Wspaniały10 opinii100% poleceń
9.2
Aktualizujemy cenę
Trwa weryfikacja ceny

Delphin Botanik Platinum

Kod oferty: WAK637119
Last minute
Kod oferty: WAK637119
1/44
basen
budynek główny, basen
teren hotelu
basen
budynek główny

Opis oferty

Region: Riwiera TureckaOrganizator: Prima HolidayKod oferty: WAK637119

Polożenie

Hotel zlokalizowany jest w miejscowości Okurcalar, 90km daleko od lotniska w Antalyi i 32km od Alanyi i Side.

Plaża

Przy hotelu, prywatna, piaszczysto-żwirowa, 200m długości. Pomost. Oznaczona certyfikatem Blue Flag. Pawilony - płatne. Beach Bar serwuje napoje. Leżaki, parasole i ręczniki plażowe bezpłatnie.

Hotel

Kategoria lokalna 5

Luksusowy, sześciopiętrowy hotel otwarty w 2013r, należy do sieci hoteli Botanik.

Do dyspozycji gości

Recepcja, eleganckie lobby, 6 wind, restauracja główna, 5 restauracji a'la carte Sabor (meksykańska), Vivaldi (Kuchnia włoska), Tawerna (Kuchnia grecka) oraz Dalekiego Wschodu (Liban), Teppenyaki (japońska i tajska), 4 bary (m.in. lobby bar i bar z przekąskami).

Internet

Kawiarenka internetowa odpłatnie, WiFi w wyznaczonych miejscach bezpłatnie.

Sport, rekreacja i rozrywka

Bezpłatnie - baseny, 5 zjeżdżalni, leżaki, parasole, ręczniki plażowe, kryty basen czynny seoznowo, siłownia, sauna, łaźnia turecka, siatkówka plażowa, hotelowe prgramy animacyjne, tenis stołowy, kort tenisowy, dyskoteka

Odpłatnie - bilard, kręgle, mini golf, lekcje tenisa, centrum Spa, masaże, jacuzzi, sporty wodne przy plaży.

W zewnętrznej części hotelu znajdują się baseny i basen ze zjeżdżalniami dla dorosłych i dzieci. 1 basen jest wykorzystywany wyłącznie przez Gości Botanik Platinum. Pozostałe baseny są w zbiorowym korzystaniu z usługami Gości Hotelu Botanik & Resort. Kryty basen przeznaczony jest wyłącznie dla Gości Platinum. Na zewnątrz znajduje się 1 basen z podgrzewaną wodą. Goście obiektu Botanik Platinum korzystają z basenów dla dzieci w obiekcie Botanik Hotel & Resort

Dla dzieci

Brodzik, aquapark (3 zjeżdżalnie), mini club dla dzieci w wieku 4-12, mini disco, specjalne menu i wysokie krzesełka w restauracji, łóżeczka dla dzieci na zamowienie przed wylotem, lunapark z karuzelami (płatny, czynny w określonych godzinach), możliwość wypożyczenia wózka za opłatą i w miarę dostępności (depozyt płatny dodatkowo)..

Zakwaterowanie

Oferuje 447 pokoi. Pokój typu standard: ok 31m. W pokoju znajduje się prysznic / WC, 1 łóżko podwójne, 1 łóżko pojedyncze, 1 sofa, suszarka do włosów, telefon, telewizor LCD, sejf, minibar, laminowane podłogi, klimatyzacja, na życzenie; czajnik, herbata i kawa. Balkon jest dostępny. Codziennie: sprzątanie pokoju, zmiana ręczników. Co 2 dni: zmiana pościeli. Widok z pokoju: Landside, Sea Side View lub Sea View (Maksymalnie w apartamencie: 3 osoby dorosłe + 1 dziecko lub 2 osoby dorosłe + 2 dzieci).

