. Wokół samego Side znajduje się wiele miejscowości wypoczynkowych, z niektórych można dojść plażą aż do centrum miasta. To doskonały pomysł na wieczorne spacery.

Belek Położone tylko 35km od lotniska, jest najbardziej luksusową miejscowością na Riwierze. Tu znajdują się luksusowe hotele i pola golfowe. Do tego szerokie, piaszczyste plaże, restauracje sklepy i centrum rozrywkowo-handlowe.

Wyloty z: Warszawy, Katowic, Gdańska, Poznania, Wrocławia, Krakowa, Rzeszowa, Szczecina, Łodzi i Bydgoszczy. Zbiórka przy stanowisku odpraw Rainbow na poszczególnych lotniskach na 2 godziny przed wylotem samolotu. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na stronie operatora.

Wizy

Wiza

Do przekroczenia granicy tureckiej przez obywateli Polski niezbędny jest dowód osobisty ważny co najmniej 180 dni od daty wjazdu do Turcji LUB paszport ważny co najmniej 150 dni od pierwszego wjazdu do Turcji, czyli 60 dni dłużej niż dozwolony okres pobytu bezwizowego (za msz.gov.pl).

Obywatele Polski są zwolnieni z obowiązku wizowego w celu turystycznym do 90 dni w ciągu 180 dni od daty pierwszego wjazdu.

Uwaga: Posiadaczy paszportów tymczasowych mogą obowiązywać inne warunki wjazdowe. Osoby posiadające inne obywatelstwo niż polskie mogą podlegać innym warunkom wizowym, w związku z tym prosimy o kontakt z opiekunem rezerwacji lub agentem, u którego dokonywałeś zakupu wycieczki.

Uwaga! Poniższe warunki podane zostały na dzień 21.04.2022 r. i mogą ulec zmianie.

Uwaga!!! Osoby, które w ciągu ostatnich 14 dni przebywały w: RPA, Botswanie, Mozambiku, Namibii oraz Zimbabwe nie mogą uczestniczyć w imprezie ze względu na obowiązkową dla nich 14-dniową kwarantannę po przylocie do Turcji.

Sezonowość

Zwykle wysoki sezon turystyczny w Turcji, na Riwierze tureckiej trwa od początku czerwca do końca września.

Wizy - informacje dla sprzedawców

Wiza

Do przekroczenia granicy tureckiej przez obywateli Polski niezbędny jest dowód osobisty ważny co najmniej 180 dni od daty wjazdu do Turcji LUB paszport ważny co najmniej 150 dni od pierwszego wjazdu do Turcji, czyli 60 dni dłużej niż dozwolony okres pobytu bezwizowego (za msz.gov.pl).

Obywatele Polski są zwolnieni z obowiązku wizowego w celu turystycznym do 90 dni w ciągu 180 dni od daty pierwszego wjazdu.

Uwaga: Posiadaczy paszportów tymczasowych mogą obowiązywać inne warunki wjazdowe. Osoby posiadające inne obywatelstwo niż polskie mogą podlegać innym warunkom wizowym, w związku z tym prosimy o kontakt z Działem Wiz Rainbow w celu weryfikacji.

Uwaga! Powyższe warunki podane zostały na dzień 21.04.2022 r. i mogą ulec zmianie.

Uwaga!!! Osoby, które w ciągu ostatnich 14 dni przebywały w: RPA, Botswanie, Mozambiku, Namibii oraz Zimbabwe nie mogą uczestniczyć w imprezie ze względu na obowiązkową dla nich 14-dniową kwarantannę po przylocie do Turcji.

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Wybierz pokój i godziny lotów

Nowość
Wybierz pokój i sprawdź podany obok rozkład lotu. Czasami zdarza się, że godziny lotów się zmieniają. Jeśli tak się stanie – poinformujemy Cię o tym.

