Aktualizujemy cenę
Trwa weryfikacja ceny
62
basen, sport i rekreacja
obiekt, basen
teren hotelu, zjeżdżalnia
obiekt, basen
obiekt, basen

Opis oferty

Region: Riwiera TureckaOrganizator: Orex TravelKod oferty: WAK764300
Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Opinie

Filtrowanie
Typ podróżującego
WszystkieSingielRodzina z dziećmiParaGrupa znajomych50+
Czas podróży
DowolnyMarzec - MajCzerwiec - SierpieńWrzesień - Listopad
Opinie tylko ze zdjęciami
Sortuj po:
Data pobytu - ostatnie
Data pobytu - ostatnieNajwyższa ocena
Wyświetlono 5 z opinii
Para
Klient Wakacje.pl
Październik 2022 ·

Grupa znajomych

Dodano: 22.10.2022
2.0
Hotel z zewnątrz najbrzydszy w okolicy, wewnątrz też nieciekawy, nie wiem skąd opinia wspaniały, max 3 gwiazdki, pokój mieliśmy duży, ale od strony bardzo hałaśliwej drogi, okna nieszczelne, hałas słychać było tak samo przy otwartym, jak i zamkniętym oknie, prosiliśmy o zmianę, ale menadżer kazał dopłacić 15 euro za dobę, zadzwoniliśmy na infolinię coral travel, ale brak odpowiedzi. Koszmar! Proszę uważać na wybór pokoju, gdyż są tylko od strony morza lub lądu, czyli drogi szybkiego ruchu, niestety w opisie hotelu tego nie ma, jeżeli ktoś liczy na wypoczynek to na pewno nie w tym hotelu. Jedzenie niedoprawione, codziennie to samo, nawet frytki na śniadanie, gdy nie zeszły podczas kolacji, mnóstwo Rosjan, hotel typowo dla nich, my czuliśmy się tam jak goście drugiej kategorii, obsługa mówi tylko po rosyjsku lub turecku, tylko z menadżerem udało się porozumieć po angielsku .
ZaletyCzysta woda, plaża zamknięta dla ludzi spoza hotelu, duży pokój .
WadyJedzenie, dużo, ale na poziomie Egiptu, brak rodzimych owoców, np. bananów, granatów, za to dużo jabłek, śliwek, winogrona, hotel wyjątkowo brzydki, lata świetności ma dawno za sobą, mnóstwo krzykliwych Rosjan, animacje głównie dla nich, brzydka okolica, pokoje od strony lądu to pokoje od strony bardzo uciążliwej drogi, zawieszające się windy, leżaki .
Czytaj więcej
Czy ta opinia była pomocna?
0
1

Opinia zmoderowana przez Wakacje.pl


CompetitionDesktopBanner
BEATA
Klient Wakacje.pl
Październik 2022 ·

Para

Dodano: 23.10.2022
7.6
Duży potencjał hotelu , ale dużo minusów za brak standardów hotelu 5 gwiazdkowego .
ZaletyDzieci maja dużo zabawy w basenach .
WadyBrudno i ciemno przy wejściu, słaba ochrona .
Czytaj więcej
Czy ta opinia była pomocna?
0
1

Daria
Klient Wakacje.pl
Październik 2022 ·

Para

Dodano: 23.10.2022
7.7
Przyzwoity hotel za rozsądne pieniądze, architektonicznie brzydki, ale ma piękny basen i wnętrza .
ZaletyDuży wybór jedzenia, super pomosty i łóżka do opalania, woda dostępna wszędzie, mili barmani, dostęp do picia/jedzenia/kawy, super masaże , strefa dla dzieci oddzielona, czysto, sprzątanie bardzo dobre, duże pokoje .
WadySiłownia w opłakanym stanie, niektóre sprzęty niesprawne bądź nawet niebezpieczne, brak osprzętu. Słodycze pieknie wyglądają, ale kiepsko smakują. Plaza mała. Droga szisza. Okropna muzyka wieczorami (jak ktoś jest melomanem, bedzie cierpial), nie każdy alkohol dostępny w każdym barze
Czytaj więcej
Czy ta opinia była pomocna?
0
0

Sis
Klient Wakacje.pl
Październik 2022 ·

Para

Dodano: 24.10.2022
8.3
Hotel należy ocenić pozytywnie. Ma niewielkie niedociągnięcia (dla tych, którzy chcieliby się do czegoś finalnie przyczepić ;) )
ZaletyDuże pokoje codziennie sprzątane, barek z napojami, urozmaicone posiłki, tematyczne pokazy rozrywkowe.
WadyW zasadzie brak, no może to, iż w recepcji nie wszyscy mówią po angielsku.
Czytaj więcej
Czy ta opinia była pomocna?
0
0

Para
Klient Wakacje.pl
Październik 2022 ·

Para

Dodano: 26.10.2022
2.6
Hotel maksymalnie 3 gwiazdki, nie widać go w nocy, wymaga remontu, w ofertach nikt nie informuje iż w pokojach od strony drogi ciężko jest wytrzymać z powodu hałasu, nie oczekiwałem widoku lecz minimalnego spokoju, wjazd do hotelu przy bardzo ruchliwej autostradzie, jedzenia dużo ale monotonne i doprawione, prawie sami Rosjanie, a to swołocz nie turyści, strasznie uciążliwi, animacje i występy po rusku, quizy o Moskwie i Rosji .... Koszmar, nikomu nie życzę spędzenia tam urlopu, proszę się zastanowić nad wyborem tej oferty, osoby które pochlebnie wypowiadają się o pobycie w tym hotelu pewnie nie bywają w naprawdę pięcio gwiazdkowych hotelach, dlatego wprowadzają innych w błąd i co za tym idzie marnują im urlop, proszę aby obiektywnie oceniać hotele bo to pomaga innym.
ZaletyPlaża i infrastruktura, nic poza tym .
WadyWszystko oprócz plaży .
Czytaj więcej
Czy ta opinia była pomocna?
0
0