Pokój rodzinny: ok 43m. Pokój rodzinny składa się z 2 pokoi, 1 prysznica / WC, 1minibaru, klimatyzacji , balkonu, na żądanie: czajnik, herbata i kawa. Każdy pokój ma ten sam wzór i jest podzielony przez drzwi. W pokoju dziecięcym są 2 łóżka pojedyncze. W pokoju rodziców jest 1 łóżko podwójne + 1 sofa. Codziennie: sprzątanie pokoju, zmiana ręczników. Co 2 dni: zmiana pościeli. Mozliwosc zakwaterowania: 4 osoby dorosłe lub 3 osoby dorosłe + 1 dziecko.

Dane techniczne dla osób niepełnosprawnych: w sumie 5 pokoi, mają takie same funkcje jak pokoje standardowe, przycisk alarmowy, prysznic / WC są dostępne. Pokoje mają widok na ląd. Dane techniczne: drzwi 80 cm, drzwi balkonowe: 85 cm, drzwi windy: 80 cm, drzwi do łazienki: 80 cm, recepcja, restauracje, baseny i plaża są dostępne z wózkiem inwalidzkim.

Wyżywienie

All Inclusive - śniadanie, obiad i kolacja w formie bufetu. Śniadanie(07:00 do 10;00), póżne śniadanie (10:00 do 11:00), lunch (12:30 do 14:30), kolacja (19:00 do 21:30), nocne przekąski (22:00 do 03:00).

Informacje dodatkowe

Www.botanikplatinum.com

Hotel posiada 5 pokoi przystosowanych do potrzeb Gości niepełnosprawnych. Goście mogą wypożyczyć wózek inwalidzki w recepcji.

Cena

Imprezy samolotowe cena zawiera: bilet lotniczy, bagaż podręczny (Turkish Airlines 8kg, Corendon Airlines 8kg), bagaż główny (Turkish Airlines 23 kg, Corendon Airlines 20kg), transfer lotnisko - hotel - lotnisko, zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, opłaty lotniskowe, opiekę świetnej polskojęzycznej rezydentki (w regionie Lara, Belek kontakt z rezydentem telefoniczny), ubezpieczenie ERGO Reiseversicherung NNW, KL, bagaż, OC organizatora, składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG - uruchamiany w przypadku niewypłacalności touroperatora), Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP - uruchamiany w przypadku opóźnień w zwrotach przedpłat na skutek wystąpienia nieuniknionych i nadzwyczajnych okoliczności uniemożliwiających realizację imprezy turystycznej. Składka na TFP jest bezzwrotna nawet w przypadku rezygnacji Klienta z imprezy turystycznej), VAT.

Dojazd własny cena zawiera: zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, opiekę świetnej polskojęzycznej rezydentki (w regionie Lara kontakt z rezydentem jest telefoniczny), ubezpieczenie ERGO Reiseversicherung NNW, KL, bagaż.

Cena nie zawiera: dodatkowego ubezpieczenia: od kosztów rezygnacji, chorób przewlekłych(ok. 68 PLN/os/tydz.), a także dodatkowego ubezpieczenie KL w okresie pandemii (w tym COVID-19 - KL do 20 000 EUR) / cena ok. 47.12 PLN/ os/tydz.), wycieczek fakultatywnych.

Uwaga!!! Przy połączeniach rejsowych cena uzależniona jest od dostępności miejsc w samolocie w danej taryfie cenowej. Linie lotnicze podają ceny aktualne na chwile zapytania. W związku z powyższym ze względu na wyczerpanie się danych taryf, do momentu podpisania umowy cena może ulegać zmianom.

Warunki wjazdowe

Wjazd obywateli polskich do Turcji jest możliwy na podstawie ważnego paszportu lub dowodu osobistego https://www.resmigazete.gov.tr/eskiler/2022/04/20220419-9.pdf

Paszport musi być ważny przez co najmniej 60 dni dłużej niż dozwolony okres pobytu bezwizowego. Oznacza to, że paszport w okresie pobytu bezwizowego powinien być ważny jeszcze przez minimum 150 dni, licząc od dnia pierwszego wjazdu do Turcji.