2 os. pokoj standardowy

2 dorosłych

All inclusive ultraStandardowy
Wylot
WRO · 26.04 (Śr.)Wrocław
AYT · 26.04 (Śr.)Antalya
Godziny lotu podamy później
Przylot
AYT · 03.05 (Śr.)Antalya
WRO · 03.05 (Śr.)Wrocław
Godziny lotu podamy później
6 149 zł
za pokój

2 os. pokoj standardowy

2 dorosłych

All inclusive ultraStandardowy
Wylot
WAW · 26.04 (Śr.)Warszawa - Chopin
AYT · 26.04 (Śr.)Antalya
Godziny lotu podamy później
Przylot
AYT · 03.05 (Śr.)Antalya
WAW · 03.05 (Śr.)Warszawa - Chopin
Godziny lotu podamy później
6 252 zł
za pokój

2 os. pokoj standardowy

2 dorosłych

All inclusive ultraStandardowy
Wylot
GDN · 26.04 (Śr.)Gdańsk
AYT · 26.04 (Śr.)Antalya
Godziny lotu podamy później
Przylot
AYT · 03.05 (Śr.)Antalya
GDN · 03.05 (Śr.)Gdańsk
Godziny lotu podamy później
6 342 zł
za pokój

2 os. pokoj standardowy

2 dorosłych

All inclusive ultraStandardowy
Wylot
KTW · 26.04 (Śr.)Katowice
AYT · 26.04 (Śr.)Antalya
Godziny lotu podamy później
Przylot
AYT · 03.05 (Śr.)Antalya
KTW · 03.05 (Śr.)Katowice
Godziny lotu podamy później
6 447 zł
za pokój

Warto dokupić

Aktualizujemy parametry oferty
Tylko u nasPromesa Pewne Wakacje gratis i szeroki pakiet ubezpieczeń.

Oficjalny Parking Lotnisko, Graniczna 190, 54-530 Wrocław

171
za 1 auto
1 auto
Data od
26.04.2023
Data do
03.05.2023
171
za 1 auto

Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji i leczeniem COVID-19 AXA ASSISTANCE

185
za wycieczkę
185
za wycieczkę
Dołóż ubezpieczenie do koszyka, warto!

70%

naszych klientów decyduje się na zakup ubezpieczenia

zero ryzyka

Ubezpieczenie Kosztów Rezerwacji chroni Cię, jeśli zachorujesz na COVID-19

od 80 tys. do 8 mln €

kosztów leczenia zostanie pokrytych, jeśli zdarzy Ci się COVID-19 w trakcie wakacji
Wycieczka6 149
Cena całkowita6 149
Zaliczka płatna teraz1 845
Pozostała kwota płatna na 30 dni przed wyjazdem.
lub

Opinie dodane przez

Agata
Kwiecień 2022 ·

Grupa znajomych

Dodano: 10.05.2022
9.0
Bardzo ładny hotel w stonowanych kolorach. Nie zasługuje na miano hotelu komercyjnego, dzięki czemu ma bardziej rodzinny, kameralny klimat. Spodobały mi się również dostępne atrakcje takie jak spa, infrastruktura basenowa oraz siłownia. Hotel posiada wszystkie pożądane usługi.
ZaletyZaletą hotelu jest piękne lobby oraz nowoczesne, sterylne wnętrze. Dodatkowo spa w hotelu dla gości jest darmowe, dzięki czemu możemy korzystać ze wszystkich zabiegów, które są dostępne. Hotel sprawdzi się również dla osób niepełnosprawnych, ponieważ posiada aż 3 pokoje dla takich osób oraz bardzo przychylną infrastrukturę czyli podjazdy oraz płaski teren. Dodatkowo na plaży dla gości znajduje się beach bar, leżaki oraz parasole.
WadyWadą hotelu jest jego lokalizacja przy głównej ulicy.

Paulina
Kwiecień 2022 ·

Grupa znajomych

Dodano: 13.05.2022
10
Hotel wyjątkowo nastawiony na polskich gości :)! Jak tylko weszliśmy z grupą znajomych na strefę basenową, DJ włączył nam nasze polskie kawałki (UWAGA! Wcale nie było to disco polo :) ). Oczywiście rozkręciła się wspaniała, spontaniczna impreza - hotelowa obsługa wie, co gość potrzebuje! Co do samego obiektu - bardzo ładnie zagospodarowana strefa basenowa. Znalazło się nawet coś dla najmłodszych (zjeżdżalnie). Do tego dużo leżaków, więc każdy znajdzie miejscówkę dla siebie. Zadbane, czyste, eleganckie i przestronne pokoje. Ładna strefa SPA i dobrze wyposażona, nowoczesna siłownia. Dosłownie kilka kroków (przejście tunelem) do bardzo ładnej plaży! Polecam!
Zalety- Przyjemna strefa basenowa - Wspaniała obsługa - Kilka kroków do ładnej plaży - Eleganckie i zadbane pokoje