Mapa

Jaskinia Damlatas 30 km w linii prostej od hotelu
Jaskinia Damlatas znajduje się na terenie Alanyi - najsłynniejszego kurortu Riwiery Tureckiej, nieopodal znanej Plaży Kleopatry, po której stąpała podobno sama królowa Egiptu. Jaskinia została odkryta w roku 1948, jednak badacze oszacowali jej wiek aż na 15 tysięcy lat. Została ukształtowana poprzez obfite opady deszczu, które przyczyniły się do powstania charakterystycznych stalaktytów, z jakich woda nadal kapie przez kilka miesięcy w roku, stąd też nazwa jaskini - "kapiący kamień". Do jaskini prowadzi 50-metrowy tunel, główna komora ma wysokość 15 m, a jej dno znajduje się już poniżej poziomu morza. W jaskini panuje specyficzny mikroklimat - ciśnienie 1013 hPa, znacznie podwyższone stężenie dwutlenku węgla w powietrzu, wilgotność na poziomie 98% i stała temperatura w wysokości 22 st. C. Warunki te - w połączeniu z dużą jonizacją - sprawiają, że powietrze w jaskini wykazuje właściwości lecznicze.

Zobacz więcej

Jaskinia Damlatas
Kanion Koprulu 77 km w linii prostej od hotelu
Malowniczy Kanion Koprulu osadzony jest w rozległym paśmie górskim Tauros, a podziwiać ten cud natury można płynąc po rzece Kopru - o zjawiskowym, szmaragdowym kolorze wody. Kanion, który znajduje się na terenie Parku Narodowego, przyciąga rzesze urlopowiczów nie tylko z Riwiery Tureckiej. Jego długość wynosi aż 14 km, a ściany sięgają w niektórych momentach 400 m wysokości! Zachwycająca panorama gór i lasów, jaką można podziwiać przemierzając ten najdłuższy kanion w Turcji i jeden z największych na świecie, pozostawia niezatarte wspomnienia na długie lata. Olbrzymie wrażenie robi także starożytny most Oluklu Kopru - wciąż czynne cudo architektury o zaledwie 2-metrowej szerokości. Znajduje się on na trasie wycieczki wzdłuż Kanionu Koprulu, spod którego często startują też spływy pontonowe. Kanion Koprulu to idealna propozycja na rodzinny wypad i przerwę w plażowaniu!

Zobacz więcej

Kanion Koprulu
Wodospady Kursunlu 86 km w linii prostej od hotelu
Wodospady Kursunlu to doskonały przerywnik od plażowania w promieniach gorącego słońca, orzeźwiający dla ciała i ożywczy dla duszy widok przepięknych wód spływających w otoczeniu malowniczego lasu piniowego. Miejsce to pozwala wyciszyć zmysły, delektować się urokami natury i zrobić mnóstwo pamiątkowych zdjęć, które przez długie lata przywoływać będą miłe wspomnienia. Wodospady Kursunlu znajdują się na rzece Aksu, która wypływa z gór Taurus i wpada do Morza Śródziemnego. Unikalny klimat, bajeczna flora i fauna, oryginalne formacje geologiczne oraz urzekająca zielonkawo-turkusowa woda sprawiły, że miejsce to od roku 1991 znalazło się pod ochroną Parku Narodowego. Do wodospadu można zejść po śliskich, kamiennych stopniach lub podziwiać go z otaczających atrakcję drewnianych platform.

Zobacz więcej

Wodospady Kursunlu

Pogoda

18°C
7°C
17°C
13

Przed podróżą

SYTUACJA W UKRAINIE
W związku z obecną sytuacją władze Ukrainy zamknęły swoją przestrzeń powietrzną dla lotów cywilnych. Oznacza to, że samoloty, w tym także te o charakterze turystycznym nie przelatują nad terytorium tego kraju. Linie lotnicze zawiesiły czasowo połączenia z Ukrainą. Wszystkie loty będą realizowane alternatywnymi, bezpiecznymi trasami.

COVID-19
WYMAGANE DOKUMENTY
Brak wymaganych formularzy.

ZASZCZEPIENI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

OZDROWIEŃCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

DZIECI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

TRANZYT LUB WYLOT SPOZA POLSKI
Jeśli wylatujesz/wyjeżdżasz z innego kraju niż Polska lub korzystasz z tranzytu w innym państwie sprawdź aktualne warunki wjazdowego do tego państwa (możesz być objęty dodatkowymi restrykcjami). Szczegóły na: zobacz więcej.

AKTUALNOŚĆ INFORMACJI
Warunki wjazdowe często się zmieniają, dlatego prosimy o dodatkowe potwierdzanie ich aktualności na stronie internetowej MSZ: zobacz więcej.
Od 19.04.2022 r. Polacy mogą wjechać do Turcji na podstawie ważnego dowodu osobistego lub paszportu - oba dokumenty muszą być ważne ważne minimum 5 miesięcy od dnia wjazdu do Turcji. Dokument nie może być uszkodzony. Dane na nim powinny być wyraźne. Uszkodzenia dokumentu, nieczytelne dane i pieczątki mogą spowodować uruchomienie uciążliwej procedury wyjaśniającej lub cofnięcie z granicy.

Polaków nie obowiązują wizy do Turcji, jeśli pobyt nie przekracza 90 dni.
Szczepienia nie są wymagane.