Obywatele Rzeczpospolitej Polskiej, którzy podróżują do Turcji turystycznie na okres do 90 dni, nie muszą mieć wiz. Posiadaczom paszportów tymczasowych oraz osobom udającym się do Turcji po 2marca 2020 r. w celu innym niż turystyczny zaleca się wcześniejszy kontakt z Ambasadą Turcji w Warszawie.

Dodatkowe Informacje: Uwaga przeczytaj koniecznie! https://www.gov.pl/web/dyplomacja/turcja

Covid-19

Podejmując decyzję o wyjeździe należy liczyć się z możliwymi trudnościami w powrocie do kraju, ograniczeniami w ruchu lotniczym, obowiązkiem poddania się kwarantannie lub samoizolacji, a także przeprowadzenia dodatkowych badań lekarskich na zlecenie władz miejscowych.

W związku z powyższym prosimy o bieżące śledzenie warunków wjazdowych do krajów odwiedzanych : https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych , jak również obostrzeń na polskiej granicy przy powrocie z wakacji: https://www.strazgraniczna.pl/ .

Podróżując w czasie pandemi należy liczyć się z pewnymi obostrzeniami i ograniczeniami. Część infrastruktury hotelowej (restauracje, oferta rekreacyjno - sportowa), animacje może być ograniczona, czy też niedostępna ze względu na obostrzenia sanitarne.

Aktualne regulacje dotyczące cudzoziemców wjeżdżających do Turcji z Polski:

https://www.gov.pl/web/dyplomacja/turcjaTuryści podróżujący do Turcji nie mają już obowiązku wykonywania testów przed wylotem oraz okazywania paszportu covidowego na lotnisku. Powrót do Polski z zagranicy:

UWAGA! Ze względu na dynamiczną sytuację i częstotliwość zmian dotyczących procedur podróżowania, prosimy o zapoznanie się z komunikatem na temat aktualnych informacji i wymogów na stronie STRAŻY GRANICZNEJ.

Dokumenty podróży

DOKUMENTY PODRÓŻY WYSYŁANE SĄ MAILEM NA 2 DNI PRZED WYLOTEM PO GODZINIE 12:00

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Zakwaterowanie

Środa
13.07.2022

Wykwaterowanie

Niedziela
17.07.2022

Dostępne pokoje

Standard side sea view dbl

boczny widok na morze, standardowy
2 dorosłych
Aktualizujemy cenę
Trwa weryfikacja ceny
lub

Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

no offer review

Mapa

Jaskinia Damlatas 32 km w linii prostej od hotelu
Jaskinia Damlatas znajduje się na terenie Alanyi - najsłynniejszego kurortu Riwiery Tureckiej, nieopodal znanej Plaży Kleopatry, po której stąpała podobno sama królowa Egiptu. Jaskinia została odkryta w roku 1948, jednak badacze oszacowali jej wiek aż na 15 tysięcy lat. Została ukształtowana poprzez obfite opady deszczu, które przyczyniły się do powstania charakterystycznych stalaktytów, z jakich woda nadal kapie przez kilka miesięcy w roku, stąd też nazwa jaskini - "kapiący kamień". Do jaskini prowadzi 50-metrowy tunel, główna komora ma wysokość 15 m, a jej dno znajduje się już poniżej poziomu morza. W jaskini panuje specyficzny mikroklimat - ciśnienie 1013 hPa, znacznie podwyższone stężenie dwutlenku węgla w powietrzu, wilgotność na poziomie 98% i stała temperatura w wysokości 22 st. C. Warunki te - w połączeniu z dużą jonizacją - sprawiają, że powietrze w jaskini wykazuje właściwości lecznicze.