Ola
Sierpień 2018 ·

Rodzina z dziećmi

Dodano: 25.08.2018
7.2
Pobyt w sierpniu 2018 r. Dość długa droga z lotniska ( z rozwiezieniem gości do kilku innych hoteli po drodze około 3 godz.). Miejscowość Turkler to tylko kilka hoteli i mały pasaż handlowy. Pokoje ładne czyste - jak na zdjęciach. Klimatyzacja w każdym pokoju, działa bez zarzutu. Łazienki poniżej 5* - czyste ale bardzo słaba wentylacja. Sprzątanie codziennie, wymiana ręczników na życzenie - jak zawsze mile widziany napiwek. Ostrzegam przed pokojami promo - są bardzo małe, to dwa pojedyncze łóżka na bardzo małej przestrzeni. Może dobre dla dwojga ale nie dla rodziny, bo dostawka do tego pokoju to metalowa prycza i nie można się już po pokoju poruszać. Różnica w cenie to tylko 100 zł a standard zdecydowanie inny - na miejscu i tak za dopłatą 20 euro zamienicie na standard. Wyżywienie fantastyczne, urozmaicone, bez kolejek, dokładane do ostatnich minut choć mogę nie być obiektywna bo jestem fanką kuchni orientalnych i schabowego nie szukałam. Ciasta i owoce do każdego posiłku. Lody raz dziennie przez godzinę przy basenach ale okazywało się to całkowicie wystarczające - pod koniec czasu serwowania nie było już żadnego zainteresowania. Restauracja, bary, otoczenie hotelu sprzątane na bieżąco. Baseny ładne, różne głębokości, czyste, codziennie kontrolowane. Liczba leżaków duża, ręczniki plażowe codziennie wydawane świeże za okazaniem karty. Zjeżdżalnie fajne, dobrze wyprofilowane, czynne 2x dziennie po 1,5 godz. ale ma to swoje uzasadnienie. Są obsługiwane przez 2-3 ratowników - jeden na górze drugi na dole regulują ruch żeby nikt nie wpadł drugiemu na głowę. Tak jest zresztą we wszystkich tutejszych hotelach. To zupełnie wystarcza, dzieci wyhasały się. Animacje średnie, jeśli ktoś lubi takie zabawy może być trochę zawiedziony. Jest to hotel dla rodzin z dziećmi. Dyskoteka podobno była, ale animatorzy co drugi dzień proponowali wyjazdy do większych klubów. Nie korzystałam, nie mogę ocenić. Barmani mili, drinki smaczne, średnio mocne ale napiwek czyni cuda. Przekąski przy basenie: frytki, sałatki, kotleciki, bułki, gozleme - pyszne. Podwieczorek przy basenie - pancake, smażone naleśniczki, ciastka - zawsze pod dostatkiem. W kilku punktach przy basenach automaty z napojami, gorącymi napojami bez jakichkolwiek kolejek. Goście:Polacy, Czesi, Francuzi, trochę Niemców, no i Rosjanie. W pierwszej połowie kilka rosyjskojęzycznych rodzin, mili spokojni ludzie. Potem nastąpił najazd dziczy. Pierwszy raz widziałam żeby ktoś wynosił owoce z restauracji nawet nie na talerzu ale w reklamówce, napełniał plastikowe butelki 1,5 l po wodzie winem z dystrybutora o przepychaniu się, potrącaniu nie wspomnę. Notorycznie jedli i pili w basenach, nie reagowali na upomnienia ratowników. Babcia umyła umazaną całą sosem czekoladowym wnusię w basenie, bo do łazienki było za daleko. Rezultat: dwa dni po najeździe tej dziczy zamknęli na cały dzień jeden z basenów bo wyniki badań wody wyszły złe i trzeba było dosypać chloru. Czy to wina hotelu - nie umiem powiedzieć. WADY: plaża, albo raczej to co nazywają plażą. Co z tego, że blisko. Leżaki stłoczone, piasek czarny, wielkie kamienie i elementy betonowych konstrukcji. Ogólnie brudno. Prąd w tym miejscu jest bardzo silny i podmywa całą \\\\\\\"plażę\\\\\\\". Pierwszy rząd leżaków praktycznie stoi w wodzie. Weście do wody bardzo strome, nie ma mowy żeby dzieci bawiły się na brzegu, woda brudna. WIELKIE ROZCZAROWANIE. Dotyczy to wszystkich hoteli w tym kompleksie - wszystkie plaże takie same . Zdjęcia plaży z oferty mocno nieaktualne albo podkoloryzowane. Sytuację ratowały tylko fajne baseny i zjeżdżalnie. Ogólne wrażenie dobre, za tę cenę nawet bardzo dobre. To miejsce ma jednak swoje wady - plaża- jeśli ktoś liczy na odpoczynek typowo nad morzem a nie basenem, chce brodzić przy brzegu z dzieckiem to nie ten kierunek.
Zaletypyszne jedzenie, czyste fajne baseny
Wadyplaża

Ania
Sierpień 2018 ·

Rodzina z dziećmi

Dodano: 01.09.2018
10
Hotel bardzo fajny, położony w fajnym miejscu ponieważ blisko bazarów wiec Ci co nastawiają się nie tylko na wypoczynek a również na zakupy to wcale nie będą musieli jechać do Alanya na bazar bo obok hotelu kupią wszystko. Jedzenie bardzo różnorodne i smaczne. Byliśmy z dziećmi i hotel się sprawdził pod względem animacji i basenów choć animacje głównie w języku rosyjskim. Pokoje codziennie sprzątane i z super sprawna klimatyzacją. Plaza fatalna, kamienie, brudna woda, leżaki stare. Do plazy blisko ale znajduje się po drugiej stronie ulicy do której dochodzi się tunelem. Nam akurat plaza nie była potrzebna ponieważ baseny dzieciom bardzo odpowiadały. Polecam hotel i dla rodzin z dziećmi i dla par.
ZaletyFajne baseny, animacje. Miła obsługa. Dobre jedzenie.
WadyBardzo słaby internet. Zjeżdżalnie czynne tylko w określonych godzinach. Plaża fatalna.

Milena
Lipiec 2017 ·

Grupa znajomych

Dodano: 26.10.2017
6.8
Hotel poleciłabym dla osób które znają rosyjski.
ZaletyBlisko do morza, serwis plażowy w cenie, blisko przystanki autobusowe.
Wady99% Rosjan, animacje w jęz.rosyjskim, personel prawie wcale nie zna angielskiego-trudno się dogadać.

Mapa

Jaskinia Damlatas 17 km w linii prostej od hotelu
Jaskinia Damlatas znajduje się na terenie Alanyi - najsłynniejszego kurortu Riwiery Tureckiej, nieopodal znanej Plaży Kleopatry, po której stąpała podobno sama królowa Egiptu. Jaskinia została odkryta w roku 1948, jednak badacze oszacowali jej wiek aż na 15 tysięcy lat. Została ukształtowana poprzez obfite opady deszczu, które przyczyniły się do powstania charakterystycznych stalaktytów, z jakich woda nadal kapie przez kilka miesięcy w roku, stąd też nazwa jaskini - "kapiący kamień". Do jaskini prowadzi 50-metrowy tunel, główna komora ma wysokość 15 m, a jej dno znajduje się już poniżej poziomu morza. W jaskini panuje specyficzny mikroklimat - ciśnienie 1013 hPa, znacznie podwyższone stężenie dwutlenku węgla w powietrzu, wilgotność na poziomie 98% i stała temperatura w wysokości 22 st. C. Warunki te - w połączeniu z dużą jonizacją - sprawiają, że powietrze w jaskini wykazuje właściwości lecznicze.