Zobacz więcej

Jaskinia Damlatas
Kanion Koprulu 75 km w linii prostej od hotelu
Malowniczy Kanion Koprulu osadzony jest w rozległym paśmie górskim Tauros, a podziwiać ten cud natury można płynąc po rzece Kopru - o zjawiskowym, szmaragdowym kolorze wody. Kanion, który znajduje się na terenie Parku Narodowego, przyciąga rzesze urlopowiczów nie tylko z Riwiery Tureckiej. Jego długość wynosi aż 14 km, a ściany sięgają w niektórych momentach 400 m wysokości! Zachwycająca panorama gór i lasów, jaką można podziwiać przemierzając ten najdłuższy kanion w Turcji i jeden z największych na świecie, pozostawia niezatarte wspomnienia na długie lata. Olbrzymie wrażenie robi także starożytny most Oluklu Kopru - wciąż czynne cudo architektury o zaledwie 2-metrowej szerokości. Znajduje się on na trasie wycieczki wzdłuż Kanionu Koprulu, spod którego często startują też spływy pontonowe. Kanion Koprulu to idealna propozycja na rodzinny wypad i przerwę w plażowaniu!

Zobacz więcej

Kanion Koprulu
Wodospady Kursunlu 84 km w linii prostej od hotelu
Wodospady Kursunlu to doskonały przerywnik od plażowania w promieniach gorącego słońca, orzeźwiający dla ciała i ożywczy dla duszy widok przepięknych wód spływających w otoczeniu malowniczego lasu piniowego. Miejsce to pozwala wyciszyć zmysły, delektować się urokami natury i zrobić mnóstwo pamiątkowych zdjęć, które przez długie lata przywoływać będą miłe wspomnienia. Wodospady Kursunlu znajdują się na rzece Aksu, która wypływa z gór Taurus i wpada do Morza Śródziemnego. Unikalny klimat, bajeczna flora i fauna, oryginalne formacje geologiczne oraz urzekająca zielonkawo-turkusowa woda sprawiły, że miejsce to od roku 1991 znalazło się pod ochroną Parku Narodowego. Do wodospadu można zejść po śliskich, kamiennych stopniach lub podziwiać go z otaczających atrakcję drewnianych platform.

Zobacz więcej

Wodospady Kursunlu

Pogoda

34°C
23°C
25°C
12

Przed podróżą

SYTUACJA W UKRAINIE
W związku z obecną sytuacją władze Ukrainy zamknęły swoją przestrzeń powietrzną dla lotów cywilnych. Oznacza to, że samoloty, w tym także te o charakterze turystycznym nie przelatują nad terytorium tego kraju. Linie lotnicze zawiesiły czasowo połączenia z Ukrainą. Wszystkie loty będą realizowane alternatywnymi, bezpiecznymi trasami.

COVID-19
WYMAGANE DOKUMENTY
Brak wymaganych formularzy.

ZASZCZEPIENI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

OZDROWIEŃCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

DZIECI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

TRANZYT LUB WYLOT SPOZA POLSKI
Jeśli wylatujesz/wyjeżdżasz z innego kraju niż Polska lub korzystasz z tranzytu w innym państwie sprawdź aktualne warunki wjazdowego do tego państwa (możesz być objęty dodatkowymi restrykcjami). Szczegóły na: zobacz więcej.

TESTY W SUPERCENIE!
Jeśli potrzebujesz testu, możesz szybko i tanio zamówić go przez Wakacje.pl. W ofercie są zarówno testy przed wyjazdem za granicę z zaświadczeniem w języku angielskim, jak i testy po powrocie do Polski. Przeczytaj więcej o tym, jak skorzystać z szybkich testów na COVID-19 w supercenie.
Od 19.04.2022 r. Polacy mogą wjechać do Turcji na podstawie ważnego dowodu osobistego lub paszportu - oba dokumenty muszą być ważne ważne minimum 5 miesięcy od dnia wjazdu do Turcji. Dokument nie może być uszkodzony. Dane na nim powinny być wyraźne. Uszkodzenia dokumentu, nieczytelne dane i pieczątki mogą spowodować uruchomienie uciążliwej procedury wyjaśniającej lub cofnięcie z granicy.

Polaków nie obowiązują wizy do Turcji, jeśli pobyt nie przekracza 90 dni.
Szczepienia nie są wymagane.