Zobacz więcej

Jaskinia Damlatas
Kanion Koprulu 88 km w linii prostej od hotelu
Malowniczy Kanion Koprulu osadzony jest w rozległym paśmie górskim Tauros, a podziwiać ten cud natury można płynąc po rzece Kopru - o zjawiskowym, szmaragdowym kolorze wody. Kanion, który znajduje się na terenie Parku Narodowego, przyciąga rzesze urlopowiczów nie tylko z Riwiery Tureckiej. Jego długość wynosi aż 14 km, a ściany sięgają w niektórych momentach 400 m wysokości! Zachwycająca panorama gór i lasów, jaką można podziwiać przemierzając ten najdłuższy kanion w Turcji i jeden z największych na świecie, pozostawia niezatarte wspomnienia na długie lata. Olbrzymie wrażenie robi także starożytny most Oluklu Kopru - wciąż czynne cudo architektury o zaledwie 2-metrowej szerokości. Znajduje się on na trasie wycieczki wzdłuż Kanionu Koprulu, spod którego często startują też spływy pontonowe. Kanion Koprulu to idealna propozycja na rodzinny wypad i przerwę w plażowaniu!

Zobacz więcej

Kanion Koprulu
Wodospady Kursunlu 99 km w linii prostej od hotelu
Wodospady Kursunlu to doskonały przerywnik od plażowania w promieniach gorącego słońca, orzeźwiający dla ciała i ożywczy dla duszy widok przepięknych wód spływających w otoczeniu malowniczego lasu piniowego. Miejsce to pozwala wyciszyć zmysły, delektować się urokami natury i zrobić mnóstwo pamiątkowych zdjęć, które przez długie lata przywoływać będą miłe wspomnienia. Wodospady Kursunlu znajdują się na rzece Aksu, która wypływa z gór Taurus i wpada do Morza Śródziemnego. Unikalny klimat, bajeczna flora i fauna, oryginalne formacje geologiczne oraz urzekająca zielonkawo-turkusowa woda sprawiły, że miejsce to od roku 1991 znalazło się pod ochroną Parku Narodowego. Do wodospadu można zejść po śliskich, kamiennych stopniach lub podziwiać go z otaczających atrakcję drewnianych platform.

Zobacz więcej

Wodospady Kursunlu

Pogoda

21°C
11°C
17°C
8

Przed podróżą

SYTUACJA W UKRAINIE
W związku z obecną sytuacją władze Ukrainy zamknęły swoją przestrzeń powietrzną dla lotów cywilnych. Oznacza to, że samoloty, w tym także te o charakterze turystycznym nie przelatują nad terytorium tego kraju. Linie lotnicze zawiesiły czasowo połączenia z Ukrainą. Wszystkie loty będą realizowane alternatywnymi, bezpiecznymi trasami.

COVID-19
WYMAGANE DOKUMENTY
Brak wymaganych formularzy.

ZASZCZEPIENI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

OZDROWIEŃCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

DZIECI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

TRANZYT LUB WYLOT SPOZA POLSKI
Jeśli wylatujesz/wyjeżdżasz z innego kraju niż Polska lub korzystasz z tranzytu w innym państwie sprawdź aktualne warunki wjazdowego do tego państwa (możesz być objęty dodatkowymi restrykcjami). Szczegóły na: zobacz więcej.

TESTY W SUPERCENIE!
Jeśli potrzebujesz testu, możesz szybko i tanio zamówić go przez Wakacje.pl. W ofercie są zarówno testy przed wyjazdem za granicę z zaświadczeniem w języku angielskim, jak i testy po powrocie do Polski. Przeczytaj więcej o tym, jak skorzystać z szybkich testów na COVID-19 w supercenie.
Od 19.04.2022 r. Polacy mogą wjechać do Turcji na podstawie ważnego dowodu osobistego lub paszportu - oba dokumenty muszą być ważne ważne minimum 5 miesięcy od dnia wjazdu do Turcji. Dokument nie może być uszkodzony. Dane na nim powinny być wyraźne. Uszkodzenia dokumentu, nieczytelne dane i pieczątki mogą spowodować uruchomienie uciążliwej procedury wyjaśniającej lub cofnięcie z granicy.

Polaków nie obowiązują wizy do Turcji, jeśli pobyt nie przekracza 90 dni.
Szczepienia nie są wymagane.